Esileht Väikelaps Elektriline hambahari

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Elektriline hambahari

Postitas:
Kägu

Laps 2,5 ja käib igapäevane väsitav võitlus hambapesuga. Ei anna alla ja pesen kasvõi vägisi. Mõtlesin, et prooviks elektrilist, äkki see on huvitav ja laseb paremini pesta.

Kes kasutab elektrilist hambaharja? Millist soovitate?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma esimestele lastele ostsin kõige odavamad laste elektrilised hambaharjad. Need, mis patareidega on. Aga ma enam ei mäleta, kas siis nad pesid rõõmsamalt hambaid. Vist mitte. Alguses oli muidugi uus ja huvitav. Nüüd võitlen 5-aastasega. Iga õhtu pean teda lohistama vannituppa. Seal ta istub põrandal, suu pruntis kinni. Ja nii me võitleme. Niigi panen hambapastat hästi vähe ja hambaid pesen mõne sekundi, sest rohkem lihtsalt pole võimalik. Ma ka mõtlen, et peaks ostma elektrilise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oral-B laste hari. Hästi pehme harjaots ja poistele ja tüdrukule on ka mingite kleepsudega ( ämlikmees/frozen ). Meil on frozeni kleepsudega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan Philips Sonicare’i oma. Sellel on ka telefonirakendus, mis lastele väga meeldib ja aitab pesemist lihtsaks teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelusterapeut soovitas meile, et hambaid pesta peegli ees, on lapsele huvitavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole lastel elektrilist kasutanud. Mina rääkisin hambaid pestes lugusid, kuidas hambahari hambaid kallistab, kuidas hammaste vahel krokodillid elavad ja hari kõdi-kõdi teeb jms juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelusterapeut soovitas meile, et hambaid pesta peegli ees, on lapsele huvitavam.

Meil kahjuks see ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oral-B laste hari. Hästi pehme harjaots ja poistele ja tüdrukule on ka mingite kleepsudega ( ämlikmees/frozen ). Meil on frozeni kleepsudega.

Meil on see ja igasugune võitlus hambapesu pärast kadus. Mina olin vastane, aga vanavanemad ostsid ja aitas tõesti. Laps peseb 2x päevas hambaid ilma suurema kakluseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mina soovitan Philips Sonicare’i oma. Sellel on ka telefonirakendus, mis lastele väga meeldib ja aitab pesemist lihtsaks teha.

Miks peaks 2,5a v ükskõik milline eelkooliealine telefonis istuma, et hambaid pesta?</p>
Meil aitas ajutiselt Stig Rästa hambapesulaul. Elektrilisest oli kasu- hambapesu ei ole enam vaidlus, kas ja miks on vaja hambaid pesta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elektrilise hambaharjaga saab ka vähema ajaga palju puhtamaks hambad kui käsitsi, vrd käeliigutused ja harja 5000 vibrat sekundis. Meil olid esimesed hambaharjad oralB laste omad, sonicare soovitatakse vist kõige noorematele alates 4+ ja minu lapsed eelistasid oralb vibrat sellele kõrgematoonilisele sonicare hambaharja häälele, harjumise ja eelistuse asi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mina soovitan Philips Sonicare’i oma. Sellel on ka telefonirakendus, mis lastele väga meeldib ja aitab pesemist lihtsaks teha.

Miks peaks 2,5a v ükskõik milline eelkooliealine telefonis istuma, et hambaid pesta?</p>
Ma leian, et 4 minutit päevas ekraaniaega ei ole nüüd küll kuradist, kui see lapse hambad võitluseta puhtaks aitab teha

 

Meil aitas ajutiselt Stig Rästa hambapesulaul. Elektrilisest oli kasu- hambapesu ei ole enam vaidlus, kas ja miks on vaja hambaid pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mina soovitan Philips Sonicare’i oma. Sellel on ka telefonirakendus, mis lastele väga meeldib ja aitab pesemist lihtsaks teha.

Miks peaks 2,5a v ükskõik milline eelkooliealine telefonis istuma, et hambaid pesta?</p>

Meil aitas ajutiselt Stig Rästa hambapesulaul. Elektrilisest oli kasu- hambapesu ei ole enam vaidlus, kas ja miks on vaja hambaid pesta.

Ma olin ka alguses selle sonicare’i äpi kasutamise vastu, kuigi hari oli ammu olemas, aga sõbranna laps kasutas meil külas olles ja proovisime siis ka, nüüd pole mingit muret, 5a tahab ise pesta ja peab pesuaegu meeles. Pesemine ka vannitoas peegli ees. väike 2a peseb kõrval selle beebide omaga, kus tuli sees põleb, babycare vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Elektriline hambahari