Esileht Pereelu ja suhted Elu ilma seksi ja läheduseta

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Elu ilma seksi ja läheduseta

Postitas:

Kaua suudaksite suhtes olla ilma läheduse ja seksita? Mees ei soovi viimasel ajal enam seksida ja ei ole ka mingit lähedust. 3nädalat ei ole meie vahel midagi olnud, Olen küsinud milles probleem, tema arvates pole probleemi, kui naisega enam ei seksi ega lähedust pole. Lahku ta minna ei soovi, aga mina ei suuda nimodi koos elada, me oleks nagu võõrad inimesed.

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.09 23:47; 05.09 09:41; 05.09 09:54; 05.09 11:22; 05.09 14:27; 05.09 17:43; 09.09 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eelmises suhtes oli nii, et seksi oli väga vähe. Rääkisime sellest, aga tema probleemi ei näinud. Vähemalt alguses. Hiljem tulid mingid muud vabandused. Aga lõpuks tuli välja, et pettis mind teiste naistega. Muidugi ei olnud ta seksist minuga huvitatud, kui kõik teised naised olid vaja läbi panna.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean neiut, kes ei seksinud oma mehega 10a. Alguses arvas, et veel vara ja sp mees ei proovi seksi saada. Kolisid kokku, siis arvas, et tuleb kohmetusest yle saada ja nii see aeg läks, kuni joogise peaga tunnistas mulle ja mu mehele, et ta pole oma mehega kunagi seksinud. Arvas, et mees impotent ja kuna ta meest armastab siis seksi puudumise pärast lahku ei lähe.
Paar aastat hiljem kui mu mees ja selle neiu mees koos jõid siis mu mees kysis, et mis teema on, et endal nii püss naine ja ei seksi. Mees ytles, et tal lihtsalt on mingi blokk peal.
Siis rääkis see mees oma naisega, et omad probleemid lahendaks ikka omavahel ja leppisid kokku, et üritavad siis seksida ja tegidki ära. Tänaseks on nad 13a koos ja sellest aktiivset seksuaalelu elanud alles 3a.

Et siis saab kyll ilma seksita. Mõni riskiease nt ei tohigi terve raseduss aja seksida.
Ega seksi ja läheduse puudumine teid siis kohe võõraks ei tee.

Minu jaoks näitab lähedust ka üksteise kiiksude tundmist ja aksepteerimine.
Kui mees arvab et kõik on ok aga sina tahad rohkem seksida siis alusta ise. Sa oskad oma meest erutada?

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksivabalt – väga kaua. Kui mõelda ainult pulk auku aktsiooni.
Läheduseta – üldse mitte. Väiksed hellitused, kallistused ja lollitamised on meie mõlema jaoks elementaarne igapäeva osa. Kui see üleöö muutuks, siis tee(ksi)n kindlasti kõva kisa, et mis värk on.

Ei pea tingimata kohe petmist kahtlustama, maailmas on ka muid asju, mis inimest painata võivad. Igatahes kuskile see olukord niimoodi ei arene, nagu seda seni käsitlenud oled. Peamine on ju avatud suhtlus. Kui lähed mehe juurde nõudma, et miks tema sinuga lähedust ei taha jagada, siis säärane vestlus on tema jaoks kohe algusest ebameeldiv.
Mõistlikum on läheneda umbes nii, et istute koos maha. Küsid.. Kas midagi on juhtunud, millest rääkimine on temale ebamugav? Kas sa saaksid kuidagi aidata? Kas ta soovib sinuga üldse kooselu jätkata?
Kui ta tunneb, et ta pole järjekordse rünnaku all ning tal on piisavalt tahtmist, siis ta räägib sinuga ausalt. Kui ta ei ole suuteline seda tegema, siis paki kotid.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 00:40; 05.09 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petab.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta, kui muidu normaalselt käitub. Võib-olla ka kauem, kui oleks teada, et sel on mingi tervislik põhjus, aga mingi lähedus peaks siis juba olema ikka. Kui suhet pole, siis suudan väga kaua ilma olla, aga ka dieeti on lihtsam pidada, kui kodus mingeid snäkke ei hoia.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 05:19; 05.09 05:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küsinud milles probleem, tema arvates pole probleemi, kui naisega enam ei seksi ega lähedust pole.

Niimoodi ei suudaks enam päevagi kauem olla muidugi. Kui tal pole probleemi sellega, siis see ju tähendab, et ega muutust ka loota pole. See aasta ilma olemine oleks ikka nii, et mehel on nt depressioon ja ta ravib seda või suundub kuhugi kaugele tööle vms põhjus ja on lootus, et olukord muutub.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 05:19; 05.09 05:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolme nädalaga juba hakkad lahku minema?? Seksiga on kõik selge, aga mis see lähedus sinu jaoks on ja kas mees siis üldse enam ei suudle ega ei silita või? Ja mis juhtub, kui sina seda teed?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 09:33; 05.09 11:18; 05.09 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve aasta on Juba suhe logisenud. Nüüd ligi kuu aega välja minust ei tehta. Ei ole ei kallistusi, ega suhtlust, muust rääkimata. Korra proovisin kallistada, lükati eemale, rohkem pole üritanud. Ei pea armastust kerjama

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.09 23:47; 05.09 09:41; 05.09 09:54; 05.09 11:22; 05.09 14:27; 05.09 17:43; 09.09 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on iga päevaselt kodus, varem tegi välja. Suhtles, kallistas, soovis seksi ja seda enam üldse ei ole. Kas see on siis normaalne suhe? Elada inimesega koos, kellega enam ei räägita, ühiseid käimisi, tegemisi pole. Peaks siis õnnelik olema?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.09 23:47; 05.09 09:41; 05.09 09:54; 05.09 11:22; 05.09 14:27; 05.09 17:43; 09.09 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve aasta on Juba suhe logisenud. Nüüd ligi kuu aega välja minust ei tehta. Ei ole ei kallistusi, ega suhtlust, muust rääkimata. Korra proovisin kallistada, lükati eemale, rohkem pole üritanud. Ei pea armastust kerjama

No ilmselgelt on milleski kala, midagi on juhtunud, millegipärast on mees kas sinu peale tige või on midagi muud tal mureks. Ja miks suhe “logiseb”? Ehk on mehel juba ammu villand saanud ja nüüd ei viitsi enam logisemist taluda, kui tema tegi kogu aeg sinust välja ja pakkus lähedus, aga ikka “logiseb”.
Järgmisest vastusest ei kuma läbi erilist valmisolekut midagi lappida, niiet eks siis mingegi lahku, kui kumbki suhet parandama ei vaevu.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 09:33; 05.09 11:18; 05.09 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on villand saanud, siis võiks seda otse öelda, mitte vaikida ja minema minna, ei ole vaja siis minuga koos elada ja mind õnnetuks teha.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.09 23:47; 05.09 09:41; 05.09 09:54; 05.09 11:22; 05.09 14:27; 05.09 17:43; 09.09 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe pole kohustus. Keegi ei käsi ka sul selles edasi olla. Kui oled õnnetu, leia teine ja parem mees.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 00:40; 05.09 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei saanud ka aru, et see on probleem. Rääkides ma ei suutnud talle olukorra tõsidust selgeks teha. Seega kirjutasin talle pika kirja emailile, selgitasin talle, et puudutused ja lähedus on minu jaoks peamine põhjus kooseluks ja ma küll ei tahaks, et asjad nii kaugele läheksid, sest armastan seda, aga päris kindlasti ei saa ma garanteerida, et see armastus püsib ilma kõige tähtsama osata kooselus. Kiri jõudis kuidagi paremini talle kohale, ilmselt sai rahulikult mõelda. Igatahes asjad muutusid, ta küll eihakanud igal hetkel seksima ja kallistama, aga püüab vähemalt korra päevas mind embuses hoida.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle selline mees sobiks.
Ma elan ilma seksita kasvõi 100 aastat, aga ilma huumorita ja itsitamiseta vist üle kuu vastu ei peaks.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole sellise isendiga midagi teha, isegi rääkida ei oska. Võta ta siin endale ???? Saaksin vaevast lahti

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.09 23:47; 05.09 09:41; 05.09 09:54; 05.09 11:22; 05.09 14:27; 05.09 17:43; 09.09 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

as, et tuleb kohmetusest yle saada ja nii see aeg läks, kuni joogise peaga tunnistas mulle ja mu

Kõlab küll sedamoodi, et see on lõpu algus. Võibolla teine naine. Kas varem oli teie suhe OK?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka siis aga uut korterit otsima, kui vaevast lahti tahad saada! Või seda peaks mees tegema, et sul vaevatum oleks temast lahti saada. Kelle pind on, see jääb, teine läheb, mis siin rasket on. Kui sul juba vaev on, siis pole siin enam midagi teha. Siin vingumine reeglina ei aita.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 09:33; 05.09 11:18; 05.09 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elukoht minu oma,mees pole nõus minema, talle selline olematu elu sobib

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.09 23:47; 05.09 09:41; 05.09 09:54; 05.09 11:22; 05.09 14:27; 05.09 17:43; 09.09 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees on iga päevaselt kodus, varem tegi välja. Suhtles, kallistas, soovis seksi ja seda enam üldse ei ole. Kas see on siis normaalne suhe? Elada inimesega koos, kellega enam ei räägita, ühiseid käimisi, tegemisi pole. Peaks siis õnnelik olema?

Kumba siis pole? Kas seksi pole või rääkimist pole? Usu mind, neid paare, kus seksuaalset lähedust pole, aga hingeline lähedus ja rääkimine, hoolimine on, on rohkem kui sa arvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ei seksi ega suhtlemist ???? suhtlemisest tunnen väga väga puudust

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.09 23:47; 05.09 09:41; 05.09 09:54; 05.09 11:22; 05.09 14:27; 05.09 17:43; 09.09 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine lõpetas seksi (koos 3a). Ma lõpetasin peale seda intiimsuse. Pusisime 2 aastat, käisime paar suhet/suhtenõustajat läbi ning tagasi.
Tal oli selle 2 aasta jooksul minu nõusolekuga kaaslasi. Ja no võibolla rohkem. Mul samuti. Otsustasime, et proovime veel.

Teemaalgatajale vastuseks: taasühinesimese esimesed 3 kuud olid seksivabad. Kui selle peale mõtled – oleme väga füüsiliste huvidega, siis 90 seksivaba päeva oli paras vangla. Aga õppisime tundma teineteise tahke pärast 5 kooseluaastat ja hilisemaid ärapanekuid. Käsisime kohtamas, jalutasime, olime konsadel, tegime hollandis seeni jne.
Mul oli vaja olla kindel, et mina olen see mees, keda ta ootas tagasi. Tal oli vaja olla kindel, et suudan pakkuda vajalikku. Nüüd 2a hiljem on jaanuaris last oodata.

Seksita saab olla väga pikalt, isegi kui magad paljalt maailma ilusaima naise kõrval. Nonii 90 päeva vähemalt 🙂

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on, et pikas suhtes ongi vaja vahepeal “mõõnaperioode”, et siis jälle üksteise keha taasavastada.
Aga teemaalgataja probleem pole ju tegelikult seksis vaid hoopis üksteisega suhtlemises ja veel kumab läbi mingi imelik omandi teema – see, et pakub oma meest kellelegi ära vedamiseks… Nagu müüks mõnda kulunud mööblieset… fui! Inimest ei pea kodus “pidama” ja igaühel on ikka oma mõistus peas. Ma ei tea, kust neid leiab, aga kui ma avastaks, et mul oleks sellise suhtumisega partner, siis ma ka ei viitsiks suhelda ega veel vähem seksida.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole sellise isendiga midagi teha, isegi rääkida ei oska. Võta ta siin endale ???? Saaksin vaevast lahti

Ainult väga loll naine võtab omale isendi, kes isegi rääkida ei oska.
Ja kui suudetakse omale maailma 4 miljardist mehest selline ohmakas välja valida, siis ongi sellised probleemid.
Nagu TA-l.

Ma ei näe siin probleemi.
Kui ikka inimene paneb kuuma priidi peale käe ja pärast hakkab ohkama, et pliit, krt, on ju tuline, siis on mingi vaimne puue.
Proovi selle puudega elada, mitte ära süüdista oma viletsas elus mehi, kliima soojenemist või kala poegi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Elu ilma seksi ja läheduseta