Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Elite hinnakiri

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Elite hinnakiri

Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab selgitada nende hinnapoliitikat viljastatud munaraku kasvatamisel.

Jutt nagu oleks olnud et 1-3 päeva  haigekassa kulul ja 4-5 kui jääb nädalavahetusse, see 250 eurot päev. Nüüd nagu jääb mulje et iga päev mis jääb nädalavahetusse on 250 euri päev.

Tõesti väga segaselt selgitatakse seda alati mulle. Igatahes alati saan uut oodi aru.

Keegi ehk oskab öelda, kuidas sellega on?

Kui haigekassa katab 1-3 päeva viljastatud munaraku kasvatamist ja need päevad jäävad nädalavahetusse, kas nädalavahetusel nad tõesti siis ei kata või küsitakse mult ja ka haigekassalt rõõmsalt?

Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Töötan viljatusravi keskuses, kus on ka haigekassa (tegelen haigekassa arvetega). Haigekassa maksab embüote kasvatamise 1-6 päeva. Ma ei tea, miks Elite kliinik valetab sulle, ilmselt küsib topelt raha nii teilt kui haigekassalt.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Töötan viljatusravi keskuses, kus on ka haigekassa (tegelen haigekassa arvetega). Haigekassa maksab embüote kasvatamise 1-6 päeva. Ma ei tea, miks Elite kliinik valetab sulle, ilmselt küsib topelt raha nii teilt kui haigekassalt.

Kas ei või olla et erinevate erakliinikutega erinevad diilid? Ma aiman kust kliinikust te olete.

Elite poolt info et 1 kuni 3 päev hk poolt kaetud, aga samas kui laupäev on mu kolmas päev näiteks, siis võiks nagu see ka ju hk alla minna?

Olen ühega rääkinud, temal oli samuti nv eest maksis.

Ise mõtlen ehk saavad lubada rohkem “hk poolt kaetud” protseduure kui hk rahadega vaid 3 päeva katavad. Sest kui aiman õigesti, siis teie kliinikus järjekord hetkel ju pea aastalõppu?

Kas seda saab kusagilt ise hiljem kontrollida ka kas on topelt minult ja hk küsitud?

Tänud,

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Töötan viljatusravi keskuses, kus on ka haigekassa (tegelen haigekassa arvetega). Haigekassa maksab embüote kasvatamise 1-6 päeva. Ma ei tea, miks Elite kliinik valetab sulle, ilmselt küsib topelt raha nii teilt kui haigekassalt.

Kas ei või olla et erinevate erakliinikutega erinevad diilid? Ma aiman kust kliinikust te olete.

Elite poolt info et 1 kuni 3 päev hk poolt kaetud, aga samas kui laupäev on mu kolmas päev näiteks, siis võiks nagu see ka ju hk alla minna?

Olen ühega rääkinud, temal oli samuti nv eest maksis.

Ise mõtlen ehk saavad lubada rohkem “hk poolt kaetud” protseduure kui hk rahadega vaid 3 päeva katavad. Sest kui aiman õigesti, siis teie kliinikus järjekord hetkel ju pea aastalõppu?

Kas seda saab kusagilt ise hiljem kontrollida ka kas on topelt minult ja hk küsitud?

Tänud,

Haigekassal on iga protseduuri jaoks omad koodid. IVF-l on oma kood, embrüote kasvatamisel oma kood jne. Need koodid kehtivad kōikidele kliinikutele, seda et Elite kliinikul on mingi eri diil haigekassaga, on väga kaheldav 🙂

Kahjuks sa kuskilt kontrollida ei saa seda, kas on topelt küsitud.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Digiloos on kirjas iga raviarve, mis haigekassale esitatud.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Töötan viljatusravi keskuses, kus on ka haigekassa (tegelen haigekassa arvetega). Haigekassa maksab embüote kasvatamise 1-6 päeva. Ma ei tea, miks Elite kliinik valetab sulle, ilmselt küsib topelt raha nii teilt kui haigekassalt.

Kas ei või olla et erinevate erakliinikutega erinevad diilid? Ma aiman kust kliinikust te olete.

Elite poolt info et 1 kuni 3 päev hk poolt kaetud, aga samas kui laupäev on mu kolmas päev näiteks, siis võiks nagu see ka ju hk alla minna?

Olen ühega rääkinud, temal oli samuti nv eest maksis.

Ise mõtlen ehk saavad lubada rohkem “hk poolt kaetud” protseduure kui hk rahadega vaid 3 päeva katavad. Sest kui aiman õigesti, siis teie kliinikus järjekord hetkel ju pea aastalõppu?

Kas seda saab kusagilt ise hiljem kontrollida ka kas on topelt minult ja hk küsitud?

Tänud,

Haigekassal on iga protseduuri jaoks omad koodid. IVF-l on oma kood, embrüote kasvatamisel oma kood jne. Need koodid kehtivad kōikidele kliinikutele, seda et Elite kliinikul on mingi eri diil haigekassaga, on väga kaheldav ????

Kahjuks sa kuskilt kontrollida ei saa seda, kas on topelt küsitud.

Nojah, kehv olukuord.

Ei saa vaielda ka nendega seal, kui hiljem topelt arveid näen, siis saab midagi pärida.

Aga muidu arvatavasti, et kui tahad seal teha ivf siis maksad ja kui ei sobi siis liigu edasi.

Kena süsteem, kuna juba ravimitega piisavalt kaugel, siis suht halb emotsioon edasi minnes, aga pooleli ka enam jätta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Digiloos on kirjas iga raviarve, mis haigekassale esitatud.

Mille all täpsemalt seda leida saaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh bože…

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille all täpsemalt seda leida saaks?

Kohe esilehel paremal on ruut kirjaga “Eesti Haige­kassale esitatud raviarved”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Elite hinnakiri