Esileht Ilu ja tervis Elektriline hambahari

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Elektriline hambahari

Postitas:

Hei, seletage palun mulle, missugune on hea elektriline hambahari. Peres 3 liiget. Kas igale ühele oma hambahari, või saab neid otsikuid vahetada – kui mugav see on ja kus neid otsikuid hoiate? Kas patareidega või akuga?

Kuna varasemalt lastel olnud poest odavad el.hambaharjad, siis mõtlesin jõuluks kõigile uued hambaharjad kingiks teha – aga ei tea, mis vahe neil on ja mida peaks silmas pidama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka laetavad, Philipsid peavad mitu nädalat ühe laadimisega hakkama. Sonicare on selline peen hambapuurimise vibra, sellega peab harjuma, alguses on jube vastik, aga puhastab paremini kui OralB jõuramine.

Võid vabalt osta alguses ühe mootori ja karbi otsikuid ja lasta harjuda, kellele hakkab meeldima ja kes ei taha kasutada. Ja el.hambaharja võib kasutada ka ülepäeva või paar korda nädalas, hambaarstid peavad iga päev 2x el.harjaga nühkimist liiga emailikulutavaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:56; 06.12 23:13; 09.12 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanutele mõeldud Sonicare on nagu kreissaag. Laste oma suriseb vaikselt. Mina võtaksin selle, sest hari on pehme. Otsikud ühilduvad. Aku kestab kaua (ühe kasutaja puhul mitu kuud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hambaarst ütles, et kindlasti ei tohiks kasutada sellist, kus harja otsik ringiratast käib, see kahjustab hambapinda. Peab olema pulsseeriv, näitena tõi ka Sonicare’i. Ma pole veel uurinud ega ostnud, aga tundub aus jutt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanutele mõeldud Sonicare on nagu kreissaag. Laste oma suriseb vaikselt. Mina võtaksin selle, sest hari on pehme. Otsikud ühilduvad. Aku kestab kaua (ühe kasutaja puhul mitu kuud).

Ma ütleks just, et täiskasvanute Sonicare suriseb üsna leebelt kui seda Oral B saagimise ja vibratsiooniga võrrelda. Sonicare standarharjad on minu igemete jaoks liiga kõvad, ostan pehmeid harju ja olen rahul. Ja aku on tõesti super, nii iga 6-7 nädala tagant laen (hari 2 aastat pidevas kasutuses).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 17:50; 06.12 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin augustis tutika Oral-b io harja. Varem pole kunagi ühtegi oral-b oma kasutanud aga sellega on täiesti superluks pesta. Harjapead on vahetatavad, harja kasutab peale minu mu mees ja 12a laps. 6a on see laste oral b hari. Suur pluss minu arust on sellel harjal see, et see näitab õige hambale vajutatava surve ära ja 7 erinevat pesemisseadet on ka. Harjapead on aga sellised, et teiste oral b harjade otsad sinna ei lähe, tuleb eraldi osta neid. Ja suriseb vaikselt kui töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Sonicair maksab ju peaaegu 200 eur !? Kas ta ikka annab nii palju lisaväärtust või on järjekordne reklaamitrikk, et kallimat hinda õigustada ?

Ise pesen tavalise harjaga ja käisin just hambaarstil kes ütles, et minu hammaste eest olen hästi hoolt kandnud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Sonicair maksab ju peaaegu 200 eur !? Kas ta ikka annab nii palju lisaväärtust või on järjekordne reklaamitrikk, et kallimat hinda õigustada ?

Ise pesen tavalise harjaga ja käisin just hambaarstil kes ütles, et minu hammaste eest olen hästi hoolt kandnud.

Vaatad mõnda kellade-viledega kallimat mudelit, kõige tavalisem Sonicare võib, sõltuvalt sooduspakkumistest, 40-ga kätte saada. Vaadata tasub ka Xiaomisid, mis töötavad sama põhimõttega, aga on soodsamad ja moodsamad. Ise ma ütleks, et elektriline hambahari oli üks parimaid ostusid üldse, kui ma võrdlen kulutatud summat ja saadavat kasu ning mugavust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Sonicare mingi 100€ maksnud mudel, rohkem ei maksaks ka. Mudelite vahet muud erilist ei tuvastanud, kui et laadija on kallimatel karp või klaas, pole minu jaoks oluline. Hari on aga nii hea, et kui varem üksikuid kordi suvaliste harjadega naha vastas proovides tundus vastik, siis nüüd harjusin kahe päevaga ja imestasin, miks ma juba varem seda ei kasutanud, sest vahe on väga suur.

Ostsin ka lastele 40€ laste Philipsid ja tundub, et ka neil hästi.

Ma ei tea, kas ma kõigile korraga julgeks osta, kui ei tea, kas meeldib, aga need suubakterid ikka tulevad harja ja käepidet mööda alla, minu hambaarst arvas, et olgu ikka kõigil eraldi. Ka vastupidavuse mõttes peaks olema parem, kui otsikuid iga päev 8x ei vaheta pigem. Me peseme suht samal ajal ka ja ei toimiks ühe harja süsteem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Sonicair maksab ju peaaegu 200 eur !? Kas ta ikka annab nii palju lisaväärtust või on järjekordne reklaamitrikk, et kallimat hinda õigustada ?

Sonicare harju on erinevaid. Baasversioonil Euronicsis kui ma ei eksi kahe karja komplekt alla 80€. Komplektis siis 2 harja ning laadija. Üks hari eraldi oli 40€ ringis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 17:50; 06.12 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt https://www.selver.ee/el-hambahari-sonicare-teens-philips-1tk-2

https://onoff.ee/ilu-ja-tervis/hambaharjad-est/philips-hx623241-sonicare-2-series/

jne, ei pea ostma 200.- mudelit, neil on väga vähe lisakasu selle hinnavahe eest. Mina ütlen ka, et hambaarst oli väga rahul tulemusega, palju vähem hambakattu, muidu pidin käima poole aasta tagant puhastamas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:56; 06.12 23:13; 09.12 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kôik hanbaarstid soovitavad elektrilist hambaharja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kôik hanbaarstid soovitavad elektrilist hambaharja?

Jah, kõik 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik soovitavad, aga osad arvavad, et seda võiks kasutada tavalise hambaharjaga vaheldumisi (eks nt lapsel on natuke raske harjuda, sest tehnikad on päris erinevad, elektrilisega ei nühi ju mööda hambaid, vaid hoiad hammaste vastas ja lased töö ära teha), et iga päev 2x el.harjaga on hambaemailile liiga kulutav ja äge, puhtaks saab ka harvem kasutades, ülepäeva või 2x nädalas, nii ütles hügienist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:56; 06.12 23:13; 09.12 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, miks neil kõigil need harjased mingid sinised ja rohelised olema peavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallikesed hambaid peab pesema 2 korda päevas.See hambahari millega pole soovitav 2 korda päevas pesta on lihtsalt prügi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Elektriline hambahari