Esileht Väikelaps Elsa ja Anna film kinos, mis vanusest alates ?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Elsa ja Anna film kinos, mis vanusest alates ?

Postitas:

Oskate öelda, kas 5 aastasele sobiks või jääb liiga pikaks ja hakkab lõpuks nihelema ?
1:45 kestab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sõltub lapsest. Mõni suudab, mõni ei suuda. Kuidas kodus on? Ilmselt seda ei tea kunagi ette, kui film teda ei huvita, siis ilmselt hakkab siplema. Või teine äärmus on see, et tal on nii lahe ja põnev et kilkab terve aeg ja segab teisi. Ja ta vōib ka väga rahulikult vaadata. Oleneb kuidas enne filme vaadates on olnud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5a kindlasti sobib ja peaks ka aru saama filmist ilusti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4,5 aastase poisiga käisime kaks korda vaatamas. Esimesel korral mõni koht oli pisut hirmutav meile mõlemale, kuid üldiselt meeldis väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-aastasele sobib küll, 3-aastasele veel ei soovitaks.

Ma ise käisin 5-aastase tütrega, talle väga meeldis. Võtsin talle ka istmekõrgenduse, ilma hakkab ükskõik mis filmi puhul nihelema. Aga enne lõppu me pidime korraks tualetti jooksma, sellega ma olin juba arvestanud ja võtsin meile kohad istmerea ääre peale, et ei peaks üle teiste ronima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5a oli ok. Kuna see oli ka esimene kinoskäik tal, siis oigem oli teemaks vaikselt olemine ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin veidi alla neljase tüdrukuga. Ilusti ja huviga vaatas lõpuni. Aga sõltud lapsest loomulikult..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin veidi alla neljase tüdrukuga. Ilusti ja huviga vaatas lõpuni. Aga sõltud lapsest loomulikult..

Mina ka, niiet võib küll 3-aastasega minna, oleneb kindlasti lapsest.
Me oleme muidugi varemgi kinos käinud ja Frozen I suur lemmik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime 4 aastasega ja niheles pidevalt ja küsis millal ära lähme. Laulmist oli palju ja see natuke tüütas..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5-aastane on muidu hästi püsimatu ja liikuv. Aga kinos meeldib ja vaatab ilusti kõik filmid ära, vaatas ka selle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3a 5k vaatas hoolega ja soovis veel minna. Ilmselt oleneb lapsest, alustasime kinotamisega juba vähemalt aasta tagasi ja pole probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3,5aastane vaatas küll, tema 1a 9k õde samamoodi (aga väiksem on selles mõttes natuke teistmoodi laps, suurem poleks tema vanuses ja isegi 2,5aastasena seanssi vastu pidanud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Elsa ja Anna film kinos, mis vanusest alates ?