Esileht Kodunurk Elisa teleteenus Teliaga võrreldes

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Elisa teleteenus Teliaga võrreldes

Postitas:

Kuna Telias kaob kordusTV ära ja Elisa tegi ka hea pakkumise, siis uurin, kuidas olete rahul Elisa teenusega? Just see kasutusmugavus, et kas menüüd, salvestamine-järelvaatamine on mugav? Võite ka internetiteenust kommenteerida, aga selles osas sõltub vast nagunii piirkonnast, majast jm ja tõenäoliselt saan sama kiiruse valides sama kvaliteediga internetiteenuse kui Teliaga praegu.

Starmani ajal kõige väiksema paketiga teleteenust sain oma üürikas kasutada küll, aga sellest paar aastat möödas. Toonane kanalivalik ei vaimustanud, aga nüüd tundub kõik parem olevat, ka TLC (noh, näide, mis tol ajal puudu oli) olemas jne.

Kui keegi on mõlemat kasutanud, palun võrrelge.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 19:31; 13.05 12:49; 14.05 12:30; 18.05 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telia puhul meeldis menüü ülesehitus ja see, et puldiga võis kanalite vahetamise ajal kasvõi lage sihtida. Elisa puldi peab täpselt digiboksile suunama. Elisa menüüga pole ma 3 kuu jooksul sõbraks saanud, aga eks lõpuks kohaneb kõigega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutus on Telial meeldivam ja mugavam.
Meil linnas on Starman/Elisa kokku ligi 10 aastat olnud. Ühenduse kvaliteet on okei ja kui omal mingi probleem on olnud, siis Elisa klienditoest on üldjuhul reaalselt abi. Samas jah, kogu user interface on täiesti eelmine sajand ja päris ära ei harjugi 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kordusTV kaob ära? misasja?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 23:39; 13.05 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Anname Teile teada, et kuna enamike partneritega on lõppemas koostöö KordusTV teenuse osutamiseks, lõpeb alates 1. juulist 2020 KordusTV teenuse pakkumine Telia TV poolt. Edaspidi keskendume saadete, filmide ja sarjade järelvaatamise puhul Salvestamise teenuse arendamisele, et pakkuda Teile veelgi paremat kasutuskogemust.

Teie jaoks KordusTV sulgemine suuri muutusi kaasa ei too, sest kasutate juba Salvestamise teenust ja midagi juurde tellida tarvis ei ole. Saateid saate endiselt järelvaadata ning Kanal 2 ja TV3 sisu reklaamideta järelvaatamiseks tuleb edaspidi reklaamidest ise üle kerida.”

Nagu näha, siis mina seda tasulist salvestamise teenust juba kasutan, aga eesti saadete jaoks pole see pooltki nii mugav kui KordusTV, kus on reklaamivaba vaatamine ja saadet saab otse algusest vaadata, mitte ei pea hullult kerima poolt eelmist saadet edasi, nagu salvestamise puhul.

Aitäh kogemuste jagamise eest, kahju, et Starman-Elisa oma menüüsid oluliselt arendanud pole. Ei ole ka mingit head kvaliteetset kolmandat pakkujat, keda valida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 19:31; 13.05 12:49; 14.05 12:30; 18.05 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aa, ok, mul on ka salvestamine tellitud ja vähemalt see jääb alles. ilma selleta ei kujuta enam elu ette.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 23:39; 13.05 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KordusTV oli hea reklaamivaba ja saated algasid õigest kohast. Aga jah, telekat ei peagi nii palju vaatama, mõningane ebamugavus on ilmselt isegi hea. Ja ETV saadetel nagunii reklaame ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 19:31; 13.05 12:49; 14.05 12:30; 18.05 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru, et see salvestamine salvestab siis kõik saated ise ära? Mitte nii nagu alguses salvestamisega oli, et kui tahtsid mingit saadet, siis pidi konkreetse saate ise salvestama panema?

Meil sama värk, Elisa tegi pakkumise ja salvestamine peaks meil praegu ka Telias peal olema, sest kanali kava alt vaadates on ammu juba “vaata salvestust” koht ees. Nii palju kui tutvusringkonnast olen uurinud, siis üks sõbranna ütles, et tema on nii Elisat kui Teliat kasutanud ja Telia on tema hinnangul parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen igipõline Starmani/Elisa kasutaja ja vanemate juures oleval Telial on minu arvates täiesti harjumatult segased menüüd. Harjumuse asi puhtalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Anname Teile teada, et kuna enamike partneritega on lõppemas koostöö KordusTV teenuse osutamiseks, lõpeb alates 1. juulist 2020 KordusTV teenuse pakkumine Telia TV poolt. Edaspidi keskendume saadete, filmide ja sarjade järelvaatamise puhul Salvestamise teenuse arendamisele, et pakkuda Teile veelgi paremat kasutuskogemust.

Teie jaoks KordusTV sulgemine suuri muutusi kaasa ei too, sest kasutate juba Salvestamise teenust ja midagi juurde tellida tarvis ei ole. Saateid saate endiselt järelvaadata ning Kanal 2 ja TV3 sisu reklaamideta järelvaatamiseks tuleb edaspidi reklaamidest ise üle kerida.”

Nagu näha, siis mina seda tasulist salvestamise teenust juba kasutan, aga eesti saadete jaoks pole see pooltki nii mugav kui KordusTV, kus on reklaamivaba vaatamine ja saadet saab otse algusest vaadata, mitte ei pea hullult kerima poolt eelmist saadet edasi, nagu salvestamise puhul.

Aitäh kogemuste jagamise eest, kahju, et Starman-Elisa oma menüüsid oluliselt arendanud pole. Ei ole ka mingit head kvaliteetset kolmandat pakkujat, keda valida.

Kolmandaid on ju küll ja küll. STV,netis Leiser tv, Home3tv(Viasat), go3, Telset, Levikom, Hübriid tv.
Kui bähegi viitsid otsida leiad veel vähemalt viis teenusepakkujat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru, et see salvestamine salvestab siis kõik saated ise ära? Mitte nii nagu alguses salvestamisega oli, et kui tahtsid mingit saadet, siis pidi konkreetse saate ise salvestama panema?

Jah, salvestab ise ära, saab kohe kavast järele vaatama hakata. Aga salvestus alustab suvalisel ajal, nt 10-15 min enne saadet ja sa siis keri seal õigesse kohta..
Kui paned saated ise salvestama, siis lähevad nad sul menüüs ka salvestuste alla, st enda lemmiksaateid on niimoodi mugavam vaadata. Aga seda ei pea ette tegema, võib ka tagantjärele.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 19:31; 13.05 12:49; 14.05 12:30; 18.05 00:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Elisa teleteenus Teliaga võrreldes