Esileht Hobinurk Eluga Hispaaniasse?!

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 410 )

Teema: Eluga Hispaaniasse?!

Postitas:
Kägu

Tal varem olid paljud kliendid välismaalt, seega selle loogika järgi ei pea ta Eestist autosid sinna vedama. Kliendil, kes elqb näiteks Saksamaal pole väga vahet, kuhu oma auto saadab.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees ei ole päris tavaline ülestaguja, kes su ema vana Passati mõlgid välja võtab. See on ikkagi natuke peenem asi.

Nii ta on, aga ma kogu aeg mõtlen, et kus kohas see mees seal Hispaanias neid autosid üles taguma hakkab? Maja enda garaaz on selleks väike. Üürib mingi töökoja? Töökoja sisustamine läheb päris kena summa maksma. Teine küsimus kliendid. Kas hakkab Eestist endale autosid tööks vedama või üritab Hispaanias uusi kliente leida? Mõlemad variandid on keerulised, kuigi mitte võimatud.

Eesti klientuur oli köömes selle kõrval, kui palju neid mujal Euroopas on. Itaallase jaoks mugavamgi oma romu Hispaaniasse saata kui Eestisse.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

seda küll, aga turgu tuleb ka leida, hispaanias on neid tegijaid ka piisavalt, kuigi jah, rikkam riik ja parem kliima on küll.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

seda küll, aga turgu tuleb ka leida, hispaanias on neid tegijaid ka piisavalt, kuigi jah, rikkam riik ja parem kliima on küll.

Turg on tal aastaid olemas ju juba. Ega see “turg” kuskile tegija kolimisega seoses ei kadunud.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Turg on tal aastaid olemas ju juba. Ega see “turg” kuskile tegija kolimisega seoses ei kadunud.

Eks ta Eestis töötas Skandinaavia turule paljuski. Näit rikkad soomlased lasid restaureerida. Eesti ole hea lähedal tuua auto. Tallinna töökoda oli 400 ruutmeetrit ja seal vist töötas kokku 5-6 inimest. Mis töötas, töötavad ilmselt tänaseni, ega siis Eesti töökoda kinni ei pandud. Harri on ilmselt seal ka omanik edasi. Kas need soomlased hakkavad oma autosid Hispaaniasse vedama? Töökoda peab olema sisustatud spets tööriistadega. Eestis on neid ilmselt soetatud üle kümne aasta, igal aastal mõni kallim tööriist näiteks. Korraga ei jõua osta. Hakata Hispaaniasse nullist töökoda ehitama? Võimalik, aga see pole odav. Naise hilpude poodi teha ja pidama hakata on selle kõrval lihtne tegevus.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta Eestis töötas Skandinaavia turule paljuski. Näit rikkad soomlased lasid restaureerida. Eesti ole hea lähedal tuua auto. Tallinna töökoda oli 400 ruutmeetrit ja seal vist töötas kokku 5-6 inimest. Mis töötas, töötavad ilmselt tänaseni, ega siis Eesti töökoda kinni ei pandud. Harri on ilmselt seal ka omanik edasi. Kas need soomlased hakkavad oma autosid Hispaaniasse vedama? Töökoda peab olema sisustatud spets tööriistadega. Eestis on neid ilmselt soetatud üle kümne aasta, igal aastal mõni kallim tööriist näiteks. Korraga ei jõua osta. Hakata Hispaaniasse nullist töökoda ehitama? Võimalik, aga see pole odav.

Sa räägid umbes nii, nagu Harri ise ei oleks rohkem kui 10 aastaga neid teadmisi omandanud, kes on/olid tema kliendid ja kui palju maksab uue töökoja sisustamine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni jutustab siin niimoodi nagu teaks asjaosaliste elust paremini kui asjaosalised ise????

Siia teemasse on kogunenud Hispaania kinnisvara, vintage butiikide ja unikuumautode spetsialistid. Või siis on tegemist ühe spetsialistiga, kes valdab kõiki neid teemasid.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu teabki kõigest, Kägu on kollektiivne mõistus, tehisintellekt.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägid umbes nii, nagu Harri ise ei oleks rohkem kui 10 aastaga neid teadmisi omandanud, kes on/olid tema kliendid ja kui palju maksab uue töökoja sisustamine.

Ma niisama kõva häälega arutlen. Ega mulle nende elu tegelikult korda ei lähe. Tore kui seal hakkama saavad, ega minu elu sellest ei muutu. Niisama mõtlen valjusti kaasa. Ma ju ei tea kui pikalt see saade kestab ja kas minu silmad näevad seda, kuidas mees hakkab autosid Hispaanias restaureerima. Ehk hakkabki:)

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega mulle nende elu tegelikult korda ei lähe. /—/Ma ju ei tea kui pikalt see saade kestab ja kas minu silmad näevad seda, kuidas mees hakkab autosid Hispaanias restaureerima. Ehk hakkabki:)

Kumb siis? Ei lähe korda või tahaks hirmsasti teada, mis neist saab?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki me peaks veel ühe lapse saama sest mu keha vajab värskendust

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki me peaks veel ühe lapse saama sest mu keha vajab värskendust

Kui nad saate tegemise eest raha saavad, siis on arusaadav, et vaja igasuguseid teemasid kuskilt välja imeda ja vaatajatele tsirkust pakkuda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua on nagu alaarenenud pubekas oma kräunumisega ooo mai gaaaaaaaaaaaaaaaaad

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks paat nii kaugele ära viidi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

seda küll, aga turgu tuleb ka leida, hispaanias on neid tegijaid ka piisavalt, kuigi jah, rikkam riik ja parem kliima on küll.

Turg on tal aastaid olemas ju juba. Ega see “turg” kuskile tegija kolimisega seoses ei kadunud.

Sa vist Hispaania kohalikku elu-olu väga ei tunne. Seal selline äri ei lenda. Kedagi ei huvita mingid vanad hingehinna eest taastatud autod. Praktiline manana ühiskond.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua on nagu alaarenenud pubekas oma kräunumisega ooo mai gaaaaaaaaaaaaaaaaad

Mitte nagu, vaid ongi ju.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks paat nii kaugele ära viidi?

Huvitav jah, muidu unistati, et kui kliente ei ole, siis sõidavad ise. Nüüd nii kaugel, tea palju paadimees neile raha kannabki, ütleb, et kliente ei ole.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua on nagu alaarenenud pubekas oma kräunumisega ooo mai gaaaaaaaaaaaaaaaaad

Proua on täitsa filtrivaba, mis pähe turgatab, selle välja plärtsatab

kuulasin eile toimetuste kōrvale ühe kõrvaga ja millegipärast hakkas hoopis  minul piinlik sellise jutu kuulamise pärast?

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

seda küll, aga turgu tuleb ka leida, hispaanias on neid tegijaid ka piisavalt, kuigi jah, rikkam riik ja parem kliima on küll.

Turg on tal aastaid olemas ju juba. Ega see “turg” kuskile tegija kolimisega seoses ei kadunud.

Sa vist Hispaania kohalikku elu-olu väga ei tunne. Seal selline äri ei lenda. Kedagi ei huvita mingid vanad hingehinna eest taastatud autod. Praktiline manana ühiskond.

Ega siis hispaanlased tema kliendid ei hakka olema, sellest juba mitu korda räägitud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka siis eile seda saadet ja no mida juttu teil siin. Kuna esimesi osasid polnud näinud, tekkisid endal mõned küsimused ja googeldades sattusin siis siia. Aga siit ei saanud ma ühtegi vastust, näen vaid ainult kibestunud kägude kaagutamist.
Mulle see saade täiega meeldis, oleks vaid endal julgust nii minna ja otsast alata- kahjuks ei ole! Miks ma seda teeksin? Eestis elades puhtalt selle jubeda ilma pärast! Ja jahh, minu jaoks on see juba piisav! Hakkama olen ma endameelest siin päris hästi saanud, pigem kardangi, kas saaksin seal samamoodi… Aga see perekond seal saates on positiivne, julge ja nii hea klapiga- absoluutselt ei klapi keskmise kibestunud, argliku ja negatiivse eestlasega. Ja kes siin seda naist kommenteerisid- tahaks teid reaalis näha! See inimene julgeb olla see, kes ta on ja teda absoluutselt ei koti miski suvalise mammi kommentaar tema väljendite kohta. Rohkem positiivsust inimesed!

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks paat nii kaugele ära viidi?

Huvitav jah, muidu unistati, et kui kliente ei ole, siis sõidavad ise. Nüüd nii kaugel, tea palju paadimees neile raha kannabki, ütleb, et kliente ei ole.

neid paate on mitu ma saan aru. fbs reklaamivad oma malaga paadiäri.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

seda küll, aga turgu tuleb ka leida, hispaanias on neid tegijaid ka piisavalt, kuigi jah, rikkam riik ja parem kliima on küll.

Turg on tal aastaid olemas ju juba. Ega see “turg” kuskile tegija kolimisega seoses ei kadunud.

Sa vist Hispaania kohalikku elu-olu väga ei tunne. Seal selline äri ei lenda. Kedagi ei huvita mingid vanad hingehinna eest taastatud autod. Praktiline manana ühiskond.

Ega siis hispaanlased tema kliendid ei hakka olema, sellest juba mitu korda räägitud.

Sa tead, palju maksab auto viimine treileril Hispaaniasse? Mina tean. 3000-5000.- eurot, üks ots. Kui sama teenuse saab Põhjamaades ka, siis miks 10,000.- lisakulu?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua on nagu alaarenenud pubekas oma kräunumisega ooo mai gaaaaaaaaaaaaaaaaad

Proua on täitsa filtrivaba, mis pähe turgatab, selle välja plärtsatab

kuulasin eile toimetuste kōrvale ühe kõrvaga ja millegipärast hakkas hoopis minul piinlik sellise jutu kuulamise pärast?

Proua on väga lihtne jaa. Igas mõttes. Kõnepruuk ja nailondressipüksid koos mantliga, päris low end.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

seda küll, aga turgu tuleb ka leida, hispaanias on neid tegijaid ka piisavalt, kuigi jah, rikkam riik ja parem kliima on küll.

Turg on tal aastaid olemas ju juba. Ega see “turg” kuskile tegija kolimisega seoses ei kadunud.

Sa vist Hispaania kohalikku elu-olu väga ei tunne. Seal selline äri ei lenda. Kedagi ei huvita mingid vanad hingehinna eest taastatud autod. Praktiline manana ühiskond.

Ega siis hispaanlased tema kliendid ei hakka olema, sellest juba mitu korda räägitud.

Sa tead, palju maksab auto viimine treileril Hispaaniasse? Mina tean. 3000-5000.- eurot, üks ots. Kui sama teenuse saab Põhjamaades ka, siis miks 10,000.- lisakulu?

Miks peab Põhja-Euroopast selle auto sinna viima?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua on väga lihtne jaa. Igas mõttes. Kõnepruuk ja nailondressipüksid koos mantliga, päris low end.

Nii labane ja õel kommentaar.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pigem oleks nagu pubekas, teeks pulli ja võtaks vabalt…mitte nagu kibestunud penskarid nagu mõned kommenteerijad siin. Kui soovite sellist rahuliku saadet, siis vaadake Prillitoosi.

Igatahes Hispaania saade on minu arvates väga lahe ???? loodan, et tuleb uus hooaeg ka! Väga äge pere ????

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua on nagu alaarenenud pubekas oma kräunumisega ooo mai gaaaaaaaaaaaaaaaaad

Proua on täitsa filtrivaba, mis pähe turgatab, selle välja plärtsatab

kuulasin eile toimetuste kōrvale ühe kõrvaga ja millegipärast hakkas hoopis minul piinlik sellise jutu kuulamise pärast?

Proua on väga lihtne jaa. Igas mõttes. Kõnepruuk ja nailondressipüksid koos mantliga, päris low end.

sinusuguste pärast on koolikiusamise lõpp väga kaugel tulema. mis see sinu asi on, mida teine kannab?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga lahe saade on. Lapsed on väga hästi kasvatatud ja koer samuti. Samas on kõik pereliikmed, koer kaasa arvatud, huvitavad isiksused. Lisaks ka avatud, positiivsed, arenenud huumorimeelega. Kas keegi viitsiks vaadata saadet  ontlikest ja igavatest pereinimestest, kes iga oma sõna kaaluvad ja oleksid nagu etiketiõpikust välja astunud? Huvitava sarja eeldus ongi, et tegelased oleksid väikese kiiksuga.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tead, palju maksab auto viimine treileril Hispaaniasse? Mina tean. 3000-5000.- eurot, üks ots. Kui sama teenuse saab Põhjamaades ka, siis miks 10,000.- lisakulu?

Ükski põhjamaalane ju ise Hispaanias ei ela ja klassikalist autot ei oma…

Proua on väga lihtne jaa. Igas mõttes. Kõnepruuk ja nailondressipüksid koos mantliga, päris low end.

Nailondressipüksid on vintage ja teadlik valik. Päris low end selliseid kommentaare tulla kirjutama.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 410 )


Esileht Hobinurk Eluga Hispaaniasse?!