Esileht Ilu ja tervis Elevit vitamiinid

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Elevit vitamiinid

Postitas:

Tere. Ma olen võtnud Elevit vitamiine imetamise perioodil (apteekri soovitusel ja sobivaim hinnaklass) ning olen teinud siiani 3 kuuri eelmise aasta lõpupoole, selle aasta alguse poole ja nüüd kevadel. Aga olen tunnetanud, et iga kuuri lõppedes kestab selle mõju max 3-4 nädalat.
Ma raseduse ajal võtsin Retaferi, kuna diagnoositi leebem rasedusaneemia, mille sain ka korda. Aga peale sünnitust olen imetanud nüüd 2a. Kuskil lapse 1a6k saades tundsin, et vitamiini puudus on mul vist juba liiga suur, sest mul oli totaalne energiapuudus. Ja nüüd iga kuuri lõpus tunnendi, et kui vitamiini mõju üle läheb, siis on jälle loidus, energiat justkui ei jätkuks ja ei taha millegiga alustadagi. Aga u 1,5 nädalat vitamiine tarvitatuna kõik justkui läheb võluväel – jaksan rõõmuga käia tööl, trennis ja tegeleda hobidega.

Mu küsimus on, et kas need on mõeldud kuurideks või võiksingi võtta neid non-stop, kuni imetan? (Kui ostma lähen, siis küsin ka apteekrilt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin neid nii raseduse kui ka imetamise ajal ja igapäevaselt, siis kui imetamise lõpetasin siis jätsin ka vitamiinid ära. ei teinud mingeid kuure vaid ikka koguaeg võtsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Elevit vitamiinid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.