Esileht Tööelu, raha ja seadused. elion ja teleka garantii

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: elion ja teleka garantii

Postitas:

Ostsime kaks päeva tagasi elionist teleka hinnaga 1100.- Täna telekas pime ja ei reageeri puldile ega nuppudele, mis tal endal küljes. Lihtsalt poole youtube video pealt viskas pildi taskusse. Elion tahab saata teleka uurimisse ja parandusse. Mina tahaks raha tagasi ja uue teleka osta. Kas ma tahan liiga palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil on vist 3 korra \”seadus\”. Et kui 3 korda viga kordub, siis vahetavad ümber. Enne seda nosivad ise selle kallal, proovivad parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elionil on õgus saata telekas parandusse. kui peale remonti sama viga kordub, siis saad alles raha tagasi küsida.
mingit 3 korra seadust pole. võlaõigusseaduses selge sõnaga kirjas, et parandada või vahetada võib üks kord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seaduse järgi on mul õigus leping (ostu-müügi praegusel juhul) 14 päeva jooksul üles öelda. Viies neile kauba ja ma ei pea seletust andma miks, nendel on kohustus mulle raha tagastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seaduse järgi on mul õigus leping (ostu-müügi praegusel juhul) 14 päeva jooksul üles öelda. Viies neile kauba ja ma ei pea seletust andma miks, nendel on kohustus mulle raha tagastada.[/tsitaat]

Näita seda seadust palun. Minu teada kehtib see vaid interneti teel ostetud kaupade puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Näita seda seadust palun. Minu teada kehtib see vaid interneti teel ostetud kaupade puhul. [/tsitaat]

jah, 14-päevane tagastusõigus lehtib sidevahendi abil sõlmitud lepingute puhul.
poest ostetud kaubale selline tagastusõigus ei laiene.
NB! tarbijakaitse on seisukohal, et selle 14 päeva jooksul sa istud ja mõtled (kaup kapi peal karbis avamata) kas sul ikka on seda vaja või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]elionil on õgus saata telekas parandusse. kui peale remonti sama viga kordub, siis saad alles raha tagasi küsida.
mingit 3 korra seadust pole. võlaõigusseaduses selge sõnaga kirjas, et parandada või vahetada võib üks kord. [/tsitaat]
täiesti õigus, nii seaduse järgi ongi

Kägu | 23/03/2013 07:52 ajab pada. tagastusõigus kehtib netist ostes. elionist on vist küll võimalik ka e-poest osta, kuid tundub, et sa ostsid siiski tavapoest, seega on neil esimesel rikkiminekul seda parandada või teise samasuguse vastu vahetada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. elion ja teleka garantii

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.