Esileht Pereelu ja suhted Elu enna lapsi oli mõttetu sebimine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Elu enna lapsi oli mõttetu sebimine

Postitas:

Elu enne tibusid oli ikka täiesti mõttetu tõmblemine töö-pidude ja kursuste vahet, nüüd alles naudin elu tõeliselt. Kas teil sama?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nännu äääääääää ….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elu oli enne laste saamist sama mõttekas kui nüüd – pärast laste saamist. Ei ole tõesti mingit muutust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti on sul ka põhjapanev alus eluks peale laste suureks saamist. 10-15 aastat ja hingelisel on nad läinud sinujuurest. 25 aasta pärast loodetavasti ei vaja nad ka majanduslikku tuge enam ja on täiesti oma elule pühendunud. Ja siis läheb kõike seda, mida enne lapsi kogutud, väga väga vaja. Midagi välist ei saa olla elu mõte, sest see väline muutub või kaob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, mind tabas see tunne rasedaks jäädes samuti. Tundub ka praegu nii(laps peatselt 4), ehkki käin nüüd tööl ja ka kõrgkoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sama, nagu teemaalgatajal. Enne laps oli elul vägagi mõte ja siht olemas, lapsed ei oleks sellel hetkel sinna kuidagi sobinud. Nüüd on lapsed ning nendega seoses on prioriteedid loomulikult muutunud, tõeliselt nautisin elu nii siis kui ka nüüd koos lastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teemaalgataja oled ise kana või võtsid omale inkubaatorist tibud??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elu on nii lastega kui oli lasteta väga lahe. Lapsed on minu kui arenguvõimelise inimese elu osa, mitte \”elu enne ja pärast\”. Õpin ja arendan end pidevalt edasi. Samuti arenen tööalaselt. Seega on hetkel kui mul lapsed on, isegi rohkemgi tööreise jms sebimist. Pigem ütleks, et enne lapsi olin noor ja elasin noore inimese elu. Nüüd 30 pluss on elu väääga huvitav ja sisukas ning lapsed on selle kihvti elu lahedad kaaslased.
Ninnunännu stiilis öelduna on tibudega elu sama nummi kui ilma tibudeta elu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekonnas on muidugi elul ka mingi sisu. niisama tuuletallamist enam ei esine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis mu elu ennem lapsi rohkem ( kusjuures ei saanud lapsi liiga noorelt, vaid umbes 30-selt ja ka oma mehega olime koos elanud juba 7aastat). Kui aus olla siis lastega elu on ikka päris raske – planeeri oma aega, mis hirmus (et kes viib ja toob lasteaiast, kes saab õhtul väiksemat valvata, kui suurem trennis ja me ise vahetustega tööl jne jne). Ka raha kulub lastega perel röögatult rohkem. Ilma lasteta, oma aja peremees olla on ikka tunduvalt toredam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne last oli ikka poole parem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas just mõttetu, aga nüüd on parem küll. Tibud kasvasid mõne kuuga suureks ja nüüd on nii hea – munad omast käest võtta. Muidugi oleks juba varem pidanud paar kana võtma. Kevadel plaanis veel 10 tibu osta, sest naabrinaine tahtis ka hakata mune ostma..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja igast teisest teemast saab lugeda, kuidas laste tõttu tülid ja elu pees..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui inimesed väidavad, et alles laste saades algab elu, siis ilmselt sellistel inimestel enne lapsi elu ei olnud jah.

See ei tähenda, et kellelgi teisel ka ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju sinust, et sul enne elu polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen nõus, et peale laste saamist tunduvad muud, varasema elu \”mured\” mõttetud….lapsed muudavad prioriteete, eluterve mõtlemise ja olekuga inimesi ka täiuslikumaks, tolerantsemaks, südamlikumaks jne…kergem elu-selle põlises mõistes ei ole, kuid täiuslikum ning väärtuslikum elu kindlasti. Lapsed muudavd kogu mõttemaailma, ilmekas näide on saade \”ma ei teadnud, et ma olen rase\” (vabandust kui täpse pealkirjaga eksisin)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, teemaalgataja. Elu on mõnus(enne oli ka), aga eriti saan sellest aru peale viimase lapse sündi. Kolm last õpivad kõrgkoolis ja pesamuna on koolieelik. Kui vanemad lapsed olid väikesed, tundus mulle et maailmal on mulle nii palju anda ja mina pean päevast päeva end lastele pühendama… Milline raiskamine! See tegi närviliseks. Mulle meeldib nüüd kodune olla, naudin lapsega tegelemist, tema arendamist. Ja ma ei pannud teda lasteaeda, ei tahtnud et ta peaks sukelduma nii väiksena olelusvõitlusesse. Seda jõuab ta terve elu teha. Ja ei lähegi ma rohkem tööle, tahan olla kodus kui laps koolist tuleb. Järgmisel aastal alustan oma väikefirmaga, millega elan ära, aga rikkaks enam ei saa. Aga saan seda kodus teha. Prioriteedid on paika loksunud. Kõige tähtsam on pere! Sõprad tulevad ja lähevad. Ja mis ma selle hullumeelse töörabamisega sain? Mugava elu ja probleemid tervisega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Elu enna lapsi oli mõttetu sebimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.