Esileht Koolilaps eliitkooli?!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: eliitkooli?!

Postitas:

Siit lugedes näib, et kõik eliitkooli pürgijad on geeniuslapsed, kes 6-aastaselt komponeerivad muusikat, tegelevad pranglimisega ja kellel Harry Potteri kõik osad on läbi loetud. Huvitav, kas tavalisel lapsel, kelle ainuke drill on eelkoolis käimine olnud, on üldse lootust väljavalituks saada?
Ühesõnaga, millised on nende laste oskused ja anded, kes mõne nädala pärast koolikatsetel koos on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On lootust ka nendel, kelle laps ei ole ka eelkoolis käinud. Teadmised ei ole seal vaid ainuyksi määravad. Käitumine, suhtlemine ikka ka. Kui lapsele opetaa ei meeldi ja ta selle pärats küsimustele ei vasta, siis see laps ka kooli ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:05; 30.01 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On lootust ka nendel, kelle laps ei ole ka eelkoolis käinud. Teadmised ei ole seal vaid ainuyksi määravad. Käitumine, suhtlemine ikka ka. Kui lapsele opetaa ei meeldi ja ta selle pärats küsimustele ei vasta, siis see laps ka kooli ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:05; 30.01 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis ka vaid eelkoolis, kuid lasteaias paistis ta siiski teiste seast lugemise, arvutamise ja üldise terasusega silma. Juba nelja aastaselt ütles tema kasvataja, et peaks proovima mõnda katsetega kooli. Aga ka mitte millegagi silma paistnud laps (minu sõbranna oma) võib ootamatult sisse saada. Ma väga imestasin kui ta korraga TIK vastu võeti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olude sunnil saatsin oma mitte-geenius-lapse ka eelmisel kevadel \”eliitkooli\” katsetele, kuna see on kodule lähim kool – ma ei näinud mingit võimalust olla mitu aastat logistiku ametis, et teda kuhugi kaugemale kooli tarida! Laps ei pranglinud, ei komponeerinud muusikat (vastupidi, lasteaias keeldus isegi koos teistega laulmast), eelkoolis käis hoopiski \”sotsialiseerumise\” ja mitte drilli eesmärgil. Pääses katsetega vastuvõetute klassikomplekti, kuigi katsed olid tema jaoks ilmselgelt pingeline ja ebameeldiv olukord.
Tõsi, ta küll luges soravalt ja Harry Potteri laenutas kooli raamatukogust minu eest salaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samuti sai laps eliitkooli sisse nii, et polnud päevagi eelkoolis käinud ja lasteaiaski käis harva, drillimisest siis rääkimata.oskas küll perfektselt lugeda, kuid seda katsetel ei kontrollitud..ise ütles, et katsed olid jube lihtsad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps eliitkooli?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.