Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eluasemelaenu lõpetamine panga poolt

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Eluasemelaenu lõpetamine panga poolt

Postitas:

Kas kellegil on olnud sarnast situatsiooni, kus laen umaksmisega hädas ja pank lõpetab ühepoolselt lepingu? Mis saab edasi, kohtutäitur paneb vara müüki, kuid kas sellega kaasneb ka konto arest (sama panga konto kindlasti, aga teised?) Palun ärge hakake pakkuma võimalusi kuidas laenuvõlgnevust tasuda, see on mu oma soov, et korteri kohtutäitur müüks, kuna tegu kaasomandiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 10:16; 05.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenuga on enamasti nii, et konto on sul samas pangas ja pank ise saab ilma kohtutäiturita võtta su kontolt kogu saabuva raha ära. See situatsioon on mul olnud:)
Igal juhul saate läbirääkimisel pangatöötajaga kaaluda, kas müüd ise või lased maakleril või hoopis kohtutäituril selle müügiga tegeleda. Sellist situatsiooni ei ole mul olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laenuga on enamasti nii, et konto on sul samas pangas ja pank ise saab ilma kohtutäiturita võtta su kontolt kogu saabuva raha ära. See situatsioon on mul olnud:)
Igal juhul saate läbirääkimisel pangatöötajaga kaaluda, kas müüd ise või lased maakleril või hoopis kohtutäituril selle müügiga tegeleda. Sellist situatsiooni ei ole mul olnud.[/tsitaat]Ei saa inimene ise valida, kas müüb ise või müüb kohtutäitur.
Kui inimesel on makseraskused, siis ta peab ISE müügiga tegelema. Selleks, et asi kohtutäiturini läheks on vajalik pikaajaline võlgnevus ning alles siis annab pank asja sundtäitmisele.

Kui vähegi võimalik, siis tasuks endal vara müügiga tegeleda, kuna siis saad vara eest parema hinna ning jääd krediidiasutuste silmis puhtaks.
Kui asi läheb kohtutäiturini, siis pannakse vara kiirmüüki ning müüakse turuhinnast madalama hinnaga, mis tähendab seda, et kui vara müügist ei saa kogu laenujääki tasutud, siis seda suurem kohustus jääb laenuvõtjatele peale vara realiseerimist alles. Lisaks oled igas mõttes halvas nimekirjas ning võid aastateks suu puhtaks pühkida igasuguse laenu (sh. liisingu, krediitkaardi või misiganes laenutoote) saamisest.

Seega teemaalgataja, katsu oma teise poolega siiski koostööd teha ning leida mingi mõistlik lahendus. Müüge vara ise ja pääsete kergemate kahjudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii ja siin see kala nüüd maetud ongi, nimelt kasutab korterit teine kaasomanik, mul pole isegi võtmeid, tal on sela üürnikud, saab üüritulu, mina kahjuks ei midagi, küll aga on laen ainuisikuliselt minu nimel. Sellepärast loodangi, et kui kohtutäitur müüma hakkab, saan ühest jamast lahti, isegi kui jääb laen ülesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 10:16; 05.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kaasne konto aresti enne ,kui korteri müügist puudu olev summa antakse täituri meneteleda alles siis tuleb arest.enne müüb ta selle korteri enampakkumisel ja kui siis jääb veel võlgu ja täituri tasusid siis tuleb arest sest tavaliselt ei saa korteri müügist pangale võlguolevat summat ja täituri tasud on ka kopsakad ja veel lisanduvad maakleri ja kohtukulud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eluasemelaenu lõpetamine panga poolt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.