Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elisa Teleteenused

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Elisa Teleteenused

Postitas:
Kägu

Miks ei saa vaadata eilset Pilvede all?
Pidevalt on probleeme. Küll pilt hakib ja signaali pole. Nüüd kaovad ka saated järelvaatamisest. Ei soovita seda firmat kellelegi!!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul ükskōik, vaatan mida saab ja järelvaatan siis, kui süsteem korras jälle. Teistel teenusepakkujatel oluliselt kallim hind aga kvaliteet sama vōi hullem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul telia ja ei ole seda probleemi olnud.
Aga rääkige Elisast, nad tahavad, et ma nendega liituks. Miks nad halvad on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainuke asi, mis Elisas on parem Teliast, on saatekava vaatamine. Aga selle pärast üle minna pole mõtet, kuna ülejäänud kvaliteet Telias on mäekõrguselt üle.

Vahetasin kevadel Elisa Telia vastu ära ja nagu öö ja päev. Pildi kvaliteet nüüd priima, ei ole katkestusi mitu korda ühe õhtu jooksul.

Nii et ära mine üle, kui ei taha oma närve rikkuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna on kadunud eile õhtune mängufilm Kadunud:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Elisa võiks oma ettevõtte tegevuse lõpetada- sellist saasta pole 21.sajandil küll mõtet pakkuda, nagu kiviajas elaks nendega. Mul on 2 korda tehnik käinud, kes mitte sit*agi pole paremaks suutnud muuta. Ta ei saanud isegi aru, et modem jupsib ja vajab väljavahetamist. Ei soovita Elisat. Enamus aeg istun telefonil ja kuulan “Tere, täna on tavalisest rohkem helistajaid, anname parima, et plapla”, kuulan seda oma 5 minutit ja siis lõpetatajse kõne. Ja lõpuks helistavad tagasi pool tundi hiljem ja hakkame taas lahendama, miks mitte ükski asi ei tööta nii nagu peaks. Viimane kord pakuti õnneks nii suurepärast lahendust- saadame teile koju tehniku ja seekord TASUTA. Ma olin sõnatu. Nad on suutmatud pakkuda normaalset toimivat teenust ja ma senini olin ma veel maksnud selle eest, kui mulle tehnik saadetakse. 😀 Aga..see on olnud hea närvide treening, kui rahulikuks ma suudan jääda. Olen kesine teleka vaataja, enamik järelvaatamisega ja harva ning planeerin ette, et oh täna vaataks mõne saate/sarja järgi. Enamus mu õilsast plaanist lendab vastu taevast paraku. Raha kasseerivad küll alati täie teenuse eest. Endine Starman küll hakkis ja jupsis vahel, aga see praegune on tase omaette. Kahju nendest klienditoe teenindajatest, nad peavad halva mängu juures ikka head nägu tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna on kadunud eile õhtune mängufilm Kadunud:)

Seda ei saagi vaadata jah. Krt!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja yle1 ning yle2 kavad on tunnise nihkega:( Et siis kell 19 algavat saadet tuleb tegelikkuses otsida kuskil kella 20 paiku kavas olevate asjade seast…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas nüüd olukord on Elisas? Kas nende teenuste kvaliteet on paremaks ka läinud? Tehti pakkumine, aga nüüd leian palju negatiivset tagasisidet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan Elisat ja peab tunnustama, et mulle meeldib nende ajamasin rohkem kui Telia järelvaatamine. Jupsinud pole viimase poole aasta jooksul. Elan Mustamäel. Vahel on ajamasin saate veidi nihkesse pannud. Aga ma ei tea, kas süüdi on telekanal või Elisa süsteem.

Please wait...
Postitas:
kirilind2

Pole sel Elisal häda midagi. Mulle meeldib see, et kui saate salvestama panen, siis saab seda retsilt kaua järelvaatamisest vaadata. Ja vot see on hea asi. See on midagi sellist, mida Telial pole, seal on 14 päeva ja tuuga.
Mul pole pilt 8 kuu jooksul kordagi hakkinud. Ega ka kinni jooksnud. Tõsi ma ei ela ka kusagil uugametsas, vaid ikka südalinnas, kus mitu matsi ümberringi pilti jagavad.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elisa Teleteenused