Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eluaegne vang vabaneb

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Eluaegne vang vabaneb

Postitas:
Nojah90

https://www.postimees.ee/7609424/eluaegne-vang-romeo-kalda-vabaneb-tingimisi-vanglast

Elades nii väikeses riigis siis näiteks minu turvatunnet mõjutab küll tugevalt. Kuidas teiega?

+18
-7
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

Ei tundu väga lootustandev olevat. Kuskil kirjutas, et ta oli ka ise öelnud, et ta pole kindel et mõnda sigadust kokku ei keera tulevikus.

Ent on kaheksakümnendate algus. Romeo lõhub klassi vara, tapab kasse ja tuvisid, sülitab ühistranspordis näkku vanemale meesterahvale ning piinab endast väiksemaid.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/69587169/ekspressi-arhiivist-teist-elu-pole-neile-antud-kuidas-korterivargast-romeo-kaldast-sai-politseinikutapja

+17
-1
Please wait...

Postitas:
apunane

Ei tundu väga lootustandev olevat. Kuskil kirjutas, et ta oli ka ise öelnud, et ta pole kindel et mõnda sigadust kokku ei keera tulevikus.

Ent on kaheksakümnendate algus. Romeo lõhub klassi vara, tapab kasse ja tuvisid, sülitab ühistranspordis näkku vanemale meesterahvale ning piinab endast väiksemaid.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/69587169/ekspressi-arhiivist-teist-elu-pole-neile-antud-kuidas-korterivargast-romeo-kaldast-sai-politseinikutapja

Psühhopaat ühesönaga. Teda peaks vanglast vabanemisel (kui üldse),  otse psühhiaatria kliinikusse saadetama. Psühhopaat on psühhopaat elu lõpuni.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
jarv

Mõeldes, kuidas nagunii koguaeg vabanevad temast “väiksemad” tegelased (ehk siis need niisama tavainimeste tapjad, naistevägistajad, lastevägistajad), siis ei mõjuta ühe lisandumine turvatunnet küll kuidagi kahjuks.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Jaagular

Ei midagi ebatavalist. 100% kindel, et mõned laibad lisanduvad. Inimelu ei maksa sellisele midagi.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
temake

Tõega kardad kärbest? Ma kartnuks pigem Ustimenko vabanemist

+1
-5
Please wait...

Postitas:
koaalala

Ustimenko ilmselt saadetakse Venemaale tagasi, temal ei ole siin viibimiseks mingit alust – tuli ilma viisata, ei olnud elamisluba.

+6
0
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Tõega kardad kärbest? Ma kartnuks pigem Ustimenko vabanemist

ma ei sooviks mitte ühegi kriminaaliga kohtuda, olgu milline kärbes tahes

+3
0
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Kalda vabanemine minu turvatunnet otseselt ei mõjuta, aga olen põhimõtteliselt vastu, et selline inimene vabadusse lastakse. Politseikomissar Laane tapmise kõrval on tal ju ka muud “vägiteod”, mis näitavad, et tapmine ei olnud juhuslikud lasud ühe noore poisi poolt…

Ilmselt on ta vanglas veedetud aastate jooksul võõrandunud nii perest kui sõpradest, kuid samas tema negatiivne isik teada kogu Eestis ja kaugemalgi. Minu mäletamist mööda Kalda vanglas istudes abiellus, aga kas see abielu on vastu pidanud ja kas tal on koht, kuhu minna,  seda ei tea.  Tõenäoliselt on tal pea võimatu Eestis või Soomes tööd leida ja seega end ka üleval pidada, millest tekivad uued probleemid.

Tahaks öelda, et igale inimesele tuleb anda uus võimalus, aga selle inimese puhul ma ei eriti lootusrikas ei ole.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Jaagular

Lobiseda on hea küll. Aga olen lähedalt näinud, kuidas ühe Ustimenko ohvri lähisugulaste elu täiega kokku kukkus.
Ja Kalda tuleb välja ja tapab edasi. Olgem lihtsalt tugevad ja ärgem jäägem ette.
Mõtleme ju, et mul pole selliste inimestega mingit kokkupuudet. Aga pruugib sul olla teenindaja, poemüüja…

0
0
Please wait...

Postitas:
bugmenot

Kalda vabanemine minu turvatunnet otseselt ei mõjuta, aga olen põhimõtteliselt vastu, et selline inimene vabadusse lastakse. Politseikomissar Laane tapmise kõrval on tal ju ka muud “vägiteod”, mis näitavad, et tapmine ei olnud juhuslikud lasud ühe noore poisi poolt…

Ilmselt on ta vanglas veedetud aastate jooksul võõrandunud nii perest kui sõpradest, kuid samas tema negatiivne isik teada kogu Eestis ja kaugemalgi. Minu mäletamist mööda Kalda vanglas istudes abiellus, aga kas see abielu on vastu pidanud ja kas tal on koht, kuhu minna, seda ei tea. Tõenäoliselt on tal pea võimatu Eestis või Soomes tööd leida ja seega end ka üleval pidada, millest tekivad uued probleemid.

Tahaks öelda, et igale inimesele tuleb anda uus võimalus, aga selle inimese puhul ma ei eriti lootusrikas ei ole.

Ilmselt ja tõenäoliselt, ilmselt ja tõenäoliselt… Äkki loeks kohtulahendi või vähemalt mõne asjast rääkiva ajaleheartikligi läbi enne oma “tõenäoliste” ja “ilmsete” hüpoteeside püstitamist? Kaldal on vabanemisel olemas nii kindel elu- kui töökoht ning tema lähedased on kohtule kinnitanud, et on valmis teda toetama nii moraalselt kui rahaliselt.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Ilmselt ja tõenäoliselt, ilmselt ja tõenäoliselt… Äkki loeks kohtulahendi või vähemalt mõne asjast rääkiva ajaleheartikligi läbi enne oma “tõenäoliste” ja “ilmsete” hüpoteeside püstitamist? Kaldal on vabanemisel olemas nii kindel elu- kui töökoht ning tema lähedased on kohtule kinnitanud, et on valmis teda toetama nii moraalselt kui rahaliselt.

Enamusel neist on vanglast vabanedes  paberite peal kena elu ees ootamas, kuid reaalsus on siiski teine.  Kaldaga oma töö kaudu kokku puutununa ma tema puhul seda muinasjuttu kindlasti ei usu.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
bugmenot

Enamusel neist on vanglast vabanedes paberite peal kena elu ees ootamas, kuid reaalsus on siiski teine. Kaldaga oma töö kaudu kokku puutununa ma tema puhul seda muinasjuttu kindlasti ei usu.

Õnneks mõistab Eestis õigust konkreetsetele tõenditele tuginev kohus, mitte Perekooli kägu, kes on kellegagi “töö kaudu kokku puutunud” ja teeb siis kõhutunde pealt järeldusi.

+2
-7
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eluaegne vang vabaneb