Esileht Pereelu ja suhted Elu narkomaaniga

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Elu narkomaaniga

Postitas:

On võimalik või mitte? Pean silmas lähedast suhet nagu paarisuhet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:00; 01.08 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vältida tuleb isegi narkomaani nägemise või kuulmise ulatusse sattumist. Vestlus või seks või kooselu on otseselt kahjulik või isegi ohtlik.

Jookse kohe ja kaugele ja ära vaata tagasi. Jutud \”nõela otsast pääsemisest\” on linnalegend, ajus liiguvad molekulid ikka loodusseaduste järgi ja see ei sõltu inimese tahtest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vältida tuleb isegi narkomaani nägemise või kuulmise ulatusse sattumist. Vestlus või seks või kooselu on otseselt kahjulik või isegi ohtlik.

Jookse kohe ja kaugele ja ära vaata tagasi. Jutud \”nõela otsast pääsemisest\” on linnalegend, ajus liiguvad molekulid ikka loodusseaduste järgi ja see ei sõltu inimese tahtest.[/tsitaat]
See kehtib kõigi meelemürkide kohta- alkohol, nikotiin jne.
Mängu ilu on selles, et ideaalmehi ja -naisi on kaduvvähe ja nad on reeglina hõivatud. Me kõik lepime oma partnerite puudustega ja õpime mingilgi määral nendega arvestama. Kurb saatus on neil, kes armuvad parandamatu pahega. Olgu selleks vägivald, alkohol, armukadedus vm hiljem vastukarva tunduv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind palus naiseks ka üks narkomaan, siis ma ei teadnud, et ta narkar on, keeldusin kahjuks–sest vähe tundsin.

Kui psühhiaatri juures käite ja ta tahab terveks saada, siis on kõik võimalik.. usu armastuse väesse..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen ainult enda seisukohalt, et minu jaoks on kooselu narkomaaniga võimatu. Alkohoolikuga samuti. Narkomaania on ohtlikum, kuna narkootikumid on kallimad, aga narkomaani töövõime pole kuigi stabiilne. Ma ei jaksa kedagi kantseldada, lapsepõlves elasin koos sõltlasega, minu limiit on täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole võimalik.
Narkomaaniga elu tähendab, et:
– teie vahel ei kehti mingid kokkulepped, kellaajad ega tehtud plaanid.
-Teil ei ole kunagi raha. Ära jäävad igasugused
reisid, iluteenused, uued riided, lõbustused.
Nuputad , kuidas 10 EURiga kuu aega söönuks saada.
– Teil on palju maksmata arveid-võlgu ja pidevalt saad üllatusi inkassofirmadelt või SMSlaenude nõudeid.
-Su kodust kaovad asjad.
-Sul on häbi minna mehega seltskonda
-lapsi peresse sündida ei saa või oled halvemas olukorras kui üksikema
-muutud ise labiilseks
-sa ei saa ärevusest või ootamatuyst elutempost tingituna magada
-sa hakkad ise valetama, et varjata asju, võtma vabu päevi töölt, et otsida kadunud meest või et istuda temaga koos, sest ta \”tahab sellest välja tulla ja vajab tuge\”

Ma parem ei jätka…
Ise elasin narkomaaniga, kui tal veel väike sõltuvus oli. Olin loll, ei saanud aru, polnud enne kunagi selle teemaga kokku puutunud.
Samal päeval , kui asja ära jagasin, lõppes kooselu ka.
Narkomaania on 99% tugevam kui armastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind palus naiseks ka üks narkomaan, siis ma ei teadnud, et ta narkar on, keeldusin kahjuks–sest vähe tundsin.

Kui psühhiaatri juures käite ja ta tahab terveks saada, siis on kõik võimalik.. usu armastuse väesse..[/tsitaat]Oleks teadnud, et ta narkar on, siis oleks kohe jaatavalt vastanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 19:18; 26.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul mees tarbis ka täitsa regulaarselt varem. Kui rasedaks jäin, siis ütlesin, et kuule lõpeta palun nüüd. Ja lõpetas, päevapealt lihtsalt. Ütleb, et nüüd teine aeg ja teine meelelahutus… Ühesõnaga, oleneb inimesest ja tema tahtejõust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No mul mees tarbis ka täitsa regulaarselt varem. Kui rasedaks jäin, siis ütlesin, et kuule lõpeta palun nüüd. Ja lõpetas, päevapealt lihtsalt. Ütleb, et nüüd teine aeg ja teine meelelahutus… Ühesõnaga, oleneb inimesest ja tema tahtejõust. [/tsitaat]
Haha, küll mõni on naiivne ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No mul mees tarbis ka täitsa regulaarselt varem. Kui rasedaks jäin, siis ütlesin, et kuule lõpeta palun nüüd. Ja lõpetas, päevapealt lihtsalt. Ütleb, et nüüd teine aeg ja teine meelelahutus… Ühesõnaga, oleneb inimesest ja tema tahtejõust. [/tsitaat] Paneb raudselt edasi. Sa lollike lihtsalt arvad, et on puhas. Mees on iga jumala õhtul kodus pere juures? Sõpradega väljas üldse ei käi? Sa ei saa teda ju kontrollida. Narkarid ei loobu päevapealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 19:18; 26.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]k077 kirjutas:[/small]

Haha, küll mõni on naiivne ikka.[/tsitaat]
Oh neid anonüümseid kanasid. Olen ka ise küllalt kõike tarbinud, et aru saada, kas ta on koju jõudes pilves või selge. Üle paari tunni ta üksinda kodust ära ei käi, seega peaks ta koju jõudes endiselt narkojoobes olema. Aga eks perekooli kanad teavad muidugi teiste elust kõike paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ise ka paar aastat järjest (mitte küll igapäevaselt) ja seejärel lihtsalt lõpetasin. Olen ka ehk enda teadmata narkomaan edasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oh neid anonüümseid kanasid. Olen ka ise küllalt kõike tarbinud, et aru saada, kas ta on koju jõudes pilves või selge. Üle paari tunni ta üksinda kodust ära ei käi, seega peaks ta koju jõudes endiselt narkojoobes olema. Aga eks perekooli kanad teavad muidugi teiste elust kõike paremini.[/tsitaat]

alati on võimalik tsipa vähem teha nii, et koju jõudes pole võimalik midagi aru saada, või ta tõmbas varem pooleks päevaks pildi sahtlisse? sellisega hakkasid kokku elamagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 18:48; 02.08 19:24;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On võimalik või mitte? Pean silmas lähedast suhet nagu paarisuhet.[/tsitaat]

milleks ometi?

kas elu potentsiaalse mõrvariga on võimalik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus – Millal narkar valetab? Vastus – siis, kui ta huuled liiguvad.
ehk siis – narkarit ei saa usaldada. Kuidas sellise inimesega koos elada saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]k077 kirjutas:[/small]

alati on võimalik tsipa vähem teha nii, et koju jõudes pole võimalik midagi aru saada, või ta tõmbas varem pooleks päevaks pildi sahtlisse? sellisega hakkasid kokku elamagi?[/tsitaat]
Ei, ei tõmmanud varem alati pooleks päevaks pilti taskusse.
Sellist juttu saab rääkida vaid keegi, kellel pole narkootikumidest ega nende mõjust mitte mingit aimu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Sellist juttu saab rääkida vaid keegi, kellel pole narkootikumidest ega nende mõjust mitte mingit aimu. [/tsitaat]

enamikul polegi mingit aimu, on ainult hirmud ja eelarvamused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, sain vastuse, aga kas inimene, kes on narkootikumidest sõltuvuses, on võimeline sellest kellegi nimel välja tulema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:00; 01.08 08:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ok, sain vastuse, aga kas inimene, kes on narkootikumidest sõltuvuses, on võimeline sellest kellegi nimel välja tulema? [/tsitaat]

Absoluutne ei!
Inimene saab sõltuvusest vabaneda vaid iseenda tahtega…enda pärast!
Ära isegi hakka mõtlema, et sa oled narkomaani jaoks niii oluline, et ta on sinu pärast nõus kõik asjad ära lõpetama!Ta ei tee seda, ta ainult räägib sulle, et teeb ja hakkab kasutamist varjama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI, elasin ise aastaid koos mehega kes tarvitas narkootikume ning tarbis liialt palju alkoholi. Iga päevaga läks elu hullemaks ning hea et eluga sellest suhtes välja tulime (lapsega). Pikk pikk jutt, sitt jutt aga ei ole võimalik suhe sellisega !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen endine ravimisõltlane (tarvitasin narkootilise toimega valuvaigisteid). Esikohal olid alati ravimid – alles seejärel tuli armastus, kaaslane, lapsed, kodu, töö jms. Kui ma polnud oma doosi kätte saanud – ei läinud miski korda. Mees võis lapse nimel pisarsilmi paluda – mina aga läksin uut doosi otsima. Mulle tundus, et kui ma regulaarselt ei saa, siis ma suren.
Sattusin üledoosiga erakorralisse ja sealt edasi võõrutusravile. Praegu enam ei tarvita, aga on oht, et ei suuda ahvatlusele vastu panna.
Narkarina (oleksin kirjutanud eksnarkarina, aga sellist nähtust ei eksisteeri) võin öelda, et doos on kõige tähtsam. Kõik muu on teisejärguline.
Kes te siin kaalute narkariga kokkuelamist – suudaksite te sellega leppida? Et te polegi kõige tähtsamad, sest doos on tähtsam?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, ei tõmmanud varem alati pooleks päevaks pilti taskusse.
Sellist juttu saab rääkida vaid keegi, kellel pole narkootikumidest ega nende mõjust mitte mingit aimu. [/tsitaat]

ära aja pada, olen ise samuti erinevat kraami teinud ja iga asja juures on võtmesõnaks KOGUS. võib teha vähem ja võib teha rohkem, simpel eks ja rumal on see, kes vastupidist väidab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 18:48; 02.08 19:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Elu narkomaaniga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.