Esileht Kodunurk Elu ilma telekata

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 261 )

Teema: Elu ilma telekata

Postitas:
Kägu

Ma olen pigem sõna-inimene, st eelistan lugemist vaatamisele-kuulamisele. Uudiseid loeme küll palju ja surfame ka palju. Mees vaatab ka suuri olulisi spordisündmusi arvutist – neid olümpiafinaale, kus juhtub mõni eestlane olema, näiteks. Jalka MM finaali on ka vaadanud. Mingit põhimõtet ei ole, lihtsalt ei tule meelde. Niisama tasutamüra ka ei taha.

Milleks mingist väikesest arvutist, kui saaks vaadata 55+ suuruse diagonaaliga telekast? Teiesugused on veel kõige veidramad ja arusaamatumad minu jaoks.

Tal on 42 tolli kuvar. Piisab. Töö jaoks vaja.

Istub laua taga ja vaatab?

Ei. Istub elutoas jalatoega ja kiikmehhanismiga tugitoolis ja kuvari tõmbab abilauaga endale mugavasse kohta. Ta ka töötab samast tugitoolist. Kaks ekraani.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telekat pole üle kümne aasta ja puudust ei tunne. Suurelt arvutimonitorilt vōi projektoriga vaatame filme, seriaale jms.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on telekas läpaka küljes HDMIga. vaatan ERR, Jupiter, Youtube, oma koduriigi rahvuslik ringhääling, sarjad ja filmid tulevad piraatide voogedastusest.

Valin ise, aga vaatan vist telekat küll jah.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on telekas läpaka küljes HDMIga. vaatan ERR, Jupiter, Youtube, oma koduriigi rahvuslik ringhääling, sarjad ja filmid tulevad piraatide voogedastusest. Valin ise, aga vaatan vist telekat küll jah.

See on normaalne ja mõistlik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telekat pole üle kümne aasta ja puudust ei tunne. Suurelt arvutimonitorilt vōi projektoriga vaatame filme, seriaale jms.

Ei jaksa paari tonni telekasse investeerida? Kuidas projektoriga etem on? Aina veidramaks läheb.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea hoogu, Jälkur! Sa ei jõua kogu maailma pärast muretseda ja tüli kiskuda.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris telekana müüdavat asja polegi meie majas viimased 10+ aastat olnud. Milleks? Suuri kvaliteetseid monitore on meil mitu, arvuteid on rohkem kui inimesi. Midagi taustaks ei käi meil iial, ei käinud juba mu lapsepõlves. Eelistame peres kõik vaikust või linnulaulu (selleta teatud aastaajal ei saa, tahad või ei, elukoht selline).

Filme vaatame vähe. Mees vaatab vist natuke sagedamini, mina vaatan heal juhul 2-3 filmi kuus, lisaks harva mõni muu telesaade. Mõne kuu tagant teeme kogu pere filmiõhtu – teleka puudumine seda ei takista. Mõnel on teleka ekraan väiksem kui meie suuremad monitorid ja filmid on tänapäeval kõik internetist saadaval…

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaadanud aastast 2006. Telekas seisab kapi otsas, vana Philipsi pika sabaga masin.  Pole miskipärast maha ka müünud, ja kas seda enam keegi tahabki. Filmid ja seriaalid tõmban alla, vahel vaatan ERR või YT pealt mõnda asja. Ei jaksagi tervet filmi korraga vaadata, arvutis on mugav jupitada. Vahepeal teen kirjatööd, lapin kaarte, surfan, jälgin looduskaameraid, kuulan muusikat. Muul ajal koon, lahendan ristsõnu, loen palju. Tulen juba 4-5 ajal üles ja päev on pikk, tegemist jätkub. Teleka taustaksmängimist vihkan, ja kui satun kuskile külla, kus see nii on, siis tunnen, kuidas ärritus kohub ja tahan sealt varsti ära minna. Ei suuda nautida külasolekut, kui pean mingist mölakastist üle karjuma ja pilk alati sinna eksib, selmet pererahva ja teiste külalistega suhelda.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma lihtsalt arvan, et pole vaja perekoolist luba  ja/või nõu küsida mõne asja kohta, mida ei kasuta, mis siis, et teistel on

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt on kõigil helendavad ekraanid siiski. Ilma ei ole päris keegi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt on kõigil helendavad ekraanid siiski. Ilma ei ole päris keegi.

No just, ei maksa pidada end kuidagi paremaks kui telekat pole, aga samal ajal vahid telefoni või arvutit. Uhke saaks olla inimene kes on täitsa ekraanivaba.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telekas on mu suur lemmik. Ja järelvaatamine ka. Kohe tahan vaadata, kui pole mingi aeg saanud.
Nii et ei kavatse välja tõsta.
Ma nii rumal, et kunagi, kui hakkasin lugema ja kuulma teiste käest seda – meil pole telekatki, ma küll ei vaata ja meie ei vaata enam ammu jne.- Siis ma mõtlesin selle üle nii, et kuidas siis ikka nii, et enam ei taheta, et mis nõks see siis neil inimestel läbi käis ja millega nad siis seda asendavad. Et kas loevad, ajavad juttu, spordivad või on muud filosoofiolised mõttetalgud või vaikuses mediteerimine. Kuid selle peale ma ei tulnud, et teised ekraanid on need, mille juurde nad siirduvad hoopis.
Nii et enam ei arva ma midagi ega ka imesta, kui keegi seda räägib. Sest tegelikult vahet pole, kas oled arvuti ees või teleka ees. Kui nendest üldse midagi ei oleks, siis oleks see koht, kus mõelda.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul on kodus telepakett seetõttu, et seda on mul töö jaoks vaja.

Televiisorit iseenesest ei ole, vaatan endale vajaliku ära lauaarvuti ekraanilt. Küll aga on televiisor lapse toas, seal korraldame mõnikord filmiõhtuid. Ise ma eriti mingeid telesaateid ei vaata, filmidest on suurem osa kinos nähtud, küll aga tellin vele erinevaid voogedastusi (netflix, apple tv, amazon) nii et filmisarju ma vaatan küll.

Teler ei ole meil niisama taustaks kunagi, ka ei vaata eriti midagi täpselt õigel ajal, kui tegu ei ole mõne otseülekandega. Nopime järelvaatamisest endale sobival ajal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prillidest enam ei tahagi rääkida jelena230?

Telekas tundub huvitavam teema? Räägi nendest tollidest veel meile? Ja kinnitusest ka?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prillidest enam ei tahagi rääkida jelena230? Telekas tundub huvitavam teema? Räägi nendest tollidest veel meile? Ja kinnitusest ka?

Musi, ära tõrele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige naljakam, mis ma siit olen lugenud, on ühe inimese mõtteavaldus, et mis vahite seda telekat kogu aeg, tema küll ei vaata. Tema vaatab Jupiteri ja Netflixi.

No aga see ongi ju asja uba. Minu jaoks on imelik esiteks see, et inimestel mängib telekas taustaks (kohutav mürareostus), teiseks see, et vaadatakse seda teleprogrammi (karjuvad reklaamid, rumalad saatejuhid jne). Ongi normaalne vaadata Netflixist häid filme ja sarju.

Meil on suur ekraan olemas. Eriti keegi seda ei kasuta, vahel harva vaatame Netflixist midagi. Enamasti vaatab igaüks oma läpakast endale sobivaid filme-sarju. Kas oma toas või siis klappidega. Minu jaoks on elementaarne, et kodus on vaikne ja saab juttu rääkida ning et pool seina ei virvenda kogu aeg.

Kui läheme nt vanemale generatsioonile küll, siis suunatakse sujuvalt kõik diivanile ning telekas pannakse mängima. Miks, pole aru saanud. Uudised ei kao kusagile ja juttu ajada on palju mugavam, kui ei pea kogu aeg telekast üle rääkima. Pigem võiks üksteisele otsa vaadata, mitte telekasse.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige naljakam, mis ma siit olen lugenud, on ühe inimese mõtteavaldus, et mis vahite seda telekat kogu aeg, tema küll ei vaata. Tema vaatab Jupiteri ja Netflixi.

No aga see ongi ju asja uba. Minu jaoks on imelik esiteks see, et inimestel mängib telekas taustaks (kohutav mürareostus), teiseks see, et vaadatakse seda teleprogrammi (karjuvad reklaamid, rumalad saatejuhid jne). Ongi normaalne vaadata Netflixist häid filme ja sarju.

Meil on suur ekraan olemas. Eriti keegi seda ei kasuta, vahel harva vaatame Netflixist midagi. Enamasti vaatab igaüks oma läpakast endale sobivaid filme-sarju. Kas oma toas või siis klappidega. Minu jaoks on elementaarne, et kodus on vaikne ja saab juttu rääkida ning et pool seina ei virvenda kogu aeg.

Kui läheme nt vanemale generatsioonile küll, siis suunatakse sujuvalt kõik diivanile ning telekas pannakse mängima. Miks, pole aru saanud. Uudised ei kao kusagile ja juttu ajada on palju mugavam, kui ei pea kogu aeg telekast üle rääkima. Pigem võiks üksteisele otsa vaadata, mitte telekasse.

Minul jookseb taustal pidevalt mingi sport, aega jääb vähekski.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jookseb taustal pidevalt mingi sport

Selline helitapeet ongi minu jaoks kõige hullem.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kellest sonid?

Oli tõesti siin selline tegelane mõni aeg tagasi sarnases teemas

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps vaatas just täna lastesaadet (ma ei teagi, kas järelvaatamine või lihtsalt niisama võrgus kogu aeg olemas, telekakavast ei tea siin majas keegi midagi). Filme vaadatakse ka telekast, kuigi reeglina mälupulgalt. Osad mängud on samuti telekas mängida.

Otseselt telekakanalilt vaatame vist küll ainult uue aasta saabumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filme vaadatakse ka telekast, kuigi reeglina mälupulgalt.

Kust filmid mälupulgale saavad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telekat vaatan palju, aga lihtsalt taustaks ei mängi. Filme ei vaata ka kunagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filme vaadatakse ka telekast, kuigi reeglina mälupulgalt.

Kust filmid mälupulgale saavad?

Oioi, kas KAPOst oled või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filme vaadatakse ka telekast, kuigi reeglina mälupulgalt.

Kust filmid mälupulgale saavad?

Oioi, kas KAPOst oled või?

Ei, aga tegelikult kuidas saavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige naljakam, mis ma siit olen lugenud, on ühe inimese mõtteavaldus, et mis vahite seda telekat kogu aeg, tema küll ei vaata. Tema vaatab Jupiteri ja Netflixi.

No aga see ongi ju asja uba. Minu jaoks on imelik esiteks see, et inimestel mängib telekas taustaks (kohutav mürareostus), teiseks see, et vaadatakse seda teleprogrammi (karjuvad reklaamid, rumalad saatejuhid jne). Ongi normaalne vaadata Netflixist häid filme ja sarju.

Meil on suur ekraan olemas. Eriti keegi seda ei kasuta, vahel harva vaatame Netflixist midagi. Enamasti vaatab igaüks oma läpakast endale sobivaid filme-sarju. Kas oma toas või siis klappidega. Minu jaoks on elementaarne, et kodus on vaikne ja saab juttu rääkida ning et pool seina ei virvenda kogu aeg.

Kui läheme nt vanemale generatsioonile küll, siis suunatakse sujuvalt kõik diivanile ning telekas pannakse mängima. Miks, pole aru saanud. Uudised ei kao kusagile ja juttu ajada on palju mugavam, kui ei pea kogu aeg telekast üle rääkima. Pigem võiks üksteisele otsa vaadata, mitte telekasse.

Ega kõik inimesed ei vaata enam ammu neid reklaame. Telekas on ka asjad muutunud mõnda aega juba. Saab vaadata omale sobival ajal omale sobivaid saateid. Nii et pole tegelt vahet, kuskohast vaadatakse. Kas  mingit saadet, muusikat, filmi või sarja. Pole vahet.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on suur ekraan olemas. Eriti keegi seda ei kasuta, vahel harva vaatame Netflixist midagi. Enamasti vaatab igaüks oma läpakast endale sobivaid filme-sarju. Kas oma toas või siis klappidega. Minu jaoks on elementaarne, et kodus on vaikne ja saab juttu rääkida ning et pool seina ei virvenda kogu aeg.

Palju mugavam oleks, kui kõik saaksid oma toas 55-75 diagonaaliga telerist oma asju vaadata, mitte mingist läpakast. Ma ei mõista, miks inimesed oma elu mugavaks ei tee. Mõni tola vaatab lausa telost filme, nagu wtf.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, siis neile, kes kapost pole. Ma vaatan lehelt sflix. se. ilma tühikuta. adblocikga on kõik kiire, hõlbus ja tasuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jookseb taustal pidevalt mingi sport

Selline helitapeet ongi minu jaoks kõige hullem.

aga minu jaoks pole, kõik inimesed on erinevad

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem võiks pealkiri olla: elu ilma telepaketita. Sest seda ju teemaalgataja peab silmas mitte kas kodus on mõni ekraan või mitte.

Mul endal kodus telepakett mis koos netiga ja soodne. Kui selle hinda peaks teenusepakkuja tõstma (sama makse juba vist 10 aastat), vaataks vajaduse üle.

Vaatan peamiselt riigitelevisiooni aegajalt. Lapsed kasutavad suurt ekraani netis oleva sisu jaoks.

Suvekodus pole peale internetipaketi midagi.  Seal ei vaata ka etv-d. Kuigi sooja aja oleme seal alaliselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna kodus telekat pole, istutakse telefonis. Vanema lapsega eriti kuskil käia ei saa, sest külas olles laps lihtsalt nõuab tv vaatamist ja võib seal ees lõputult istuda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 261 )


Esileht Kodunurk Elu ilma telekata