Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elu esimene reis- Rootsi kruiis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Elu esimene reis- Rootsi kruiis

Postitas:
Kägu

Ütlen kohe, et olen maalt ja hobusega. Mul on 2 küsimust:
Vaatan Tallinki kodulehte, kus on hinnad. https://netshop2.tallink.com/iki/do/entry/month/cruises/TLL/STO?lang=et_EE&referer=http%3a%2f%2fwww.tallink.ee%2fee%2ftrips%2fcruises%2ftalSto

Iga päeva peal on erinev hind. Kui valin nt 28. jaanuari, kas siis ongi kogu kruiisi hind 29 euri või pean lisama ka tagasituleva päeva hinna?

Kui tahan odavaimat piletit, kas siis peab ostma välja terve kajuti või saab osta ka 1 pileti neljasesse kajutisse?

Palun vabandust rumalate küsimuste pärast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Elu esimene reis- Rootsi kruiis

kruiisi hind on alates 35 eurost, sinna lisandub sadamamaks (kokku 10 euri). kui tahad üksi minna, pead terve kajuti välja ostma, ehk siis 4 x 35 euri pluss sadamamaksud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

las koos võõrastega ei tohi kajutis olla??
Minul on küsimus hostelite kohta, kuidas seal üksik inimene ööbib, toad on enamasti 4+ inimesele. Kas magavadki võõrad ühes toas koos ja kas hommikul raha/asjad alles ka veel on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas on nii, et hinnakirjas on hind 29 ja kui broneerima hakkad, on vahel 38 ja vahel 56 hind järsku?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis hostelite? sa magad laevas, kajutis. ja kui ostad ühe koha ainult, võidki saada omale sinna võõrad kõrvale. ja siis vastutad oma isiklike asjade eest ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tahad minna Stockholmi kauemaks või kruiisile?

Ühe otsana on Ryanair soodsam ja kiirem. Veebruaris 9 euri ots. Isegi 6 euri kaardimaks otsa on soodsam 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
tsiilibiili

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sa tahad minna Stockholmi kauemaks või kruiisile?

Ühe otsana on Ryanair soodsam ja kiirem. Veebruaris 9 euri ots. Isegi 6 euri kaardimaks otsa on soodsam :)[/tsitaat]

Juurde pead veel arvestama transpordi linna ja tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kruiisile lihtsalt läheks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mis hostelite? sa magad laevas, kajutis. ja kui ostad ühe koha ainult, võidki saada omale sinna võõrad kõrvale. ja siis vastutad oma isiklike asjade eest ise.[/tsitaat]

Jummel küll, mina ei ole see kruiisi teema algataja ja hostelite kohta üsin ka põhimõtteliselt, mitte Rootsi kruiisi teemal. Raske aru saada või??

Please wait...
Postitas:
Kägu

merevaatega kajutite ja kallimate kajutite puhul saab osta ainult korraga terve kajuti. aga ilma aknata kajutite puhul saab osta ka yhe koha kaupa. köige odavam on koht neljases kajutis, siis tuleb koht kaheses kajutis ehk sisuliselt kaks kohta neljasest:). aga ma söidan ainult yhe otsa kaupa, vbl kruiisi puhul töesti ei saa osta yhte kohta kajutis??

kui veel on huvi siis siin on olnud ysna palju teemasid rootsi kruiisi kohta, tee väike otsing ja vbl leiad veel midagi huvitavat

laevas on ka peris esinduslik kabareeprogramm, soovituslik on kaasa vötta vastavad õhturiided:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kruiisile lihtsalt läheks.[/tsitaat]

Kruiis näeb välja nii, et täna kell 18:00 sõidab laev Tallinnast välja ja homme kell 10:00 saad Rootsis laevast välja. Tagasi hakkab laev sõitma homme õhtul kuskil 17:30 paiku (pole ammu käinud ei mäleta täpselt) ja ülehomme kell 10:00 oled Tallinnas tagasi. Sul ei ole selleks vaja hosteli 🙂
Ööbid 2 ööd laevas.

Hind sõltub väljumise kuupäevast ja kajuti valikust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kruiis näeb välja nii, et täna kell 18:00 sõidab laev Tallinnast välja ja homme kell 10:00 saad Rootsis laevast välja. Tagasi hakkab laev sõitma homme õhtul kuskil 17:30 paiku (pole ammu käinud ei mäleta täpselt) ja ülehomme kell 10:00 oled Tallinnas tagasi. Sul ei ole selleks vaja hosteli 🙂
Ööbid 2 ööd laevas.

Hind sõltub väljumise kuupäevast ja kajuti valikust.[/tsitaat]

See hosteli küsimus oli kellegi teise oma:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]las koos võõrastega ei tohi kajutis olla??
Minul on küsimus hostelite kohta, kuidas seal üksik inimene ööbib, toad on enamasti 4+ inimesele. Kas magavadki võõrad ühes toas koos ja kas hommikul raha/asjad alles ka veel on?[/tsitaat]

ostes koha kajutis oledki vöörastega kui just endal tervet kajutitäit inimesi ple. kunagi keegi kysis, kas on segakajutid, seda paraku mitte.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]las koos võõrastega ei tohi kajutis olla??
Minul on küsimus hostelite kohta, kuidas seal üksik inimene ööbib, toad on enamasti 4+ inimesele. Kas magavadki võõrad ühes toas koos ja kas hommikul raha/asjad alles ka veel on?[/tsitaat]

ostes koha kajutis oledki vöörastega kui just endal tervet kajutitäit inimesi ple. kunagi keegi kysis, kas on segakajutid, seda paraku mitte;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kruiisi hind on alates 35 eurost, sinna lisandub sadamamaks (kokku 10 euri). kui tahad üksi minna, pead terve kajuti välja ostma, ehk siis 4 x 35 euri pluss sadamamaksud.[/tsitaat]

ära aja jama inimesele, ei pea ostma tervet kajutit kui lepid aknata kajutiga. siis vöid olla vöörastega kajutis

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kusjuures kui ostad koha kajutis võib väga vabalt juhtuda, et oled kellegagi kahekesi neljases kajutis või lausa üksi kui satub nii, et enne sinu kajutit broneerides on teised kajutid täis ja peale sind keegi ei soovi kohta broneeria. Nii on täiesti juhtunud minu tutvusringkonnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja kusjuures kui ostad koha kajutis võib väga vabalt juhtuda, et oled kellegagi kahekesi neljases kajutis või lausa üksi kui satub nii, et enne sinu kajutit broneerides on teised kajutid täis ja peale sind keegi ei soovi kohta broneeria. Nii on täiesti juhtunud minu tutvusringkonnas.[/tsitaat]

selle peale eriti loota ei saa. mul on nii juhtunud vaid paar korda. reeglina oli kajut ikkagi täis ja neljakesi elada on yyysna ebamugav. isegi kahekesi annab kohvreid ära paigutada:). kui vähegi nutsu oled kogunud soovitan osta terve kajut välja. vahel on ka nii juhtunud, et kui kajutis on läbu ja selle murega lähed vastuvöttu ja pannakse teise kajutisse siis saad tyhja kajuti. aga ka selle peale ei saa lootma jääda. oleneb kui täis on laev ja kui lahked on vastuvötu inimesed

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ma ei saa ikka aru, kas see odavam hind 35 euri on ühe otsa oma või edasi-tagasi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

edasi tagasi

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga ma ei saa ikka aru, kas see odavam hind 35 euri on ühe otsa oma või edasi-tagasi?[/tsitaat]

Kruiisi hind on see ehk siis edasi-tagasi. Leia mõni tuttav kellega koos minna, võõrastega kajutit jagada on ikka nõme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga ma ei saa ikka aru, kas see odavam hind 35 euri on ühe otsa oma või edasi-tagasi?[/tsitaat]

kui nyyd kruiis just poole odavam pole, mida ei tahaks uskuda, siis see peaks yhe otsa hind olema. vähemalt sama palju oli kunagi mul yks ots yhe kajutikoha puhul. nöme systeem seal ikka, kui räägivad kruiisist siis pangu ikka kogu maksumus vöi normaalne selgitus juurde, et tegemist on vaid yhe otsa hinnaga:S

Please wait...
Postitas:
Kägu

pole küll teemaalgataja, aga tahtsin tegelikult umbes samasugust teemat püstitada. nimelt pakkus üks väga lähedane tuttav mulle välja võimaluse minna kaasa homme õhtul Rootsi ja tulla tagasi järgmise päeva õhtul( kuna väljumisajad on samad, siis eeldan et tegemist on sama kruiisiga).
kuna tegemist on ka minu jaoks üldse esimese (laeva)reisiga ,siis olen muidugi jube pabinas. peale minu tuttava on kajutis võõrad mulle võõrad inimesed ja teada on ,et nad ei ole just kõige karskemate ja korralikumate elukommetega (selline mitte päris seaduslik reis see pole, kuigi mind ei segata millesegi, see on kindel).
mis teha laevas siis, kui selgub et mulle ei meeldi nendega kajutis olla? kuidas ma tagasi saaksin järgmisel õhtul, kui mul on vaid 10 eurot taskus? reis lubati mulle välja teha, aga kuna ma olen suht ebastabiilse närvikavaga, ei saa ma selles kindel olla, et ma seal vastu pean.
samas -ma pole kunagi kuskil käinud ja mul on see nädalavahetus viimased puhkepäevad enne tööleminekut (haiguslehe lõpp). ning selline võimalus… loomulikult on see väga ahvatlev, aga samas ka hirmutav.
mida teha? minna või mitte? ja kui minna, siis mida laevas peale hakata? olen kuulnud laevadel karaokebaaridest, kas neil ka eestikeelseid lugusid valikus on?
no olen võhik jah…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]pole küll teemaalgataja, aga tahtsin tegelikult umbes samasugust teemat püstitada. nimelt pakkus üks väga lähedane tuttav mulle välja võimaluse minna kaasa homme õhtul Rootsi ja tulla tagasi järgmise päeva õhtul( kuna väljumisajad on samad, siis eeldan et tegemist on sama kruiisiga).
kuna tegemist on ka minu jaoks üldse esimese (laeva)reisiga ,siis olen muidugi jube pabinas. peale minu tuttava on kajutis võõrad mulle võõrad inimesed ja teada on ,et nad ei ole just kõige karskemate ja korralikumate elukommetega (selline mitte päris seaduslik reis see pole, kuigi mind ei segata millesegi, see on kindel).
mis teha laevas siis, kui selgub et mulle ei meeldi nendega kajutis olla? kuidas ma tagasi saaksin järgmisel õhtul, kui mul on vaid 10 eurot taskus? reis lubati mulle välja teha, aga kuna ma olen suht ebastabiilse närvikavaga, ei saa ma selles kindel olla, et ma seal vastu pean.
samas -ma pole kunagi kuskil käinud ja mul on see nädalavahetus viimased puhkepäevad enne tööleminekut (haiguslehe lõpp). ning selline võimalus… loomulikult on see väga ahvatlev, aga samas ka hirmutav.
mida teha? minna või mitte? ja kui minna, siis mida laevas peale hakata? olen kuulnud laevadel karaokebaaridest, kas neil ka eestikeelseid lugusid valikus on?
no olen võhik jah… [/tsitaat]

mis ebaseaduslikust sa räägid, sa oled ikka laeva nimekirjas? pead olema, sest sulle peab väljastama sinu nimega pardakaardi mis on ka vöti sinu kajutisse. ilma pardakaardita ei lasta sind laevagi. aga kui sul juba on nimeline pardakaart siis sa saad probleemide puhul vahetada kajutit. tavaliselt siis vahetatakse kajut kui kurdad, et lärm on liiga jube. muidugi kui laev just pilgeni täis pole. sellisel puhul ei pea sa midagi juurde maksma, ära muretse

mine kindlasti, kyll pärast magad ennast välja isegi kui magada ei saa

laeval on kabaree ka, see on lahti sydaööni ja peale seda, saad seal istuda kui kajutis olla ei taha. ja ma arvan, et sinu möllumaiad söbrad läbustavad laevapeal naugnii, tulevad vast ainult kajutisse magama. kabareesse saad minna juba alates sellest kui laev sadamast lahkub:). seega, kyll sa koha leiad. ja kui pappi vähe siis tuleb toit ise kaasa osta, laeva toitlustuskohtades on omajagu soolased hinnad. ps, veekeetjat kajutis kasutada ei tohi

Please wait...
Postitas:
Kägu

pardakaart muidugi on ,aga noh kaader ,kellega ma koos sõidan ,ei lähe sinna päris seadusjärgsete kavatsustega. aga see selleks.
kabaree mind ei huvitaks. see pole üldse selline meelelahutus mis mulle meeldiks. aga kas seal mingit pubilaadset tantsimiskohta või karaokebaari on? vot see huvitaks mind küll
no kaaslased…ma arvan, et nemad eriti kajutist väljas käia ei tahaks, sest nagu ma ütlesin, ei taha nad endale tähelepanu tõmmata. seega peaksin ma enamasti üksina aega veetma, kui ma just ei taha kajutis nende läbustamist vahtida.
esimene reis ja seotud niipaljude \”agadega\”. mida teha? tahan minna, aga kardan…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]pardakaart muidugi on ,aga noh kaader ,kellega ma koos sõidan ,ei lähe sinna päris seadusjärgsete kavatsustega. aga see selleks.
kabaree mind ei huvitaks. see pole üldse selline meelelahutus mis mulle meeldiks. aga kas seal mingit pubilaadset tantsimiskohta või karaokebaari on? vot see huvitaks mind küll
no kaaslased…ma arvan, et nemad eriti kajutist väljas käia ei tahaks, sest nagu ma ütlesin, ei taha nad endale tähelepanu tõmmata. seega peaksin ma enamasti üksina aega veetma, kui ma just ei taha kajutis nende läbustamist vahtida.
esimene reis ja seotud niipaljude \”agadega\”. mida teha? tahan minna, aga kardan…[/tsitaat]

karaoke baar on, diskoteek on. ära karda midagi

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui nyyd kruiis just poole odavam pole, mida ei tahaks uskuda, siis see peaks yhe otsa hind olema. vähemalt sama palju oli kunagi mul yks ots yhe kajutikoha puhul. nöme systeem seal ikka, kui räägivad kruiisist siis pangu ikka kogu maksumus vöi normaalne selgitus juurde, et tegemist on vaid yhe otsa hinnaga:S[/tsitaat]

ja ongi, kruiisi hind koha kohta on sama umbes kui osta yks koht yhele otsale. kruiis on soodsam tunduvalt

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]pardakaart muidugi on ,aga noh kaader ,kellega ma koos sõidan ,ei lähe sinna päris seadusjärgsete kavatsustega. aga see selleks.
esimene reis ja seotud niipaljude \”agadega\”. mida teha? tahan minna, aga kardan…[/tsitaat]

Kui sa enda elu ära rikkuda ei taha, siis ära muuladega küll koos mine. Ja üldse, piisab sinu süüdistamiseks sellestki, et nad üldse su tuttavad on. Tubli muidugi, et siin nii kenasti sellest kirjutad!!!
Ma sinu asemel istuks küll kodus ja valiks omale sõpru paremini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa enda elu ära rikkuda ei taha, siis ära muuladega küll koos mine. Ja üldse, piisab sinu süüdistamiseks sellestki, et nad üldse su tuttavad on. Tubli muidugi, et siin nii kenasti sellest kirjutad!!!
Ma sinu asemel istuks küll kodus ja valiks omale sõpru paremini.[/tsitaat]

Mina ka aru ei saa.. osta omale ise see reis ja mõnel muul ajal, kas sinu vabadus maksab tõesti nii vähe? Ja isegi, kui kedagi kinni ei võeta, kas seda saab puhkuseks nimetada- kõik see närveldamine, pättidega ühes kajutis sunnitud ööbimine, baaris redutamine ning kokkuvõttes suur stress ja väsimus? Isegi kui mulle peale makstaks, ma ei läheks. Mõistust pole sul või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei saa seda raha kunagi kokku ,et ise endale see reis osta. miinimumpalgast ei jätku isegi maksudeks ja elamiseks normaalselt.
aga see selleks, kiusatus minna on muidugi suur, muuladega selle sõna kõige levinumas (narko) mõistes tegemist pole, aga …no rohkemat pole vaja jah selgitada.
inimene kes mind kutsus,on tegelikult minu kallim juba aastaid, kuid ma ei oska ühtegi inimest usaldada, ja ka teda mitte. teisi ma aga üldse ei tunne, seda ma küll tean kindlalt et mingit vägivalda pole karta, selliseid kombeid seal ring konnas pole… aga ikkagi
nii tahaks kuhugi minna… olen kindel ,et muidu mul pole kuskile minna võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]muuladega selle sõna kõige levinumas (narko) mõistes tegemist pole, aga …no rohkemat pole vaja jah selgitada.

inimene kes mind kutsus,on tegelikult minu kallim juba aastaid, [/tsitaat]
Kas sa ikka annad endale aru, et kuriteost teadlik olles on sellest mitteteatamine seaduse silmis kuritööle kaasa aitamine? Et selle eest pannakse inimene vangi?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elu esimene reis- Rootsi kruiis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.