Esileht Ilu ja tervis Elektroonilene vs tavaline kraadiklaas

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Elektroonilene vs tavaline kraadiklaas

Postitas:

Tehke nüüd mulle selgeks,, et kuidas on võimalik, et elektrooniline näitab 36,4 ja tavaline elavhõbeda oma näitab 37,1

Kumba ma siis nagu uskuma peaksin?

 

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 12:23; 24.11 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas korralikke tavalisi ka müügil on, mina sain vererõhumõõtjaga kingituseks sellise, mida alla lüüa mingil moel ei õnnestu. Ehk oligi ühekordseks kasutamiseks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et pead kauem all hoidma. Osa elektroonilisi (eriti odavamad) on sellised, mida tuleb peale piiksumist veel edasi hoida. Minu omal tuleb õige näit alles viie minutiga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 12:40; 24.11 14:58;
To report this post you need to login first.

Tehke nüüd mulle selgeks,, et kuidas on võimalik, et elektrooniline näitab 36,4 ja tavaline elavhõbeda oma näitab 37,1

No aga loe sealt pealt. Kui kraadiklaasil on kirjas Microlife või minupärast kasvõi Philips, siis ta näitab õigesti.

Kui aga on kirjas 温度计 või термометр ja maksis 2€, siis ei näita.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 12:53; 24.11 14:21; 24.11 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa microlife on peal:))))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 12:23; 24.11 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke nüüd mulle selgeks,, et kuidas on võimalik, et elektrooniline näitab 36,4 ja tavaline elavhõbeda oma näitab 37,1

Kumba ma siis nagu uskuma peaksin?

enesetunnet 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peamine, et mõlema puhul ikka samast kohast mõõdad, mitte et elektroonilisega kaenla alt ja tavalisega tagumikust

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas korralikke tavalisi ka müügil on, mina sain vererõhumõõtjaga kingituseks sellise, mida alla lüüa mingil moel ei õnnestu. Ehk oligi ühekordseks kasutamiseks.

Kas kasutusjuhend on Sul loetud?

Uuemal ajal peab need termomeetrid õigest kohast kinni hoides kohe peale mõõtmist alla lööma. Hoia ainult termomeetri ülemisest otsast  kinni ja kiirete liigutustega tuleb alla lüüa.

Proovi, äkki õnnestub:-)

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Täitsa microlife on peal:))))

Siis usaldagi seda.

Selle teise võid katki teha ja peo peal elavhõbedat edasi tagasi veeretada. Ikkagi põnev ja ainuke metall, mis on toatemperatuuril vedelas olekus ja kätt ei põleta.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 12:53; 24.11 14:21; 24.11 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagilt lugesin, et elektroonilised näitavad vaid alguses õigesti, ajapikku tekib viga sisse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama jama. Elektrooniline kaenlalt mõõtmiseks näitas kraadi võrra madalamat. Lihtsalt arvestasime sellega. Kontaktivaba 3-sekundi oma näitab õiget.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa microlife on peal:))))

Siis usaldagi seda.

Selle teise võid katki teha ja peo peal elavhõbedat edasi tagasi veeretada. Ikkagi põnev ja ainuke metall, mis on toatemperatuuril vedelas olekus ja kätt ei põleta.

Väga tobe soovitus, elavhõbedast saab päris kõva mürgituse. Elavhõbeda aurud siis. ei pea sisse sööma, hingamisest piisab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Väga tobe soovitus, elavhõbedast saab päris kõva mürgituse. Elavhõbeda aurud siis. ei pea sisse sööma, hingamisest piisab.

Ei saa mingit mürgitust.
Lihtsalt inimese punased verelibled kattuvad elavhõbeda fosfaadiga ning ei kanna enam hapnikku nii hästi edasi.
Kriminalistika ajalugu siis pole lugenud? Vanasti isegi kasutati seda nö. aeglaseks tapmiseks, näiteks hambahari tehti sellega kokku ja inimene mingi aja pärast suri loomulikku surma.
Ja pärandus tuli.

Aga muidu, kas reaalselt uskusid seda perekooli foorumi ajaviite soovitust, et lärmama kukkusid?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 12:53; 24.11 14:21; 24.11 14:56;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Täitsa microlife on peal:))))

Osadel microlife omadel on kasutusjuhendis kirjas, et tuleb kuni 10min hoida kaenla all, kuni õige mõõdu saad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 12:40; 24.11 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontaktivabad näitavad mul küll suvalisi numbreid. Proovitud sõprade juures mitmeid. Endale ei soeta, sest nende järgi on mu kehatemperatuur tavaliselt 34- 34,5 kraadi. Vanakooli termomeetriga kaenla alt mõõtes aga 36-36,5. Kaks kraadi vahet ongi normaalne? Infolehtedelt küll selle kohta midagi ei leia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ju suurt vahet, kas on 36,4 või 37,1. Inimestel kõigubki temperatuur kogu aeg. Kumbki pole palavik.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektroonilised kraadiklaasid on väga imelik toode. Minu meelest need ei kõlba üldse kaenla alt mõõtmiseks. Miks ta piiksub minuti pärast, kui tegelikult tuleb ikkagi 10 min all hoida? Ma puutusin nendega esimest korda kokku pärast beebi sündi, aga selgus, et mingi microlife ei kõlba isegi tite taguotsast kraadimiseks, sest no kamooooon, seda peab terve minuti hoidma. Lõpuks leidsin ühe normaalse tootja oma, mis töötas 10 sekundiga. Aga kaenla alt peab ka seda kaua hoidma. Miks mul üldse peaks siis elektrooniline olema, geratherm on siis sama kiire ju? Lõpuks ostsin kalli raha eest Brauni kõrvatermomeetri ja rahu majas. Kontrollisin üle, näitab õigesti ja tulemus on paari sekundiga käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Elektroonilene vs tavaline kraadiklaas