Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elu Kiili vallas, Luigel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Elu Kiili vallas, Luigel

Postitas:
Kägu

Kuidas elate seal? Kas meeldib? Kuidas teil lapsed koolis käivad? Kuidas ühistransport liigub? Ja palju siis bussi/marsa pilet on tallinna? Kuupilet? Kust seda osta?

Kas auto on hädavajalik?

Ootan vastuseid, ja annan teada, et peagi kolib sinna pere 6 aastase poisslapsega, kellel oleks kindlasti sõpra vaja. Ja minul, kui naispoolel vahvad kohvilaua kaaslast 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Elu Kiili vallas, Luigel

kas sellepärast tegid kaks teemat, et ühes kirjutada üldisest valla elust ja teises siis luige elust konkreetsemalt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, mul pani arvuti pange ja millegipärast tekkis 2 teemat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust, mul pani arvuti pange ja millegipärast tekkis 2 teemat.[/tsitaat]

Kindlasti.Sinu ajud ka võttis kaasa või?`
Kustuta ära, KÄHKU!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuskanti te Luigel kolite?

Meil 7-aastased tüdrukud ja oleme eluga siin väga rahul. Lapsed käivad bussiga Kiili koolis (viime nad bussi peale, tagasi tulevad ise).

Linna saab väga kiiresti, paarikümne minutiga oled kesklinnas, Viljandi maanteel ummikuid ei ole. Ise sõidan peamiselt bussiga, kuukaart on 30 eurot, vahel ka Kiisa marsaga.

Ise oleme siin mõned aastad elanud, kuid eriti ei tunne kedagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Heh, kui tore oleks. Männi tänavale arvatavasti.

Huvitav, kes kurat miinustab siin? Kas kade, et pead lasnamäemäe paneelikas prussakatega elama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Heh, kui tore oleks. Männi tänavale arvatavasti.

Huvitav, kes kurat miinustab siin? Kas kade, et pead lasnamäemäe paneelikas prussakatega elama?[/tsitaat]

miks peab keegi, kes lasnamäel elab sinusuguse peale kade olema?????

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tahad rohkem infot, kirjuta mulle meilile triinb@gmail.com, ei hakka siin pikemalt rääkima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldinud seal. Elasime Sausti piirkonnas, st seal Luige keskusest veits edasi.
Tüütu oli. Krundid pisikesed, maja majas kinni.Ok,see selleks.
Transport oli suurem peavalu. Marsad sõitsid aga juhtus, et oli juba täis ja ei võtnudki meie peatusest inimesi juurde. Liinibussid käivad suht jaburatel aegadel (kuidas kellel muidugi, kes millal liikuda tahab). Last vedasimeautoga. Auto on seal elades kindlasti hädavajalik.
Varem oli seal burksiputkagi, kust sai elemetaarseid asju kätte aga nüüd pole neidki enam, peab iga asja pärast linna v Kiili minema.

Igatahes meie perele ei sobinud selline ühistranspordist sõltumine ja elementaarsete asjade kaugel olemine (lasteaed, kool ,pood, arst jms). Kolisime linna tagasi ja kõik on rohkem rahul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis tänavale kolid? Minu laps käib seal vanaema juures mängimas ja mängukaaslastest pole küll puudu tulnud. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kardan, et ma siiski ei koli Luigele, just nende asjade pärast, millest rääkis 13:33 kägu. Kuna mul mees 80% ajast tööl hilisõhtuteni, siis on minu õlul kogu majandamine ja minul juhilube pole. Kardangi, et iga pisiasi- piima toomine poest võtab minu ajast ära 2 tundi. Samas sellest tuleks isegi kokkuhoid- rohkem planeerimist söögi kogumises.

Ja mul laps viimast aastat lasteaias ja ei tahaks teda sellest ilma jätta ja talle on ka see vajalik (ei ole nii võimekas, et laps iseseisvalt kooli küpseks teha). Ja lasteaeda arvatavasti vahetada ei õnnestuks ja peaks ikka last hakkama mustamäele lasteaeda tooma- mees hommikul viiks aga pärast lapsele järgi minemine võtaks oma 3 tundi minult.

Kurb. Tahaksin väga seal elada aga mõistus toob maapeale tagasi ja ei saa siiski seda luksust lubada.

Koht on kaunis, 7 aastat tagasi elasin Luigel mõnda aega. Aga toona ma olin noor ja hommikul läksin tööle ja hilisõhtul jõudsin koju- linnas sõin. Jah, see transpordi jama on väga kehva. Mäletan, et mul polnud ükskord sularaha (et bussipiletit lunastada) ja tellisin takso- pidin 5 erinevasse firmasse helistama, enne, kui keegi nõustus sinna sõitma.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elu Kiili vallas, Luigel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.