Esileht Hobinurk Elu esimene soojamaa reis

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Elu esimene soojamaa reis

Postitas:

Niisiis on tulemas minu esimene reis jama ei tea mitte midagi, kuidas ennast selleks ette valmistada. Sõidan märtsi lõpus Agadiri. Kes on käinud, oskab ehk jutustada, kuidas seal on, mille peaksin kindlasti kaasa pakkima jne. Mul tõesti ei ole õrna aimugi, kuigi lähenen juba 40. aastale 🙂
Reisi paketis on hommiku- ja õhtusöök ja ööbimine, aga giidiga ekskursioonid tuleb eraldi tellida. Mida soovitate? Mis seal üldse on? Millised riided peaksin kaasa võtma? Mind võetakse reisile kaasa, mitte ma ise ei valinud kohta, millest midagi ei tea ja ma ei raatsi sellist võimalust käest ka anda 🙂
Igatahes tänud kõigile, kes tarkuseteri ja kogemusi jagavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 16:00; 11.01 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud Agadiris aprillis ja saime mitmel päeval korralikult vihma. Aga see ei rikkunud kokkuvõttes reisi.
Mis ma soovitan:
* soojemad riided kaasa, kui plaanis ekskursioone võtta, sest mägedes oli väga jahe
* külastage kindlasti Marrakech linna
* nautige tänavatoitu. Näiteks avastasime meie üllatusena, et õhtuti Agadiri tänavatel müüdavad teod puljongis on imemaitsvad. Esimese hooga jaluatasime mööda, aga siis sai uudishimu võitu. Väga maitsev ja käisime teistelgi õhtutel. See oli nagu väike vahesnäkk.
* külastage ka turu juures asuvat turu söögiplatsi – see võib esmapilgul eemaletõukav tunduda, aga võrreldes rannaäärsete kohtadega oli seal toit maitsvam ja mis salata ka soodsam. Ma ei oska seda kohta muud moodi kirjeldada,kui – erinevate kohvikute pikad lauad katuse all ja seal samas vahekäikudes valmis grillil toit. Muidugi tuleb ka rannaäärsedi kohvikuid nautida.
* no ja loomulikult ikka päevitusriided ja suveriided kaasa
* see on võib olla vaid minu probleem, aga ma ei saa reisidel kunagi sellist kohvi nagu soovin. Seetõttu on mul alati veekeeduspiraal, kohvipakk ja plekkkruus kaasas ja teen ise kohvi hommikuti.

Kuna ma olen väga palju reisinud, siis ei oska kohe midagi juurde soovitada. Küsi, kui miskit veel teada tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, äitäh vastamast 🙂 Sooviks teada kindlasti seda, kui palju peaks taskuraha kaasa võtma. Kas seal on need ekskursioonid kallid? No kui nt võtan kaasa 200 euri 9ks päevaks ekskursioonide ja meenete ostmiseks, siis kas piisab? Raha kursi saan muidugi teada ka pangast, aga milline on sealne elatustase ja hinnad? Kas seal on ka iidsete kultuuride jälgi? Need oleksid ääretult huvitavad. Eks ma muidugi ka ise uurin enne neid asju ja viin ajalooga kurssi, aga see siingi on ju üks uurimise võimalus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 16:00; 11.01 13:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Elu esimene soojamaa reis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.