Esileht Kodunurk Elu ilma telekata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 261 )

Teema: Elu ilma telekata

Postitas:
Kägu

Kas siin on keegi kellel ei ole kodus telekat? Miks sellise otsuse vastu võtsite?

Mul praegu mängib see ainult taustaks, midagi vaadata sealt pole. Mõtlesin, et viskaks välja üldse, saab ühe maksmist vajava arve kohe vähemaks, aga imelik kuidagi ilma olla. Kõigil ju on….

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna kodus pole. Tulemus?

Vahivad lastega koos telefonist saateid.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinu arust pole sealt midagi vaadata, siis muidugi ära maksa neid arveid. Tean mitut inimest, kellel pole telekat, ei huvita küll kedagi, et imelik oleks. Telekat ennast päris maha ei müüks, sealt saab ka neti kaudu päris palju asju vaadata. Jupiter, telekanalite kodulehtedel on väga palju asju üleval, kõik tasuta. Ma tahaks ka, et ma ei leiaks midagi vaadata, hetkel muudkui vaataks ja vaataks, nii palju huvitavaid asju on telekas, Netflixis jne.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen jällegi teleka poolt, olen juba selles vanuses, et taha enam ringi tuuseldada ega koduski kogu aeg midagi pühkida, nühkida. Arvutis või telefonis passimine on justkui veel halvem kui telekaga tausta kujundada. Alati saab kinni panna ju.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seisab nurgas, ette ei jää, sellel aastal olen vist ainult eurovisiooni vaadanud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seisab nurgas, ette ei jää, sellel aastal olen vist ainult eurovisiooni vaadanud.

Aga mida inimene teeb telekavaatamise asemel kui tal just pikad tööpäevad või kari väikseid lapsi pole? Minu arust kerivad nad telefonis mööda sotsiaalmeediaid.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin on keegi kellel ei ole kodus telekat? Miks sellise otsuse vastu võtsite?

Mul praegu mängib see ainult taustaks, midagi vaadata sealt pole. Mõtlesin, et viskaks välja üldse, saab ühe maksmist vajava arve kohe vähemaks, aga imelik kuidagi ilma olla. Kõigil ju on….

Minul on, aga avame seda maksimum kord kuus, näiteks sel aastal ilmselt avame esimest korda valimistulemuste jälgimiseks. Tõsi, vahetevahel vaatan arvutist go3 (paar korda kuus) või youtube’ (ehk 2-3 korda aastas).

Ma olen pigem sõna-inimene, st eelistan lugemist vaatamisele-kuulamisele. Uudiseid loeme küll palju ja surfame ka palju. Mees vaatab ka suuri olulisi spordisündmusi arvutist – neid olümpiafinaale, kus juhtub mõni eestlane olema, näiteks. Jalka MM finaali on ka vaadanud.
Mingit põhimõtet ei ole, lihtsalt ei tule meelde. Niisama tasutamüra ka ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seisab nurgas, ette ei jää, sellel aastal olen vist ainult eurovisiooni vaadanud.

Aga mida inimene teeb telekavaatamise asemel kui tal just pikad tööpäevad või kari väikseid lapsi pole? Minu arust kerivad nad telefonis mööda sotsiaalmeediaid.

Njaaaa. Mina teen sudokusid, õpin keeli ja programmeerimist, teen päevase Wordle, viskan pilgu CNN, BBC, ERR, Delfi. Loen sõjaseisu kohta, otsin retsepte, googeldan teatud teemasid mis ming huvitavad – teatud religiooniajaloo aspektid, kohad, teadlased, ideed, arutelud. Mängime üle veebi malet.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varem vaatasin ETV-d, aga nüüd on see Ukraina TV-ks muutund ja mina olen sõjahädadest väsinud.

Vaatan arvutist filme jms

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viskan pilgu CNN, BBC, ERR, Delfi.

Kuidas see uudiste jälgimine teleka vaatmisest parem on? Minu arust täpselt sama asi. Kõige naljakam, mis ma siit olen lugenud, on ühe inimese mõtteavaldus, et mis vahite seda telekat kogu aeg, tema küll ei vaata. Tema vaatab Jupiteri ja Netflixi.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvutis on valimine ja jamakohtadest üleminek kuidagi käepärasem.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viskan pilgu CNN, BBC, ERR, Delfi.

Kuidas see uudiste jälgimine teleka vaatmisest parem on? Minu arust täpselt sama asi. Kõige naljakam, mis ma siit olen lugenud, on ühe inimese mõtteavaldus, et mis vahite seda telekat kogu aeg, tema küll ei vaata. Tema vaatab Jupiteri ja Netflixi.

viskan pilgu CNN, BBC, ERR, Delfi.

Kuidas see uudiste jälgimine teleka vaatmisest parem on? Minu arust täpselt sama asi. Kõige naljakam, mis ma siit olen lugenud, on ühe inimese mõtteavaldus, et mis vahite seda telekat kogu aeg, tema küll ei vaata. Tema vaatab Jupiteri ja Netflixi.

Aga ma pole öelnudki, et on parem 🙂 Muidugi ei ole. Kirjutasin ju, et olen lugeja, mitte vaataja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen pigem sõna-inimene, st eelistan lugemist vaatamisele-kuulamisele. Uudiseid loeme küll palju ja surfame ka palju. Mees vaatab ka suuri olulisi spordisündmusi arvutist – neid olümpiafinaale, kus juhtub mõni eestlane olema, näiteks. Jalka MM finaali on ka vaadanud. Mingit põhimõtet ei ole, lihtsalt ei tule meelde. Niisama tasutamüra ka ei taha.

Milleks mingist väikesest arvutist, kui saaks vaadata 55+ suuruse diagonaaliga telekast? Teiesugused on veel kõige veidramad ja arusaamatumad minu jaoks.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen pigem sõna-inimene, st eelistan lugemist vaatamisele-kuulamisele. Uudiseid loeme küll palju ja surfame ka palju. Mees vaatab ka suuri olulisi spordisündmusi arvutist – neid olümpiafinaale, kus juhtub mõni eestlane olema, näiteks. Jalka MM finaali on ka vaadanud. Mingit põhimõtet ei ole, lihtsalt ei tule meelde. Niisama tasutamüra ka ei taha.

Milleks mingist väikesest arvutist, kui saaks vaadata 55+ suuruse diagonaaliga telekast? Teiesugused on veel kõige veidramad ja arusaamatumad minu jaoks.

Ditto.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen pigem sõna-inimene, st eelistan lugemist vaatamisele-kuulamisele. Uudiseid loeme küll palju ja surfame ka palju. Mees vaatab ka suuri olulisi spordisündmusi arvutist – neid olümpiafinaale, kus juhtub mõni eestlane olema, näiteks. Jalka MM finaali on ka vaadanud. Mingit põhimõtet ei ole, lihtsalt ei tule meelde. Niisama tasutamüra ka ei taha.

Milleks mingist väikesest arvutist, kui saaks vaadata 55+ suuruse diagonaaliga telekast? Teiesugused on veel kõige veidramad ja arusaamatumad minu jaoks.

Tal on 42 tolli kuvar. Piisab. Töö jaoks vaja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ditto.

Tsüklis?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks mingist väikesest arvutist, kui saaks vaadata 55+ suuruse diagonaaliga telekast? Teiesugused on veel kõige veidramad ja arusaamatumad minu jaoks.

Ma vaatan filmi kõik osad korraga ära, mitte 1 osa nädalas nagu telekakavades kombeks.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan filmi kõik osad korraga ära, mitte 1 osa nädalas nagu telekakavades kombeks.

Mina samuti, aga miks sa seda telekast ometi ei tee?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe mõtet osta telekat selleks, et vahepeal Netflixist midagi vaadata. Kui üürikas elasin, siis seal oli telekas ja kasutasin seda lisaks Netflixile ainult YouTube’i kuulamiseks. Oli kodukinosüsteem ja hea kvaliteet. Telekanalid olid olemas, aga ei olnud mahti neid kordagi isegi lahti klõpsata, ilmaaegu maksin nende eest. Minu jaoks sealt midagi väärtuslikku ei tule, mis meelitaks vaatama. Mingid “Tantsud tähtedega” ja mis seal veel tõmbenumbrid on, ei huvita lihtsalt.

Uudiseid loen netist. Telefonist kuulan podcast‘e ja seda ma teen palju.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen pigem sõna-inimene, st eelistan lugemist vaatamisele-kuulamisele. Uudiseid loeme küll palju ja surfame ka palju. Mees vaatab ka suuri olulisi spordisündmusi arvutist – neid olümpiafinaale, kus juhtub mõni eestlane olema, näiteks. Jalka MM finaali on ka vaadanud. Mingit põhimõtet ei ole, lihtsalt ei tule meelde. Niisama tasutamüra ka ei taha.

Milleks mingist väikesest arvutist, kui saaks vaadata 55+ suuruse diagonaaliga telekast? Teiesugused on veel kõige veidramad ja arusaamatumad minu jaoks.

Tal on 42 tolli kuvar. Piisab. Töö jaoks vaja.

Istub laua taga ja vaatab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hoian ainult laste pärast – nemad vahel vaatavad laupäevaseid lastefilme. Ise jääksin 5-6 minutiga telekat vaadates magama (ilmselt väsimusest, aga eesti kanalite programmid on suhteliselt igavad mulle).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ditto.

Tsüklis?

Harimatu?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe mõtet osta telekat selleks, et vahepeal Netflixist midagi vaadata. Kui üürikas elasin, siis seal oli telekas ja kasutasin seda lisaks Netflixile ainult YouTube’i kuulamiseks. Oli kodukinosüsteem ja hea kvaliteet. Telekanalid olid olemas, aga ei olnud mahti neid kordagi isegi lahti klõpsata, ilmaaegu maksin nende eest. Minu jaoks sealt midagi väärtuslikku ei tule, mis meelitaks vaatama. Mingid “Tantsud tähtedega” ja mis seal veel tõmbenumbrid on, ei huvita lihtsalt.

Uudiseid loen netist. Telefonist kuulan podcast‘e ja seda ma teen palju.

Sa pole kuulnud mitte ühestki välismaisest/rahvusvahelisest kanalist, vaid ainilt tantsud tähtededega?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina samuti, aga miks sa seda telekast ometi ei tee?

Mul on arvutis lahti film, mitu erinevat foorumit, uudistelehte, töö postkast, messenger.
Vaatan jupi filmi, klikin teisi. Vaatan peamiselt krimkasid, kauneid riideid, loodust jms nagunii nautida ei ole.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole kuulnud mitte ühestki välismaisest/rahvusvahelisest kanalist, vaid ainilt tantsud tähtededega?

Mul kunagi oli 50+ kanalit, paljud venekeelsed. Ei leidnud ka nendest midagi erilist, enam ammu ei telli.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe mõtet osta telekat selleks, et vahepeal Netflixist midagi vaadata. Kui üürikas elasin, siis seal oli telekas ja kasutasin seda lisaks Netflixile ainult YouTube’i kuulamiseks. Oli kodukinosüsteem ja hea kvaliteet. Telekanalid olid olemas, aga ei olnud mahti neid kordagi isegi lahti klõpsata, ilmaaegu maksin nende eest. Minu jaoks sealt midagi väärtuslikku ei tule, mis meelitaks vaatama. Mingid “Tantsud tähtedega” ja mis seal veel tõmbenumbrid on, ei huvita lihtsalt.

Uudiseid loen netist. Telefonist kuulan podcast‘e ja seda ma teen palju.

Sa pole kuulnud mitte ühestki välismaisest/rahvusvahelisest kanalist, vaid ainilt tantsud tähtededega?

Ei ole välismaa kanalitelt mitte midagi eksklusiivset leidnud, mille pärast paketti hakata tellima.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Harimatu?

Idikas?

used to agree with something that has just been said, or to avoid repeating something that has been said:

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina samuti, aga miks sa seda telekast ometi ei tee?

Minu arust ta kunagi seletas, et telekavaatamine on tema jaoks selle vaatamine, mis parasjagu telekavast tuleb. Ja kõik, mis sellest välja jääb, ei ole telekavaatamine. Väga naljakas oli minu jaoks.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ta kunagi seletas, et telekavaatamine on tema jaoks selle vaatamine, mis parasjagu telekavast tuleb. Ja kõik, mis sellest välja jääb, ei ole telekavaatamine. Väga naljakas oli minu jaoks.

😀 😀 mida helli.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ta kunagi seletas, et telekavaatamine on tema jaoks selle vaatamine, mis parasjagu telekavast tuleb. Ja kõik, mis sellest välja jääb, ei ole telekavaatamine. Väga naljakas oli minu jaoks.

kellest sonid?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 261 )


Esileht Kodunurk Elu ilma telekata