Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elina Reinold

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Elina Reinold

Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120183176/armastatud-naitleja-elina-reinold-vabakutselise-elu-on-vaga-raske-olnud-sellega-kaasneb-uksinduse-tunne

Vabandust, aga mida see inimene ütleb? Mina olen ka vabakutseline, kuid ma ei ole kunagi olnud alko*****k. Armastatud näitleja?

0
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida see inimene ütleb? Mina olen ka vabakutseline, kuid ma ei ole kunagi olnud alko*****k. Armastatud näitleja?

Mis su probleem on, ei saanud aru?

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea sellest näitlejast midagi ja ma ei armasta teda ka. Aga vabakutselise elu ongi vabakutselise elu, aga tänapäeval vist peabki koguaeg avalikuse eest midagi kahetsema.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja vist ei saanud aru, et konkreetne artikkel ei ole mitte temast, vaid Elina Reinoldist. Kuidas puutub siin asjasse, et Sina ei ole alkohoolik olnud? Et kui Sina ei ole midagi olnud või midagi teinud, siis absoluutselt kindlasti pole neid asju olnud, tundunud ega teinud ka keegi teine? Täiesti ajuvaba teemaalgatus.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes meil siin perekoolis alati rõhutab, et ta ei tarbi mitte iialgi alkoholi? Õige! Lillkapsamutt! Ju see on selle muti algatatud teema.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes meil siin perekoolis alati rõhutab, et ta ei tarbi mitte iialgi alkoholi? Õige! Lillkapsamutt! Ju see on selle muti algatatud teema.

HPV viirus jälle tõmbleb! Haugud jälle vale puu all. Saa juba üle ja püüa oma suguhaigusega leppida, koos peate elulõpuni elama ja kannatama. Mis teha kui orki said, mis teha. Pai sulle!

+1
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HPV viirus jälle tõmbleb! Haugud jälle vale puu all. Saa juba üle ja püüa oma suguhaigusega leppida, koos peate elulõpuni elama ja kannatama. Mis teha kui orki said, mis teha. Pai sulle!

Nii nunnu jutt, räägi veel midagi toredat.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes meil siin perekoolis alati rõhutab, et ta ei tarbi mitte iialgi alkoholi? Õige! Lillkapsamutt! Ju see on selle muti algatatud teema.

HPV viirus jälle tõmbleb! Haugud jälle vale puu all. Saa juba üle ja püüa oma suguhaigusega leppida, koos peate elulõpuni elama ja kannatama. Mis teha kui orki said, mis teha. Pai sulle!

Õud tuleb peale Perekooli lugedes, nii palju ebastabiilseid on meie hulgas ikka. Kes sõidab autoga, kes omab relvaluba…kunagi ei tea kellel ja millal kaas pealt ära lendab.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õud tuleb peale Perekooli lugedes, nii palju ebastabiilseid on meie hulgas ikka. Kes sõidab autoga, kes omab relvaluba…kunagi ei tea kellel ja millal kaas pealt ära lendab.

Siis kui plõksima ajab, siis ei tule õud peale? Ülekäigurajal pead ka veenduma,et autot ei tule. Foorumis sama, veendu oma ilas mida kirjutad, kas lillkapsaila on normaalne jutt?  Näha on, et inimene möllab oma haigusega, kuid see ei anna põhjust lugusid välja mõelda.  Loe psühhiaatriat rohkem- kõik on võimelised tapma. Tekib küsimus, kas tasub riskida ja plõksida.

+1
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õud tuleb peale Perekooli lugedes, nii palju ebastabiilseid on meie hulgas ikka. Kes sõidab autoga, kes omab relvaluba…kunagi ei tea kellel ja millal kaas pealt ära lendab.

Siis kui plõksima ajab, siis ei tule õud peale? Ülekäigurajal pead ka veenduma,et autot ei tule. Foorumis sama, veendu oma ilas mida kirjutad, kas lillkapsaila on normaalne jutt? Näha on, et inimene möllab oma haigusega, kuid see ei anna põhjust lugusid välja mõelda. Loe psühhiaatriat rohkem- kõik on võimelised tapma. Tekib küsimus, kas tasub riskida ja plõksida.

Ülekäigurajal peadki ju veenduma, et autot ei tule, mida imestad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120183176/armastatud-naitleja-elina-reinold-vabakutselise-elu-on-vaga-raske-olnud-sellega-kaasneb-uksinduse-tunne

Vabandust, aga mida see inimene ütleb? Mina olen ka vabakutseline, kuid ma ei ole kunagi olnud alko*****k. Armastatud näitleja?

vabandust, ma ei saa aru, kuidas see teemaalgatus siia töö, raha, seadused alla puutub

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis kui plõksima ajab, siis ei tule õud peale? Ülekäigurajal pead ka veenduma,et autot ei tule. Foorumis sama, veendu oma ilas mida kirjutad, kas lillkapsaila on normaalne jutt?  Näha on, et inimene möllab oma haigusega, kuid see ei anna põhjust lugusid välja mõelda.  Loe psühhiaatriat rohkem- kõik on võimelised tapma. Tekib küsimus, kas tasub riskida ja plõksida.

No sellest lillkapsast sina ise ju jahuma hakkasid. Ikka suguhaiguste kontekstis – et kõik naised, kes seksivad saavad HIVi ja lillkapsa omale jalgevahele.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mida see inimene ütleb? Mina olen ka vabakutseline, kuid ma ei ole kunagi olnud alko*****k. Armastatud näitleja?

Aga vabandust, inimene räägib endast, mis sina siia puutud? Inimesed on erinevad. Et sina oled teistsugune, ei tee sinust mingit pühakut või kellestki paremat inimest. Minu arust oled just ebameeldivam nendest, kes oma nõrkusi tunnistavad ja teisi mõistavad, mitte ei tee mingit lolli teemat enda upitamiseks ja teiste materdamiseks. Elina Reinoldit tean ainult Kättemaksukontorist ja seal ta meeldib mulle väga. Sinusugune inimene seevastu ei huvita vähimalgi määral.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes meil siin perekoolis alati rõhutab, et ta ei tarbi mitte iialgi alkoholi? Õige! Lillkapsamutt! Ju see on selle muti algatatud teema.

Õige. Inimene on vaimse puudega, ei käi tööl, peast soe, aga ikka proovib ennast upitada, et tema ei joo, ei seksi ja peseb hambaid. Ja siis? Muus osas oled ju täielik katastroof. Ja et keegi sinuga seksida ei taha, ei tee sind kellestki paremaks. See sinu kiim tuleb ju igas teemas välja, kus sõna võtad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näis millal hakatakse kirjutama armastatud poliitik.

Nii kõriauguni iga kultuuritegelase nime ees sellest armastatust.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näis millal hakatakse kirjutama armastatud poliitik.

Nii kõriauguni iga kultuuritegelase nime ees sellest armastatust.

Antud näitleja ongi armastatud. Kui tegemist on absoluutselt vaadatuima sarja peategelasega Eestis, siis sina teda palavalt armastama ei pea, aga see ei tähenda, et sajad ja tuhanded inimesed teda ei idoliseeri.

PS ka poliitikute seas on olnud karjakaupa armastatud inimesi. Mis selles sõnas sulle närvidele käib? Terve lasnamägi praktiliselt armastas savisaart, järelikult oli armastatud poliitik, mis siis, et mitte minu poolt.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

liigne kasutamine kulutab sõna odavaks jah

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elina Reinold