Esileht Pereelu ja suhted Elu loomeinimesega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )

Teema: Elu loomeinimesega

Postitas:
Kägu

Mees loomeinimene, tööl tavapärases mõistes ei käi, teeb oma asju, tööd, fanaatiliselt. Iga jumala päev E-P 10 tundi päevas. Kui kohtusime, ei olnud tal sellist graafikut. Selle sättis üles koroona ajal. Teadis algusest peale, et minul on lapsesoov ja kooselu soov, ei ole selliseid asju kunagi varjanud. Nüüd 5a “koos” oldud, ei ole kumbagi. Ei lapsi ega ka kooselu, sest oma asja saab ta pühendunult teha ainult oma asukohas, mujal pole selleks sobivaid võimalusi. Laps segaks tema hinnangul kindlasti tema tööd, sest selline on tema kogemus eelmisest kooselust ja üldse eelmine naine ilmselt “pettis” talt lapse välja. Kaugsuhe – teadsin ja jagasin algusest peale, et mulle ei sobi. Tema ütleb, et ei ole kaugsuhe, meil on kaks kodu, muudkui raiub seda. Tal probleemi pole, sest nagunii tegeleb kogu aeg oma asjaga, ka siis kui koos oleme, on graafik sama. Kui nädalavahetusel koos oleme (ja on ka muidugi pikemaid perioode, kus ei näe), magab enamjaolt eraldi, sest ma segan tema und, kui vaatan õhtul veel filmi kõrvaklappidega ja ei lähe samal ajal magama. Mõnikord magame ka koos, aga siis peab olema vaikselt, muidu rikuks tema rütmi paariks nädalaks ära. Koos me ei ärka, koos hommikust ei söö, Magama läheb vara, sest ärkab enne kuke kiremist. Oleks muidugi tore, kui suure töö eest ka raha ka tuleks, aga sellega on ikka väga väga kehvasti.

Tunnen, et mul on depressioon ja läheb aina hullemaks, ei lähe üle, ka ravimid ei aidanud. Isegi rasketel hetkedel on ta siiski oma tööle truuks jäänud ja pigem oma tähelepanu sinna suunanud. Ei tunne, et ta minust hooliks. Armastust pole üle 4 aasta juba avaldanud, mina ka loobusin sellest. Ainult tülid, sest kui üritan asju mainida, mis mulle haiget teevad või häirivad, hakkab ta lihtsalt röökima minu peale. Blokk ees, pea liiva all, kõik. Ütleb, et oma tunded ja emotsioonid tuleb endale hoida. Ja mina muutun aina ja aina rahulolematuks, sest kõik on selgeks rääkimata, ühiseid plaane ja soove ei ole, endal on vastik mina olla.  Täna läks teema jälle probleemidele ja hakkasime mõlemad karjuma ja ta ütles, et sellise käitumise eest oleks tal lubatud mulle peksa anda.

See situatsioon ei ole normaalne. Tema väidab, et olen vinguja ja rahulolematu, mul pole absoluutselt selleks ei põhjust ega mingit alust. Kas sellise inimesega on kuidagi siiski võimalik rääkida? Soovitusi?

+3
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnikord magame ka koos, aga siis peab olema vaikselt, muidu rikuks tema rütmi paariks nädalaks ära. Koos me ei ärka, koos hommikust ei söö, Magama läheb vara, sest ärkab enne kuke kiremist

Kas ta vähemalt mõnikord k_pib sind korralikult läbi? Kui vastus on ei, siis ei ole mõtet koos elada, mine eluga edasi ja leiad varsti uue ja parema mehe.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomeinimene, tööl tavapärases mõistes ei käi, teeb oma asju, tööd, fanaatiliselt. Iga jumala päev E-P 10 tundi päevas. Kui kohtusime, ei olnud tal sellist graafikut. Selle sättis üles koroona ajal. Teadis algusest peale, et minul on lapsesoov ja kooselu soov, ei ole selliseid asju kunagi varjanud. Nüüd 5a “koos” oldud, ei ole kumbagi. Ei lapsi ega ka kooselu, sest oma asja saab ta pühendunult teha ainult oma asukohas, mujal pole selleks sobivaid võimalusi. Laps segaks tema hinnangul kindlasti tema tööd, sest selline on tema kogemus eelmisest kooselust ja üldse eelmine naine ilmselt “pettis” talt lapse välja. Kaugsuhe – teadsin ja jagasin algusest peale, et mulle ei sobi. Tema ütleb, et ei ole kaugsuhe, meil on kaks kodu, muudkui raiub seda. Tal probleemi pole, sest nagunii tegeleb kogu aeg oma asjaga, ka siis kui koos oleme, on graafik sama. Kui nädalavahetusel koos oleme (ja on ka muidugi pikemaid perioode, kus ei näe), magab enamjaolt eraldi, sest ma segan tema und, kui vaatan õhtul veel filmi kõrvaklappidega ja ei lähe samal ajal magama. Mõnikord magame ka koos, aga siis peab olema vaikselt, muidu rikuks tema rütmi paariks nädalaks ära. Koos me ei ärka, koos hommikust ei söö, Magama läheb vara, sest ärkab enne kuke kiremist. Oleks muidugi tore, kui suure töö eest ka raha ka tuleks, aga sellega on ikka väga väga kehvasti.

Tunnen, et mul on depressioon ja läheb aina hullemaks, ei lähe üle, ka ravimid ei aidanud. Isegi rasketel hetkedel on ta siiski oma tööle truuks jäänud ja pigem oma tähelepanu sinna suunanud. Ei tunne, et ta minust hooliks. Armastust pole üle 4 aasta juba avaldanud, mina ka loobusin sellest. Ainult tülid, sest kui üritan asju mainida, mis mulle haiget teevad või häirivad, hakkab ta lihtsalt röökima minu peale. Blokk ees, pea liiva all, kõik. Ütleb, et oma tunded ja emotsioonid tuleb endale hoida. Ja mina muutun aina ja aina rahulolematuks, sest kõik on selgeks rääkimata, ühiseid plaane ja soove ei ole, endal on vastik mina olla. Täna läks teema jälle probleemidele ja hakkasime mõlemad karjuma ja ta ütles, et sellise käitumise eest oleks tal lubatud mulle peksa anda.

See situatsioon ei ole normaalne. Tema väidab, et olen vinguja ja rahulolematu, mul pole absoluutselt selleks ei põhjust ega mingit alust. Kas sellise inimesega on kuidagi siiski võimalik rääkida? Soovitusi?

Sa oled depressioonis, elukorraldus ei sobi, ainult tülid, last ei taha, armastust ei avalda, veider ähvardus peksa andmise kohta. Elate eraldi, magate koos olles eraldi.

Mida sa temaga rääkida tahad? Miks sa oma aega tema peale raiskad.

Siit tuleb see perekooli klassikaline nõu, et minge lahku. See on mingi mugavus- või harjumussuhe, sul hirm üksi jääda? See on ju enda aja raiskamine ja enesepiinamine. Kas oleks last ja lapsele sellist ise vaja? Praegu saad sellle hulluse ära lõpetada ja ehk normaalse mehe veel leida ja pere luua – ja mitte rohkem oma aega selle kummi venitamise peale raisata.

+44
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on kole kirjeldus. Mis küll võiks olla põhjuseks, et sa sellise inimesega üldse veel suhtled? Teda ei tundu väga kottivat, kas tuled või oled või lähed, mis on vägivallatseja puhul harukordne vedamine. Tavaliselt nad hoiavad kinni oma ohvreid igal võimalikul viisil. See sinu eksemplar aga mitte. Seega ära lihtsalt enam kunagi temaga mingilgi moel kontaktis ole ja täna õnne, et pääsesid.

+41
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis soovitusi peale selle “suhte” lõpetamise sa soovid siit saada? Unusta ära see luuser, las tegeleb üksi oma loometööga. Kuna ta sellega midagi eriti ei teeni, siis ei ole ta ilmselt ka kuigi hea oma valdkonnas.  Miks sa aastaid talud sellist käitumist, kui te abielus pole ja lapsi ka pole.  Ise elan ka pikalt nö loomeinimesega, aga sarnast lollust  ja alandusi küll  ei taluks.

+35
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe, et midagi rääkida oleks temaga vaja. Jäta ta rahule, mine eluga edasi. Miks Sa hoiad ennast hambad ristis suhte küljes, mis tegelikult isegi ei ole suhe?!

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt olen nii kaua venitanud, sest eks on ju selgeks tehtud, et asjad on nagu on, teisi võimalusi ei ole. Ja mina olen tundnud, et mul pole ehk piisavalt emotsionaalset intelligentsust ja headust?, et asjadest aru saada, olen vinguja. Ja lisaks sellele oli mu eelmine mees vägivaldne. Eks siis oli ka asju, mille osas vinguda, ja nüüd mõtlen, et äkki on siis tõesti asi minus, kui mehed mulle peksa tahavad anda? 🙁 Rahulolematu, vinguv naine, kellega mitte keegi koos olla ei suudaks… Ja lisaks see, et ta tõsiselt teeb mulle selgeks, et asi minus, temal mingit probleemi ei ole ja olgu siis ma parem juba vait lihtsalt.

+1
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt olen nii kaua venitanud, sest eks on ju selgeks tehtud, et asjad on nagu on, teisi võimalusi ei ole. Ja mina olen tundnud, et mul pole ehk piisavalt emotsionaalset intelligentsust ja headust?, et asjadest aru saada, olen vinguja. Ja lisaks sellele oli mu eelmine mees vägivaldne. Eks siis oli ka asju, mille osas vinguda, ja nüüd mõtlen, et äkki on siis tõesti asi minus, kui mehed mulle peksa tahavad anda? ???? Rahulolematu, vinguv naine, kellega mitte keegi koos olla ei suudaks… Ja lisaks see, et ta tõsiselt teeb mulle selgeks, et asi minus, temal mingit probleemi ei ole ja olgu siis ma parem juba vait lihtsalt.

Ja veel, et ma pole kunagi arvanud, ega väitnud, et ma oleks rahulik inimene. Kindlasti on minus temperamenti. Ja seda olen nii endale kui ka mehele teadvustanud algusets peale, ka seda, et sobin pigem rahulikuma mehega. Alguses oligi rahulik, aga siis… Siis tuli välja, et päris närviline ja emotsionaalne mees on, jälle….

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mjaa.. olen isegi kokku puutunud nende loomeinimestega, su kirjeldus kõlab nii, et mees on ikka väga enesekeskne ja isekas. Sind on tal kindlasti vaja siis, kui tal on madalseis?  Ja oskab nii kenasti rääkida ka, kui ta sind vajab..? Aga see vajamine on lihtsalt tema ego upitamine, justkui mitte päriselt sinu vajamine, vaid lihtsalt mingi suvalise naise, kes alandlikult kuulaks ja teda imetleks. (No vbla üldistan siin natuke endale teada näidete põhjal).
Su kirjelduse põhjal ei tundu küll, et sina sellest suhtest midagi saaksid, tants käib ainult tema ümber. Normaalses suhtes ikka peaksid mõlemad midagi saama. Ja oma soove ja unistusi pole mõtet tema pärast küll maha matta. Sa väärid paremat!

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, mida just lugesin…Üle pika aja üks koledamaid kirjeldusi suhtest. Arvaks tõesti, et on libateema. Reede õhtul inimeste marru ajamiseks, et keegi saaks jälle meelelahutust endale. Aga võimalik, et siiski pole väljamõeldis. Igatahes kõlab väga koledalt ja ennasthävitavalt ning viimane piir peakski olema kaaslase ütlus, et oleks õigus peksa anda.

Kui tal on rahaliselt väga väga kehvasti, siis millest ta elab? Ära palun ütle, et sa pead teda ülal ka….

See, et sa satud vägivaldsete meeste otsa pole kindlasti seetõttu, et sina oleks emotsionaalne ja närviline vinguja ja oleksid selliseid suhteid ära teeninud! Asi on sinu sisemises väärtusetusetundes. Arvad siiralt, et sa ei väärigi paremat ja sa ei näe, kui ebanormaalne selline käitumine kaaslase poolt on. Vägivald ei ole kunagi õigustatud!

Kindlasti vajaksid head terapeuti ja teraapiat, et nii eelneva kui praeguse suhte haavu lappida ja saada mingi enesekindlus ning ettekujutus normaalsest paarisuhtest.

Kui sul kell ka kiiresti tiksub, aga soovid peret, siis jumala eest, jäta see mees kiiresti maha. Kui 5 aastaga pole asi mitte kuskile suunas liikunud ja mees väga otse ütleb, et last ei taha, siis mida on oodata? Rääkimata sellest, et sa vaid võidad, kui sa sellise mehega ja sellisesse suhtesse last ei saa. Hullem oleks, kui see oleks juhtunud. Ilmselt pole see mees ka oma eelmisele “välja petetud” lapsele mingi isa. Ja poleks ka sinu omadele. Ilmselt ei suudaks ju isegi elatist maksta. Jookse!!!

Oled end väga enesehävituslikku “suhtesse” mässinud ja paraku ilmselt ei taipa asja tõsidust praegu. Kui sellest välja saad, siis hiljem õudusega mõtled, mis suhe oli ja miks küll selles olid. 5 aastat on väga pikk aeg ka oma elust nii mõttetult raisata ja oma vaimne tervis pekki keerata.

Ise ka olnud ligi 5a samamoodi ühepoolses suhtes, kus mees tundeid ei avaldanud, karjus tülide ajal, oli agressiivne ja ütles ka selliseid asju, et tahangi, et mind halvasti koheldakse jms. See on väga toksiline kui suhe keerleb justkui vaid ühe inimese ümber ja teine peab tantsima tema vajaduste, elustiili ja soovide järgi, ise midagi suhtest saamata.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võib täis s.tapea olla, aga see on sinu elu ja sina valid, mis rütmis oma elu elad. Oledki vinguja. Miks ei saa lihtsalt sellest suhtest välja astuda lõpuks ja leida siis endale keegi, kes lapsi soovib ja kes oleks sarnane sulle. Võid muidugi raha maksta suhtetarkadele, aga tulemus on seal sama, et tuleb leida sulle sobiv paariline. Nagunii seda ei tee, aga no soovitada ikka võib.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt olen nii kaua venitanud, sest eks on ju selgeks tehtud, et asjad on nagu on, teisi võimalusi ei ole. Ja mina olen tundnud, et mul pole ehk piisavalt emotsionaalset intelligentsust ja headust?, et asjadest aru saada, olen vinguja. Ja lisaks sellele oli mu eelmine mees vägivaldne. Eks siis oli ka asju, mille osas vinguda, ja nüüd mõtlen, et äkki on siis tõesti asi minus, kui mehed mulle peksa tahavad anda? ???? Rahulolematu, vinguv naine, kellega mitte keegi koos olla ei suudaks… Ja lisaks see, et ta tõsiselt teeb mulle selgeks, et asi minus, temal mingit probleemi ei ole ja olgu siis ma parem juba vait lihtsalt.

Kas sul on raha teha lapsed spermadoonoriga ja hiljem otsida neile isa? See ei tohiks olla väga kallis, munarakudoonor on oluliselt kallim. Seda nõu antakse inimestele küll, kes kardavad teatud vanuses, kus fertiilsus väheneb ja väheneb, et vähemalt on siis lapsed olemas, kui isegi neile ei leia isa.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võib täis s.tapea olla, aga see on sinu elu ja sina valid, mis rütmis oma elu elad. Oledki vinguja. Miks ei saa lihtsalt sellest suhtest välja astuda lõpuks ja leida siis endale keegi, kes lapsi soovib ja kes oleks sarnane sulle. Võid muidugi raha maksta suhtetarkadele, aga tulemus on seal sama, et tuleb leida sulle sobiv paariline. Nagunii seda ei tee, aga no soovitada ikka võib.

Ta ei ütle, et ei soovi, vaid venitab. Leiab aina uusi põhjuseid, miks praegu ei soovi ja ei oska öelda, kas kunagi soovib. Aga see pole oluline, mina temaga last nagunii enam ei sooviks ja hästi läks sellega. Aga olin tema nimel valmis ka sellest soovist loobuma juba. Lihtsalt oli see tobe ettekujutus, et kui tuleb see õige, siis kindlasti tahaks. Aga noh, ilmselgelt pole ju õige.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ütle, et ei soovi, vaid venitab. Leiab aina uusi põhjuseid, miks praegu ei soovi ja ei oska öelda, kas kunagi soovib. Aga see pole oluline, mina temaga last nagunii enam ei sooviks ja hästi läks sellega. Aga olin tema nimel valmis ka sellest soovist loobuma juba. Lihtsalt oli see tobe ettekujutus, et kui tuleb see õige, siis kindlasti tahaks. Aga noh, ilmselgelt pole ju õige.

Aga kas probleem pole mitte sinu enda käitumises? Et sa ise ei võta enda jaoks aega, et viis aastat on juba üsna pikk aeg, et lapsi saada ja kui teine pool ei tule kaasa, siis sa pead ise tegema otsuse, mida edasi teha ilma meheta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võib täis s.tapea olla, aga see on sinu elu ja sina valid, mis rütmis oma elu elad. Oledki vinguja. Miks ei saa lihtsalt sellest suhtest välja astuda lõpuks ja leida siis endale keegi, kes lapsi soovib ja kes oleks sarnane sulle. Võid muidugi raha maksta suhtetarkadele, aga tulemus on seal sama, et tuleb leida sulle sobiv paariline. Nagunii seda ei tee, aga no soovitada ikka võib.

Ta ei ütle, et ei soovi, vaid venitab. Leiab aina uusi põhjuseid, miks praegu ei soovi ja ei oska öelda, kas kunagi soovib. Aga see pole oluline, mina temaga last nagunii enam ei sooviks ja hästi läks sellega. Aga olin tema nimel valmis ka sellest soovist loobuma juba. Lihtsalt oli see tobe ettekujutus, et kui tuleb see õige, siis kindlasti tahaks. Aga noh, ilmselgelt pole ju õige.

Kui sul vanus juba sealmaal, siis selge indikaator, et aeg edasi liikuda. Muidu jääd selle tölli tõttu lastetuks ka. Oma viljaka aja raiskad nii mõttetule suhtele.

Ta ei oska 5 aastaga öelda, kas isegi kunagi soovib lapsi. Mida siin oodata. Sa oled selgelt tema jaoks mugavussuhe, et keegi lihtsalt vahel oleks. Ma ei tea rohkem, kui kirja panid, aga selle põhjal julgen juba üsna kindlalt väita, et see mees su vastu mingeid tundeid küll ei oma. Kui edasi sellesse jääd, siis su enesehinnang ja eneseväärtustamine ainult kahanevad veelgi, kuni pole enesehinnangust ja eneseusust midagi alles enam. See mees pole piisavalt küps, et üldse lapsevanem olla ja karta on, et iial ei saa ka piisavalt küpseks. See aai pole teil isegi armastussuhe. Mida kiiremini selle lõpetad, seda kiiremini saad hakata edasi liikuma.

Kui mehel juba lapsed olemas, siis tuleb ju ometi vaadata selle järgi, kuidas nendega käitub ja neisse suhtub. “Eks pettis lapse välja” annab juba selgelt aimu, et ta ilmselt on tõeline rongaisa, kes ei taha oma lapsega mingit tegemist teha? Kes valiks teadlikult sellise mehe oma lapsele isaks?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin ka aastaid suhtes, mis ei viinud päris kooselu ega ühise elamiseni. Rääkimata lastest. Ämm ei saanud ka aru, et mis siis viga, tema pojake ju armastab lapsi, sugulaste omadega küll tegeleb ja saab hakkama. Kui 30 hakkas kukkuma, sai mul täitsa villand sellest vinduvast suhtest, milles polnud enam mingit sisu. On läinud sama palju aastaid mööda, kui me suhtes olime. Paraku pole mul õnnestunud seni leida meest, kellega püsisuhe luua ja lapsed saada. Aga tean, et seda pole ka tal. Erinevalt minust pole tal isegi soovi enam püsisuhte järgi ja öelnud, et on ise liiga laps et lapsevanemaks olla. Mees, lähenemas 35le…

On hea meel, et selle suhte lõpetasin, sest ilmselgelt oleks muidu seni täpselt samas kohas, kuigi suhtes oleks oldud üle 8a nüüdseks. Kurb, et pole seni õnnestunud leida ka kedagi teist, aga samas on mul vähemalt see võimalus olemas, mida suhtes olles ei oleks.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomeinimene, tööl tavapärases mõistes ei käi, teeb oma asju, tööd, fanaatiliselt. Iga jumala päev E-P 10 tundi päevas. Kui kohtusime, ei olnud tal sellist graafikut. Selle sättis üles koroona ajal. Teadis algusest peale, et minul on lapsesoov ja kooselu soov, ei ole selliseid asju kunagi varjanud. Nüüd 5a “koos” oldud, ei ole kumbagi. Ei lapsi ega ka kooselu, sest oma asja saab ta pühendunult teha ainult oma asukohas, mujal pole selleks sobivaid võimalusi. Laps segaks tema hinnangul kindlasti tema tööd, sest selline on tema kogemus eelmisest kooselust ja üldse eelmine naine ilmselt “pettis” talt lapse välja. Kaugsuhe – teadsin ja jagasin algusest peale, et mulle ei sobi. Tema ütleb, et ei ole kaugsuhe, meil on kaks kodu, muudkui raiub seda. Tal probleemi pole, sest nagunii tegeleb kogu aeg oma asjaga, ka siis kui koos oleme, on graafik sama. Kui nädalavahetusel koos oleme (ja on ka muidugi pikemaid perioode, kus ei näe), magab enamjaolt eraldi, sest ma segan tema und, kui vaatan õhtul veel filmi kõrvaklappidega ja ei lähe samal ajal magama. Mõnikord magame ka koos, aga siis peab olema vaikselt, muidu rikuks tema rütmi paariks nädalaks ära. Koos me ei ärka, koos hommikust ei söö, Magama läheb vara, sest ärkab enne kuke kiremist. Oleks muidugi tore, kui suure töö eest ka raha ka tuleks, aga sellega on ikka väga väga kehvasti.

Tunnen, et mul on depressioon ja läheb aina hullemaks, ei lähe üle, ka ravimid ei aidanud. Isegi rasketel hetkedel on ta siiski oma tööle truuks jäänud ja pigem oma tähelepanu sinna suunanud. Ei tunne, et ta minust hooliks. Armastust pole üle 4 aasta juba avaldanud, mina ka loobusin sellest. Ainult tülid, sest kui üritan asju mainida, mis mulle haiget teevad või häirivad, hakkab ta lihtsalt röökima minu peale. Blokk ees, pea liiva all, kõik. Ütleb, et oma tunded ja emotsioonid tuleb endale hoida. Ja mina muutun aina ja aina rahulolematuks, sest kõik on selgeks rääkimata, ühiseid plaane ja soove ei ole, endal on vastik mina olla. Täna läks teema jälle probleemidele ja hakkasime mõlemad karjuma ja ta ütles, et sellise käitumise eest oleks tal lubatud mulle peksa anda.

See situatsioon ei ole normaalne. Tema väidab, et olen vinguja ja rahulolematu, mul pole absoluutselt selleks ei põhjust ega mingit alust. Kas sellise inimesega on kuidagi siiski võimalik rääkida? Soovitusi?

Jumaluke. Sellest jutust selgub, et teil pole mingit kooselu ega suhet, mees elab oma elu ja sina püüad ennast tema kõrvale lihtsalt pressida. Ta ei vaja sind. Milleks sinul teda vaja on? Ikka nii väga meeldib või oled lihtsalt harjunud selles elupaigas? 5 aastat end kellelegi peale suruda, kes nähtavalt sind ei vaja oma ellu – milleks ometi? Katsu ette kujutada, et kui sina minema lähed, kas siis mees on õnnetu ja kurvastab? Vaevalt. Ta on sinu olemasoluga lihtsalt leppinud, aga tahab ikka oma elu elada. Ja pole sinu asi, palju ta teenib, kui ta teeb seda, mis tema kutsumus on. Ilmselt saab ta söönuks kuidagi ka ilma sinuta. Ja pole ta ka ilmselt kuidagi süüdi teie kummalises kooselus – näha ju, et olete vaid korterikaaslased. Sina oma fantaasias pead teid paariks, tegelikult see nii pole. Tema sind oma elukaaslaseks ilmselt ei vaja. Temal on ka õigus sellisele elule, mis talle sobib. Sina katsu endale sobiv elu leida.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees loomeinimene, tööl tavapärases mõistes ei käi, teeb oma asju, tööd, fanaatiliselt. Iga jumala päev E-P 10 tundi päevas. Kui kohtusime, ei olnud tal sellist graafikut. Selle sättis üles koroona ajal. Teadis algusest peale, et minul on lapsesoov ja kooselu soov, ei ole selliseid asju kunagi varjanud. Nüüd 5a “koos” oldud, ei ole kumbagi. Ei lapsi ega ka kooselu, sest oma asja saab ta pühendunult teha ainult oma asukohas, mujal pole selleks sobivaid võimalusi. Laps segaks tema hinnangul kindlasti tema tööd, sest selline on tema kogemus eelmisest kooselust ja üldse eelmine naine ilmselt “pettis” talt lapse välja. Kaugsuhe – teadsin ja jagasin algusest peale, et mulle ei sobi. Tema ütleb, et ei ole kaugsuhe, meil on kaks kodu, muudkui raiub seda. Tal probleemi pole, sest nagunii tegeleb kogu aeg oma asjaga, ka siis kui koos oleme, on graafik sama. Kui nädalavahetusel koos oleme (ja on ka muidugi pikemaid perioode, kus ei näe), magab enamjaolt eraldi, sest ma segan tema und, kui vaatan õhtul veel filmi kõrvaklappidega ja ei lähe samal ajal magama. Mõnikord magame ka koos, aga siis peab olema vaikselt, muidu rikuks tema rütmi paariks nädalaks ära. Koos me ei ärka, koos hommikust ei söö, Magama läheb vara, sest ärkab enne kuke kiremist. Oleks muidugi tore, kui suure töö eest ka raha ka tuleks, aga sellega on ikka väga väga kehvasti.

Tunnen, et mul on depressioon ja läheb aina hullemaks, ei lähe üle, ka ravimid ei aidanud. Isegi rasketel hetkedel on ta siiski oma tööle truuks jäänud ja pigem oma tähelepanu sinna suunanud. Ei tunne, et ta minust hooliks. Armastust pole üle 4 aasta juba avaldanud, mina ka loobusin sellest. Ainult tülid, sest kui üritan asju mainida, mis mulle haiget teevad või häirivad, hakkab ta lihtsalt röökima minu peale. Blokk ees, pea liiva all, kõik. Ütleb, et oma tunded ja emotsioonid tuleb endale hoida. Ja mina muutun aina ja aina rahulolematuks, sest kõik on selgeks rääkimata, ühiseid plaane ja soove ei ole, endal on vastik mina olla. Täna läks teema jälle probleemidele ja hakkasime mõlemad karjuma ja ta ütles, et sellise käitumise eest oleks tal lubatud mulle peksa anda.

See situatsioon ei ole normaalne. Tema väidab, et olen vinguja ja rahulolematu, mul pole absoluutselt selleks ei põhjust ega mingit alust. Kas sellise inimesega on kuidagi siiski võimalik rääkida? Soovitusi?

See pole mitte loomeinimene, vaid luuser ja psühhopaat ühes isikus. Mis sind üldse sellise mõttetu maniaki juures kinni hoiab???

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sellise asja üle elanud. Aga palju lühema ajaga. Oi, me olime armunud! See oli nii ilus aeg. Päris kokku elama ei kolinud, aga kõik õhtud ja ööd veetsime koos ühe või teise kodus. Minu kodus olid tema asjad ja tema kodus minu omad, käisime kõikjal koos. Siis enam niiväga mitte. Iga päev enam kokku ei saanud. Kui kinno või kontserdile kutsusin, vahel tuli, aga üha harvem. Vahel kutsus ka ise mind, aga pärast läks oma koju. Ei rääkinud enam ise oma tegemistest ilma küsimata. Ja ka siis ka vahel mitte. Tundsin, et tegelikult ta mind ei vaja ja küsisin endalt, kas ma armastan teda tõesti nii südamest, et tahaksin edasi pingutada. Pidasin paremaks suhe lõpetada, kuigi see oli algul imeilus ja lubasime üksteisele maad ja ilmad kokku. Hormoonid mängisid, arusaadav. Aga tegelikult ma ei sobinud talle, mis teha. Ega kõik ei saagi omavahel klappida. Ega peagi. Sinu elu ma ei elaks iial. Milleks oma elu piirata ühe mehe soovide järgi, kui sina ei sobi talle ega ju tegelikult ka tema sulle, kui järele mõtled?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole mitte loomeinimene, vaid luuser ja psühhopaat ühes isikus.

Nonoh. Kui kaks inimest omavahel ei sobi, ei pea teine seepärast kohe luuser ja psühhopaat olema. TA  võiks sellise suhte lõpetada tõesti, see pole kindlasti jätkusuutlik ja mingit head pereelu sellest ei tuleks kunagi.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin ka aastaid suhtes, mis ei viinud päris kooselu ega ühise elamiseni. Rääkimata lastest. Ämm ei saanud ka aru, et mis siis viga, tema pojake ju armastab lapsi, sugulaste omadega küll tegeleb ja saab hakkama. Kui 30 hakkas kukkuma, sai mul täitsa villand sellest vinduvast suhtest, milles polnud enam mingit sisu. On läinud sama palju aastaid mööda, kui me suhtes olime. Paraku pole mul õnnestunud seni leida meest, kellega püsisuhe luua ja lapsed saada. Aga tean, et seda pole ka tal. Erinevalt minust pole tal isegi soovi enam püsisuhte järgi ja öelnud, et on ise liiga laps et lapsevanemaks olla. Mees, lähenemas 35le…

On hea meel, et selle suhte lõpetasin, sest ilmselgelt oleks muidu seni täpselt samas kohas, kuigi suhtes oleks oldud üle 8a nüüdseks. Kurb, et pole seni õnnestunud leida ka kedagi teist, aga samas on mul vähemalt see võimalus olemas, mida suhtes olles ei oleks.

Issand, kui õnnetu saatus…

Vast tuleb lähiajal siiski normaalne hakkaja mees su ellu, neid on tegelikult nii palju!

Tubli, et luuseri pikalt saatsid!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole mitte loomeinimene, vaid luuser ja psühhopaat ühes isikus.

Nonoh. Kui kaks inimest omavahel ei sobi, ei pea teine seepärast kohe luuser ja psühhopaat olema. TA võiks sellise suhte lõpetada tõesti, see pole kindlasti jätkusuutlik ja mingit head pereelu sellest ei tuleks kunagi.

Mees, kes elab omas mullis, kellegi teise olemasoluga arvestada ei suuda ja lisaks ähvardab läbi peksta, pole psühhopaat?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult tülid, sest kui üritan asju mainida, mis mulle haiget teevad või häirivad, hakkab ta lihtsalt röökima minu peale. Blokk ees, pea liiva all, kõik. Ütleb, et oma tunded ja emotsioonid tuleb endale hoida. Ja mina muutun aina ja aina rahulolematuks, sest kõik on selgeks rääkimata, ühiseid plaane ja soove ei ole, endal on vastik mina olla.

Kui see kestab juba 4 aastat – no mida sa ometi loodad? Ühist ja ilusat pereõnne mitme lapsega, koos laste kasvatamist, koos rahulikku vananemist ja üksteise toetamist igas olukorras, mis elus võib ette tulla? Mis soovitusi siin veel saaks olla peale sellise suhte lõpetamise?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes elab omas mullis, kellegi teise olemasoluga arvestada ei suuda ja lisaks ähvardab läbi peksta, pole psühhopaat?

Oma mullis võib igaüks vabalt elada. Tülid pole kunagi ühepoolsed. Nende käigus öeldakse täiesti jubedaid asju. Ja seda teevad ka naised. Kui täpsemalt TA juttu loed, siis ega mees päriselt ei ähvardanud ka läbi peksta. Pole ka kirjutatud, et üldse kunagi oleks füüsiliselt vägivaldne olnud.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes elab omas mullis, kellegi teise olemasoluga arvestada ei suuda ja lisaks ähvardab läbi peksta, pole psühhopaat?

Oma mullis võib igaüks vabalt elada. Tülid pole kunagi ühepoolsed. Nende käigus öeldakse täiesti jubedaid asju. Ja seda teevad ka naised. Kui täpsemalt TA juttu loed, siis ega mees päriselt ei ähvardanud ka läbi peksta. Pole ka kirjutatud, et üldse kunagi oleks füüsiliselt vägivaldne olnud.

Öeldakse halvasti aga kuskilt jookseb piir. Mina see, kes eelnevalt kirjutas ja ka mees ütles halvasti igasuguseid asju. Sh et olen ebaseksikas, ebanaiselik ja tahangi et mind halvasti koheldaks. Lisaks ütles, et on parem elu lõpuni täiesti üksi kui minuga koos (hiljem läbi aastate tuli korduvalt tagasi nuruma).

Aga kuskilt jookseb siiski piir! Siin on olnud naisi, kes kurdavad, et mees sõimab idioodiks, hälvikuks, nõmedikuks. Praegu ütles teemaalgataja, et mees viimase tüli ajal ütles, et tal oleks soov ja õigus läbi peksta. See oli ilmselt trigger, mis pani seda teemat algatama. Sellistes ütlustes on piir juba täiega ületatud, sest see näitab, et viimne austus on kadunud või inimene on juba nii tige, et tahaks teist peksta. See pole normaalne! Ja TA jutust on selge, et see mees on väga enesekeskne. Empaatiaga on ilmselt tal ka halvasti.

See mida siin viimane kirjutaja teeb on klassikaline ohvri süüdistamine.

Tülid pole kunagi ühepoolsed ja nende käigus öeldaksegi jubedaid asju…Nii et kui üks on teise suhtes korduvalt väga jäme ja fantaseerib juba vägivallast, siis see on sinu meelest normaalne? Sest tülid pole ju kunagi ühepoolsed.

Normaalne inimene siiski teatud asju KUNAGI ei ütle ega tee ja austab teisi. Ma ei kujuta ette, et kunagi suhtes tolereeriks ütlusi et olen idioot, värdjas või et mind võiks läbi peksta.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel mõtlen et kui kerge elu on kunstnikel. Teevad mis meeldib ja nii terve elu. Mina käin tööl, nii vähe loomingulisust. Aina kord ja ettekijutis kuidas peab midagi tegema. Aga siis edasi mõeldes kunstniku elule-teed küll mis meeldib, aga tulu mõttes peab see ka inimestele meeldima. Aga kui ei meeldi,ei mõisteta, ei hinnata su loomingut? Tundub siiski kindlam käia tööl ja täita ettekirjutisi. Saad vähemalt raha selle eest. Või ütleme et on laps kes on loomeinimene. Ema arust pusib ja pusib oma loomingut. Paneb oma hinge ja elu sinna. Aga mis mõttega, kui rahvast jätab külmaks ja kaasaga ka probleemid. Emana aga ikka pead toetama, uskuma temasse. Ta vajab ka toetust naise poolt. Aga ka naine vajab toetust.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt olen nii kaua venitanud, sest eks on ju selgeks tehtud, et asjad on nagu on, teisi võimalusi ei ole. Ja mina olen tundnud, et mul pole ehk piisavalt emotsionaalset intelligentsust ja headust?, et asjadest aru saada, olen vinguja. Ja lisaks sellele oli mu eelmine mees vägivaldne. Eks siis oli ka asju, mille osas vinguda, ja nüüd mõtlen, et äkki on siis tõesti asi minus, kui mehed mulle peksa tahavad anda? ???? Rahulolematu, vinguv naine, kellega mitte keegi koos olla ei suudaks… Ja lisaks see, et ta tõsiselt teeb mulle selgeks, et asi minus, temal mingit probleemi ei ole ja olgu siis ma parem juba vait lihtsalt.

See on vaimne vägivald – teine teebki sulle selgeks kui mõttetu ja jube sa oled, keegi teine sind ei taha, sa oledki süüdi, et peksa saad, sa oledki peksa saamist väärt, sa ei oska midagi, keegi ei taha sinuga tegelikult suhelda jne. Tema on “ainus” jne.

Unusta see kõik ära – pane enda heaolu esikohale. Esiteks – kui sa temast loobud ei saa su elu kuidagi enam kehvemaks minna. Teiseks – natukese aja pärast taipad kuidas elu on ilus ja värviline, kuidas sa oled rahul ja rahulik, valmis uuesti proovima. Avastad, et täiesti toredaid ja kardinaalselt teistsugused hoolivad mehed on olemas.

Ära raiska oma elu!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mehele öelnud, et ma olen praegu nii vihane, et tahaks sind lüüa. Selle ütlemisega ma püüdsin väljendada oma emotsiooni, jõuetust ja meeleheidet vastuseks tema argumentidele, mida ta mulle peale surus. Umbes nii, et kohe lähen patja taguma, nagu lastele õpetatakse. Kuigi täiskasvanute puhul tunduks see hirmutav. Algul taob patja, kas järgmine olen mina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe see tekst endale kõvasti ette ja mõtle, mida sa ise soovitaksid. Jääb mulje, et ripud selle mehe küljes, kellel on 0 huvi selle vastu, et sinuga luua, seega -jookse! Kui suhted lähevad aina halvemaks, mida see veel loodad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise muutmine on samuti vägivald. Kui ei sobi, lõpeta suhe, aga ära muuda inimesi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )


Esileht Pereelu ja suhted Elu loomeinimesega