Esileht Hobinurk Elektritõukeratas (täiskasvanutele)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Elektritõukeratas (täiskasvanutele)

Postitas:

Kas siin elektritõukerataste omanikke ka on?
Mis hinnaklassis, mis mudeli olete ostnud ja kas olete rahule jäänud? Kaua olete kasutanud – kes pikemat aega kasutanud, kas on aku ka tunduvalt kehvemaks muutunud?

Tahaks osta 500€ hinnaklassis, pigem soodama poolset, kuid kardan, et kui isegi alguses aku peab siis paari kuuga võib aku mahutavus kiiresti langeda. Siiani odava ja keskmise hinnaklassi omade kohta pigem negatiivset kuulnud, samas 1000+€ tõukeratta eest maksta ei tasu ka ennast enam ära.

Kellel olemas rääkige oma mudelite plussidest ja vigadest. Näiteks, kas kas kannatab senikaua sõita kui lubatud, kuidas laadimisaeg on. Kui lähete näiteks poodi, kas annab lukustada, annab kokku lappida ja trepist üles vedada? Kuidas aku asukoht on (saan aru, et kui seisulaua all siis äärekividest jmt kohtadel peab väga ettevaatlik olema)? Kuidas rataste suurus on ja kõik muu, mis pähe tuleb.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 17:48; 12.04 08:31; 18.06 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kedagi siin, kes on otsustanud ilusamate ilmadega auto/ratta/bussi elektritõukeratta vastu vahetada?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 17:48; 12.04 08:31; 18.06 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pereringis xiaomi m365. Maksis veidi alla 400. Igal juhul soovitan osta. Negatiivset siiamaani pole. Täpselt ei mäleta millal ostetud sai, ilmselt eelmisel suvel. Aku peab siiamaani vastu, võib-olla natuke on kahanenud, et päris 30km ei tasu arvestada. On kokku lapitav, aga raske. Panen ratta lukuga kinni, kui vaja kiirelt poes käia, aga üldiselt väga ei julge jätta nii.

Ise kaaluksin veel Segway mudeleid, ES4 vms. See xiaomi sai nii kiiruga ostetud, et teisi sel ajal isegi ei vaadanud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 09:08; 12.04 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vt siin on pikem eestikeelne teema elektritõukerataste kohta:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10206962

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 09:08; 12.04 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks osta 500€ hinnaklassis,

Ma ei näe mingit küsimust, Segway ES4 on ainuke variant.
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Segway-Ninebot-by-Segway-Kickscooter-ES4-451681

Kerge, tugev, jupid on igal pool saadaval, igaüks oskab remontida jne.
Ja ega just seda mudelit renditõuksideks juhuslikult ei valitud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks osta 500€ hinnaklassis,

Ma ei näe mingit küsimust, Segway ES4 on ainuke variant.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Segway-Ninebot-by-Segway-Kickscooter-ES4-451681

Kerge, tugev, jupid on igal pool saadaval, igaüks oskab remontida jne.

Ja ega just seda mudelit renditõuksideks juhuslikult ei valitud.

Ja oled nõus sellist seadet ostma mille LAADIMISAEG ON 7H!!? Hullult kaua ja kaalupiirang on 90 kg ja sõidukaugus vaid 45km seda pealegi +10kraadist alates jahedama ilmaga(mis Eestis enamus aastast ongi) pole asja kasutamist soovitatudki. Vaevalt jõuad tööle või linna kui aku juba tühi varsti. Tagasi ei pruugi jõudagi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja oled nõus sellist seadet ostma mille LAADIMISAEG ON 7H!!? Hullult kaua ja kaalupiirang on 90 kg

Jah, mul on see tõuks.
Lisaaku, täisrehvid, kõik jutud. Suveperioodil seisab kogu aeg õues, ei ole talle isegi vihm midagi halba teinud.
Laen garaazis.

120dB akuga jalgrattakella ostsin juurde, et inimesi hoiatada, kuna tõuks ise on ju täiesti vait.
Selle 7H-ga pole probleemi, mul oli nagunii plaanis umbes nii kaua igas ööpäevas magada.
(sul on need asjad kuidagi teisiti?)

Ja kui palju sa siis kaalud, kui 90kg piirang sind ohkama paneb?
Ülekaalulisena on sinu jaoks olemas sellised riistad: http://www.mototehnika.ee/used/3007720
162kw väänab nii kõvasti, et pole absoluutselt mitte mingit vahet, kui palju sa kaalud, käed tõmbab sul anyway sirgeks. Ja laadima ei pea – bensukas 1min ja on “laetud”. Paak on tal ju väike.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Segway ES4. Ostsin Bolti ühe suve rendikana kasutusel olnud tõuksi, nad müüsid need sügisel 140 euro eest, tundus asjalik kulutus. See terve suve rendikana teeninud tõuks on veel väga heas korras, aku kestab ca 30 kilomeetrit, laeb abihonnes, seega mul kama, kaua ta sela laeb 2 või 7 tundi. ma ei kasuta seda ka töölesõiduks, pigem ilusa ilmaga niisama sõidan ringi ja tuulutan pead praegustes karmides karantiinitingimustes või sõidan turule marjade järgi. See kolakas on nii raske, kuskile sisse või trepist üles teda küll tassida ei taha, kui vaja panen lukuga kinni rattahoidjasse, see on võimalik. ES4-l on topeltaku, see on pika laadimise põhjus ka, jõud on see-eest nagu loomal, sõidab on täiskummratastega üsna igal pinnasel ja igalt poolt läbi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et segwey ES4 on oma hinnaklassis tõesti parim, aga kogemus nüüd ütleb, et sõidumugavus on kehvem kui lootsin – väikesed rattad (jääb kinni nt ohtlikud on raudteerööpad, kivist vihmaveeäravoolud tänavas, põrutab korralikult, äärekividest üles-alla pigem vaja tõsta kui pole tõesti uputatud ääred) ja täiskummid põrutavad korralikult. Muidu on okei, manööverdada kerge, kiirendab okeilt (kuigi kruiiser on ohtlik, kuna kui kruiis jääb peale siis pidurdades pidurdab liiga järsult hoo maha), kokku lappida lihtne, kaal ka okei. Kergliiklusteel on tõesti sellega 5+ sõita, kuid nii kui see pole võimalik ja vanema ja lagunenud asfaldi peal (õhukummiga tekiks nö amordiefekt ja ei põrutaks ja ei vibreeriks nii), kõnniteedel kus äärekividega autoteed ära lõigatud (suurema rattaga saaks paremini üle) jmt

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.04 17:48; 12.04 08:31; 18.06 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Segway ES4. Ostsin Bolti ühe suve rendikana kasutusel olnud tõuksi, nad müüsid need sügisel 140 euro eest, tundus asjalik kulutus. See terve suve rendikana teeninud tõuks on veel väga heas korras, aku kestab ca 30 kilomeetrit, laeb abihonnes, seega mul kama, kaua ta sela laeb 2 või 7 tundi. ma ei kasuta seda ka töölesõiduks, pigem ilusa ilmaga niisama sõidan ringi ja tuulutan pead praegustes karmides karantiinitingimustes või sõidan turule marjade järgi. See kolakas on nii raske, kuskile sisse või trepist üles teda küll tassida ei taha, kui vaja panen lukuga kinni rattahoidjasse, see on võimalik. ES4-l on topeltaku, see on pika laadimise põhjus ka, jõud on see-eest nagu loomal, sõidab on täiskummratastega üsna igal pinnasel ja igalt poolt läbi.

Kus nad neid kasutatuid müüsid? Ostaks ka hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Elektritõukeratas (täiskasvanutele)