Esileht Ilu ja tervis Elektriline hambahari

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Elektriline hambahari

Postitas:

Tere! Oleme siiani pesnud ainult tavalise hambaharjaga, aga üha enam on elektrilised silma jäänud. Äkki oskate kogemusi võhikule anda? Kas tasub tavalised elektrilise vastu välja vahetada? Kui jah, siis milliste vastu, neid miljon erinevat, alates 30€-250€. Peres 5 liiget, kas peaks lastele ka võtma?

Mida peaks kindlasti tähele panema valides? Kust soovitate tellida? Kust saab lisaotsikuid(ja palju neid vaja üldse läheb)?

Aitäh, kui aitate võhikut ????

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud

Tere! Oleme siiani pesnud ainult tavalise hambaharjaga, aga üha enam on elektrilised silma jäänud. Äkki oskate kogemusi võhikule anda? Kas tasub tavalised elektrilise vastu välja vahetada? Kui jah, siis milliste vastu, neid miljon erinevat, alates 30€-250€. Peres 5 liiget, kas peaks lastele ka võtma?

Mida peaks kindlasti tähele panema valides? Kust soovitate tellida? Kust saab lisaotsikuid(ja palju neid vaja üldse läheb)?

Aitäh, kui aitate võhikut ????

hambad lähevad pikapeale valgemaks ja puhtamaks, lapsed neid ei armasta, 20 eurosel ja 200 eurosel ei ole mingit vahet. hea et neil on 2 minuti märguanded

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud viimased 5a Oral B, aga selle aku on läbi, järgmiseks tuleb Philips Sonicare diamond clean kuna olen kuulnud head tagasisidet selle kohta.
Oral B oli ka tegelt ok ja samas ka palju odavam, aga mulle endale meeldib uusi asju proovida, seega enam seda ei osta

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle mees kinkis sonicare. Mulle see ei meeldinud ja ostsin omale oral-B oma. Sonicarel mulle ei meeldinud need erineva otsaga harjased. Ümmargune oral-B ots meeldib rohkem.

Nüüd ongi mehel ja kahel lapsel sonicared ja mul oral-B. Kolmas laps veel liiga väike elektrilise jaoks.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ja mitmel sõbrannal on aastaid Soocas, Sonicare replica pmst. Kuldaväärt, aga väga soodne. Hambaarst ka kiidab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba 4 aastat Prismast ostetud Jordan hari, paarkümmend eurot maksab. Puhastab hästi, aku peab hästi. Iga 30 sekundi järel korea väriseb, kahe minuti järel väriseb veidi pikemalt. Otsikut vahetan umbes iga kahe kuu tagant, nagu ka tavalist hambaharja peaks vahetama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud väga erinevad Oral B elektrilised hinnaklassis 20-200 (tsiteerides eelpool üht kommenteerijat). Ma arvan, et olen enam-vähem kõik mudelid ära katsetanud, sest kunagi olin lähedalt seotud edasimüüjaga Eestis. On tohutu vahe, kas odav või kallim. Algul sai ka odavam ostetud, aga väga kiirelt liikusin järjest kallimate poole. Oral B odavamad on lärmakamad, tunduvad jäigemad, vähem programme.

Ma soovitan ikkagi viimast iO mudelit. Samas ma nii pädev pole, et öelda, mis vahe on iO6 või iO8. iO Oral B mudel on väidetavalt sama pöörlemistehnikaga nagu Philips. iO mudel on väga vaikne võrreldes kõikide eelnevatega. Programmide valik on lai. Tasub tähele panna, et kui kõikidele eelnevatele mudelitele sobisid kõik otsikud, mis kaubanduses saada olid, siis iO mudelile sobivad vaid iO otsikud. iO mudeli kaasa võtmise karp ei ole nii käepärane minu jaoks, kui vana tehnoloogiaga Genius8900 mudelil.

Minu lapsel oli iga aasta hambaauke, mida parandada. Kui hakkas elektrilist kasutama, pole ka auke enam olnud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud mitu Oral B-d ja nüüd on Sonicare. Sonicare meeldib rohkem. Ostsin allahindluse ajal Euronicsist. Kui on olnud juhuseid, et pean tavalise hambaharjaga pesema, siis on selline tunne nagu hambad oleks pesemata.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid alustuseks Selverist või Rimist Oral-B Pulsari osta ja vaadata, kuidas meeldib. See on patareiga ja maksab mingi 6-6 eurot. Mulle igatahes meeldib, ei pea üldse vajalikuks midagi kallimat hankida. https://www.oralb.co.uk/en-gb/products/manual-toothbrushes/pro-expert-pulsar

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures mul ka lapsel (16a) peale seda kui hakkas elektrilise hambaharjaga pesema, on hammaste seisukord oluliselt paranenud – iga kord saab arstilt kiita, et tema ei ole nii puhaste hammastega pubekat enne näinud 🙂 kasutanud on nüüdseks ca 4a mingit vanemat Philips Sonicare mudelit. nüüd ostsin talle Oral-B iO8 ja laps pole üldse rahul. ma ei olegi aru saanud, milles see probleem täpsemalt on, aga kuuldavasti “voolavat” pasta kuidagi mööda harja alla …

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures mul ka lapsel (16a) peale seda kui hakkas elektrilise hambaharjaga pesema, on hammaste seisukord oluliselt paranenud – iga kord saab arstilt kiita, et tema ei ole nii puhaste hammastega pubekat enne näinud ???? kasutanud on nüüdseks ca 4a mingit vanemat Philips Sonicare mudelit. nüüd ostsin talle Oral-B iO8 ja laps pole üldse rahul. ma ei olegi aru saanud, milles see probleem täpsemalt on, aga kuuldavasti “voolavat” pasta kuidagi mööda harja alla …

iO käepide tundus mulle algul libe ja keeruline käes hoida. Esimene reaktsioon oligi, wtf milline jura! Genius harja käepide seisis paremini käes. Minul oli ka algul häda, et pasta kuidagi voolab mööda käepidet. Nüüd aga olen ca 2 kuud kasutanud ja ei tahaks enam Geniuse peale tagasi minna. Philipsiga mul kogemust ei ole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsime ka hambaarsti soovitusel elektrilised kasutusele. Ausalt, iial enam ei taha tavalisega pesta. Laste kollakad hambad said mõne aja järel valgeks ja kuna nad veel väiksed ja pean neil ise pesema, siis mul tööd tunduvalt vähem. Et kui ise olengi väsinum ja lohakam, siis vähemalt hambahari peseb ju ikka koguaeg ja suu saab ikka puhtam.

Endale ostsin ka ja ausalt mugav on. Otsikuid on soovitatud vahetada iga 3kuu tagant. Me otseselt näpuga järge ei aja, aga nii 3-6 kuu järel on tegelikult juba näha, et oleks aeg vahetada. Ses osas jah läheb kulukamaks, kuna otsikud maksavad tunduvalt rohkem kui lihtsalt tavaline hambahari poes. Aga mu meelest on seda väärt. Hambad on olulised.

Meil kõigil Philips Sonicare’id. Ei ole kõige odavamad, aga mitte ka ulmekallid. Kuid on head. Arst soovitas väga ja lapsed hakkasid hambapesu kohe palju rohkem armastama. Tellisin nii masinad kui otsikud k-rautast sooduka ajal.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Oleme siiani pesnud ainult tavalise hambaharjaga, aga üha enam on elektrilised silma jäänud. Äkki oskate kogemusi võhikule anda? Kas tasub tavalised elektrilise vastu välja vahetada? Kui jah, siis milliste vastu, neid miljon erinevat, alates 30€-250€. Peres 5 liiget, kas peaks lastele ka võtma?

Mida peaks kindlasti tähele panema valides? Kust soovitate tellida? Kust saab lisaotsikuid(ja palju neid vaja üldse läheb)?

Aitäh, kui aitate võhikut ????

Vastuseks, mitu harja peate ostma. Minul vähemalt toimib nii, et vannitoas on üks iO vars ja igal pereliikmel on oma otsik. Meil on isetehtud otsikute hoidik, igal oma värvi auk, kus hoiab oma otsikut. Ehk siis alustuseks piisab ühest masinast ja igale pereliikmele oma otsik ning saate “maitse suhu”.

Meil nii, et kui keegi läheb komandeeringusse, saab kaasa vanema Genius mudeli. Kui vajadust, saad varsi juurde osta. Ja üks lastest sai meil isikliku iO, kui läks ülikooli ja elab suurema osa ajast ühikas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ses osas jah läheb kulukamaks, kuna otsikud maksavad tunduvalt rohkem kui lihtsalt tavaline hambahari poes.

Kasutame vist juba 6 aastat Philipsi Sonicare harja, on hästi vastu pidanud.  Otsikud tellime Alist. Vahetame kord kvartalis ja aasta kulu on siiani olnud ca 6 eurot/inimene. Tõsi, viimati tellisime üle-eelmisel aastal korraga mitmele perele ja mitmeks aastaks ette, v-o on praegu hinnad muutunud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Oleme siiani pesnud ainult tavalise hambaharjaga, aga üha enam on elektrilised silma jäänud. Äkki oskate kogemusi võhikule anda? Kas tasub tavalised elektrilise vastu välja vahetada? Kui jah, siis milliste vastu, neid miljon erinevat, alates 30€-250€. Peres 5 liiget, kas peaks lastele ka võtma?

Mida peaks kindlasti tähele panema valides? Kust soovitate tellida? Kust saab lisaotsikuid(ja palju neid vaja üldse läheb)?

Aitäh, kui aitate võhikut ????

Mina ka Philips Sonicare pundis. Kiidan väga, hambad ikka saavad palju puhtamaks. Ka hambaarstid pigem soovitavad elektrilist hambaharja – teeb lihtsalt palju rohkem liigutusi võrreldes käsihambaharjaga. Minul Sonicarel on näiteks andur, mis annab märku, kui liiga kõvasti surud nt – ülihea asi, soovitan sellise anduriga hambaharja. Lisaks otsikud – minu hambahari annab ise märku, millal peaks otsikut vahetama, aga see ka nii 2-3 kuu tagant nagu tavalist hambaharjagi nagunii peaks vahetama. Otsikuid soovitan internetist tellida mingite soodukate ajal (mina tellin näiteks hammas32-st). Philipsil minu arust üsna suur otsikute valik ka: supersoftist mediumini ning igasuguste kujudega.
Muidugi on selline variant (mis on tiba tüütu), et ostate mitme peale ühe elektriharja, aga kõigil lihtsalt erinevad otsikud. Võib-olla alguseks on hea- siis saab rohkem aimu, kas ja kellele elektrihambahari sobib või mitte ning sealt edasi otsustada. ????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma tahan teemaalgatajale öelda – kui sa esimest korda elektrilisega teed, siis see on üsna ehmatav ja isegi veidi ebameeldiv kogemus, aga umbes 2-3 korraga harjud ära ja see muutub meeldivaks.

Meil on suhteliselt tavalised ilma eriliste lisavõimalusteta Oral B, igaühel oma, sest me ei viitsi neid otsikuid pidevalt vahetada. Üks laadimisdokk on kamba peale vannitoas, kordamööda laadime.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina julgen ka kindlasti proovida. Tulemus on ikka hoopis teine kui käsitsi nühkides. Väike pöörlev pea mahub sinna ka, kust suurem hari lihtsalt üle libiseb.

Ise olen kasutanud Oral B. Uut ostes vaatasin pöörlemissagedust. Mind telefoniga seadistamised ja ma ei tea mis asjad ei huvita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

meil oma 10 aastat selline (või sarnane) Oral-B Duo. Meeldib, et ongi kaks (laadija on üks), ei pea midagi vahetama pidevalt. Hommikul pesen elektriga, õhtul ei viitsi pikalt jännata ja käib tavaline ka.

https://www.hammas32.ee/toode/oral-b-smart5-5900-duo-elektriline-hambahari-d601-525-5hxp/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.hammas32.ee/toode/oral-b-pro3-3900-duo-elektriline-hambahari/ ma tellisin sellise komplekti, lisaotsikud ka. teisi ei ole proovinud, seega rahul 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallimad kindlasti oma hinda väärt ei ole. Mulle on isegi hambaarst öelnud, et vahet pole kas 20- või 200-eurone. Erinevad režiimid pole absoluutselt vajalikud, sa ei vaheta neid eluilmaski. Mul on mingi kallim Sonicare, tellisin välismaalt, aga pole vahet odavamaga. Samas sellest Sonicare haibist aru ei saa, see hambahari ainult “väriseb”, mitte midagi muud ta ei tee. Endal kogemus teistega puudub. Aga tavalise juurde kindlasti tagasi ei läheks mitte kunagi. Otsikud tellin megaodavalt, mitte originaalid, aga sama head.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine analoogne läks just peale 5 aastat igapäevast kasutamist rikki ja tellisin uue siit: https://www.hammas32.ee/toode/philips-sonicare-diamondclean-9000-gold-elektrilise-hambaharja-lisakaepide-hx9911-harjapea-ja-laadija/

Väga meeldib elektriline hambahari, parim “investeering”, mis ilutoodetesse olen teinud. Pidin vahepeal paar päeva tavalise harjaga pesema, kuni uus hari saabus, ja no üldse ei meeldi enam tavaline – hammaste puhtuse kvaliteet on märgatav.
Kunagi rikkusin ka oma hambad tavalise harjaga liiga tugevalt hõõrudes ära, elektrilisega seda poleks ilmselt juhtunud.

Mulle meeldib antud harja kasutada kōige väiksema otsikuga, mahub mõnusalt suhu igale poole. Ise ostan lisaharju nt euronicsist.

 

Väga soovitan igatahes osta kohe korralik elektriline hambahari, lõppkokkuvõttes ei tule see nii kallis, aga kasutusmugavus on väga hea. Konkreetsel mudelil aku peab ka väga pikalt (paari nädala tagant vajab laadimist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on OralB io. Funktsioonidest on suva (mingid erinevad režiimid, aga olen proovinud ainult tavalist ning annab värvi abil teada, kui vajutad liiga kõvasti), aga olen küll täheldanud, et hambad on mõne kuu jooksul valgemaks ja puhtamaks läinud. Alguses tundus, et hambad pigem jäävad mustaks, aga see oli ilmselt sellepärast, et ei julgenud igemete lähedalt harjata. Paar päeva võivad küll tundlikud olla, aga nüüd harjan julgelt, igemetel pole mingit kahjustust. Ainus asi, mis häirib võrreldes tavalisega on see, et otsik on väike ja põski/keelt harjata on raskem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine analoogne läks just peale 5 aastat igapäevast kasutamist rikki ja tellisin uue siit: https://www.hammas32.ee/toode/philips-sonicare-diamondclean-9000-gold-elektrilise-hambaharja-lisakaepide-hx9911-harjapea-ja-laadija/

Väga meeldib elektriline hambahari, parim “investeering”, mis ilutoodetesse olen teinud. Pidin vahepeal paar päeva tavalise harjaga pesema, kuni uus hari saabus, ja no üldse ei meeldi enam tavaline – hammaste puhtuse kvaliteet on märgatav.

Kunagi rikkusin ka oma hambad tavalise harjaga liiga tugevalt hõõrudes ära, elektrilisega seda poleks ilmselt juhtunud.

Mulle meeldib antud harja kasutada kōige väiksema otsikuga, mahub mõnusalt suhu igale poole. Ise ostan lisaharju nt euronicsist.

Väga soovitan igatahes osta kohe korralik elektriline hambahari, lõppkokkuvõttes ei tule see nii kallis, aga kasutusmugavus on väga hea. Konkreetsel mudelil aku peab ka väga pikalt (paari nädala tagant vajab laadimist.

Aa, ja lisaks veel, et pärast elektrilise hambaharja kasutuselevõttu pole mul nt enam hambakivi vaja eemaldada olnud, mis varem tavalise harjaga ikka tekkis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitut harja TA ostma ei pea, igale pereliikmele harjapeast ja ühest harjast miinimumprogrammi järgi piisab küll (kui pole soovi samal ajal hambaid pesta kõigil).

Ma olen proovinud Orab Bd ja Sonicare`t. Oral B vibratsioon ja müra ei sobiud mulle, ei meeldinud. Sonicare vibreerib teistmoodi ja on vaiksem, see mulle sobib. Sonicare harja leab umbes iga 5-6 nädala järel (pesen hambaid 2x päevas), harjapäid vahetan umbes iga 2 kuu järel (mulle meeldivad pehmed harjad, ilmselt seepärast lähevad kiiremalt koledaks). Alates elektriharja kasutusele võtust pole hambaarstil olnud vaja paljaks kippuvatele hambakaeltele lakki panna seega julgen öelda, et minu hammastele on eletrihari hästi mõjunud. Harjapäid välismaa lahtedelt pole tellinud, hammas32.ee lehel on soodukaid piisava intervalliga, et ei pea täishinda maksma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallimad kindlasti oma hinda väärt ei ole. Mulle on isegi hambaarst öelnud, et vahet pole kas 20- või 200-eurone. Erinevad režiimid pole absoluutselt vajalikud, sa ei vaheta neid eluilmaski. Mul on mingi kallim Sonicare, tellisin välismaalt, aga pole vahet odavamaga. Samas sellest Sonicare haibist aru ei saa, see hambahari ainult “väriseb”, mitte midagi muud ta ei tee. Endal kogemus teistega puudub. Aga tavalise juurde kindlasti tagasi ei läheks mitte kunagi. Otsikud tellin megaodavalt, mitte originaalid, aga sama head.

Kui sul odavatega kogemust pole, siis palun ära kirjuta, et vahet pole, kas 20 või 200 eur

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin enne elektrilise hambaharja ostmist põhjaliku uurimistöö, vaatasin erinevaid hinnanguid, hambaarstide ja hügienistide poolt tehtud võrdlevaid teste ja otsustasin hoopis ION-Sei kasuks.

Kui OralB ja Sonicare kohta kommenteeriti tihti siiski nende liigset intensiivsust kuni selleni välja, et igemetel on esialgu valus ja hambapasta lendab hambaharja pealt minema, kui selle sisse lülitad (jah, ma saan aru, et harja saab suus hoides sisse lülitada, mis lahendab selle “tohutu probleemi” :), siis ION-Sei on pigem nagu spaa-elamus suule. Selle pehme otsik on tõesti väga pehme, vibratsioon on pigem mahe ja hari on pisike.
Esialgu tundus uskumatu, et see hari lubas ka ilma pastata puhast tulemust (ioontehnoloogia), aga see ka päriselt toimib (ehkki kasutan enamasti siiski ka pastat või hambapesutablette). Keelega katsudes on ka kõige tagumised hambad pärast pesu täiesti puhtad ja siledad, mida tavaharjaga oli raske saavutada.
Inimeste nõudmised hambaharjale on erinevad. Ka tundlikkus on erinev. Sellepärast soovitan sul netis hinnanguid vaadata – saad ehk paremini aru, mis sulle sobib. Lisaks paarile tuntumale tegijale on elektrilisi hambaharju veel palju.
Aga jah, tavalist harja ei ole pärast elektrilise ostmist enam kordagi kätte võtnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin ION-Sei puudused – aku peab vastu ehk max 2 nädalat, kui tõesti kasutada vaid rangelt 2 x 2 min päevas. Mina kasutan pikemalt ja laen u 10 päeva tagant.
Ning käepide on üsna libe.
Aga selle harja plussid kaaluvad minu jaoks need miinused üles. Üks pluss on minu jaoks ka disain – ma ei suudaks oma vannitoas taluda mingit sinise-rohelisekirjude harjastega junni ja ei Philips ega OralB ole veel millegipärast suutnud toota midagi, mis näeks neutraalne ja maitsekas välja.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viitsib ehk keegi panna mõnda Ali linki, kus sellisele Sonicare harjale Philips Sonicare ExpertClean 7300 Electric Toothbrush : Amazon.de: Health & Personal Care korralikke analoogotsikuid saaks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin ION-Sei puudused – aku peab vastu ehk max 2 nädalat, kui tõesti kasutada vaid rangelt 2 x 2 min päevas. Mina kasutan pikemalt ja laen u 10 päeva tagant.

Ning käepide on üsna libe.

Aga selle harja plussid kaaluvad minu jaoks need miinused üles. Üks pluss on minu jaoks ka disain – ma ei suudaks oma vannitoas taluda mingit sinise-rohelisekirjude harjastega junni ja ei Philips ega OralB ole veel millegipärast suutnud toota midagi, mis näeks neutraalne ja maitsekas välja.

philips sonicare diamondclean mudelil saab intensiivsusastet valida, lisaks on sellel valikus nii minimalistlik must kui valge, mis mõlemad näevad kenad välja. Muus osas maitseasi ja ega ma ei vaidlegi – sinu lingitud on ka igati hea välimusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin enne elektrilise hambaharja ostmist põhjaliku uurimistöö, vaatasin erinevaid hinnanguid, hambaarstide ja hügienistide poolt tehtud võrdlevaid teste ja otsustasin hoopis ION-Sei kasuks.

Kui OralB ja Sonicare kohta kommenteeriti tihti siiski nende liigset intensiivsust kuni selleni välja, et igemetel on esialgu valus ja hambapasta lendab hambaharja pealt minema, kui selle sisse lülitad (jah, ma saan aru, et harja saab suus hoides sisse lülitada, mis lahendab selle “tohutu probleemi” :), siis ION-Sei on pigem nagu spaa-elamus suule. Selle pehme otsik on tõesti väga pehme, vibratsioon on pigem mahe ja hari on pisike.

Esialgu tundus uskumatu, et see hari lubas ka ilma pastata puhast tulemust (ioontehnoloogia), aga see ka päriselt toimib (ehkki kasutan enamasti siiski ka pastat või hambapesutablette). Keelega katsudes on ka kõige tagumised hambad pärast pesu täiesti puhtad ja siledad, mida tavaharjaga oli raske saavutada.

Inimeste nõudmised hambaharjale on erinevad. Ka tundlikkus on erinev. Sellepärast soovitan sul netis hinnanguid vaadata – saad ehk paremini aru, mis sulle sobib. Lisaks paarile tuntumale tegijale on elektrilisi hambaharju veel palju.

Aga jah, tavalist harja ei ole pärast elektrilise ostmist enam kordagi kätte võtnud.

Mul oli Philips Sonicare, aga ma ei harjunudki selle vibratsiooniga ja loobusin, pesen edasi käsitsi, aga igemekaelad on tundlikud (ilmselt hõõrun liiga kõvasti siiski) ja tahaksin ikka leida endale sobiva elektrilise hambaharja. Su postitus pani mind kaaluma proovida ION-Sei hambaharja, aga kas tõesti see vibreerib mahedalt? Sest sellist vibratsiooni nagu Sonicare’il oli, ma välja ei kannata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Ilu ja tervis Elektriline hambahari