Esileht Pereelu ja suhted Eluase ja selle remont

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eluase ja selle remont

Postitas:

Elame hetkel pisikeses elamises, garaaz välja ehitatud nii et on köök ja üks tuba. Nii elame neljakesi, kaks last ja meie. Viimasel ajal käib meil tuline vaidlus juurdeehituse teemal, suhe on lagunemas.Kitsas oludes oleme elanud pea kolm aastat.Mees on töötu ja see pisike toake ja köök on ka minu rahadega ja saadud tulukatega üles ehitatud. Kinnistu on hoopis mehe isa nimel, mis tulevikus jääb mehele. Saan aru et mees meelitab edasi ehitama minu rahade eest, sest tal ple ju töökohta ega ka tervisekindlustust. Tema jaoks on eestis töötamine mõtetu jne, see hoopis teine teema.
Mina olen võtnud sellise seisukoha et me ple abielus ja mul pole siit elamisest tulevikus nõuda midagi. Ühist tulevikku ma temaga ei näe, oleme laste pärast koos ainult. Kui ma samas vaimus jätkan ja ehitusmaterjalide peale edasi panustan oma palgad siis oleks see ju rahade tuulde loopimine. Hetkel elame minu palgast ja mees teeb ajupesu et mina võtku pangast laenu et edasi ehitada, mina pole selle asjaga nõus ja nii siis kakleme edasi niikaua kui mul kannatus katkeb ja välja kolin.Seda on ta mulle ka öelnud vihahoos.
Kuidas teie sellises olukorras käituksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀

Kindlasti ei võtaks ma pangalaenu, et remontida ja välja ehitada kinnisvara, millele mul tulevikus juriidiliselt mitte mingit õigust ei ole. Kui sa nagunii ainult laste pärast temaga koos oled, siis võta parem pangalaen ja osta endale väike korter ja jäta see töötu luuser maha. Ta ju ainult kasutab sind ära – sinu palgaga sööb, joob, remondib oma kinnisvara. Kui sinust kõrini saab, viskab su välja ja elab rõõmsalt edasi. Pangalaenu maksad aga edasi sina ainuisikuliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:11; 21.01 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ma ei näe suhtes tulevikku ja mees on töötu siis ma ei peaks seda meest üleval. Võtaksin oma lapsed ja koliksin omaette. Oleks üks laps vähem sööta;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaks pangast laenu ja ostaks endale korteri, mees vaadaku ise, kas soovib ka sinna kolida või mitte. Pereelu jätkama oleks muidugi nõus ainult tingimusel, et ka mees omapoolse panuse annab. Kui Eestis töötada ei kõlba, mingu siis Soome tööle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:47; 21.01 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine on kodune, siis on see nagu ok. kui mees on kodune või töötu, siis suhtutakse temasse, kui lisalapsesse? üks suu juures toita.
küll mehed on ikka üllad, et naistesse nii ei suhtu, et milleks mulle veel üks laps (naise näol)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No loomulikult võib ka mees kodune olla, kui ta annaks oma panuse kodutööde tegemise näol jne.

Kui samasugune keiss oleks vastupidine, siis ma annaks täpselt samasugust nõu ka meessoost küsijale. Ausalt. Ülim lollus on võtta pangalaenu sellise kinnisvara kõpitsemiseks ja arendamiseks, millele pangalaenu võtjal tulevikus mitte mingisugust sõnaõigust ei ole. Kusjuures see ei ole ju absoluutselt kindel, et mehe isa kinnisvara mehele pärandab – papi võib maja enne surma vabalt maha müüa ja on nii teemaalgataja kui mees mõlemad kuuse all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:11; 21.01 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui naine on kodune, siis on see nagu ok. kui mees on kodune või töötu, siis suhtutakse temasse, kui lisalapsesse? üks suu juures toita.
küll mehed on ikka üllad, et naistesse nii ei suhtu, et milleks mulle veel üks laps (naise näol)[/tsitaat]Üks asi on see, kui perekond on teinud valiku, et mees hoolitseb väikeste laste ja kodu eest (muide, ka meil oli see variant edukalt käigus), teine asi on see, kui mees ei viitsi tööle minna või ei näe mõtet Eestis töötada, samal ajal kodus ka midagi ei tee ja lapsed on lasteaias või hoidja juures – teemaalgatusest jäi mulje, et tegu on teise variandiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:47; 21.01 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee mehele nali ja ütle, et oled ka aru saanud, et Eestis pole mõtet tööl käia ja tuled ka töölt ära.Vaata kuidas reageerib.
Nali naljaks, see aeg ja raha, mis sa sinna panustad, on mahavisatud.
See kooselu pole laste pärast! Või ongi normaalne see kitsikuses elamine, kus mees möliseb ja ise lillegi ei liiguta.Lapsi saab mees ka edaspidi näha.Aga usun, et lapsed oleks pärast tänulikud, kui selle valiku langetaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te kõik välja loete, et ta lillegi ei liiguta? võimalik, et nii ongi – aga kirja pole teemaalgataja seda küll pannud. Minu arust võib sealt vabalt välja lugeda, et naine käib tööl, mees hoolitseb kodu ja laste eest ja lisaks tahab ehitada/on siianigi naise ostetud materjalide eest ehitanud. Joomisest ka pole juttu olnud.

Teemaalgatajale: ütle mehele, et midagi ei investeeri enne, kui omandiõigus selge. Kinkigu isa selle kinnistu või kinnistuosa teile kaasomandisse vms, siis võib edasi vaadata.
Kui laenu võtta, siis ainult hüpoteegi tagatisel, mis on seotud sama kinnistuga. Sel juhul kui sina enam ei maksa, läheb kinnistu sundmüüki – küll siis oldaks nõus ka laenulepingut ümber vormistama või laenumakseid tasuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära ole rumal!mina ei teeks enne midagi,kui kõik kindel,seda enam,et te tülitsete

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino te elate GARAA´IS? Olgu olud võvivad olla keerulised, aga see garaa¸ on ikka vähemalt mingi maja küljes??

Kui sa soovid seal edasi elada jne, siis tuleb vähemalt pool garaa¸ist kirjutada sinu nimele. Tekitada kaasomand ning paika panna antud omandivormi kasutuskord. Nii ütledki mehele… ja äiapapale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui naine on kodune, siis on see nagu ok. kui mees on kodune või töötu, siis suhtutakse temasse, kui lisalapsesse? üks suu juures toita.
küll mehed on ikka üllad, et naistesse nii ei suhtu, et milleks mulle veel üks laps (naise näol)[/tsitaat]

Kui see töötu mees, on enda õlule korjanud kõik kodu ja lastega seonduvad toimetused. Nii, et naine tuleb töölt ja istub diivanile telku ette õhtustama. (Nagu pere ülalpidajad ikka) siis saan mina olukorrast aru. Pole hullu kui mees on töötu.
Reeglina on aga kodune mees \”sõpradega\” ja naisel töö, kodu ja lapsed lisaks Laps kes joob õlut,suitsetab, sööb 50% toidust, käib firmakatega jne. Ta elu on \”nii sant\”. Naine on ka \”laisk jobu\”, teenib ilmselgelt liiga vähe.

Endast lugupidav mees, teenib, kasvõi endaga seonduvad kulutused tasa, kui suuremalt ei saa, või pole mingil põhjusel võimalik.

Mina jookseks kiiresti ja kaugele kui jalad võtavad 😉 Või laseks kinnistu kinke lepinguga enda nimele kribada. Kindlasti kinkida sulle, mitte lastele, muidu saab kohtus hea juristi abil su ikka tänavale tõsta. Ja pea nõu ka mõne teadjama inimesega.

Laenud on ikka ja alati enda tarbeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Eluase ja selle remont

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.