Esileht Pereelu ja suhted Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

Postitas:
pärnakas29

RE: Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere. Ootan last, 30 -nes nädal, olen abielus, 27 aastane, mees 20 aastat vanem. Mure nii öelda selles, et mees liialt poputab ja teeb kõik ees ja taha ära. Mina pean nö kodu eest hoolitsema, süüa koju ostma (selleks annab samuti 650 EUr kuus) . Süüa teen iga hommiku ning õhtuti snäki või mõni tugevam roog.Mehe jaoks on oluline, et mul oleks kindlasti ka omad hobid ja piisavalt aega koos olemiseks, reisidel vabalt käimiseks, trennis koos käimiseks. Annab mulle 650 Euri kuu raha isiklikuks kulutusteks. Lisaks iga hooaeg küsib, mis riideid asju suuremaid vaja, mida selga panna. Et ma ei oleks liiga väsinud ja ei vinguks. Koristama kodus ma ei pea ( loomulikult olen ma puhas inimene ja puhtust hoian), sest 2 x nädalas käib koristaja. Kui lapse saame, siis soovib tema võtta ( natuke meeldib see mõte ka mullegi) täistöökohaga lapsehoidja, et kui laps haige, ja ma öösel magada ei saa, et siis saaksin end päeval välja puhata jne Ma ei teagi, kuidas ma saan kodus omaette olla,kui hoidjad-koristajad pidevalt kodus. Soovin ise rohkemat teha, töö mõttes olen oma aja peremees,teen siis kui vaja ning soovin, olen rohkem veits kunstiinimene. Samas mees ei hoia mind puuris , sest võn teha mida soovin ja millal soovin. Tema samuti aga põhiliselt meeldibki talle minuga koos olla,kodus, telekat vaadata arvutist lugeda, raamatuid jne. Selline kerge mure, kui kõik ees-taha ära tehakse…[/tsitaat] Arvatavasti palkas ideaalne mees terve brigaadi, et oma naisukese mõtted Perekooli edastada- üks, kes vajutas tühikut..teine liigutas hiirt ja kolmas otsis sobivaid tähti klaviatuuril…Juba kujutan ette, kuidas teemaalgataja pehmetel patjatel poositab ning koduabilised temale antud teema vastuseid loevad- peaasi, et naisukese õrnad silmad puhkavad.. Aga- mis on selle teema point???? Mida meie tegema peame??? Ausalt- tule taevas appi!

Please wait...
Postitas:
Evamarias

Kahele viimasele kommentaatorile – point ongi selles, et mees On normaalne, ilma igasuguste veidrusteta, vägivallata jne Eelmise lapse pealt näha, et lapse saades muutub ta veel tähelepanemikumaks jne
Veidi veinisena, mitte kunagi joobes, on ta veel õrnem ja pehmem. Parimateks kaheks sõbraks on veel rohkem perekondlikumad mehed, kelle jaoks oma naine ja lapsed on nagu A ja O esikohal, siis kõik muu.

Igasugune vastukaja on teretulnud. Ja Pärnakale, miks sa üldse selliseid pool-debiilseid teemasid perekoolis loed ja negatiivselt kommenteerid, kas midagi muud ei ole teha, hobidega tegeleda või midagi?

Kogu point oligi, et negatiivsust on perekoolis palju ja kirjutasin veidi vastupidist, kui tore võib elu olla. Ja kuna mu psühholoogiline tasakaal on olemas, siis ei karda ma ka midagi siin elus kaotada.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

[small]Evamarias kirjutas:[/small]

Igasugune vastukaja on teretulnud. Ja Pärnakale, miks sa üldse selliseid pool-debiilseid teemasid perekoolis loed ja negatiivselt kommenteerid, kas midagi muud ei ole teha, hobidega tegeleda või midagi? tsitaat]
Miks ma negatiivselt kommenteerin? Sest mul on õigus avaldada oma arvamust ja mõtteid, täpselt nii, nagu Sinulgi 😉 Pealegi- ise ju teatasid, et igasugune vastukaja on teretulnud!Ja tõesti- mul ei ole aega tegeleda hobidega…mul ei ole 20 aastat vanemat sponsorit, kes igakuiselt eraldaks mulle 650 Eur.. Mul ei ole lapsehoidjat ega koduabilist..Teen kõik ise koos mehega ja mõnikord…tõesti mõnikord juhtub, et saan olla mõned minutid päevas Perekoolis 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida rohkem ma teemaalgataja teksti loen, seda rohkem see mind muigama ajab! Kas tõesti on mõni naine nii loll??? Nii loll, et tahab seda kõigile valjusti välja hõigata?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vot mul mees minust 10aastat noorem, olen ise hetkel 45 ja suhe toimib juba 15 aastat. Kaks tütart eelmisest suhtest koos täisealisteks kasvatatud ja oma elu peal.On olnud halvemaid ja paremaid aegu.Ostsime mehega ühiselt maja ja kasvatame koos oma kahe poole aastast poega.
Ei ole need noored mehed nii täkud midagi.
Noorem mees ja pesamuna hoiavad ka mind noorena.Teenime mõlemad(kuigi hetkel olen kuni lapse kolmeseks saamiseni kodus) ja rahakott on ühine.Selline olukord nagu minu ja sinu raha puudub.
Ei kadesta teemaalgatajat, õnne ja tervist teie majja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina küsiks kohe, et Mis Sul Viga On???

Elu nagu lill, tundub, et ka hoolitsev ja armastav, toob raha koju.

Ta hoolitseb sinu eest sest armastab sind ju üle kõige.

Aga sina oled nagu….kui on halvasti ei sobi kui on hästi ei sobi..

Kui sulle midagi ei sobi räägi oma mehega mitte perekooli foorumiga. Tõenäoliselt kui räägid oma mehega ja loobud mõnedest nö hüvedest siis pool aastat peale lapse sündi palud neid tagasi. Ja kui oled tõeline ema siis ainuke hüve millest sina peaksid loobuma on igapäevane lapsehoidja. Laps on laps mitte projekt keda päeval keegi teine sinu asemel kasvatab!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Evamarias kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahele viimasele kommentaatorile – point ongi selles, et mees On normaalne, ilma igasuguste veidrusteta, vägivallata jne Eelmise lapse pealt näha, et lapse saades muutub ta veel tähelepanemikumaks jne [/tsitaat]

Ja miks ta siis eelmisest naisest ja lapsest lahku läks, kui nii ideaalne on? Jutust paistis, et ootad teie esimest ühist last, või on see eelmine Sinu laps varasemast kooselust?
20.a. on põlvkonna jagu vanusevahet. Minu silmis pole selline mees, kes elab naisega, kes talle vanuse poolest tütar võiks olla, pedofiilist parem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinusugused naised peaksid kolima Saudi-Araabiasse. Seeal saaksid täpselt seda, mida soovid. Saudi naised ei pea oma ülalpidamise pärast muretsema – see on meeste kohus. Aga omalt poolt pead ka loomulikult vastu andma ja nimelt oma keha, sest mehel on seksi vaja. Seega, püsid kodus, kui su mees sul välja minna ei luba. Muidu igati aus vahetuskaup: naised saavad, mida nemad tahavad ehk raha ja mehed saavad, mida nemad tahavad ehk seksi.

Isiklikult mina sellist elu ei igatse, olen piisavalt tark ja haritud ja eluks vajaliku raha teenimine pole mulle mingi raskus, mille keegi minu pealt peaks ära võtma. Seega pole mul ka tarvis kellelegi prostituuti mängida. [/tsitaat]

Sinusugune kirjutab, nagu oleks seks midagi alandavat ja koledat. Uskumatu küll, aga mina tahan peaaegu iga päev seksi. Isegi siis kui selle eest raha ei anta :D. Et selline olukord, kus lemmiktegevuse eest veel üle kullatakse, on ju igati OK. Õnneks ei pea ma mehele siiski selle eest maksma ega tema mulle. Me hoopis armastame teineteist. Selline elu on ka võimalik, ja pole välistatud, et teemaalgataja meeski hoolitseb oma naise eest armastuse pärast. See on sulle vist üllatus, tark ja haritud Kägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinusugune kirjutab, nagu oleks seks midagi alandavat ja koledat. Uskumatu küll, aga mina tahan peaaegu iga päev seksi. Isegi siis kui selle eest raha ei anta :D. Et selline olukord, kus lemmiktegevuse eest veel üle kullatakse, on ju igati OK. Õnneks ei pea ma mehele siiski selle eest maksma ega tema mulle. Me hoopis armastame teineteist. Selline elu on ka võimalik, ja pole välistatud, et teemaalgataja meeski hoolitseb oma naise eest armastuse pärast. See on sulle vist üllatus, tark ja haritud Kägu.[/tsitaat]

Ilmselt oled piisavalt perekooli lugenud, et teada, et sina oma igapäevase seksiisuga oled ilmselt pigem erand. Loe, kui palju siin on teemasid sellest, kuidas naine peale lapse sünnitamist ei taha enam oma mehega seksida või vähemalt mitte nii tihti kui vanasti, või vähemalt mitte nii tihti kui mees. Seega, sinuga on kõik ok, aga nende naistega, kelle libiido on mehe omast väiksem, ei ole okei. Alati mehe jaoks valmis olla muutubki konkreetselt tööks ja loomulikult peabki see saama siis konkreetselt rahaga tasutud. Nii et kahju küll, aga minu jutt ei käinud sinu isikust – sa pole nii tähtis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Esileht Pereelu ja suhted Elu lillelisem pool – kui mees on ideaalne…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.