Esileht Ilu ja tervis Elektrihambahari vs tavaline

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Elektrihambahari vs tavaline

Postitas:

Kunagi ammu (ca 15 a tagasi) kasutasin samuti elektrilist – kuid pidev laadimine ja pereliikmete otsikute vahetamine (sh uued otsikud kallid- tavaliselt vahetan hambaharja ca 1.5 kuu tagant) pani tagasipöörduma tavalise juurde.

Kes eelistab elektrilist? Miks? On erinevus märgatav – hambad valgemad vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi eelistan tavalist. Kuigi jah elektriline teeb puhtamaks. Just tagahammaste igemeääred. Aga mul tekitab pikal kasutamisel elektriline millegipärast okserefleksi. Kasutan neid vaheldumisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust te teate, et puhtamad?
kasutan ise rocs hambaharja ja pastat aastaid, pole hambakivi kunagi tekkinud.
ostsin selle kalli philips sonicare, no ei saa vahest aru. hambaarst kiitis ikka, et hambad endiselt ilusasti puhtad ja korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan vaheldumisi ühte ja teist. Hambakivi tekkimine on tingitud pigem konkreetse inimese organismi omapärast – sülje koostis, hambumus. Kellel kipub tekkima, see võib kasvõi pea peal seistes hambaid pesta, ikka tekib, kasutagu siis elektrilist või tavalist hambaharja.

Elektrilise hambaharjaga ei pea lihtsalt ise nii palju vaeva nägema nühkimisega, el.hari teeb ise selle asja ära. Aga vajadusel peab ikkagi juurde kasutama nt hambaniiti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektrilisega, mugavam ja olen juba harjunud, samuti minu arust hambad puhtamad nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10+ aastat elektrilisega, sest hambad tunduvad puhtamad. Maakodus ja reisil kasutan tavalist harja ning on väga ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalist. Pesen 4 minutit, hambad krudisevad, hambakivi pole elu sees olnyd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar aastat elektriline. Ostsin sellepärast, et mul käivad ärevushoogudega periooditi kaasas ka mingid kummalised šopahooliklus-hood, kus ma hamsterdan kokku osta esmatarbekaupu vannituppa ja kööki. Neid on nagu ok osta, sest nagunii läheb vaja ja kasutan ära. Nt koroonakriisi alguses ma vaatasin vannitoas varud üle ja sain aru, et poodi minna pole vaja ja ka u aasta pärast kodukarantiini oleks mina ikka väga puhas.
Igatahes, nägin HappyBrushi reklaami, läksin õnge ja ostsin endale ja mehele ka. Ma seda ühe varrega mitu inimest varianti ei talu, kuidagi on ajju kinnistunud, et hambahari peab igaühel oma olema. Mul on küll see ümmargune tavaline keerlev variant, need ultrahelivibraga on mulle talumatud. Hambad on puhtad ja olid ka käsiharjaga. Hambaarst pole midagi öelnud, et teistmoodi oleks. Käin ka paar korda aastas nt kuu aega ema juures, sinna ma küll seda vart kaasa ei tassi ja pesen tavalisega. Hambad on ikka puhtad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Elektrihambahari vs tavaline