Esileht Tööelu, raha ja seadused. elektriku tunnihind

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: elektriku tunnihind

Postitas:

Mis on 2011-2012 Teile pakutud tunnihinnaks elektriku poolt?

On vaja teostada elektritööd korteris (Tallinnas), materjal kõik omal olemas.
Mis hinnaga olete kvalifitseeritud elektriku saanud ja kust firmast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 11:41; 14.03 19:15; 17.03 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ikka kas ise teinud või lasknud kas mehel või poegadel või isal teha – kui perekonnas on 3 põlvkonda insenere, siis ma küll ei kujuta ette, et peaksin mõne juhtme ühendamiseks mõnele põhikooliharidusega jorsile oma nädalapalga maksma. testrid, juhtmetangid, kruvikeeraja peaks igas majapidamises olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen ikka kas ise teinud või lasknud kas mehel või poegadel või isal teha – kui perekonnas on 3 põlvkonda insenere, siis ma küll ei kujuta ette, et peaksin mõne juhtme ühendamiseks mõnele põhikooliharidusega jorsile oma nädalapalga maksma. testrid, juhtmetangid, kruvikeeraja peaks igas majapidamises olema.[/tsitaat]
3 põlvkonda kõvasid insenere, aga peavad põhikooliharidusega jorsile kogu oma nädalapalga maksma, et see tunnikese või paar tööd teeks?
Tundub, et kehvad insenerid siis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti Energial on elektriku tunnihind väiketöödel esimene tund 38 ja teine-kolmas 35¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki saaks selle põlvamaa elektriku kontaktid siis:)?
eesti energia hinda nägin jah nende kodukalt, see on päris kallis. teistel kodukatel hindu üleval ei ole. sellepärast uuringi. Ilmselt enamus on mujalt võtnud elektriku, kui eesti energiast.

kägu 12:10-le: teadmiseks, et elektrik ei ole põhiharidusega. Kruvikeeraja võib kodus olla, aga see ei tee kellestki elektrikku. Ma sügavalt kahtlen, et tavainimene ise omale elektrijuhtmed ja pistikud ära paigaldab, juhtmed seina freesib, elekrtikappi ühendab, põrandakütte paneb jne. ja koridorielektrikappi ei tohi tavainimene üldse midagi ühendada, selleks peab elektrikupaber olema. Nii et sinu jutust küll abi ei olnud kahjuks. Küsisin hinda. Aga tore, et teil nii osav perekond on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 11:41; 14.03 19:15; 17.03 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen ikka kas ise teinud või lasknud kas mehel või poegadel või isal teha – kui perekonnas on 3 põlvkonda insenere, siis ma küll ei kujuta ette, et peaksin mõne juhtme ühendamiseks mõnele põhikooliharidusega jorsile oma nädalapalga maksma. testrid, juhtmetangid, kruvikeeraja peaks igas majapidamises olema.[/tsitaat]Minu (mitte põhikooli-, vaid tehnikumiharidusega) elektrikust sugulane on piisavalt näinud neid \”ise tehtud\” juhtmevedamisi, mille puhul on lausa õnn, et asi pole lõppenud terve maja mahapõlemisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:24; 16.03 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen vedanud kõik elektri ise. ei ole midagi põlenud ega üle koormatud. keerulisi asju ma teha ei oska, kuid juhtmestiku laialivedamine on lapsetöö,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavamalt saad siis, kui võtad mehe mitteametlikult tegema. Kui EE-l on tunnihind 38¤ koos käibemaksuga (31,67 ilma), siis töömees peab teenima ettevõttele kasumit, peab teenima üldkulude katteks raha, peab teenima remondiosakonna ülemustele palka ja ametiautosid jne, peab enda tööriistade jaoks teenima ja oma auto jaoks ja lõpuks siis oma palgaks ka. Ega töömehele sealt vist väga palju üle ei jää. Nii et haltuurat tegema leiad vast mehe 10¤ga ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen ikka kas ise teinud või lasknud kas mehel või poegadel või isal teha – kui perekonnas on 3 põlvkonda insenere, siis ma küll ei kujuta ette, et peaksin mõne juhtme ühendamiseks mõnele põhikooliharidusega jorsile oma nädalapalga maksma. testrid, juhtmetangid, kruvikeeraja peaks igas majapidamises olema.[/tsitaat]

Kui haridust vaid põhikooli jagu siis ilmselgelt elektrikuks ei saa! Elektrikul ikka tsipa (kohati rohkemgi kui Sinu inseneridel) rohkem nutti vaja läheb. Suvalist jorssi ei lasekski elus oma majapidamisse elektrit näppima.
Suht madalalaubaline kommentaar oli. Pigem jääb mulje, et Sul omal jorsid kodus kui sittagi ei teeni ka (nädala palk HAHA)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa töötab EE.-s. Eraviisiliselt teeb elektritöid 15-20 euri tund. Oleneb töö mahust ja keerukusest! See siis Tallinn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ka elektrik ja mina soovitan hoopis võtta lõpphind töö eest. Tunnihinnaga võib minna venitamiseks. Pigem las tuleb kohale, vaatab üle mis teha vaja ja ütleb palju selle töö eest raha tahab.
Ja teadmiseks teistele- elektrik on kutseeriharidusega, lisaks on mu mees end aasta aega täiendanud Soomes, lisaks pidevalt täienduskoolitustel käinud ja omab B1 kategooriat. See pole mingi põhiharidusega jorsi töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel suvel käis mul Tallinnas FIE elektritöid tegemas tunnihinnaga 10 eurot. Konkreetset isikut soovitada ei taha, sest tundus aeglasevõitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:24; 16.03 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tunnihindena saan arvestada, palju läheb. Kui on projektitööna, siis saab inimene üldjuhul kahju. Sest inimesel puudub ettekujutus, kaua mingi töö peale aega kulub.
EI saa see elektrik seal midagi väga uimerdada, ise olen koguaeg kõrval ja teen muid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 11:41; 14.03 19:15; 17.03 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehnikumi haridusega ja kogemustega elektrik Läänemaal 58134324 või vaata facebookis \”nutimees\”. Aus, kohusetundlik ja tubli töömees. Tunnihind 10 euri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu isa töötab umbes 30a eletrikuna juba, samuti ,siin õeldud \”EE-s\” sellist firmt ei ole kuigi jupp aega enam. Mu isa võtab eraviisiliselt 25e tunnist, ausat tööd ja altuurat on nii et tapab, kuni 10 kuud altuurade pikkus:D

mees kes kuskil mahlamaal 5 euri tund, sorry, eluski ei julgeks \”kapi kallale lasta:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

altuura 😀
päris huvitav sõna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ROFL@25¤ tunni eest haltuura korras. Võtame näiteks autoteenindused, kus on ka väga tähtis, keda, keda masina kallale lased. Enamus võtab samuti 25¤/h kanti ja seega mingi \”isa\” puhul on ka pool sellest üle makstud. vaevalt nüüd vana ausalt kõik maksud ära maksab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12.10 Kägu sai ikka korraliku peapesu ja osad kommentaatorid ei saanud arugi, mida ta oma \”nädalapalgaga\” öelda tahtis… 😀
Aga endal ka õnneks elektriinsener kodus, niiet mina sain igatahes küll aru.
Muidugi igat odavat elektrikku kapi kallale ei lase – üheks näiteks elust on kutseharidusega elektrik, kel IQ ikka väga madal ja no mida sa sellisega teed, kes oma peaga mõelda ei suuda. Teiseks näiteks oli mingi \”väga korralik ja kallis\” elektrik, kes boileris küttekeha ära vahetas ja omast arust arvas, et sirgeks painutatud küttekeha on katlakivi vastu võitlemisel parem… kuniks inimesed korteris hakkasid veest, pliidilt jne. elektrit saama…kuna terve boileri vesi oli lihtsalt elektri all, sest traadid olid ju kõik puruks… Sellisele maksa siis hingehinda, saa veel surmagi.
Igatahes jõudu ja õnne hea elektriku leidmisel! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. elektriku tunnihind

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.