Esileht Kodunurk Elektriküte?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Elektriküte?

Postitas:

Kõigile, kellel on elektriküte korteris, kui palju olid talvised kulud? Ja mitu m2 teie korter on?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 13:31; 13.05 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40 ruutu korter, küttekulud u 120 eurot kuus kõige külmemal ajal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 23:04; 13.05 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile, kellel on elektriküte korteris, kui palju olid talvised kulud? Ja mitu m2 teie korter on?

Ja kui palju su enda kulud kah on?

Ja mitu m2 sinu korter on?

Ja üleüldse, mõnel on igas toas 1 radikas, teisel jällegi on põrandaküte ja rohkem radikaid, kolmas tunnistab vaid soojuspumpa, neljas  äkki kütab nende kõigiga 24/7…

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile, kellel on elektriküte korteris, kui palju olid talvised kulud? Ja mitu m2 teie korter on?

Mul on kaks korterit, üks 60 ruudune kahetoaline uues majas ja teine 60 ruudune vanas majas.(pärandati ja on müügis)
Selles vanas on elektrikulud 200€/kuus ja uues on 50€/kuus.
Talvel.

Aga mida sa teemaalgataja omastarust küsisidki? Et kas keegi selgeltnägija arvaks ära, kas sul on peldik või korralik asi?
Kerro poole pöördu pigem, pidi asjalik nõid olema.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 17:59; 11.05 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

200 ruutu maja, 220 EUR kõige suurem kulu kõige külmemal kuul

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

80m2 korter, igas toas põrandaküte, saab temp regullida. Talvel kogu elektriarve max 155 eur. Suvel-kevadel 30-40.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

200 ruutu maja, 220 EUR kõige suurem kulu kõige külmemal kuul

Ega sa maakütet ei unustanud? (see töötab jah, samuti elektriga, aga on pisut siiski teine teema)

Aga ok, hoopis Tupsuke unustas sulle mainida, kui numbri 220€ su küsimusele vastuseks ütles.
Saad andeks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 ruutu ja max arve 200. Ongi konkreetselt elektriradikad igas toas + vesi el boileriga. Toatemperatuur 23-24 kraadi. Otsapealne, viimase korruse korter, soojustamata maja. Mingi soojustus on endal välisseina pandud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 ruutu ja max arve 200.

Mina soojustaks ta seestpoolt ära ja paneks aknad/ukse ette.

Kui normaalse keskütte lootustki poleks, maja fassaadi remondi lootustki poleks ja ise oleks samuti suht kindel, et sealt ära ei koliks.
Sest see on ikka jube planeedi soojendamine.

Jaaaa, kõik teavad, et seest soojustada ei tohi jne bla-bla, aga kui muud üle ei jää, siis teeks ära.
See pole isegi kallis töö ja youtube on paksult täis vene videosid kuidas seda tehakse, alates tati ja tapeediga soperdistest kuni väga ilusa tööni välja.

Neil seal venes on ju samuti suht per…se olukord igal pool. Nemad ei saa euroraha ega hakka saama.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 17:59; 11.05 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile vastajatel. Saan aru jah, et see kõik väga sõltuv, aga tahtsin mingit üldist pilti saada. Minul ei ole elektrikütet, aga on ees korteri ost ja tahtsin teada, kui palju keegi elektrikütte eest maksab. Mulle pakutud korter 48 ruutu ja talvel elektriarve 175€, tundus liiga kallis ja loobusin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 13:31; 13.05 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter 92 ruutu uues majas, kõik elektri peal jookseb, küll aga on olemas õhksoojuspump keset korterit. Kõige külmematel talvekuudel elektriarve 110.- euro kanti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile vastajatel. Saan aru jah, et see kõik väga sõltuv, aga tahtsin mingit üldist pilti saada. Minul ei ole elektrikütet, aga on ees korteri ost ja tahtsin teada, kui palju keegi elektrikütte eest maksab. Mulle pakutud korter 48 ruutu ja talvel elektriarve 175€, tundus liiga kallis ja loobusin.

Selleks, et võrrelda, peaksid sa teadma rohkem kui lihtsalt  elektriarve suurust. Mõnel tuleb soe vesi trassist, mõni soojendab ise boileriga, mõnel on gaasipliit ja -ahi, teisel elektripliit, üks armastab sooja tuba ja teine jahedamat. Lisaks võib ühistuarve olla täiesti erinevast suurusjärgust – kui mul mõni üünrik elektrikütte pärast muretseks, siis ma saaksin talle kohe öelda, et talvel maksad tõesti rohkem, aga seevastu suvekuudel on elamine puhta muidu käes, sest ühistuarvega lisandub vaid mõni euro. Pealegi, kui minu korteri üürnik talvel kaheks nädalaks Hispaaniasse sõidab, siis lükkab kütte miinimumi peale, kuid kui paljudes majades on reguleeritavad radikad, mille reguleerimine ka arves kajastub? (175€ elektriarve on nagunii liiga suur, va juhtudel, kui eelmine elanik hommikust õhtuni puulusikaid treis.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 23:04; 13.05 08:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Elektriküte?