Esileht Kodunurk Elektriline hambahari

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Elektriline hambahari

Postitas:

Kirjutage oma kogemusi,millist soovitate ja kaua patareidega patareid vastu peavad, või hoopis el pealt osta. Kui tihti otsikut vahetada ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 21:03; 05.12 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsikut soovitan vahetada iga kord, kui üks inimene lõpetab ja teine alustab. Kõige mugavam on, kui igal inimesel on oma otsik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära patareidega küll osta. Mul kunagi oli ja pärast patareide vahetust enam käima ei läinud.
Osta laetav, meil on kaks elektrilist kodus, mis on 6 aastat töötanud. Vahetan otsikuid 3-5 kuu tagant, nagu meelde tuleb. Väga soovitan, käsipesu on ikka aegunud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Sonicare, väga rahul. Patareidega ei ostaks kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 09:35; 06.12 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta laetav.
Ma kasutan Oral B-d, mitte kõige kallimat. Mulle pole naerunägudega imevidinaid vaja vaid lihtsalt korralikku hammaste pesu.
Eks neid otsikuid tuleks vahetada sama tihti kui tavalist hambaharja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti oli OralB see kõige odavam vitality, pidas vastu mingi 10 a (ikka laetav, mitte patareidega). Kuna mulle ei meeldi need pisikesed ümmargused harjad, kasutasin alati double peaga harjasid. Siis soetasin Philipsi sonicare, see on ikka vägevam pill 🙂 umbes nii nagu vanade veneaegsete hambaarstipuuride “jõuat-jõuat urrr” vahetaks tänapäeva võimsa hambapuuri vastu. Ma pole selle võimsa masinaga veel päris harjunudki, kuigi on juba aastajagu või nii.
Lastel on patareiga, no need 1AAA paatrei peab üllatavalt kaua vastu, aga osad lasteharjad on ühekordsed, otsikut ei saa vahetada, need on mõttetud, hari läheb isegi enne koledaks kui patareid surevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Sonicare … laetult peab ca kuu aega vastu .Peseb hästi puhtaks.Igemeprobleemide korral ideaalne.
OralB kohta seda väga öelda ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millised Sonicared teil on,neid on ju mitmes hinnaklassis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 21:03; 05.12 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see kõige lihtsam:
https://www.philips.ee/c-p/HX6511_35/sonicare-easyclean-elektriline-sonic-hambahari

Lugesin mingist teemast, et paljud tellivad netist varuotsikuid. Küsiks, kust tellite Philipsile ja mis hinnaga? Vaatan, et meie poodides 2 tk maksavad 25-27€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 09:35; 06.12 14:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Elektriline hambahari

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.