Esileht Lapse ootamine Elite ja UH

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Elite ja UH

Postitas:

Kohe kohe on täis saamas 15 nädalat rasedust. Tekkis küsimus, et kõik, kes te olete varem kui 20-dal nädalal tahtnud lapse sugu teada saada, kas te olete valinud selleks kõige tavalisema UH Elites? Kas saan kodukalt õigesti aru, et selle hinnaks 55 euri?
Millist arsti soovitate ja kas on sellel ajal juba enamasti sugu näha üldse olnud?
Ja veel, kas Elitest antakse alati pilt ka kaasa?

Aitäh vastajatele! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 13:40; 14.07 07:18; 14.07 08:49; 14.07 09:14; 14.07 09:40; 14.07 15:31; 14.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina just käisin Elites dr Riive juures kui nädalaid oli 16+4. Vaatas kõik põhjalikult üle ja ütles ka lapse soo. Pilt anti kaasa, aga see oli tavaline prinditud paberileht, igaks juhuks mainin. Kokku läks 65 eurot ja valisin kodulehelt selle kõige tavalisema ultraheli, seal vist oligi hinnaks märgitud 55-65.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looteanatoomia 3D uh on 65€. Lisaks pildid mãlupulgale 15€. Looteanatoomia 4d uh 135€, hinnasees mälupulgad pildil.
Lihtsalt 3d/4d uh 105€, hinnasees pildid mälukal.
Soovitan D.Sõritsat.
Soo sain teada juba 12.ndl uhs.
Niptiga saab ju juba alates 9.ndl

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 23:35; 21.07 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te käite reaalselt piltide ja soo pärast UH tegemas? Lapse areng/kasv ka ikka huvi pakub? ????

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 23:39; 14.07 09:02; 14.07 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te käite reaalselt piltide ja soo pärast UH tegemas? Lapse areng/kasv ka ikka huvi pakub? ????

Teemaalgataja olen.

Kas on üldse olemas normaalset ema, keda oma lapse areng ei huvitaks? Mis loll küsimus?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 13:40; 14.07 07:18; 14.07 08:49; 14.07 09:14; 14.07 09:40; 14.07 15:31; 14.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niptiga saab ju juba alates 9.ndl

NIPT testiga saab alates 10+ teada ja test kn tasuline ehk kallim kui tavaline UH.
Kui teemaalgatajal on niikuinii Oscar tehtud, siis NIPT on ses osas juba minu jaoks mõttetu raha raiskamine.

Ja kes kirjutas, et tehakse ainult UH lapse piltide ja soo pärast – no ja siis?
Kujutad pilti, ka mina plaanin tasulisse UHsse minna, sest tänu koroonale ei saanud mees kordagi UHs käia koos minuga ja pilti ka pole saanud näha (kõik vajalikud UHd ja testid tehtud). Sinu arvates muidugi ootaks sünnitist, aga las jääda sulle sinu arvamus ja mulle oma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Oscar on juba tehtud jah paar nädalat tagasi, kõik oli kõige paremas korras. Nii, et ei näe tõesti mõtet mitusada euri kulutada sellele mõttetule testile.
Nüüd huvitabki just ainult soo teada saamine, et vaikselt hakata poodides eeltööd tegema ja asju valmis vaatama, siis ei jää kõik viimastele kuudele. Muidu ootaks LA uuringu ära, aga selleni ikka oma 6 nädalat veel aega.

Kas keegi oskab öelda, kui kiiresti Elitesse selle tasulise UH aja saab? Ja kas õhtuseid peale 17-t aegu ka pakutakse?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 13:40; 14.07 07:18; 14.07 08:49; 14.07 09:14; 14.07 09:40; 14.07 15:31; 14.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te käite reaalselt piltide ja soo pärast UH tegemas? Lapse areng/kasv ka ikka huvi pakub? ????

Teemaalgataja olen.

Kas on üldse olemas normaalset ema, keda oma lapse areng ei huvitaks? Mis loll küsimus?

Mõni postitus hiljem tulebki vastus: Nüüd huvitabki just ainult soo teada saamine, et vaikselt hakata poodides eeltööd tegema ja asju valmis vaatama, siis ei jää kõik viimastele kuudele.

Tähtajani vähem kui 3 kuud,aga ühtegi asja ostetud pole. Eeltöö, mida osta, on muidugi tehtud, aga selle juures lapse sugu pole määrava tähtsusega olnud. Riiete puhul pigem mudeli ja lõigete järgi valikud tehtud ning värvi saab jooksvalt valida. Vanker/turvahäll pigem neutraalset tooni, et hiljem võimalik ka teisest soost lapsega kasutada.
Lihtsalt olen nii palju kuulnud ja näinud tulevasi emasid, kes lähevad UH tegema lihtsalt seetõttu, et saada paberil pilt. Kõik muu tundub täiesti ebaoluline olevat.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 23:39; 14.07 09:02; 14.07 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te käite reaalselt piltide ja soo pärast UH tegemas? Lapse areng/kasv ka ikka huvi pakub? ????

Teemaalgataja olen.

Kas on üldse olemas normaalset ema, keda oma lapse areng ei huvitaks? Mis loll küsimus?

Mõni postitus hiljem tulebki vastus: Nüüd huvitabki just ainult soo teada saamine, et vaikselt hakata poodides eeltööd tegema ja asju valmis vaatama, siis ei jää kõik viimastele kuudele.

Tähtajani vähem kui 3 kuud,aga ühtegi asja ostetud pole. Eeltöö, mida osta, on muidugi tehtud, aga selle juures lapse sugu pole määrava tähtsusega olnud. Riiete puhul pigem mudeli ja lõigete järgi valikud tehtud ning värvi saab jooksvalt valida. Vanker/turvahäll pigem neutraalset tooni, et hiljem võimalik ka teisest soost lapsega kasutada.

Lihtsalt olen nii palju kuulnud ja näinud tulevasi emasid, kes lähevad UH tegema lihtsalt seetõttu, et saada paberil pilt. Kõik muu tundub täiesti ebaoluline olevat.

Olen teemaalgataja.

Nii, riided, vankrid ja muu- see selleks jah. Aga kui plaanid beebi toas remonti teha ja vastavalt lapse soole ka värvid valida- arvad, et see käib üleöö? Ei käi. Samamoodi ei hakka remonti tegema ka lõpukuudel, milleks end vaevata?

Ma arvan, et siin võikski igaüks jääda oma arvamuse juurde, kes kuidas teha soovib. Ma ei kujutaks väga ette ennast kellelegi etteheiteid tegemas, et see või too asi alles soetatakse viimasel kuul. No ei puutu ju minusse teiste elu. ????

Teiseks pildi teema. Pilti soovime pigem näidata oma lähedastele. Kui nädal tagasi tegime uudise teatavaks, küsiti nii mõnigi kord, kas mingit pilti ka juba on.

See, et Sul vähem, kui 3 kuud tähtajani ja pole veel ühtegi asja ostetud ei huvita mind absoluutselt. Jään siiski oma arvamuse juurde, et kõigil on õigus ise otsustada, mida ja kuidas teha tahab!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 13:40; 14.07 07:18; 14.07 08:49; 14.07 09:14; 14.07 09:40; 14.07 15:31; 14.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ootaks enne remonttöid 20. nädala looteanatomia UH ära. Pealegi, väga varase UHga on eksimise võimalus ka päris suur ????
Parem karta kui kahetseda. Õnnetuid lugusid võib siin igast beebigrupist lugeda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 23:39; 14.07 09:02; 14.07 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ootaks enne remonttöid 20. nädala looteanatomia UH ära. Pealegi, väga varase UHga on eksimise võimalus ka päris suur ????

Parem karta kui kahetseda. Õnnetuid lugusid võib siin igast beebigrupist lugeda.

Väga tore, et Sa ootaks- mina ei oota!

Mis puutub õnnetutesse lugudesse, siis olen pigem positiivse mõtlemisega ja tean, et kõik läheb hästi! ????
Ei taha praegusel ilusal ajal küll oma pead vaevata mingite muremõtetega ja endale stressi tekitada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 13:40; 14.07 07:18; 14.07 08:49; 14.07 09:14; 14.07 09:40; 14.07 15:31; 14.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ootaks enne remonttöid 20. nädala looteanatomia UH ära. Pealegi, väga varase UHga on eksimise võimalus ka päris suur ????

Parem karta kui kahetseda. Õnnetuid lugusid võib siin igast beebigrupist lugeda.

Tead, kurvad lood kurbadeks lugudeks, tõesti ei tasu ette muretseda. Aga neid soovahetajaid on nähtud küll 🙂 Minu beebigrupis on 500 naise seas olnud praegu 4, kellele on LA’s ja osadel ka hilisemas UH-s üks sugu öeldud, aga tegelikult sünnib teisest soost laps 🙂 See ei ole küll väga suur %, aga ikkagi tasub arvestada selle võimalusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ootaks enne remonttöid 20. nädala looteanatomia UH ära. Pealegi, väga varase UHga on eksimise võimalus ka päris suur ????

Parem karta kui kahetseda. Õnnetuid lugusid võib siin igast beebigrupist lugeda.

Tead, kurvad lood kurbadeks lugudeks, tõesti ei tasu ette muretseda. Aga neid soovahetajaid on nähtud küll ???? Minu beebigrupis on 500 naise seas olnud praegu 4, kellele on LA’s ja osadel ka hilisemas UH-s üks sugu öeldud, aga tegelikult sünnib teisest soost laps ???? See ei ole küll väga suur %, aga ikkagi tasub arvestada selle võimalusega.

Mhmh, arvestan sellega. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 13:40; 14.07 07:18; 14.07 08:49; 14.07 09:14; 14.07 09:40; 14.07 15:31; 14.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See beebi oma tuba ja eriti soo järgi värvides on üldse väga kahtlane ettevõtmine. Miks peaks beebi omaette toas olema?

Ja see, kes kirjutab, et varajane sooennustamine on riskantne ettevõtmine, kirjutab väga õigesti. Samuti ootaks ära LA tulemused.

Niptify test on mõttetust päris kaugel, selle tulemused on hulga täpsemad ja eksimisprotsent palju väiksem kui OSCARil.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 16:31; 15.07 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Ma ei saa aru, kas ma küsisin siin nendes asjades nõu? Ei. Las teeb igaüks nii nagu heaks arvab.
Tegin teema, et küsida Elite kliiniku ja tasulise UH kohta. See on ka kõik!

Viimane kägu, ma ei ole küsinud arvamust, et kumba eelistate kas seda või toda uuringut. Minuarust on sinu lamp kommenteerimine siin kahtlane ettevõtmine. ????

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 13:40; 14.07 07:18; 14.07 08:49; 14.07 09:14; 14.07 09:40; 14.07 15:31; 14.07 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lol
Et on olemas mingi seadus, mis näeb ette, et poisi tuba on roheline ja tüdruk oma hall?
Imikul on sügavalt üksküik seinavärvist…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See beebi oma tuba ja eriti soo järgi värvides on üldse väga kahtlane ettevõtmine. Miks peaks beebi omaette toas olema?

Ja see, kes kirjutab, et varajane sooennustamine on riskantne ettevõtmine, kirjutab väga õigesti. Samuti ootaks ära LA tulemused.

Niptify test on mõttetust päris kaugel, selle tulemused on hulga täpsemad ja eksimisprotsent palju väiksem kui OSCARil.

Imselgelt näitab nipt preeklampsia, üsasisese kasvupeetuse riski ära. Organite õige arengu (paljud rasedused katkestatakse, sest organid ei arene) ja ma tean kõigest 3 naist kellel TA samas kuus ja nipt ennustas sündroomi aga beebi oli täiesti terve. Seega minu silmis iga kell oscar enne nipty. Oscar on palju täpsem, see näitab kogu lapse arengu ära, nipt ainult 4 sündroomi. Need pole omavahel isegi võrreldavad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 08:29; 15.07 14:01; 21.07 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult et loote ultraheliskriininguid tegevad arstid on ka Eestis juba seda meelt, et veretestid asendavad varsti Oscari, sest on palju täpsemad…

Teemaalgataja, avalikus foorumis kahjuks pead valmis olema, et kommenteeritakse ka aspekte, mis sulle ei sobi, saa hakkama või hangi info mujalt, näiteks otse kliinikust, päris hea mõte, kas pole?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 16:31; 15.07 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult et loote ultraheliskriininguid tegevad arstid on ka Eestis juba seda meelt, et veretestid asendavad varsti Oscari, sest on palju täpsemad…

Teemaalgataja, avalikus foorumis kahjuks pead valmis olema, et kommenteeritakse ka aspekte, mis sulle ei sobi, saa hakkama või hangi info mujalt, näiteks otse kliinikust, päris hea mõte, kas pole?

Ja millegi tõttu soovitas 2 arsti (meie riigi tipud, erakliinikus olevad arstid) ja ämmaemand teha nipty asemel oscari. Huvitav huvitav ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 08:29; 15.07 14:01; 21.07 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te käite reaalselt piltide ja soo pärast UH tegemas? Lapse areng/kasv ka ikka huvi pakub? ????

Meie mehega käimegi teda lihtsalt vaatamas ja laseme tast pildid ja videod mälukale panna.
Miks see nii imelik tundub?
Ilmselgelt vajalikud uuringud ja UHd ja asjad on tehtud ju 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 23:35; 21.07 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te käite reaalselt piltide ja soo pärast UH tegemas? Lapse areng/kasv ka ikka huvi pakub? ????

Me käisime nabavääte kontrollimas, sest oli kõrge risk kasvupeetusele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 08:29; 15.07 14:01; 21.07 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ka käia, sest LAni on palju aega, aga oli alguses katkemisoht ning eelmine rasedus peetus. Soost on minul suva (sugu võiks olla, aga kumb, pole tähtis), aga tahaks just kinnitust, et titaga kõik korras on. Mu tööandja ka veel ei tea, ei tahaks enne öelda ka, kui kindlus on, et kõik hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Lapse ootamine Elite ja UH