Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: elementmaja

Postitas:

Miks ostaksid,miks ei ostaks antud elementmaja?
http://www.aksohaus.ee/reval1-126

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 11:49; 27.03 12:17; 28.03 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plussideks eeskätt valmimise kiirus ja see, et maja tehasetingimustes toodetud.
Vähemalt paarkümmend tuhat lisab kütte ja ventilatsiooni süsteem, kommunikatsioonidega liitumine jne.
Ise nullist ehitada laskmine eeldab tohutult ajakulu ja tulemus ette teadmata. Eriti kui ise ehitusest midagi ei jaga.
Pigem soovitaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kommuniktasioonidega liitumine olemas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 11:49; 27.03 12:17; 28.03 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just üks päev vaatasin neid, ostaksin küll:) Aga neil seab piirid ka maja tulevane asukoht, et kas saab suurte masinatega ligi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt täitsa poolt. Need elementmajad on kõvasti arenenud viiamse 10 aastaga.
Näen kõrvalt maja ehitamist isegi kogenud ehitaja poolt. See energia, mis sinna pannakse alla on jube ja raha pannakse ka palju.

Ainuke asi, mida kardaks on see, et pead ju nn ettemaksu tegema. Aga mis siis kui firma on petufirma? Raha võetakse ära, aga maja ei toodagi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud st konkreetset elementmaja ei ostaks, sest neli tuba on meie perele vähe ja saun täiesti ülearune ruumiraiskaja. 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Akso Haus on väga tuntud ja usaldusväärne elementmajade valmistaja,seetõttu usaldusväärsuse muret ei ole.Saun ei olegi meil plaanitud majja sisse jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 11:49; 27.03 12:17; 28.03 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem võtaks selle Ivika, Sirli mudel mulle ei meeldi välimuselt, näeb välja nagu puukuur, lisaks on seal elutuba väiksevõitu. Või siis otsiks kuskilt mujalt firmast maja, millel on elutuba suurem, kui mul oleks kindlasti vaja kolme magamistuba. Minu poolest võib pigem magamistuba väiksem olla, aga elutuba võiks olla selline, et mahub ikka ka külalisi kutsuma.

Elementmaja on minu meelest täitsa hea valik ja see firma peaks olema usaldusväärne küll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see reklaam üldse kuhugi sobib, siis Kodunurga rubriiki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.