Esileht Hobinurk Eluga Hispaaniasse?!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 410 )

Teema: Eluga Hispaaniasse?!

Postitas:

Mulle reisisaadet meeldivad, senini on isegi väga meeldinud aga mis asi see nüüd on? Võimalik et põhjus mitte reisis vaid selles et üks perekond, kes Eestis elamisega hakkama enam ei saa, kolib, ongi põhjuseks. Kuidagi eluvõõrad ja saamatud on need vanemad, eriti ema, vaatasin eile 3.osa ja sealt nägi et naine tegi pastat ka esimest korda ise. Tõesti, kui ma ka iga päev väljas söömas käiks, ei suudaks ma Eestis elada.  Ei, ma ei taha siit materdamise vaid ikka arutlemise teemat teha. Järsku on see saade vale nurga all kokku monteeritud ja tegelikult hakkajad ettevõtlikud inimesed. Kuigi laste teise koolikeskkonda keeleoskamatutena viimist ma küll ei oleks ise ette võtnud.

+29
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis saatest jutt ja kust kanalilt?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tunduvad kuidagi lapsemeelsed inimesed, tahtsid minna ja lähevadki, üks laps jääb kaugõppele ja teine noh vaatame… Lapsed ju kohanevad kiiresti ja üldse on mõtteviis.

Saade on kokkumonteeritud minumeelest rohkem nende endi arutluste ja soovide järgi, mida nad tahaksid ja kuidas oleks.

Ainuke kes praegu õnnelik on Alfred ja seegi muutub seal palavas väheke.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neist kahest oli u 8 a tagasi tehtud päris huvitav saade Eesti Lood sarjast. Siis see väiksem laps alles sündis, Veronika oli klubitantsija. Kindlasti leitav err arhiivist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi laste teise koolikeskkonda keeleoskamatutena viimist ma küll ei oleks ise ette võtnud.

Julge samm tõepoolest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tnx reklaami eest, läksin otsisin selle teema peale siin saate ka Teliast üles. Tore saade ja toredad inimesed, hakkan jälgima. Ise ka üksvahe olin mõne kuu Hispaaniast kodukontoris kogu perega, kuid kui lastel tuli kooli minna, siis tulin tagasi- haridust ma küll koduõppe, eriti aga mitte hispaanlaste hoolde ei usalda 🙂

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saatest jutt ja kust kanalilt?

TV3, pealkiri on sama

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saatest jutt ja kust kanalilt?

TV3, pealkiri on sama

Aitäh, pärast vaatan järgi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka siinse teema peale 2 osa ära ja ootan juba järgmist osa TV3-st.

Minu meelest on toredad loomingulised inimesed. Ei saa aru kommentaarist, kuidas nad on eluvõõrad, saamatud ja ei saa Eestis elamisega hakkama? Mulle tundusid vastupidi väga hakkajad ja mitmekülgsed inimesed, edukad ettevõtjad (naine oli juba ennegi silma jäänud oma ettevõtmistega). Facebookist vaatasin, et avabki ka seal oma poe, nii et tundub, et saavad ka seal ilusti hakkama.

 

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka siinse teema peale 2 osa ära ja ootan juba järgmist osa TV3-st.

Minu meelest on toredad loomingulised inimesed. Ei saa aru kommentaarist, kuidas nad on eluvõõrad, saamatud ja ei saa Eestis elamisega hakkama? Mulle tundusid vastupidi väga hakkajad ja mitmekülgsed inimesed, edukad ettevõtjad (naine oli juba ennegi silma jäänud oma ettevõtmistega). Facebookist vaatasin, et avabki ka seal oma poe, nii et tundub, et saavad ka seal ilusti hakkama.

Vaata go 3 pealt 3 osa ka ära, arvad ehk teisiti

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kahte osa näinud ja minu arvates tore saade. Ettevõtlikud inimesed. Samas lastest on pisut kahju, aga ehk leiavad ka lapsed võõras riigis endale sõpru. Naisel on ehk lihtsam mingit hilpudega kauplevad poodi avada (see tundub tema kutsumus olevat). Mees tegeleb väga spetsiifilise alaga, vanade autode taastamine. Ma ei kujuta ette, kuidas ta suudab Tallinnas asuva töökoja sisustuse Hispaaniasse “teleportida”? Aga ilma nendeta on raske võõras riigis sama äri jätkata. Aga eks vaatame ülejäänud osad ka ära.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neist kahest oli u 8 a tagasi tehtud päris huvitav saade Eesti Lood sarjast. Siis see väiksem laps alles sündis, Veronika oli klubitantsija. Kindlasti leitav err arhiivist.

Väga põnev, vaatasin kohe arhiivi, Kahjuks ei leidnud.

Aga sellise asja leidsin:

https://jupiter.err.ee/1608879677/eesti-lood

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kui Hispaanias elava eestlase jaoks on need vaatamised tõsiselt muigama ajavad ja infantiilsed… Eriti proua on ebasümpaatne. Milleks pidevalt pilduda eestikeelse jutu vahele inglise keelseid repliike? Ja miks rääkida hispaania keeles, kui sa ei suuda isegi Barcelona või Valencia õigesti välja öelda?

Lapsed armsad, tundub, et pandi fakti ette, koer on kõige armsam.

Aga eks näis, mis saab, varsti tulevad maa peale.

+18
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kui Hispaanias elava eestlase jaoks on need vaatamised tõsiselt muigama ajavad ja infantiilsed… Eriti proua on ebasümpaatne. Milleks pidevalt pilduda eestikeelse jutu vahele inglise keelseid repliike? Ja miks rääkida hispaania keeles, kui sa ei suuda isegi Barcelona või Valencia õigesti välja öelda?

Lapsed armsad, tundub, et pandi fakti ette, koer on kõige armsam.

Aga eks näis, mis saab, varsti tulevad maa peale.

Tekkisid samad mõtted naise kohta.

Meespere ja koer on toredad.

Eks peale suuri otsuseid ei saagi muud moodi praegu käituda kui kõigile kuulutada kui hästi ja tore kõik on. Meenutab väheke perekond Tähismaad, kes sõja hirmus nüüd juba aasta Portugalis redutavad ja oma postitust teevad sellest kui hästi neil on ja kui ohtlik ikka Eestis on elada. Tõsi küll, nemad lubavad tagasi tulla.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates päris hulljulge minna keelt absoluutselt oskamata ja nii suurte plaanidega. Oma äri tegemiseks peab ikkagi kohalikega suhelda oskama. Muidu lähed varsti omadega põhja.
Teine asi on veel koht, kuhu nad läksid. Nad polnud seda linna isegi külastanud varem. Ja kohe sellise plaaniga sinna kinnisvara osta.
Malagas on ka väga pikalt põrgukuumus. Seda on päris raske taluda. Harjuvad muidugi.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

kui nende instagrami vaadata siis läheb neil ju väga hästi.

Minu kui Hispaanias elava eestlase jaoks on need vaatamised tõsiselt muigama ajavad ja infantiilsed…
Aga eks näis, mis saab, varsti tulevad maa peale.

milleks selline parastamine ja halba soovimine?

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kinnisvara  asi jäi natuke segaseks, kas nad ise ostsid selle kunagi või oli see Kopli maja omandireformi käigus tagasi saadud  vanaisa maja, mille nad nüüd maha müüsid? Sääste pole suutnud koguda ja 10 aastaga pole saanud katust vahetada või majja isegi normaalset kütet sisse panna ja nüüd hakkavad võõral maal, teise maa reeglite järgi maja ehitama/renoveerima? Aga muidu põnev saade, hakkan kindlasti jälgima.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan vist kõiki reisisaateid. See saade väga meeldib. Palju hullem on nt need 3 karavanireisijat. Vaat see on üks mõttetu jura.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan vist kõiki reisisaateid. See saade väga meeldib. Palju hullem on nt need 3 karavanireisijat. Vaat see on üks mõttetu jura.

Karavanireis oli eelmine kord päris hea kui nad Islandil ringi käisid. Nüüd oli jama jah.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust tore saade. Väga mõnus pere ja usun, et saavad kindlasti hakkama. Ka minu sõbranna elab juba aastakümneid Hispaanias. Läks 2 kätt taskus, keelt ei osanud. Nüüdseks keel suus ja ka hea töökoht saadud.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud avasaadet ja seal tundus see naine nagu 20ndate algusesse eluaastatesse kinni jäänud, kuidagi liiga teismeline.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates päris hulljulge minna keelt absoluutselt oskamata ja nii suurte plaanidega. Oma äri tegemiseks peab ikkagi kohalikega suhelda oskama. Muidu lähed varsti omadega põhja.

Teine asi on veel koht, kuhu nad läksid. Nad polnud seda linna isegi külastanud varem. Ja kohe sellise plaaniga sinna kinnisvara osta.

Malagas on ka väga pikalt põrgukuumus. Seda on päris raske taluda. Harjuvad muidugi.

Vaatasin Instagrammi. Kohalikest sõbrad, lapsed koolis/trennis. Keeltekursused. Naabriperega juba sõbrad Ja poepindki renditud. Väga asjalik ja tore pere 🙂 ajab lausa kadedaks

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundus huvitav, vaatan edaspidigi. Vaatasin naise fb, et juba ostsid maja sinna, laps seal trennis, avab vaikselt poodi ja vist läheb okeilt. Ainus mida väga tahaksid teada, et räägitaks ka umbkaudselt ka summadest. Ehk, mis kanti jäi see maja müühigind, milline on eelarve – näiteks esialgse üürimise, elamise jms peale mõeldud, sealse kinnisvara ostuks jne. Mitte muidugi sendi pealt, aga umbkaudu võiks see info ka juures olla.

 

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid elasid sellisel prügimäel? Vähemalt üleandmiseks koristasid ära.
Arturi vanaisa-vanaema juures käidi, lapsed ühised ei olegi?
Seal lõunatipus neil alles hakkab ruumide jahutamisele raha kuluma.

+9
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Alles siit kuulsin nendest esimest korda ja vaatasin nüüd 2 osa ära. Mulle nad kõik meeldisid, hakkan fänniks ja ootan järgmist osa.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neist kahest oli u 8 a tagasi tehtud päris huvitav saade Eesti Lood sarjast. Siis see väiksem laps alles sündis, Veronika oli klubitantsija. Kindlasti leitav err arhiivist.

Väga põnev, vaatasin kohe arhiivi, Kahjuks ei leidnud.

Aga sellise asja leidsin:

https://jupiter.err.ee/1608879677/eesti-lood

Europe, She loves filmis on nad ka kunagi osalenud. Etv või Etv2 ka kunagi näitas.

https://www.imdb.com/title/tt5372350/

Tunduvad sellised katsetajad/elus oma kohta otsivad inimesed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan vist kõiki reisisaateid. See saade väga meeldib. Palju hullem on nt need 3 karavanireisijat. Vaat see on üks mõttetu jura.

Karavanisaade võiks päris hea olla, kui nad nii vastikult palju ei vinguks pidevalt (eelkõige Esse siis). Ise küll sellisega reisil ei tahaks olla ja see muudab ka saate vähem huvitavaks- vaadata reisisaadet vinguva inimesega on peaaegu nagu ise olla reisil vinguva inimesega ja seda ju ei taha.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan vist kõiki reisisaateid. See saade väga meeldib. Palju hullem on nt need 3 karavanireisijat. Vaat see on üks mõttetu jura.

Karavanisaade võiks päris hea olla, kui nad nii vastikult palju ei vinguks pidevalt (eelkõige Esse siis). Ise küll sellisega reisil ei tahaks olla ja see muudab ka saate vähem huvitavaks- vaadata reisisaadet vinguva inimesega on peaaegu nagu ise olla reisil vinguva inimesega ja seda ju ei taha.

Ma tahaks näha kasvõi natuke rohkem loodust ja kohalikku elu, mitte lõputuid suhteanalüüse pidedas karavanis.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neist kahest oli u 8 a tagasi tehtud päris huvitav saade Eesti Lood sarjast. Siis see väiksem laps alles sündis, Veronika oli klubitantsija. Kindlasti leitav err arhiivist.

Sel aastal ka nad Eesti Loos: https://arhiiv.err.ee/video/vaata/eesti-lood-suled-voi-glamuur

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

las reisivad-katsetavad, noored inimesed, eks õpivad ja arenevad oma vgadest ja kogemustest, uusi kogemusi saavad kõvasti

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 410 )


Esileht Hobinurk Eluga Hispaaniasse?!