Esileht Pereelu ja suhted Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

Postitas:
Evamarias

RE: Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

No vot, nii võikski rohkem kirjudada, positiivsest ja mida rohkem oma mõtetele jõudu annad, seda tugevamalt ja paremini kõik saab toimima. Hea meel teie üle, siiralt.

Please wait...
Postitas:
Quuu

Midagi peaksid sa mehelt nõudma ka. Muidu veel arvab, et teab täpselt, mis sulle sobib ja ajab nina liiga püsti.
Näiteks amm, sest titt pidevalt rinna otsas, nii ei saa ju teha mida soovid ja millal soovid.
Eks variante ole rohkemgi, aga parem üks soov korraga.

Please wait...
Postitas:
Evamarias

No vot, nii võikski rohkem kirjudada, positiivsest ja mida rohkem oma mõtetele jõudu annad, seda tugevamalt ja paremini kõik saab toimima. Hea meel teie üle, siiralt.

Please wait...
Postitas:
Evamarias

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägi parem sellest mida sa ISE oled elus saavutanud? Eputad siin teise inimese vara ja rahaga piinlik ju 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On samuti. Aga elu on õpetanud, et hoia oma õnne ja tark linnuke küla peal siristamas ei käi, kus ta pesa ja mis seal toimub ;)[/tsitaat]

See pole küll teemasse, aga sellise suhtumise pärast ongi üldine negatiivne arvamus eesti meestest kujunenud – sest kui räägid midagi head (ei räägi ainult foorumi situatsioonist vaid üleüldsiselt), siis nähakse seda kui küla peal siristamist ja kiitlemist. Lausa kahju, et akspeteeritav on jagada ainult negatiivset – siis ei tasugi imestada, miks nii halb üldine arvamus mingist inimgrupist ja soost kipub kujunema.

Kurb mu meelest. Foorumisituatsioonis saan sellest veel aru, kuid näen siin paralleeli muu eluga, kus on täpselt samamoodi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Thaleia

Ideaalset meest pole olemas. Nagu pole ka ideaalset naist. Kuid toimiv suhe on võimalik ja palju õnne. Mul on ka toimiv suhe, kuigi on vigu nii minus kui mehes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind see igatahes ei riiva, et Sul hästi on. Alati saab valida, kas näha seda, mis Sul on, või keskenduda puuduvale. Suhtumise küsimus. Armas, kui osaks oma elu üle õnnelik olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lapse teete lapsehoidjale või?
Lapse saamisega kaasneb paraku ka haigsute ajal öösiti üleval olemine ja mina nt ei suudaks oma last niimodi endast eemale anda…lapsehoidjale siis öösel kantseldada omas kodus,kus olen MINA!!! Oma lapse ema, keda laps tegelikult vajab! Olgugi et ma sellepärast väsinud ehk olen.
Tundub et sinu mees tahab sul elu megamugavaks teha…Ma läheks vist peast soojaks sellise jalad seinal istumise peale 🙂

Noo see 650 euri kuus oma asjade jaoks tundub ahvatlev…mulle meeldiks ka! Sama summa eest kuus süüa mul osta ei ole…meil kulub toidule tunduvalt vähem kuus( vaid 150 eurot) ja oleme kolmekesi….aga ma olen enda eluga rahul, sest mul on armastav mees, kes hoiab mind ja meie last. Kes käib tööl ja kui õhtul koju tuleb, siis käitub nagu tõeline pereisa. Ta saab aru kui ma olen väsinud ja lubab mul olla väsinud ja ka halvas tujus, sest seda tuleb kõigil ette 🙂

Me kumbki ei ole täiuslik ja see teebki suhte täiuslikuks et suhtes on nii head ja vead 🙂
Sulle aga edu ja loodan et sinu lilleline elu kestab!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind see igatahes ei riiva, et Sul hästi on. Alati saab valida, kas näha seda, mis Sul on, või keskenduda puuduvale. Suhtumise küsimus. Armas, kui osaks oma elu üle õnnelik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees on tubli, aga naine on parasiit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

trofeenaine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See teemaalgatus on küll provokatiivse maiguga, aga milleks teemaalgatajat halvustada ja alavääristada? Elaks isegi meeleldi nii, kui võimalik oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]See teemaalgatus on küll provokatiivse maiguga, aga milleks teemaalgatajat halvustada ja alavääristada? Elaks isegi meeleldi nii, kui võimalik oleks.[/tsitaat]Asi ongi selles, et sina elaksid. Mõnel meist on siiski ka eneseväärikus olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu mees on 11 aastat vanem kui mina, samasugune poputaja. käin täiskohaga tööl ja lapsedki juba täiskasvanud. kodutöid ma ei peaks tegema, aga lihtsalt tahan kodus ennast liigutada, nii et koristan ja triigin rõõmuga. süüa teeb mees, sest tema ei käi kellast kellani tööl. raha ei anna, teenin ise korralikult.
mõnikord väsitab ära see poputamine, aga enamasti olen rahul :). aeg-ajalt mõtlen, et kuidas ta kõik need aastatkümned on jaksanud selline olla – armastav ja hoolitsev, tähelepanelik ja kaastundlik.
nii et on ikka selliseid elusid ka, kus enamus aega paistab päike 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajast jääb mulje, et tegelikult ikkagi raha on see, millepärast omale 20 aastat vanema mehe \”soetas\”. Suht haige elu selline!
Ja see armas papake on 60 kui laps 10.-ne. Vaene laps. Ei tea kuidas, aga 30 aastat tagasi, kui ise koolis olin, siis vaadati suht negatiivselt nende peale, kelle vanemad olid väga väga vanad.
Kui normaalne mees oleks siis poleks selles eas enam titte teinud. Naine arvatavasti selline veits üle eesti keskmise kenakene ja vanamehel hea meel, et sai oma käpa alla. Vastik vaadata neid vanamehi, kes patseerivad ringi noored tipsid \”kaenla all\”. Aga eks vana hobu tahab ka kaeru!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Evamarias kirjutas:[/small]
[tsitaat]No vot, nii võikski rohkem kirjudada, positiivsest ja mida rohkem oma mõtetele jõudu annad, seda tugevamalt ja paremini kõik saab toimima. Hea meel teie üle, siiralt.[/tsitaat]

Iseendaga räägid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka ideaalne mees,aga ma 30-aastane ja mees 32-aastane.
Kõik sama,aga ma koristan ise oma kodu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et noor naine ei v6igi 20 aastat vanemasse mehesse armunud olla? Minu mees on lausa 22 aastat vanem ja uskumatu kyll aga polegi eriti rikas, t2itsa tavaline mees. Ja tead, ma suurima r66muga hoolitsen tema eest ka siis kui ta t6esti voodihaigeks j22b. Ta on mulle v2ga kallis ja ma ei vahetaks teda yhegi noore t2ku vastu. Aga enne seda on meil (loodetavasti) veel j22nud mitu head aastat ja ma v6tan sellest mis v6tta annab. Samamoodi usun ma, et kui homme peaks minuga juhtuma mingi jube 6nnetus ja ma peaks raskesti haigeks v6i halvatuks j22ma siis hoolitseks tema ka minu eest, niikaua kui vaid jaksu on. Elu on ettearvamatu ja lihtsalt sellep2rast, et sul on vanem mees ei tarvitse sa veel temast kauem elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu meelest näitab see mehepoolset hoolitsust, kui ta võtab naiselt igasugused rahalised mured. Meie riigis kahjuks on naistel keskmiselt 30 protsenti väiksem palk niigi, seega igati tervitatav ja tunnustatav, kui mees on mõistev ja tahab naise eest hoolitseda. Just sellist meest tahaksin ma endale ja ma hoiaksin-armastaksin-hooliksin temast väga ning püüaksin omalt poolt suhtesse värskust tuua igasuguste toredate ühiste ettevõtmiste organiseerimisega.

Teema-algataja, sul on väga vedanud! Hoia oma õnne! Mingu teil kõik hästi! [/tsitaat]

Sinusugused naised peaksid kolima Saudi-Araabiasse. Seeal saaksid täpselt seda, mida soovid. Saudi naised ei pea oma ülalpidamise pärast muretsema – see on meeste kohus. Aga omalt poolt pead ka loomulikult vastu andma ja nimelt oma keha, sest mehel on seksi vaja. Seega, püsid kodus, kui su mees sul välja minna ei luba. Muidu igati aus vahetuskaup: naised saavad, mida nemad tahavad ehk raha ja mehed saavad, mida nemad tahavad ehk seksi.

Isiklikult mina sellist elu ei igatse, olen piisavalt tark ja haritud ja eluks vajaliku raha teenimine pole mulle mingi raskus, mille keegi minu pealt peaks ära võtma. Seega pole mul ka tarvis kellelegi prostituuti mängida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et väga hea teema on tehtud. Perekoolis ongi liiga palju muresid ja probleeme – positiivne kui keegi tuleb sellise elurõõmsa näitega lagedale.
Kui teemaalgataja ja tema abikaasa on asjaga rahul, on ju kõik väga hästi. Mina ei saa aru, miks siin miinustama hakati. Need, kes siin rahulolematust väljendasid – kui inimesed on oma eluga rahul, miks siis see on halb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina arvan, et väga hea teema on tehtud. Perekoolis ongi liiga palju muresid ja probleeme – positiivne kui keegi tuleb sellise elurõõmsa näitega lagedale.
Kui teemaalgataja ja tema abikaasa on asjaga rahul, on ju kõik väga hästi. Mina ei saa aru, miks siin miinustama hakati. Need, kes siin rahulolematust väljendasid – kui inimesed on oma eluga rahul, miks siis see on halb?[/tsitaat]Äkki sellepärast, et kõigi naiste ettekujutus heast elust ei ole mehe kukil sõitmine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinusugused naised peaksid kolima Saudi-Araabiasse. Seeal saaksid täpselt seda, mida soovid. Saudi naised ei pea oma ülalpidamise pärast muretsema – see on meeste kohus. Aga omalt poolt pead ka loomulikult vastu andma ja nimelt oma keha, sest mehel on seksi vaja. Seega, püsid kodus, kui su mees sul välja minna ei luba. Muidu igati aus vahetuskaup: naised saavad, mida nemad tahavad ehk raha ja mehed saavad, mida nemad tahavad ehk seksi.

Isiklikult mina sellist elu ei igatse, olen piisavalt tark ja haritud ja eluks vajaliku raha teenimine pole mulle mingi raskus, mille keegi minu pealt peaks ära võtma. Seega pole mul ka tarvis kellelegi prostituuti mängida. [/tsitaat]

Just…ja siis veel naised nutavad taga võrdõiguslikkust, aga kus see võrdõiguslikkus nüüd on kui mehe hoolitsus peitubki selles, et naisel rahalisi muresid ei oleks? Aga mehe rahamured?:D
Meil on kodus ikka kõik ühine..Käime mõlemad tööle…vaja koristab üks, vaja teine…süüa teeme ka nii kudas keegi tahab/jõuab….Raha teenime me koos ja kulutame ka koos…Eks kummalgi ole ka nn enda raha, aga söök, maksud jne… Ma ei tunneks ennast hästi kui ma ainult mehe kulul elaksin..Umbes et tema maksab kõige eest, mul jääb üle vaid kulutada oma asjade peale….vastik parasiisdi tunne tekiks…aga noh, mõni on harjunud sellega:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Evamarias kirjutas:[/small]
on ikka, ja paljudel. Lihtsalt neil pole vaja perekoolis kurtmas käia. [/tsitaat] Ehk miinustaja täpsustaks, mis talle selles arvamuses ei meeldi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kindel, et iga naine vahetaks sinuga kohad, kui saaks oma mehe sinna valemisse kirjutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma kindel, et iga naine vahetaks sinuga kohad, kui saaks oma mehe sinna valemisse kirjutada.[/tsitaat]

Vaata, kõik naised ei ole lillekesed. Ja mis see valem on – et mees pappi annab ja naine koduhaldjaks oleks?
Tunduvalt parem valem oleks ise asjalik ja hakkaja olla ning siis saaks ka meest valida südame mitte rahakoti järele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Et noor naine ei v6igi 20 aastat vanemasse mehesse armunud olla? Minu mees on lausa 22 aastat vanem ja uskumatu kyll aga polegi eriti rikas, t2itsa tavaline mees. Ja tead, ma suurima r66muga hoolitsen tema eest ka siis kui ta t6esti voodihaigeks j22b. Ta on mulle v2ga kallis ja ma ei vahetaks teda yhegi noore t2ku vastu. Aga enne seda on meil (loodetavasti) veel j22nud mitu head aastat ja ma v6tan sellest mis v6tta annab. Samamoodi usun ma, et kui homme peaks minuga juhtuma mingi jube 6nnetus ja ma peaks raskesti haigeks v6i halvatuks j22ma siis hoolitseks tema ka minu eest, niikaua kui vaid jaksu on. Elu on ettearvamatu ja lihtsalt sellep2rast, et sul on vanem mees ei tarvitse sa veel temast kauem elada. [/tsitaat]
Mul üsna sama seis ja samad mõtted. Ju siis on armastus lihtsalt nii suur ja õige. Ei hakka küll kellegilt vabandust paluma, et olen oma abikaasaga õnnelik kuigi vanusevahe on liiga pirakas teiste jaoks. Ja ma ei arva, et 50+ tingimata on need elu parimad aastad, kus sõbrannadega vaja ringi rännata. Ma rändan praegu oma mehe ja lastega. Praegu on parimad aastad, rõõmu tuleb tunda sellest, mis on, mitte muretseda mis võibolla tuleb. Homme jään võibolla ise trami alla…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Et noor naine ei v6igi 20 aastat vanemasse mehesse armunud olla? Minu mees on lausa 22 aastat vanem ja uskumatu kyll aga polegi eriti rikas, t2itsa tavaline mees. Ja tead, ma suurima r66muga hoolitsen tema eest ka siis kui ta t6esti voodihaigeks j22b. Ta on mulle v2ga kallis ja ma ei vahetaks teda yhegi noore t2ku vastu. Aga enne seda on meil (loodetavasti) veel j22nud mitu head aastat ja ma v6tan sellest mis v6tta annab. Samamoodi usun ma, et kui homme peaks minuga juhtuma mingi jube 6nnetus ja ma peaks raskesti haigeks v6i halvatuks j22ma siis hoolitseks tema ka minu eest, niikaua kui vaid jaksu on. Elu on ettearvamatu ja lihtsalt sellep2rast, et sul on vanem mees ei tarvitse sa veel temast kauem elada. [/tsitaat]
Mul üsna sama seis ja samad mõtted. Ju siis on armastus lihtsalt nii suur ja õige. Ei hakka küll kellegilt vabandust paluma, et olen oma abikaasaga õnnelik kuigi vanusevahe on liiga pirakas teiste jaoks. Ja ma ei arva, et 50+ tingimata on need elu parimad aastad, kus sõbrannadega vaja ringi rännata. Ma rändan praegu oma mehe ja lastega. Praegu on parimad aastad, rõõmu tuleb tunda sellest, mis on, mitte muretseda mis võibolla tuleb. Homme jään võibolla ise trammi alla…

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei saa aru, mis õnne on ülalpeetav olemises. kandku su arvele suurem summa ntx 300tuhat euri ja lõpetagu see igakuine almuse tilgutamine.
ideaalne mees ei teeks seda. rohkem selline haaremi pidaja sündroom, ilmselt peab üleval igakuiste summadega ka eelmise abielu lapsi-naist. ..

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tere. Ootan last, 30 -nes nädal, olen abielus, 27 aastane, mees 20 aastat vanem. Mure nii öelda selles, et mees liialt poputab ja teeb kõik ees ja taha ära. Mina pean nö kodu eest hoolitsema, süüa koju ostma (selleks annab samuti 650 EUr kuus) . Süüa teen iga hommiku ning õhtuti snäki või mõni tugevam roog.Mehe jaoks on oluline, et mul oleks kindlasti ka omad hobid ja piisavalt aega koos olemiseks, reisidel vabalt käimiseks, trennis koos käimiseks. Annab mulle 650 Euri kuu raha isiklikuks kulutusteks. Lisaks iga hooaeg küsib, mis riideid asju suuremaid vaja, mida selga panna. Et ma ei oleks liiga väsinud ja ei vinguks. Koristama kodus ma ei pea ( loomulikult olen ma puhas inimene ja puhtust hoian), sest 2 x nädalas käib koristaja. Kui lapse saame, siis soovib tema võtta ( natuke meeldib see mõte ka mullegi) täistöökohaga lapsehoidja, et kui laps haige, ja ma öösel magada ei saa, et siis saaksin end päeval välja puhata jne Ma ei teagi, kuidas ma saan kodus omaette olla,kui hoidjad-koristajad pidevalt kodus. Soovin ise rohkemat teha, töö mõttes olen oma aja peremees,teen siis kui vaja ning soovin, olen rohkem veits kunstiinimene. Samas mees ei hoia mind puuris , sest võn teha mida soovin ja millal soovin. Tema samuti aga põhiliselt meeldibki talle minuga koos olla,kodus, telekat vaadata arvutist lugeda, raamatuid jne. Selline kerge mure, kui kõik ees-taha ära tehakse…[/tsitaat]
Millised nõuded on sulle esitatud voodis?
Kuidas pead vastu võtma mehe sõpru? Mis sul siis seljas peab olema?
Millist soengut kandma pead jne?
Kas oled oma meest näinud kunagi purjuspeaga? kohe täitsa purjus olekus? vata pärast lapse sündi hakkavad sellised printsid türannideks muutuma, sest sa oled juba temast sõltuv.

Aja oma mees närvi ja saad teada kes ta tegelikult
on.

Muide kurjategijate vanemad, abikaasad, tuttavad kiidavad neid alati kui ideaalseid inimesi, lahkeid, sydamlike jne.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Esileht Pereelu ja suhted Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.