Esileht Pereelu ja suhted elu välismaallasega…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: elu välismaallasega…

Postitas:

Kui paljud siinsed naised on koos/abielus välismaallasega? Mis riigist pärit? No kas on siis paremad kui eesti mehed? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 19:10; 07.09 19:18; 07.09 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui paljud siinsed naised on koos/abielus välismaallasega? Mis riigist pärit? No kas on siis paremad kui eesti mehed? :)[/tsitaat] üritad oma \”välismallasega\” teemat huvitavamaks teha, et ikka lugema tuldaks?
teema ise jabur. sama hästi võiks küsida, et paljud siinsed naised on koos Tallinna meestega ja no kas on siis Tallinna mehed paremad kui Pärnu mehed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 19:16; 07.09 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga miks sa siis kirjutad kui sinu meelest jabur on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 19:10; 07.09 19:18; 07.09 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa mõtlesid välismaalasega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga miks sa siis kirjutad kui sinu meelest jabur on :)[/tsitaat] tahtsin su tähelepanu juhtida sõnale \”välismaallane\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 19:16; 07.09 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh,said mu tähelepanu. Üsna grammatiliselt rumal minust selline viga teha. Teema mõte jääb samaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 19:10; 07.09 19:18; 07.09 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 mu sõbrannat on abielus välismaalasega (rootslane, taanlane, sakslane, belglane) ja tunduvad olevat õnnelikud. enne seda olid nad kas suhtes või abielu eesti meestega ja see elu oli vilets… 🙁

üks sõbranna on abielus eesti mehega, kes väga tore ja nad ka õnnelikud. samas mitu sõbrannat kes suhtes või abielus eesti meestega kaaluvad lahkuminekut.

endal kogemus eesti mehega … õnnetu elu ja lahutus. eks näis mis tulevik toob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

prantslane. 5 aastat. lahutus on veel vaid aja küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte üks tont ei sunni mind mu kultuuriruumist poolt loovutama -maallasele (soome keele apsakas?). Minule on õige ja ainus eesti mees. Ei viitsiks iga päev ennast etenduseks ümber kehastada, kus esitusele tuleb seep kahe erineva kultuuri arusaamadest, kasvatusest, teineteisega harjumine kuni elu lõpuni. Nii see paraku on. Tean väga ja väga palju segaabielusid (mitte ainult eestlane + -maalane) ja tunnen kaasa kummalegi osapoolele, kes pidevalt peavad pingutama vabaltvõtmise asemel, et klapiks ikka oma partneriga ka.
Seda on keeruline seletada, mida öelda tahan.
Olgu see kooselu kui tahes ilus, IKKAGI on koos kaks täiesti erinevast kohast tulnud inimest. Ja nad püüavad kokku sulanduda ja pealtnäha see kindlasti õnnestub ka, aga meie ei näe nende sisse, palju need pingutused ressursse raiskavad. Olla pidevalt pinges kuidas teisel parem, kas ta sai õigesti aru, issand kui kummalisi asju ta teeb, mida maitset-käitumist! on väsitav.
Segaperede lapsed on ka kurb emotikon minu jaoks. Kes nad siis on? Mis keelsed, mis meelsed?
Eh, see Eesti maavillane mees on ikka üle prahi! \”Prahi\” seast siis tuleb see õige välja sõeluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mitte üks tont ei sunni mind mu kultuuriruumist poolt loovutama -maallasele (soome keele apsakas?). Minule on õige ja ainus eesti mees. Ei viitsiks iga päev ennast etenduseks ümber kehastada, kus esitusele tuleb seep kahe erineva kultuuri arusaamadest, kasvatusest, teineteisega harjumine kuni elu lõpuni. Nii see paraku on. Tean väga ja väga palju segaabielusid (mitte ainult eestlane + -maalane) ja tunnen kaasa kummalegi osapoolele, kes pidevalt peavad pingutama vabaltvõtmise asemel, et klapiks ikka oma partneriga ka.
Seda on keeruline seletada, mida öelda tahan.
Olgu see kooselu kui tahes ilus, IKKAGI on koos kaks täiesti erinevast kohast tulnud inimest. Ja nad püüavad kokku sulanduda ja pealtnäha see kindlasti õnnestub ka, aga meie ei näe nende sisse, palju need pingutused ressursse raiskavad. Olla pidevalt pinges kuidas teisel parem, kas ta sai õigesti aru, issand kui kummalisi asju ta teeb, mida maitset-käitumist! on väsitav.
Segaperede lapsed on ka kurb emotikon minu jaoks. Kes nad siis on? Mis keelsed, mis meelsed?
Eh, see Eesti maavillane mees on ikka üle prahi! \”Prahi\” seast siis tuleb see õige välja sõeluda.[/tsitaat]Sinu jutu põhjal võib üsna kindlalt oletada, et sa ei ole kunagi teisest rahvusest mehega suhtes olnud. Ilmselt ka mitte pikemalt võõrsil elanud.
Minu elukaaslane on teisest rahvusest ja rassist, kuid mingeid kultuurilisest taustast tingitud erimeelsusi või pingeid küll ei ole täheldanud. Pigem lisab see elule värvi ja vürtsi. Lahkhelid tekivad ikka tavalisel inimsuhete emotsionaalsel pinnal ja siin ei mängi rahvus mingit rolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]
Sinu jutu põhjal võib üsna kindlalt oletada, et sa ei ole kunagi teisest rahvusest mehega suhtes olnud. Ilmselt ka mitte pikemalt võõrsil elanud.
Minu elukaaslane on teisest rahvusest ja rassist, kuid mingeid kultuurilisest taustast tingitud erimeelsusi või pingeid küll ei ole täheldanud. Pigem lisab see elule värvi ja vürtsi. Lahkhelid tekivad ikka tavalisel inimsuhete emotsionaalsel pinnal ja siin ei mängi rahvus mingit rolli.[/tsitaat]

100% nous. See on toesti sama, kui vorrelda, et kas Tallinna mehed on paremad Parnu meestest. Mille jargi inimesed yldse motlevad yldistusi teha? Valismaa on mis maa? Mis kultuur?

Olen oma \”valjamaa\” mehega abielus olnud 9 aastat ja kavatsen oma elu ka temaga jatkata.

Mul ei olnud tahtis, et mees just valjamaalt oleks, aga ei lainud elu mul nii, et oleksin Eestist kohanud seda oiget enda jaoks- voi vahemalt sain enne oma praeguse abikaasaga tuttavaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sunnitud ka minema välismaalt naist otsima,kuna eestist ju ei leia,kuigi eelistaks eestlannat.Ja plaan oleks kuni surmani koos elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja sai teada et kirjutas vigaselt aga näe, ära parandada ei viitsi-oska-ei taha.
ikka \”välismaallasega\”.

see mida talent kirjutas on ikka rumal jutt küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 10:11; 09.09 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

talendil on tüüpilise pimepatrioodi jutt. suu on suur, aga silmaring tilluke.
talendi enda keeles rääkides on ta täitsa nutune emotikon.
mina olen välismaalasega koos olnud ja temast lahku ka läinud, aga probleemid, mis meil tekkisid olid väga kaugel kultuuri, keele, rahvuse või päritolumaaga seonduvast. häid mehi on nii eestis kui välismaal. see, kas kooselu püsib, sõltub puhtalt isikuomadustest ja kahe inimese kokkusobimisest. kui on ikka hea mees, siis ei häiri see, et ta lapsena Leopoldi ei vaadanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutaja talent ikkagi suures osas räägib õigust siiski.

Tean ühte 150 kg emist, kes mingi hindu ära kodustas, et üldse vart saada ja abiellusid. Suhtlevad kodus inglise keeles ja muudkui vaidlevad – erinevad on nii temperamendid kui kogu arusaam elust. Lisaks on see hindu tumedanahaline ja lapsed on ka nagu neegrid, keda koolis hakatakse jõllitama jne – öelge mida tahate, RASKEM ja KEERULISEM ju ON!

Talent ei öelnud midagi valesti – ON raskem ja keerulisem ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kasutaja talent ikkagi suures osas räägib õigust siiski.

Tean ühte 150 kg emist, kes mingi hindu ära kodustas, et üldse vart saada ja abiellusid. Suhtlevad kodus inglise keeles ja muudkui vaidlevad – erinevad on nii temperamendid kui kogu arusaam elust. Lisaks on see hindu tumedanahaline ja lapsed on ka nagu neegrid, keda koolis hakatakse jõllitama jne – öelge mida tahate, RASKEM ja KEERULISEM ju ON!

Talent ei öelnud midagi valesti – ON raskem ja keerulisem ju.[/tsitaat]

emis, neegrid, jne. tase kohe. kohe näha et intelligentne inimene.
ehk peate talendiga sõbrannatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 10:11; 09.09 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Sinu jutu põhjal võib üsna kindlalt oletada, et sa ei ole kunagi teisest rahvusest mehega suhtes olnud. Ilmselt ka mitte pikemalt võõrsil elanud.
Minu elukaaslane on teisest rahvusest ja rassist, kuid mingeid kultuurilisest taustast tingitud erimeelsusi või pingeid küll ei ole täheldanud. Pigem lisab see elule värvi ja vürtsi. Lahkhelid tekivad ikka tavalisel inimsuhete emotsionaalsel pinnal ja siin ei mängi rahvus mingit rolli.[/tsitaat]

Ma ei ole küll talent, aga arvan, et saan aru, mida ta öelda tahab. Ma ei tea, mis on sinu jaoks pikemalt, ise olen üle 8 aasta võõrsil elanud. Seal tundusid juba eurooplased päris kodused, idaeurooplased ja soomlased-rootslased tundusid pea sugulased olevat ja teised eestlased olid nagu õed-vennad 🙂 Teiste suhteid kritiseerima ei hakka, aga ise välismaa meest ei tahaks. Ju siis mulle on see Leopold nii oluline 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen valismaalasega koos juba yle 5 aasta, plaanime abielluda. Ei otsinud teisest rahvusest partnerit, lihtsalt juhtus nii. Eelnevalt on olnud enamjaolt negatiivsed kogemused eesti meestega. Tutvusringkonnas on samuti ysna vahe eesti paare, kes koos on pysinud. Ei tea, mis eestis viltu on lainud, kas t6esti n6ukogude reziim on peremudeli ja inimeste vastutustunde sassi l66nud. Tundub, et iga teine eesti mees kas petab, joob, ei hoolitse oma laste eest v6i suhtub oma naisesse mitte lugupidavalt.
Praeguses kooselus pole mul yldse mingeid probleeme, saan oma mehega arvestada, ta ei valeta mulle, aitab igal rindel, lastega tegeleb. Ise vastan samaga, suhe on usalduslik ja me naudime teineteise seltskonda. Eestis kaime puhkamas ja sugulastel-s6pradel kylas. Samuti kaime mehe kodumaal tihti, kuna elame ja t66tame yldse kolmandas, neutraalses riigis. Ei tunne ennast juurteta, ma ei usu, et peaksin kogu elu elama seal, kus olen syndinud. Lapsed loomulikult raagivad eesti keelt, samuti ka teisi keeli. Leian, et elu on hoopis rikkam kui 10 aastat tagasi, mil veel Eestis elasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mellest seisneb suurim erinevus selles, et Eesti mees on otsekohesem, aga samas ka labasem. Üldiselt austatakse naisi vähem. On selline mulje, et Eestis ollakse veel kinni selles tüüpilises naiste/meeste rollide jaotuses. Siin, kus ma nüüd elan on vanad soorollid põhimõtteliselt kadunud ja igal perel on oma mudel, mis töötab. See on lihtsalt minu üldmulje ja kindlasti on palju indiviide, kes selle üldistuse alla ei mahu. Minu kogemus siis Lääne-Euroopast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole midagi nii rumalt nagu talent kirjutab ammu lugenud.Kui sul endal teadmised või kogemused puuduvad mingi kohapealt ,siis et mitte oma rumalust näidata võiksid tasa olla.

Olen 14 aastat abielus välismaalasega kes on teisest rassist ja on isegi laps olemas.
Ning võin öelda,et kogu selle aja jooksul ei ole ole ùhtegi konflikti olnud erineva kultuuri vôi erineva tausta pärast.

Mees on mees ,igas rahvuses on normaalseid ja mitte nii normaalseid mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis on parem kui Eesti mees, muidu poleks ju väljamaa meest võtt’ või kokku üldse jäänud. Mida küsimust üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha eesti meest. Võtaksin hää meelega välismaalase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted elu välismaallasega…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.