Esileht Pereelu ja suhted Elu keskeakriisis mehe kõrval

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Elu keskeakriisis mehe kõrval

Postitas:

Kuidas sellise mehe kõrval küll normaalseks, tasakaalukaks ja adekvaatseks jääda ?

Me mõlemad tahame koos olla ja koos elada, aga mees teeb justkui nooruspõlve asju uuesti läbi, millele ta ei suuda ei öelda: imelikud sünnipäevad poole ööni, kutsutakse kuskile, ei saa ei öelda, joob tavapärasest (loodetavasti ajutiselt) rohkem õlut,  käitub üldse poolpubekalikult. Vahepeal käis netis naisi like-mas, ütles, et tal pole kedagi, ei otsi kedagi, ei viitsi, kuid siiski, miski närib teda, saan aru ka me kaua koos olnud ja  kirge kui sellist muidugi pole nagu alguses, aga kellel on kui üle 10a koos oldud ? Ma armastan teda ja hoolin temast väga, ta justkui tahaks noorust uuesti läbi elada, aga ise teadvustab, et vanus pole ka nagu enam see et hakata mingit uus elu elama. Näen, et tal on segadus peas. Kas hirm, et juba varsti vana, midagi tegemata, elu elamata ?

Tahaks teda kuidagi aidata, kuid siis arvan, et ma pigem segan.

Mul endal seda kriisi pole, olen just tasakaalus, meeldib see stabiilsus mis oleme saavutanud, hea töö ja soe kena kodu, pere.

 

On siin keegi naistest pidanud sama läbi elama ? Kaua see kestab või mis saab ?

Uut meest ma küll ei taha otsida justkui tühja koha pealt.

 

 

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 09:10; 24.10 10:51; 24.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pead arvestama, et sinu rahulik ja stabiilne elu ei kesta igavesti. Peate koos leidma selle särtsu, mis teie elu koos edasi viib ja see on täiesti võimalik kusjuures. Kui aga soovid oma stabiilset elu edasi elada ja mees ka oma pubekalikust käitumisest ei loobu, siis pettub lõpuks emb-kumb teist ja elud lähevadki lahku. Kooselus ei saa elada oma mulli sees. Arvestama peab kaaslasega, võimalusega, et inimese eluvaated võivad ajas muutuda (olgu see nimetatud keskeakriisiks või millekski muuks) ja kohanema nende muutustega, unustamata ka iseenda soove ja vajadusi. Ühesõnaga, läbirääkimised, kokkulepped, vaade tulevikku, kõik need koos puhtalt lehelt läbi vaadata, koos. See ongi võti.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskeakriisil on ilmselt erinevad väljundid. Minu mees hakkas maja ehitama. Ei puhka, ei mõtle muust, ehitab oma töö kõrvalt. Mõlemad oleme 40+, elu oli stabiilne, mitte et oleksime rahulikult kodus istunud, me mõlemad oleme sellised, et käime ühise sõpruskonnaga väljas, ei saa öelda ka, et kirg suhtest kadunud oleks (seks klapib ja vahepeal on küll olnud mõõnaperioode, kui lapsed olid väikesed, aga sellest saime üle). Nüüd siis see maja.

Teistes peredes olen näinud, kuidas mees järsku hästi intensiivselt mõne hobiga hakkab tegelema, kes kasvatab musklit, kes sõidab rattaga.

Selline sihitu sõpradega hommikuni istumine ja netis naiste passimine on muidugi halvem variant. Äkki on midagi veidi pöörast, mida koos saaksite ette võtta? Mõni realiseerimata mõte, mida kunagi soovisite teha, et kunagi kui … Midagi, mis toob tagasi selle tunde, et miski paneb samamoodi kirega millessegi suhtuma, nagu noorpõlves. Ka võib-olla mingi hobi või tegevus, millega nüüd saaks tegeleda.

 

 

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 10:29; 24.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on sul keskeakriis? Või totaalne jube igav rutiin. Äkki oled sina elamise lõpetanud ja sa lihtsalt eksisteerid?

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 10:40; 24.10 16:39; 24.10 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et te koos ei tee midagi põnevat.  Mulle meeldib ka kodune elu ja mugavus ja hea söök, kuid vahest tahaks ka mingeid üllatusi ja elamusi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 10:46; 24.10 11:37; 24.10 15:09; 25.10 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on sul keskeakriis? Või totaalne jube igav rutiin. Äkki oled sina elamise lõpetanud ja sa lihtsalt eksisteerid?

elan nii nagu kõik, käin tööl, tegelen hobiga, kasvatame last, kas peaksin ka klubides käima hakkama  ?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 09:10; 24.10 10:51; 24.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et te koos ei tee midagi põnevat. Mulle meeldib ka kodune elu ja mugavus ja hea söök, kuid vahest tahaks ka mingeid üllatusi ja elamusi.

Paku ideid palun, kõik ideed on teretulnud, mis võiks koos teha ja huvitaks just ka meespoolt, et ei oleks liiga naiselikud või perelikud tegevused

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 09:10; 24.10 10:51; 24.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõrvalt näinud, et mehed ikka päris tihti hakkavad keskeakriisis nooremaid naisi taga ajama. See on neil selline esimene variant, mis pähe tuleb, mis võiks enesetunnet tõsta. Ja kui mõni rumal naine vedu võtab, mees on edukas ja rahakas näiteks, ongi pereelu rikutud. Eks neid meeleheitel üksikemasid meil ju jätkub, kelle ainuke valuuta on noorus ja ega neil muud varianti polegi, kui mõni selline kriisis vaevlev keskealine endale ära lohistada. Pärast pole muidugi keegi õnnelik (mõni erand ehk on), aga siis pole enam midagi teha.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen käinud sõbrannadega või vanade tuttavatega ka mööda baare ja lõpuks hommikul koju jõudnud. Alkoholi joon möödukalt, kuid lihtsalt selline seltsielu on vahest päris tore ja meenutab ka noorusaegu.

Mehega võib minna teise linna ja mängida keeglit või piljardit või võtta lasketiirus pakett. Ja aegajalt peab eraldi ka pidutsema. Iga õhtul kodus on tõesti üksluine.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 10:46; 24.10 11:37; 24.10 15:09; 25.10 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vikerraadio peresaates räägiti just iha kadumisest ja kuidas seda luua. Hea kuulamine

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal seda kriisi pole, olen just tasakaalus, meeldib see stabiilsus mis oleme saavutanud, hea töö ja soe kena kodu, pere.

Teemaalgataja, kas tead, kuidas seda olukorda, mis sa kirja panid, teisiti kirjeldatakse?

Ei tea? Nii > Naine hakkab vanaks jääma.
Ja enamus mehi siiski ei taha omale vana naist, eriti, kui nad ise veel ennast vanana ei tunne.
Seega sinu võti on hoopi see, et seda olukorda vältida. Kui sa seda viitsid (enamus naisi siiski ei viitsi ja eelistavad lahku minna), siis seda nimetatkse nö. kohanemiseks ja teil on palju lootust kokku jääda. Hakka kasvõi surfamas käima, joogas, jooksmas, osta jalgratas ja mine tee Tartu rattamaraton läbi, roni mõne mäe otsa; ühesõnaga tee midagi.

Kui sa seda ei viitsi, siis istu tugitooli, pane villane rätik ümber ja lülita “õnne tänava” kordusvaatamine sisse.
Mees las teeb, mis tahab ja eks siis ole varsti näha, mis saab.

+9
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma olen käinud sõbrannadega või vanade tuttavatega ka mööda baare ja lõpuks hommikul koju jõudnud. Alkoholi joon möödukalt, kuid lihtsalt selline seltsielu on vahest päris tore ja meenutab ka noorusaegu.

Mehega võib minna teise linna ja mängida keeglit või piljardit või võtta lasketiirus pakett. Ja aegajalt peab eraldi ka pidutsema. Iga õhtul kodus on tõesti üksluine.

Ma teen aeg-ajalt sama, enamasti mehe ja/või sõpradega koos. Käime mõnes baaris, kus võib tuttavaid kohata, kuskil mõnda bändi kuulamas. Diskotajad või klubitajad pole me kumbki olnud, rohkem rokkmuusika austajad, nii et kui ikka mõni bänd kuskil, mis meile meeldib, siis käime ikka väljas. Kõige hullem ongi see lõputu rutiin, töö, lapsed, pere, hobid, ikka kõik nädalad ühesugused. Kuskil enda tuulutamas käia, tuleb alati kasuks. Minul vähemalt toimib, murrab selle kõik-on-kogu-aeg-sama-tunde.

Rahulik ja stabiilne elu on hea, aga see võib ka tekitada tunde, et on igav ja rutiinne kõik. Teemaalgataja teab nende elu kõige paremini, aga midagi vast ikka leidub, millega koos seda rutiini murda.

Ei pea ka olema nii, et kui 10+ aastat koos oldud, siis ongi nagu kõik maha mängitud, polegi midagi enam, pole tundeid, pole kirge. See küsimus, et kellel ikka 10+ elus kirge veel on, nagu teemaalgajata küsib, on ka paras enesepettus, et olla rahul selle tuima ja rutiinse eluga. On piisavalt paare, kes ka 10+ kooselus seksist ja koosolemisest mõnu tunnevad. Ise ma enda 10+ kooselus küll ei ole veel valmis seksist ja lähedusest mehega sedasi mõtlema ja sellest loobuma, sest äkki nii kõik käibki. Ma arvan, et selline elu üldiselt teeb väga õnnetuks, et kunagi kõik oli ja nüüd on igapäevarutiin. Võib-olla on sellel, kes kirjutas, et mitte mehel üksi pole keskeakriis, vaid ka teemaalgatajal endal, õigus. Tuimus suhtes oleks kindlasti üks asi, mis mind õnnetuks teeks, mitte see, et mees käib sõpradega mõnikord hommikuni väljas.

 

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 10:29; 24.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas menopausiga, tundub aktiivne tsükkel olevat, hakkama saada? Need meeletud tujuhood, meeletud lõhna tajumised äkkpursked, kogu aeg palav so “hingata pole midagi”, jne jne?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 14:21; 24.10 15:17; 25.10 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas menopausiga, tundub aktiivne tsükkel olevat, hakkama saada? Need meeletud tujuhood, meeletud lõhna tajumised äkkpursked, kogu aeg palav so “hingata pole midagi”, jne jne?

Ma võtan vitamiine. Lõhnatajumisi mul pole, millised need on? Palavuse vastu ostsin puuvillase baikateki. Oluliselt parem. Tujude korral lähen teen endale meeldivaid asju-massaazh, iluprotseduurid vms

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 10:46; 24.10 11:37; 24.10 15:09; 25.10 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas menopausiga, tundub aktiivne tsükkel olevat, hakkama saada? Need meeletud tujuhood, meeletud lõhna tajumised äkkpursked, kogu aeg palav so “hingata pole midagi”, jne jne?

Ma võtan vitamiine. Lõhnatajumisi mul pole, millised need on? Palavuse vastu ostsin puuvillase baikateki. Oluliselt parem. Tujude korral lähen teen endale meeldivaid asju-massaazh, iluprotseduurid vms

Tundub, et fantoom-lõhnad. Uuris, et kas käisin kodus (olin maakodus). Ma siis proovisin ja vastasin et jah, üks samm esikusse ja võtsin garaaži võtmed. Oi milline ruigamine lahti läks, et nüüd terve elamine räiget lõhna täis, tema ei suuda hingata ja elada ja nii edasi. Tegelt olin maakodus ja ei käinud garaaži võtmeid võtmas 🙂

Või äkki kaasal lihtsalt katus sõidab?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 14:21; 24.10 15:17; 25.10 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal seda kriisi pole, olen just tasakaalus, meeldib see stabiilsus mis oleme saavutanud, hea töö ja soe kena kodu, pere.

Teemaalgataja, kas tead, kuidas seda olukorda, mis sa kirja panid, teisiti kirjeldatakse?

Ei tea? Nii > Naine hakkab vanaks jääma.

Ja enamus mehi siiski ei taha omale vana naist, eriti, kui nad ise veel ennast vanana ei tunne.

Seega sinu võti on hoopi see, et seda olukorda vältida. Kui sa seda viitsid (enamus naisi siiski ei viitsi ja eelistavad lahku minna), siis seda nimetatkse nö. kohanemiseks ja teil on palju lootust kokku jääda. Hakka kasvõi surfamas käima, joogas, jooksmas, osta jalgratas ja mine tee Tartu rattamaraton läbi, roni mõne mäe otsa; ühesõnaga tee midagi.

Kui sa seda ei viitsi, siis istu tugitooli, pane villane rätik ümber ja lülita “õnne tänava” kordusvaatamine sisse.

Mees las teeb, mis tahab ja eks siis ole varsti näha, mis saab.

Surfamise ja rattamaratoni ning villase rätiga togitoolis istumise vahele jääb terve pikk rida igasugu muid elusisi tegevusi ja asju. Ja jälle peab seda perekoolis ütlema, et pole olemas kahte äärmust ainult, suurem osa inimesi toimetab nende kahe vahel. Kuidas peaks keegi , kes pole sportlane olnud, keskeas, kui tervis oma nõrgad kohad on juba avaldama hakanud, läbi tegema maratone? Kas niisama tervisepordist ei piisaks tavainimesele? Surfamine sama. Palju meil neid surfareid on üldse, pealegi veel keskealisi, kes nullist alustavad? Sobivama oleks niisama ujumine või vesivõimlemine. Jooksmine pole ka liigestele enam hea, kui inimene pole seda kunagi teinud, parem niisama liikuda, varaiante on mitmeid.

Keskeateemat ei tasu ka üle panna. Normaalne periood inimeste elus. Kõike selle taha ka panna ei saa. Kui hulluks lähevad, siis järelikult on liiga kerge argipäev ja vähe alles elukooli.

Kuidas kooselu muuta, et asi käest ära ei läheks aga on mingis mõttes eluga ise kaasaskäiv lahendus. Elu muutub ise, kui sa lased. Nagu ikka etapid, mis tulevad aastatega. Lapsed saavad suuremaks, asjad, mida enne tegid, muutuvad või kaovad või asenduvad. Ja inimene läheb sellega kaasa. Normaalselt. Et enne, kui lapsed olid väikesed, ei saanud seda või toda teha. Aga siis saab. Olgu selleks, hobi, ühised käimised ja plaanid, uued tegevused, rohkem koos olla ja puhata, vähem kodutöid teha kodus, sest enam pole vaja samas vaimus lasta. Ja muutubki ka muu.

Mida erutavat peaks mees leidma vesivõimlemist tegevast mammist?  Aga tõsi, kui kubagi pole uudishimulik oldud ega piire katsetatud, siis keskeas vaevalt sellega alustakse.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 10:40; 24.10 16:39; 24.10 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida erutavat peaks mees leidma vesivõimlemist tegevast mammist?  Aga tõsi, kui kubagi pole uudishimulik oldud ega piire katsetatud, siis keskeas vaevalt sellega alustakse.

Otsib kapis teki ja paneb ühtlasi teevee tulele, mida muud.

Huvitav, kas on olemas ka selliseid inimesi, kes elu jooksul pole mitte kunagi mitte ÜHEGI spordialaga tegelenud?
Et nüüd, keskiga + peab vesivõimlemisse minema, et üldse homme mitte ätistuda…

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 17:01; 25.10 13:36; 25.10 15:56; 25.10 17:00; 28.10 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida erutavat peaks mees leidma vesivõimlemist tegevast mammist? Aga tõsi, kui kubagi pole uudishimulik oldud ega piire katsetatud, siis keskeas vaevalt sellega alustakse.

See oli vaid üks vihje, mitte kohustuslik ala. Näide. Miks just mammi? Mul mees tegi seda, arsti soovitusel, just keskikka jõudes, lisaks ravivõimlemine. Mis siis, et erutav polnud, aga oli vajalik. Mis teha, kõigist ei saa trianlonide läbijaid ega surfajaid. Kui just spordipere ei ole, et vanematest alates juba lapsest peale oli see elu osa. Tegeletakse lihtsalt teistsuguste asjadega. Millele on annet või väga suur huvi, vastupidi tavaliselt ei tehta. Ja meil näitreks on need ikka mõlemal olemas. Oma hobid ja siis asjad, mida koos teeme.

No sul veab siis, mees nii väeti ja haige, et jõua öösiti enam ringi lasta.Istub sul ilusti kodus.

Aga vaata, TA mees jõuab. Ja TA ei taha.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 10:40; 24.10 16:39; 24.10 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal seda kriisi pole, olen just tasakaalus, meeldib see stabiilsus mis oleme saavutanud, hea töö ja soe kena kodu, pere.

Teemaalgataja, kas tead, kuidas seda olukorda, mis sa kirja panid, teisiti kirjeldatakse?

Ei tea? Nii > Naine hakkab vanaks jääma.

Ja enamus mehi siiski ei taha omale vana naist, eriti, kui nad ise veel ennast vanana ei tunne.

Seega sinu võti on hoopi see, et seda olukorda vältida. Kui sa seda viitsid (enamus naisi siiski ei viitsi ja eelistavad lahku minna), siis seda nimetatkse nö. kohanemiseks ja teil on palju lootust kokku jääda. Hakka kasvõi surfamas käima, joogas, jooksmas, osta jalgratas ja mine tee Tartu rattamaraton läbi, roni mõne mäe otsa; ühesõnaga tee midagi.

Kui sa seda ei viitsi, siis istu tugitooli, pane villane rätik ümber ja lülita “õnne tänava” kordusvaatamine sisse.

Mees las teeb, mis tahab ja eks siis ole varsti näha, mis saab.

Surfamise ja rattamaratoni ning villase rätiga togitoolis istumise vahele jääb terve pikk rida igasugu muid elusisi tegevusi ja asju. Ja jälle peab seda perekoolis ütlema, et pole olemas kahte äärmust ainult, suurem osa inimesi toimetab nende kahe vahel. Kuidas peaks keegi , kes pole sportlane olnud, keskeas, kui tervis oma nõrgad kohad on juba avaldama hakanud, läbi tegema maratone? Kas niisama tervisepordist ei piisaks tavainimesele? Surfamine sama. Palju meil neid surfareid on üldse, pealegi veel keskealisi, kes nullist alustavad? Sobivama oleks niisama ujumine või vesivõimlemine. Jooksmine pole ka liigestele enam hea, kui inimene pole seda kunagi teinud, parem niisama liikuda, varaiante on mitmeid.

Keskeateemat ei tasu ka üle panna. Normaalne periood inimeste elus. Kõike selle taha ka panna ei saa. Kui hulluks lähevad, siis järelikult on liiga kerge argipäev ja vähe alles elukooli.

Kuidas kooselu muuta, et asi käest ära ei läheks aga on mingis mõttes eluga ise kaasaskäiv lahendus. Elu muutub ise, kui sa lased. Nagu ikka etapid, mis tulevad aastatega. Lapsed saavad suuremaks, asjad, mida enne tegid, muutuvad või kaovad või asenduvad. Ja inimene läheb sellega kaasa. Normaalselt. Et enne, kui lapsed olid väikesed, ei saanud seda või toda teha. Aga siis saab. Olgu selleks, hobi, ühised käimised ja plaanid, uued tegevused, rohkem koos olla ja puhata, vähem kodutöid teha kodus, sest enam pole vaja samas vaimus lasta. Ja muutubki ka muu.

Mida erutavat peaks mees leidma vesivõimlemist tegevast mammist? Aga tõsi, kui kubagi pole uudishimulik oldud ega piire katsetatud, siis keskeas vaevalt sellega alustakse.

Mida erutavat peaks naine leidma pidevalt vinguvast mehest?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas menopausiga, tundub aktiivne tsükkel olevat, hakkama saada? Need meeletud tujuhood, meeletud lõhna tajumised äkkpursked, kogu aeg palav so “hingata pole midagi”, jne jne?

Ma võtan vitamiine. Lõhnatajumisi mul pole, millised need on? Palavuse vastu ostsin puuvillase baikateki. Oluliselt parem. Tujude korral lähen teen endale meeldivaid asju-massaazh, iluprotseduurid vms

Tundub, et fantoom-lõhnad. Uuris, et kas käisin kodus (olin maakodus). Ma siis proovisin ja vastasin et jah, üks samm esikusse ja võtsin garaaži võtmed. Oi milline ruigamine lahti läks, et nüüd terve elamine räiget lõhna täis, tema ei suuda hingata ja elada ja nii edasi. Tegelt olin maakodus ja ei käinud garaaži võtmeid võtmas ????

Või äkki kaasal lihtsalt katus sõidab?

Sul vist endal katus sõidab?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin keegi naistest pidanud sama läbi elama ? Kaua see kestab või mis saab ? Uut meest ma küll ei taha otsida justkui tühja koha pealt.

Miks sa arvad, et tal kedagi teist juba silmapiiril pole?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees otsib põnevust ja uudsust. Kuna su küsimus oli, et kuidas teda aidata, siis pakun välja soovituse – aita esmalt iseennast ja oma pere sellega, et oled ise see, kes mehele seda pakub. Miks mitte, mis sind tegelikult takistab? Ega üks päev või õhtu tavapärasest imelikumat asja tehes ei pea tähendama, et nüüd peab kogu elustiili kindlasti muutma. See on ainult korraks. Ole julge ja huvitav. Minge siis nooruse radadele ja näiteks taaslavasta mõni kuumem õhtu, mis teil noorena oli. Suvel saaks sellesse muidugi loomingulisemalt läheneda, aga külmal ja pimedal ajal miks mitte siis minna kasvõi klubisse tantsima või pubisse õlleklaasi taha jutustama.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees otsib põnevust ja uudsust. Kuna su küsimus oli, et kuidas teda aidata, siis pakun välja soovituse – aita esmalt iseennast ja oma pere sellega, et oled ise see, kes mehele seda pakub. Miks mitte, mis sind tegelikult takistab? Ega üks päev või õhtu tavapärasest imelikumat asja tehes ei pea tähendama, et nüüd peab kogu elustiili kindlasti muutma. See on ainult korraks. Ole julge ja huvitav. Minge siis nooruse radadele ja näiteks taaslavasta mõni kuumem õhtu, mis teil noorena oli. Suvel saaks sellesse muidugi loomingulisemalt läheneda, aga külmal ja pimedal ajal miks mitte siis minna kasvõi klubisse tantsima või pubisse õlleklaasi taha jutustama.

oh, alati ei lähe nii kergelt asjad. See põnevus ja uudsus tähendab meestele just noort ja värsket naist, kes toob siis mehe ellu kirge ja elevust, saab sõprade ees uhkeldada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh, alati ei lähe nii kergelt asjad. See põnevus ja uudsus tähendab meestele just noort ja värsket naist, kes toob siis mehe ellu kirge ja elevust, saab sõprade ees uhkeldada.

Alati pole ka kõik nii halvasti nagu sina kirjeldad.
Sõprade ees kannatab uhkeldada ka omavanuse naisega, isegi kui 20a koos on elatud, aga too võiks siis triksis-traksis sportlik tüüp olla, mitte vesivõimlemist harrastav 100-kilone mammi.

Näiteks see tädi siin ei ole ka just esimeses nooruses, aga vesivõimlevast mammist on asi ikka väga kaugel.
Ja tema puhul teeb pigem tema visklev mees (kui on selline) perekooli teema, et “Kuidas sellise NAISE kõrval küll normaalseks, tasakaalukaks ja adekvaatseks jääda ?”

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 17:01; 25.10 13:36; 25.10 15:56; 25.10 17:00; 28.10 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või äkki kaasal lihtsalt katus sõidab?

Sul vist endal katus sõidab?

Vanasõna sedastab, et “eks kiunatab ikka see peni, kes jalaga pihta saab”. Ju siis vanasõna vestjal oli selleks põhjus, mina ei tea.
Eks ma proovin siis veel ja kui tulebki “matil magada ja tema sööb kisselli” (kuulus multikas) siis äkki talle tuleb kasuks.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 14:21; 24.10 15:17; 25.10 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum jeerum. Aga kui vesivõimleja ja kepikõndija on 60-aastane ja kaalub 70 kg? Siis võib teha või? Või tuleb keldrisse pugeda ja häbeneda, et seda teed? Üldse ei imesta, et niipalju on meil inimesi, kes kas vanusest või kehakaalust või puuduvast trennikogemusest või kehalisest eripärast sõltuvalt /näiteks x-jalad või haige selg/ pole võrdsematega võrdsed ja täiskasvanud kompleksides inimesed halvustavad seda, kui sellised inimesed püüavad midagigi teha. Ilma kompleksideta või eelarvamusteta inimesed ju ei teeks seda, see ikka selline koolikiusajalik käitumine.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiskasvanud kompleksides inimesed halvustavad seda, kui sellised inimesed püüavad midagigi teha. Ilma kompleksideta või eelarvamusteta inimesed ju ei teeks seda, see ikka selline koolikiusajalik käitumine. Haige värk ikka.

Sul on endal pisut haige värk peas.

Aga proovi meenutada, kust ja millest teema alguse sai ja siis urise edasi. Kas keegi läks kedagi kiusama, VÕI tuli keegi midagi küsima ja tahtis tõde teada saada.

Siis tule oma halvustamisega, et haige värk, uuesti. Ehk teist korda õnnestub.

(AGA kui seda meelt oled, et joodik läheb uurima, et miks tal pärast 30a joomist magu valutab ja “õige” vastus oleks talle, et ehk sõi kapsast vms gaase tekitavaT, siis parem ära tule uuesti.
Sest tõde on ka joodikule tihti valus: magu on omadega läbi, sellepärast valutabki)

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 17:01; 25.10 13:36; 25.10 15:56; 25.10 17:00; 28.10 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks naeruvääristada seda, mida iga inimene teeb oma võimete kohaselt?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks naeruvääristada seda, mida iga inimene teeb oma võimete kohaselt?

Sa ei saa korduvalt aru. Et see ei ole naeruvääristamine.

Naeruvääristas see, kes tegi ajaviite jaotuses teema, et “paksudel peaks olema omad spordisaalid vms” tobedat.
Miks sa seal vaid kui sukk olid?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 17:01; 25.10 13:36; 25.10 15:56; 25.10 17:00; 28.10 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks naeruvääristada seda, mida iga inimene teeb oma võimete kohaselt?

Sa ei saa korduvalt aru. Et see ei ole naeruvääristamine.

Naeruvääristas see, kes tegi ajaviite jaotuses teema, et “paksudel peaks olema omad spordisaalid vms” tobedat.

Miks sa seal vaid kui sukk olid?

Igale poole ei jõua ka. See ometi ei tähenda, et kui ühes teemas sõna võtad, pead seda igal pool tegema? Vo võtsin, aga käona. Kuid pigem tolles mitte. Muus sama tobedas on ikka võtnud. Ja kiusamise ja ahistamise teemades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Elu keskeakriisis mehe kõrval