Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Elite kliinik, punktsiooni ja siirdamise päevade vahe pikkus.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Elite kliinik, punktsiooni ja siirdamise päevade vahe pikkus.

Postitas:

Tere!

Ees seisab Elites IVF. Keelel Elitega kogemusi, mitu päeva tavaliselt seal punktsiooni ja siirdamise vahele jäetakse? Või täiesti erinev?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ei ole vahet, kus kliinikus, vaid igas olukorrast lähtuvalt, arst otsustab, et parem 2päevane embrüo või 5päevane blasto siirdada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:37; 02.06 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt siirdatakse 2 päevane embrüo,kui soovid blastoks siis see tasuline 450.- EUR. Mul oli punktsioon teisipäev ja siirdamine nädalapärast esmaspäev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt siirdatakse 2 päevane embrüo,kui soovid blastoks siis see tasuline 450.- EUR. Mul oli punktsioon teisipäev ja siirdamine nädalapärast esmaspäev.

ITK-s ei ole blasto tasuline, vaid arst ikkagi hindab olukorda individuaalselt ja otsustab, kas parem proovida embrüo või blastoga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:37; 02.06 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siirdati 5 päevane blasto Elites ja mingit lisatasu ma ei pidanud maksma. Arst ütles kuupäevad ja otsustas nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Elite kliinik, punktsiooni ja siirdamise päevade vahe pikkus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.