Esileht Lapse ootamine Elu rasedusdiabeediga: kui madalaks teil õnnestub hommikused veresuhkrud saada?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Elu rasedusdiabeediga: kui madalaks teil õnnestub hommikused veresuhkrud saada?

Postitas:

Minul on nii, et päeval ja õhtul suudan näitajad kenasti normi piires hoida – väga harva, kui veresuhkur ka pärast sööki üle 6-6,5 tõuseb. Aga hommikuti on paastusuhkur ikka parimal juhul 5,3 ja enamasti pigem 5,4 – 5,7.

Kas kellelgi veel on sellised näitajad? Ja kas teile on sel juhul insuliinisüstid välja kirjutatud?

(Nädalaid 30)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 18:49; 12.11 05:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaid 39+ ja hommikuti suhkrud 4,4-4.6. Pärast sööki üle 6 ei ole, kui just tõesti 3 lõiku torti ära ei söö.
Oled õhtuti proovinud erinevaid toite süüa? Pikk sul söögivahe jääb, äkki liiga suur? Mõnel aitab nt väike snäkk enne magamist või isegi keset ööd.
Kui alla ei saa dieediga hommikuseid suhkruid, siis määratakse õhtuks üks pikatoimeline insuliinisüst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 20:04; 12.11 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaid 39+ ja hommikuti suhkrud 4,4-4.6. Pärast sööki üle 6 ei ole, kui just tõesti 3 lõiku torti ära ei söö.

Oled õhtuti proovinud erinevaid toite süüa? Pikk sul söögivahe jääb, äkki liiga suur? Mõnel aitab nt väike snäkk enne magamist või isegi keset ööd.

Kui alla ei saa dieediga hommikuseid suhkruid, siis määratakse õhtuks üks pikatoimeline insuliinisüst.

Huvitav, miks sulle üldse rasedusdiabeedi diagnoos pandi? Hommikused suhkrud väga kenad ja kui ainult kolme lõigu tordiga suudad veresuhkru üle kuue viia, pole sul küll insuliini tootmise ega glükoositaluvusega probleeme 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 18:49; 12.11 05:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diagnoos pandi, sest testi tehes oli hommikune suhkur 5,1, teised näidud alla 6. Kuskil 12-18 nädalal oligi hommikune kogu aeg 5, aga siis läks normi, mul iiveldas õhtuti ja söömine tegi asja veel hullemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 20:04; 12.11 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikused näidud tühja kõhuga on alati alla 5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalaid 39+ ja hommikuti suhkrud 4,4-4.6. Pärast sööki üle 6 ei ole, kui just tõesti 3 lõiku torti ära ei söö.

Oled õhtuti proovinud erinevaid toite süüa? Pikk sul söögivahe jääb, äkki liiga suur? Mõnel aitab nt väike snäkk enne magamist või isegi keset ööd.

Kui alla ei saa dieediga hommikuseid suhkruid, siis määratakse õhtuks üks pikatoimeline insuliinisüst.

Huvitav, miks sulle üldse rasedusdiabeedi diagnoos pandi? Hommikused suhkrud väga kenad ja kui ainult kolme lõigu tordiga suudad veresuhkru üle kuue viia, pole sul küll insuliini tootmise ega glükoositaluvusega probleeme ????

Mul sama teema. Enne diagnoosi panemist, oli mu paastusuhkur hommikuti 5,3. Ämmakas saatis glükoositestile, seal oli samuti ainult esimene tühjakõhu näit paigast, enne seda joogi joomist. Tunni ja kahetunni suhkur oli normis. Diagnoosi ma igatahes sain.
Nõustaja käest sain glükomeetri ja kui mõõtma hakkasin siis sellest hetkest on mul kõik näidud korras olnud, hommikused on kõik kuni 4,5. Päevased enamasti 5,5 jne. Kõik nii nagu peab. Ei teagi, kas mul siis ikkagi on diabeet???? toitumist ma muutnud eriti pole, magusat ei söönud ennegi juba väga. Eks kui uuesti diabeediõe juurde, siis paistab mis arvab.
Aga teemasse, ma spetsiaalselt ei teegi midagi et hommikune näit oleks normis, see lihtsalt on hetkel normis. Jah, õunu ja puuvilju õhtuti enam ei söö, saiakesi ka mitte????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Elu rasedusdiabeediga: kui madalaks teil õnnestub hommikused veresuhkrud saada?