Esileht Pereelu ja suhted Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

Postitas:
Kägu

Tere. Ootan last, 30 -nes nädal, olen abielus, 27 aastane, mees 20 aastat vanem. Mure nii öelda selles, et mees liialt poputab ja teeb kõik ees ja taha ära. Mina pean nö kodu eest hoolitsema, süüa koju ostma (selleks annab samuti 650 EUr kuus) . Süüa teen iga hommiku ning õhtuti snäki või mõni tugevam roog.Mehe jaoks on oluline, et mul oleks kindlasti ka omad hobid ja piisavalt aega koos olemiseks, reisidel vabalt käimiseks, trennis koos käimiseks. Annab mulle 650 Euri kuu raha isiklikuks kulutusteks. Lisaks iga hooaeg küsib, mis riideid asju suuremaid vaja, mida selga panna. Et ma ei oleks liiga väsinud ja ei vinguks. Koristama kodus ma ei pea ( loomulikult olen ma puhas inimene ja puhtust hoian), sest 2 x nädalas käib koristaja. Kui lapse saame, siis soovib tema võtta ( natuke meeldib see mõte ka mullegi) täistöökohaga lapsehoidja, et kui laps haige, ja ma öösel magada ei saa, et siis saaksin end päeval välja puhata jne Ma ei teagi, kuidas ma saan kodus omaette olla,kui hoidjad-koristajad pidevalt kodus. Soovin ise rohkemat teha, töö mõttes olen oma aja peremees,teen siis kui vaja ning soovin, olen rohkem veits kunstiinimene. Samas mees ei hoia mind puuris , sest võn teha mida soovin ja millal soovin. Tema samuti aga põhiliselt meeldibki talle minuga koos olla,kodus, telekat vaadata arvutist lugeda, raamatuid jne. Selline kerge mure, kui kõik ees-taha ära tehakse…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

nii lilleline, et kohe kolm korda teema vägistasid siia? aga vigise aga edasi, ega see lill ju kestma jää. siis hää meenutada…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga lahe! 🙂 Kade ei ole, kuna kadedus on minu jaoks tundmatu emotsioon, aga rõõm kuulda, et on nii poputavaid kaaslasi, enamasti sellistest variantidest palju ei kuule.

Usun, et harjud sellega, et korteris on ka teisi, kes lapse eest hoolitseda aitavad. Peaasi, et Sinul ka lapsega tugev side tekiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nii lilleline, et kohe kolm korda teema vägistasid siia? aga vigise aga edasi, ega see lill ju kestma jää. siis hää meenutada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga lahe! 🙂 Kade ei ole, kuna kadedus on minu jaoks tundmatu emotsioon, aga rõõm kuulda, et on nii poputavaid kaaslasi, enamasti sellistest variantidest palju ei kuule.

Usun, et harjud sellega, et korteris on ka teisi, kes lapse eest hoolitseda aitavad. Peaasi, et Sinul ka lapsega tugev side tekiks.

Please wait...
Postitas:
Evamarias

Kirja autor olen. Lihtsalt mõtlesin, et kirjutan ka sellest, kuidas elu veel käib erinevates perekondades. Muidu enamus ajast on siin täiesti uskumatud teemad-elud— pidevalt, et kui halvad on mehed, lapsi ei hoia, ei huvitu, mingi petmine, ropendamine, näkku asjade loopimine, kõik on töötud, mustad, lohakad, pahad jne. Tahtsin öelda, et on ka väga häid mehi, ning olen juba teise sellise mehe otsa sattunud. Eelnevas suhtes 4 .Viimases suhtes 6 aastat. Seepärast need lood mulle uskumatud tunduvadki, et kus maailmas me küll elame, et elud nii erinevad….

On kellelgi veel ka häid, hoolivaid, armastavaid mehi, või on kõik nii halvasti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

On samuti. Aga elu on õpetanud, et hoia oma õnne ja tark linnuke küla peal siristamas ei käi, kus ta pesa ja mis seal toimub 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Evamarias kirjutas:[/small]
[tsitaat]

On kellelgi veel ka häid, hoolivaid, armastavaid mehi, või on kõik nii halvasti?[/tsitaat]
on küll, aga kõik ei ole nii rikkad. Kui su mehel raha poleks, kas siis ka sellist kiidulaulu laulaks? Või üldse temaga elaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juba vanarahvas teadis öelda, et tervise ja mehega ei kiidelda kunagi! Sest mõlemad on need, mis väga kergesti ja ootamatult tavatsevad käest libiseda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui puudub tänulikkus, siis on varsti kohal ka rahulolematus. Ja väga hea elu pärast rahulolematus sööb hullemini hinge, kui kehva elu rahulolematus. Kehva elu elaval inimesel on justkui väljavaade pingutada, siis läheb paremaks. Ülihead elu elaval sellist võimalust pole. Pole kuhugi pingutada. Nii et leia endas tänulikkus, et elu on sind hoidnud. Ja kasuta oma vahendeid selliselt, et kõigil õnnelikum elada oleks. Nii sinu, sinu perel, kui su lähedastel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sul on väga tore mees, ainult aru ma ei saa, miks peab täiskasvanud ja töövõimelisele naisele igakuu raha andma? sa nagu rõhutad seda külge eriti.
minule jääb mulje, et see 50.a. mees maksab kinni lõbu olla endast poole noorema naisega abielus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru, kas sul endal sissetulekut pole, et mees peab sulle iga kuu 1300 euri viskama enda ja maja korrashoiuks.
Ja vb ma olen veidi kade aga minu jaoks oleks normaalsem, et mees võtaks mitte lapsehoidja vaid ise lapsehoolduspuhkuse või aitaks öösel last hoida. See vaev kuulub kõik lapse kasvatamise juurde.Mitte et isa magab öösel hambad laiali kui ema rabeleb ja hommikul muretseb lapsehoidja. Või noh, igaühele oma.
Mulle meeldib pigem see, et mees aitab mind laste ja koduga kui et võõrad käivad meie pereelu asju toimetamas. See ongi minu jaoks pereelu. Ja õnneks on mul mees, kes jagab mu vaateid. Siiski, kui ka ise lähiajal tagasi tööle naasen, palkame ka korra nädalas koristaja, jääb rohkem kvaliteetaega nädalavahetuseks. Aga kui ma olen kodune, siis saame need tööd koos ära tehtud. ja olen rahul :).

Eriliseks raiskamiseks pean iga kuu uute rasedariiete ostmist. Pole ka just kõige vaesem aga 2 rasedust ajasin läbi 2 paari rasedapükstega. Ühed igapäevased ja teised veidi pidulikumad. Paar hõlsti ja üks spetspluus ja kõik.

Aga igaühele oma ja peaasi, et kõik rahul on. Aga kui sa rahulpole, siis ütlegi nii. Suhe on suhtlemine:).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastan sulle ausalt, ma ei taha elada kuldpuuris. Raha ei ole elus kõige tähtsam, kuid paistab, et sinu mees ainult rahas oma hoolivust näitabki. Ilus noor tibi vanema mehe kõrval tõstab mehe ego. Sa oma juttu lugedes veidi (mitte veits) imelikult ei tunne?

Please wait...
Postitas:
Laetud Püss

Kuidas su mees ideaalne on, kui ta sust 20 aastat vanem on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa töö ka ei käi? Ma arvan, et varsti tekib sul depressioon mittemidagitegemisest ja kasutu inimene olemisest. Ja selle, kas sa tahad võõrast inimest omale koju lapsehoidjaks, võid ju sina ise otsustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on imelik, kui head suhet kirjeldatakse läbi materjaalsuse. minu jaoks hea suhe oleks ühes suunas mõtlemine, üksteisega hea läbisaamine, üksteisega läheduse ja mõtete jagamine jne. selline rahaga poputamine võib lõppeda siis, kui raha lõppeb, aga muu lähedus kestab läbi elu ja toob läbi kõigist raskustest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paraku pole siis kadetseda midagi. Vana mehega abielludes kaotab naine oma nooruse. Öeldakse, et paari vanus on N+M/2 st sinu vanuseks on 37 aastat. Oma nooruse ja parimad aastad vahetad raha vastu? Odav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sul on väga tore mees, ainult aru ma ei saa, miks peab täiskasvanud ja töövõimelisele naisele igakuu raha andma? sa nagu rõhutad seda külge eriti.
minule jääb mulje, et see 50.a. mees maksab kinni lõbu olla endast poole noorema naisega abielus.[/tsitaat]

Minu meelest näitab see mehepoolset hoolitsust, kui ta võtab naiselt igasugused rahalised mured. Meie riigis kahjuks on naistel keskmiselt 30 protsenti väiksem palk niigi, seega igati tervitatav ja tunnustatav, kui mees on mõistev ja tahab naise eest hoolitseda. Just sellist meest tahaksin ma endale ja ma hoiaksin-armastaksin-hooliksin temast väga ning püüaksin omalt poolt suhtesse värskust tuua igasuguste toredate ühiste ettevõtmiste organiseerimisega.

Teema-algataja, sul on väga vedanud! Hoia oma õnne! Mingu teil kõik hästi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõesti kadestusväärne, kui mees on eesti meeste kombe kohaselt sisuliselt juba surmasuus, aga ise oled veel viiekümnene, tahaks reisida ja sõbrannadega ringi käi, pead aga hoopis põetama ja siibreid vahetama. vanal mehel on üks väheseid võimalusi oma väärtuse tõstmiseks naise arvete kinnitagumine, sest voodivõimekus kaob lähimate aastatega. naine tulebki juba eos mugavusega harjutada..

praegu ongi elu lill, vaata et sa seda hinnata oskad ja ka tulevikku planeerid! hoolitse enda laste tuleviku eest, kogu oma raha, mitte ära larista, tehke mehega testamendid korda, pane raha hoiustele/fondidesse jne. muidu oled varsti seisus, kus korraga on vaja saata kooli nii lapsed kui ka mees vanadekodusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mul hea meel, et vahelduseks natuke teistsugune postitus siia foorumisse pandud. Ega muud polegi öelda, et ole tubli ja mõistlik ning ära lase end ja oma tulevast last heast elust ära rikkuda 🙂

Neid hädakraaksujaid palun ära pane tähele. Oma põhjatus õeluses ja kibeduses nad lihtsalt ei oska teistmoodi reageerida. Pole kunagi osanud ega hakka ilmselt oskama ka. Masendav seltskond…

Please wait...
Postitas:
N6iaElla

Vaesekene… Raske su elu siis ju…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Evamarias kirjutas:[/small]
[tsitaat]On kellelgi veel ka häid, hoolivaid, armastavaid mehi, või on kõik nii halvasti?[/tsitaat] on ikka, ja paljudel. Lihtsalt neil pole vaja perekoolis kurtmas käia.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui seda poputamist ja raha andmist poleks, siis ei saaks see 20 aastat vanem mees omale ka nii noort ja ilusat naisukest lubada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Evamarias kirjutas:[/small]
on ikka, ja paljudel. Lihtsalt neil pole vaja perekoolis kurtmas käia. [/tsitaat]
Õige. Mis ma ikka sinna arsti juurde otsin, et öelda, tänan küsimast, olen täiesti terve. Ikka haigusega lähed ju. Nii ka perekool – siis tõstatad ikka teema, kui mingi probleem lahendust vajab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mudugi tore ju kui mees on nii edukas, et rahalisi ja materiaalseid probleeme üldse ei ole. Oleks selline mees minuga sama vana ja välimuselt minu maitse, siis võiks öelda tõesti, et on ideaalne mees. Aga selliseid tõenäoliselt olemas pole, sest noored mehed reeglina nii rikkad pole (kui pole just rikkaid vanemaid). Aga eks naisi on erinevaid – mõne jaoks pole see probleem elada, armastada ja seksida enda isa vanuse mehega. Minu jaoks näiteks oleks see vastuvõetamatu, aga paljude jaoks pole. Niisiis – igaühele oma ja kui rahul ollakse, siis ongi ju kõik hästi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore aga mul hakkaks igav…

Please wait...
Postitas:
nubel

hea elu ju.
Mul isiklikult ei oleks midagi sellise elu vastu. Aga kui mul oleks nii palju vaba aega, siis oleks mul imelik pidada koristajat lapsehoidjat jnejne. Ma saan aru lapsehoidja vahel, kui ise tahaks puhata aga….mis Su enda kohustused on nagu elus? Lihtsalt ilus ja puhanud olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu mees on ka hooliv ja armastav, kuid selline elu oleks minu meelest nagu ma oleks mehel mingi palgaline. Pean olema heas tujus ja puhanud ning selle eest on palk 650 euri. Lapsi võin saada, aga mitte ise kasvatada – 24/7 hoidja on lastel.

Samuti ei ole mees mu hoidja, kes mu garderoobil peab silma peal hoidma ning uurima, et mis parajasti juurde vaja. Ikka ise teen seda.

Oma mehega soovin olla võrdne partner mitte ülalpeetav palgaline armuke/pooleldi laps ning oma lapsi soovin ise kasvatada. Samas kui mees on nii palju vanem, võibolla võtabki naist nagu oma tütart ja oma lapsi lapselastena (lapselapsi ju kasvatatakse ka ainult pühapäeval, praktilise poolega tegelevad vanemad). Kui mul on paha tuju, siis mu mees soovib sellest teada ning saame koos muredest üle, mul pole kohustust alati heatujuline olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elu lillelisem pool – kui ma ise \”ideaalne\” olen.

Tere, mul lapseootus juba läbi. Olen 30-aastane, mees 10a vanem. Muresid mul ei ole, keegi minu eest midagi ära ei tee ja alati on võimalus omi tegevusi mehe varna visata. Mina ei pea midagi tegema, aga mulle meeldib tööl käia ning oma armast kodu koristada. Poest tarib toidukotid koju enamasti mees. Mehele ma toiduraha viskama ei pea, tal on endalgi hea sissetulek. Hommikuks teen lastele putru ja lähen tööle. Lapsehoidja hoiab sel ajal nooremat last. Paari päevaga tööl teenin 650 eur, seega pole probleemi lapsehoidjale palga maksmisel.
Mul on omad hobid, käin mäesuusatamas ja muidu suusatamas ja suusamatkadel. Trennis käin ka. Perega käime mitu korda aastas reisidel.
Endale riideid ostan ise ja just selliseid, millised mulle kõige enam meeldivad. Ma ei virise kunagi.
Koristama ma kodus ei peaks, lapsehoidja koristaks kõik ette-taha, aga mulle meeldib endale koristada. See on nagu meditatsioon.
Mul on väga terve ja tubli laps. Ta on kogu aeg öösiti maganud ning mul pole olnud probleeme väsimusega. Mees tegeleb väga palju lastega, seega jääb mulle mu enda aega piisavalt.
Töö mõttes olen oma aja peremees, aga ma eelistan tööd teha tavalisel tööajal kontoris, rutiin teeb elu kergemaks.
Omas kodus ja väljaspool kodu oleme kõik vabad inimesed ja teeme just seda, milleks tuju on. Selline ilus elu mul, probleeme on ka ikka aeg-ajalt, aga igale probleemile on ka lahendus. Muretsemiseks ei ole põhjust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Evamarias

Teema algataja. Muidugi oli teema mõeldud veidi provokatiivsena. Sest ainult pooletoobine kirjutaks kõike täpselt ja ülevõlli, teades, et pooled naised ta arvatavasti kusagile musta kohta saadaksid…. Kõik kirjapandu on tõsi ja palj lisaks. Lihtsalt, hästi palju on negatiivset meeste kohta, pidasin veidi positiivset teise nurga alt. Jah, ja selliseid mehi tulebki hoida kui kullatükki, nende eest hoolitseda, neid armastada, lähedustunnet hoida.( seda muidugi mitte ülepingutatult ja end alavääristades.) Peale 30-nendat rasdusnädalat võib naine dekreeti jääda ja emapalk hakkab samuti jooksma. Lihtsalt mees ise soovib lisa anda. E karda ma midagi materjaalsuse osas kaotada, see on rohkem peas kinni. Raha on, tuleb ja kaob, ka mehed, noorus jne Kui mõelda positiivselt, siis kuidagi kõik ise laheneb. Olen elanud ja saab elada ka väikse palgaga edukalt ja tagasihoidlikult, lihtsalt tuleb targalt toimida ning asju tahtes mitte võtta laene-liisinguid kaela.Lapsi peab veidi planeerima, et kõik see tunne oleks õige, mitte ainult suurest armastusest tegema- pead saama ka lapsele midagi elus pakkuda. Pole ma uhke, egoist,ülbe, pigem igavalt positiivselt normaalne oma elu juures. Kuna mehel on ka eelnevast elust üks laps, siis näen kui lähedane ta temaga on, siis tean, et kameie lapsega saab see nii olema. Lihtsalt teema mõte oli, et kui oma mees ei meeldi, siis milleks vägistada seda kooselu, ka laste pärast, saab ju alati lahku minna, mitte tulla perefoorumisse ainult halba kirjutama jne

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Esileht Pereelu ja suhted Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.