Esileht Koolilaps Eliitkoolide varunimekirjad- kas on liikumist olnud?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eliitkoolide varunimekirjad- kas on liikumist olnud?

Postitas:

Kas keegi on varust sisse saanud? Mu laps on varus TPL-i. Mu närvid täitsa läbi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:36; 29.02 13:28; 29.02 13:58; 29.02 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TPLis on igal aastal varunimekirjad liikunud, eriti poiste osas. Ära nii vara veel hulluks mine 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina helistaks kooli ja uuriks seda varu liikumist, TPL on tõesti huvitatud nendest, kel ikka väga suur soov sinna õppima pääseda ja seda varunimekirja pinki ei lühendata kindlasti ainult ühest otsast…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:32; 29.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loobun TIK-st ja reaalist.TPL-i kasuks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]võin öelda, et TPL varunimekirja lühendatakse ainult ühest otsast. Spekulatsioonid alusetud.
Hetkel on nimekirja esimene tüdruk ja esimene poiss sisse saanud. Kuna olen huviline,siis printisin esialgsed nimekirjad välja,,, nö, silm on peal[/tsitaat]

Huvitav sõnavõtt. Su silm võib ju peal olla, aga ka varus olijatel võib olla eeliseid, mis lõpuks määravaks saavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:36; 29.02 13:28; 29.02 13:58; 29.02 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme teises varus, kui sisse saame, vabaneb TPL-i poisi koht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 13:47; 02.03 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle tundub, et vandenõuteooriad on rahva seas populaarsed:-)
Miks ei või miski asi siin riigis ka ausal moel toimuda. Mõelge selle võimalikkusele:-) mina usun \”sinisilmselt\” jätkuvalt, et- ka täiesti välistatud ausus esineb siin ilmas ja selles riigiski. Vahest peaks veel lisama,et igaüks oma rikutuse tasemel…:-)))
[/tsitaat]
Elukogemuse tasemel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:32; 29.02 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle tundub, et vandenõuteooriad on rahva seas populaarsed:-)
Miks ei või miski asi siin riigis ka ausal moel toimuda. Mõelge selle võimalikkusele:-) mina usun \”sinisilmselt\” jätkuvalt, et- ka täiesti välistatud ausus esineb siin ilmas ja selles riigiski. Vahest peaks veel lisama,et igaüks oma rikutuse tasemel…:-)))
[/tsitaat]

Kõik võib ju olla. Mina ei rääkinud sahkerdamisest. Mina rääkisin puht objektiivsetest kriteeriumidest, mis võivad kedagi ettepoole nihutada. Kui Sina nägid minu kirjutises midagi sahkerdamisele viitavat, siis (cit) \”igaüks oma rikutuse tasemel… \”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:36; 29.02 13:28; 29.02 13:58; 29.02 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie laps on reaalis varus ja me väga-väga loodame, et ta saab sinna sisse. seega loen rõõmuga siit, et keegi on oma kohast juba loobumas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]taas kord teemast kaldudes,,, milleks lapsevanemate õrnadel närvidel ja fantaasial mängida… tilk tõrva meepotti valada….. 13: 58 -le. sellised arvamusavaldused võiks vabalt enda teada hoida. aga ok- ma nüüd lõpetan omalt poolt selle mõttetu mõttevahetuse[/tsitaat]

Õnneks on Eestis mõtte-ja sõnavabadus, mis tähendab seda, et ma võin ennast vabalt väljendada ilma, et mõni (vabandust) loll, kes tekstist korralikult aru ei saa ega ole ilmselt suutelinegi nägema sõnade taga MÕTET, mind selle pärast vangi paneks või muul moel tsenseeriks. Sellise sooviga inimene võisk Valgevenesse kolida. Näis, kuidas ta enda olukorda siis naudib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:36; 29.02 13:28; 29.02 13:58; 29.02 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti,kui kõigi koolide nimekirjad avalikud olid,siis osa koole pani näiteks varunimekirja välja tähestiku järjekorras. Võrdselt punkte saanuid on tavaliselt üsna palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on varust sisse saanud? Mis koolis?
Kas keegi kavatseb veel koha ära öelda? Mis koolis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 13:47; 02.03 12:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Eliitkoolide varunimekirjad- kas on liikumist olnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.