Esileht Hobinurk Eluga Hispaaniasse?!

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 410 )

Teema: Eluga Hispaaniasse?!

Postitas:
Kägu

Kellel võimalus sellel soovitan kindlasti Hispaaniasse elama tulla…tunduvalt soodsam,igas mõttes!!Ja enamuse ajast ikkagi soe ka( las need põranda plaadid olla…sussi saab ju jalga panna) Iseasi on kuidas keegi raha hakkab teenima…tööle saada on siin suht koht võimatu kui mingid suve hooaja kohad välja arvata või oma äri teha !  Olen oma perega nüüd otsaga hispaanias ( neljas riik meile juba) ja ei ole me rikkad ega midagi…julge pealehakkamine on pool võitu ja hakkama saab igal pool( ilma keeleta oleme suutnud lapsed kooli panna ja oma ärigi avada…)

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saadet ei ole vaadanud ja ise Hispaanias ei ela, aga tean, et Costa del Soli kandis elab palju rikkaid valismaalasi, st. mittehispaanlasi, kellele meeldib igat sorti kalliste autodega ringi soita.

Skandinaavlased, britid, sakslased, isegi ameeriklased ja kanadalased, muidugi venelased. Neid on seal palju, paljudel rahakott puuga seljas ja garaazis terve autopark.

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ojaa…rikkaid siin palju…väga palju on siin “pankrotistunud” eesti esi rikkureid…

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel võimalus sellel soovitan kindlasti Hispaaniasse elama tulla…tunduvalt soodsam,igas mõttes!!Ja enamuse ajast ikkagi soe ka( las need põranda plaadid olla…sussi saab ju jalga panna) Iseasi on kuidas keegi raha hakkab teenima…tööle saada on siin suht koht võimatu kui mingid suve hooaja kohad välja arvata või oma äri teha ! Olen oma perega nüüd otsaga hispaanias ( neljas riik meile juba) ja ei ole me rikkad ega midagi…julge pealehakkamine on pool võitu ja hakkama saab igal pool( ilma keeleta oleme suutnud lapsed kooli panna ja oma ärigi avada…)

Ilmselgelt sellise kirjakeelega sul Eestis tõesti arvestatavat perspektiivi polnud.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel võimalus sellel soovitan kindlasti Hispaaniasse elama tulla…tunduvalt soodsam,igas mõttes!!Ja enamuse ajast ikkagi soe

Ja jah, soe kindlasti! Aga perekoolikatel on juba Eesti 20 kraadiga keel vesti peal rippu.

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka siis eile seda saadet ja no mida juttu teil siin. Kuna esimesi osasid polnud näinud, tekkisid endal mõned küsimused ja googeldades sattusin siis siia. Aga siit ei saanud ma ühtegi vastust, näen vaid ainult kibestunud kägude kaagutamist.

Mulle see saade täiega meeldis, oleks vaid endal julgust nii minna ja otsast alata- kahjuks ei ole! Miks ma seda teeksin? Eestis elades puhtalt selle jubeda ilma pärast! Ja jahh, minu jaoks on see juba piisav! Hakkama olen ma endameelest siin päris hästi saanud, pigem kardangi, kas saaksin seal samamoodi… Aga see perekond seal saates on positiivne, julge ja nii hea klapiga- absoluutselt ei klapi keskmise kibestunud, argliku ja negatiivse eestlasega. Ja kes siin seda naist kommenteerisid- tahaks teid reaalis näha! See inimene julgeb olla see, kes ta on ja teda absoluutselt ei koti miski suvalise mammi kommentaar tema väljendite kohta. Rohkem positiivsust inimesed!

Mul pole mingit kibestumist, olen ise juba aastaid Hispaanias ja tean elu-olu. Olen lihtsalt pragmaatiline oma hinnangutes. Ilmselt peaks kõigele ou mai gaad stiilis takka kiitma:)

Sarjast rääkides, seal on ikka palju jama rääkimata jäetud, no ilmselt tehtud lihtsalt kui meelelahutussari keskmisele vaatajale…

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel võimalus sellel soovitan kindlasti Hispaaniasse elama tulla…tunduvalt soodsam,igas mõttes!!Ja enamuse ajast ikkagi soe ka( las need põranda plaadid olla…sussi saab ju jalga panna) Iseasi on kuidas keegi raha hakkab teenima…tööle saada on siin suht koht võimatu kui mingid suve hooaja kohad välja arvata või oma äri teha ! Olen oma perega nüüd otsaga hispaanias ( neljas riik meile juba) ja ei ole me rikkad ega midagi…julge pealehakkamine on pool võitu ja hakkama saab igal pool( ilma keeleta oleme suutnud lapsed kooli panna ja oma ärigi avada…)

Ilmselgelt sellise kirjakeelega sul Eestis tõesti arvestatavat perspektiivi polnud.

Sellise kirjakeele ja lauseehitusega pole ka Hispaanias mingit perspektiivi. Ju puhastusteeninduse firma vms, ilmselgelt pole tegu audiitori vōi vandeadvokaadiga…

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sarjast rääkides, seal on ikka palju jama rääkimata jäetud, no ilmselt tehtud lihtsalt kui meelelahutussari keskmisele vaatajale…

Kas sa tõesti selle peale ei tule, et erinevatel inimestel ongi erinevad kogemused? Mõnel puhul on õnne sattuda õigete inimeste peale ja asjad laabuvadki algusest peale hästi. Teised on ülihead suhtlejad. Kolmandatel on juba suhtumine selline, mis tõmbab positiivsust ja abivalmis inimesi ligi. Neljandad oskavad negatiivsed asjad ruttu peast pühkida ja nendele vaatamata edasi rühkida ilma nende ühe vingumata.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule vingukott kes lauseehituse üle viriseb…ela rahulikult edasi kapa kohilas…kui sulle ei meeldi inimesed kes viitsivad ka mujal maailmas ringi vaadata…too bad 4 u…ei ole koristus firma omanik aga muidu võin öelda et kes siin sellist asja ajavad…elavad ikka väga väga hästi…sina selliseid summasid oma armsas eestis kindlasti ei teeni…ei koristajana ega IT tarkurina! Kurb kui inimesel laiem silmaring ja kogemus puudub ja siis lihtsalt viriseb ! Aitäh,päikest ka !

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuule vingukott kes lauseehituse üle viriseb…ela rahulikult edasi kapa kohilas…kui sulle ei meeldi inimesed kes viitsivad ka mujal maailmas ringi vaadata…too bad 4 u…ei ole koristus firma omanik aga muidu võin öelda et kes siin sellist asja ajavad…elavad ikka väga väga hästi…sina selliseid summasid oma armsas eestis kindlasti ei teeni…ei koristajana ega IT tarkurina! Kurb kui inimesel laiem silmaring ja kogemus puudub ja siis lihtsalt viriseb ! Aitäh,päikest ka !

Kullakene, sinuga ei norita mingi lauseehituse vaid elementaarse õigekirja pärast. Ma ei ütleks, et Tallinn Kapa Kohila on ja et üleüldse peaks kuidagi Eestisse jäävaid inimesi haletsema või alavääristama.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise maj. languse ajal tormasid nõrgemad Soome, nüüd Hispaaniasse. Kuhu järgmisel korral, kuhugi Aafrikasse või?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise maj. languse ajal tormasid nõrgemad Soome, nüüd Hispaaniasse. Kuhu järgmisel korral, kuhugi Aafrikasse või?

No kui lähevad, siis las lähevad. Pole minejad või jääjad üksteisest kuidagi paremad või kehvemad. Vaba maa, vabad inimesed, kõik teevad mida tahavad ja saavad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin õnnetul kombel seda saadet poole silmaga nägema, alguses vaatasin täitsa huviga, oli selline osa, kus nad käisid turul? Kokaraamatu leidsid euroga. Saade tundus tore iga korrani, kui see naisterahvas pildile ilmus. Mees paistab selline tasakaalukas ja lapsed toredad, aga kas see naine on ikka normintellektiga? See huilgamine ja üle võlli tehislik hüpersuperhappyyy olek, kõik kokku mõjub nii eemalepeletavalt, et kui ma reaalses elus kokku satuka, siis keeraks selja ja jalutaks kiiresti minema. Õnnetuseks olin sel hetkel redeliga lae all ja ei saanud veidi aega ei alla tulla ega kanalit vahetada, seega vaatasin peaaegu lõpuni. Nüüd siin teemast loen, et nad peavad rannas võõraste filmimist ja naeruvääristamist normaalseks, rõve, sellisel inimesel ei ole ka sisemist ilu mitte. Olin ka kunagi ülekaalus ja saanud sellise alanduse osaliseks, et keegi tegi minust jõusaalis ja jõusaali riietusruumis pilte ja jagas neid snapchatis umbes sellise tekstiga, et “kust loomaaiast sellised veel tulevad” ja need pildid jõudsid lõpuks ringiga minuni. Appi, kui vastik tunne oli. Ja vastik, et sellise mentaliteediga inimestele kuidagi kaasa peaks elada tahtma.

 

Teisalt, kes iganes siin teemas järjepidevalt “Hispa” korrutanud on, ajab ka väikestviisi judinad peale. Mis sõna see niisugune on, ma pole iialgi kuulnud, et keegi reaalses elus Hispaania kohta Hispa ütleks ????

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See huilgamine ja üle võlli tehislik hüpersuperhappyyy olek, kõik kokku mõjub nii eemalepeletavalt, et kui ma reaalses elus kokku satuka, siis keeraks selja ja jalutaks kiiresti minema.

Ah, teate. Tõenäoliselt on inimene kaamera taga ja pere seltsis ikka täitsa normaalne aktiivne ja suhtlemisaldis inimene. Perekond ju teda armastab ja tahab temaga koos olla, nii et ei ole tegemist midagi sellise hulluga nagu te temast siin teha tahate.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna lõpp, kirjavahemärk, TÜHIK, järgmine sõna.

Neid, kes isegi põhikooli pole jõudnud, on häirivalt palju tekkinud, või kuidas seda fenomeni muidu seletada?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna lõpp, kirjavahemärk, TÜHIK, järgmine sõna.

Neid, kes isegi põhikooli pole jõudnud, on häirivalt palju tekkinud, või kuidas seda fenomeni muidu seletada?

Mina olen magistrikraadiga filoloog ja ikka kirjutan mõnikord valesti. Võib-olla tähelepanematusest, võib-olla kiiruga, võib-olla ma ei mõtle pidevalt õigekirjareeglite peale, kui kuskil anonüümses foorumis kirjutamas käin. Elan ise ja lasen teistel ka elada.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin õnnetul kombel seda saadet poole silmaga nägema, alguses vaatasin täitsa huviga, oli selline osa, kus nad käisid turul? Kokaraamatu leidsid euroga. Saade tundus tore iga korrani, kui see naisterahvas pildile ilmus. Mees paistab selline tasakaalukas ja lapsed toredad, aga kas see naine on ikka normintellektiga? See huilgamine ja üle võlli tehislik hüpersuperhappyyy olek, kõik kokku mõjub nii eemalepeletavalt, et kui ma reaalses elus kokku satuka, siis keeraks selja ja jalutaks kiiresti minema. Õnnetuseks olin sel hetkel redeliga lae all ja ei saanud veidi aega ei alla tulla ega kanalit vahetada, seega vaatasin peaaegu lõpuni. Nüüd siin teemast loen, et nad peavad rannas võõraste filmimist ja naeruvääristamist normaalseks, rõve, sellisel inimesel ei ole ka sisemist ilu mitte. Olin ka kunagi ülekaalus ja saanud sellise alanduse osaliseks, et keegi tegi minust jõusaalis ja jõusaali riietusruumis pilte ja jagas neid snapchatis umbes sellise tekstiga, et “kust loomaaiast sellised veel tulevad” ja need pildid jõudsid lõpuks ringiga minuni. Appi, kui vastik tunne oli. Ja vastik, et sellise mentaliteediga inimestele kuidagi kaasa peaks elada tahtma.

Teisalt, kes iganes siin teemas järjepidevalt “Hispa” korrutanud on, ajab ka väikestviisi judinad peale. Mis sõna see niisugune on, ma pole iialgi kuulnud, et keegi reaalses elus Hispaania kohta Hispa ütleks ????

Olin redeliga lae all ja seepärast pidin telekat vaatama – üle võlli loll jutt. Ja ega kõik muu suurt parem pole.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna lõpp, kirjavahemärk, TÜHIK, järgmine sõna.

Neid, kes isegi põhikooli pole jõudnud, on häirivalt palju tekkinud, või kuidas seda fenomeni muidu seletada?

Mina olen magistrikraadiga filoloog ja ikka kirjutan mõnikord valesti. Võib-olla tähelepanematusest, võib-olla kiiruga, võib-olla ma ei mõtle pidevalt õigekirjareeglite peale, kui kuskil anonüümses foorumis kirjutamas käin. Elan ise ja lasen teistel ka elada.

Kuule, see ei ole mingi tühise näpuka pärast vingumine, vaid kui tekst on ikka läbivalt ilma komade ja muude asjakohaste kirjavahemärkideta – siis see on ülimalt raskesti loetav ja mõistetav. Aga mulle on jäänudki mulje, et need, kes ise vigaselt kirjutavad loevad ka ladusamalt seda segast soga, mida mõned harimatud siin jagavad.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin redeliga lae all ja seepärast pidin telekat vaatama – üle võlli loll jutt. Ja ega kõik muu suurt parem pole.

Paksemal inimesel võib nii olla, et redeliga sinna lae alla saamine võtab aega pool tundi. Siis ei raatsi tõesti alla tulla, sest pärast peab jälle hulga aega raiskama, et lae alla saada:)

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult lahkusin 2001 aastal juba,ei tea kas siis oli mingi langus v mitte ja ega suurt ei huvita ka kuna see ei olnud riigist lahkumise põhjus! Vahepeal sai korraks 2a kodumaal ka elatud aga just see eeatlase ving ja kallis elu ajas taas minema. Kes ehk terve elu Eestis elanud,ei panegi seda ise tähele!? Aga üks on selge,et kui ei ela nii nagu “kõik teised eestlased” elavad siis oled automaatselt loll,riigi reetur,ei saa hakkama,ei armasta kodumaad jne…

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, see ei ole mingi tühise näpuka pärast vingumine, vaid kui tekst on ikka läbivalt ilma komade ja muude asjakohaste kirjavahemärkideta – siis see on ülimalt raskesti loetav ja mõistetav. Aga mulle on jäänudki mulje, et need, kes ise vigaselt kirjutavad loevad ka ladusamalt seda segast soga, mida mõned harimatud siin jagavad.

Sul endal ka ju komaviga sees.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksemal inimesel võib nii olla, et redeliga sinna lae alla saamine võtab aega pool tundi. Siis ei raatsi tõesti alla tulla, sest pärast peab jälle hulga aega raiskama, et lae alla saada:)

Oled paksude ahistaja või? Madal!

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksemal inimesel võib nii olla, et redeliga sinna lae alla saamine võtab aega pool tundi. Siis ei raatsi tõesti alla tulla, sest pärast peab jälle hulga aega raiskama, et lae alla saada:)

Oled paksude ahistaja või? Madal!

Ei, lollide ahistaja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, lollide ahistaja.

Masohist?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, lollide ahistaja.

Masohist?

Kes see veel on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen üks kord elus väga ammu Hispaanias käinud ka just Malagas ja Torremolinoses. Mind häiris räpasus. Tänavad haisesid koerasita järele. Junne olid kõik kohad täis. Nüüd seda saadet vaadates tuli see meelde. Turvaline seal ja eu olnud. Meiega kaasas olnud 13-aastane poiss tehti rahast lagedaks. Mingid suuremad poisid astusid ligi ja ju siis vaatasid, et blond turist, võib teda puistata.

Ka meie pere on mingil perioodil mõelnud teise riiki kolimisest. Küll kaugemale Kariibidele või siis Portugali. Aga mis me seal teeks? Ärisoont meil pole, keeli ei oska. Kadedaks teeb see, et kinnisvara on odav, majad on kergkarkassist nagu meie puukuurid ehk siis maja ehitus on äärmiselt odav. Maksab ainult krunt.
Mina oma iseloomuga ei sobiks sinna elus. Ma olen introvert ja ülisõbralikud naabrid, pidev kallistamine ja musitamine tekitaks mulle paanikahäire. Mulle just sobib morn ja ebaviisakas Eesti. Tunnen ennast siin väga hästi. Lõunamaalased on minu jaoks liig mis liig. Reisida meeldib, aga üle 2 nädala ei suudaks seal olla.
Alguses vaatasime saadet mehega koos, aga ta ei suutnud seda rohkem vaadata. Teda pigem huvitasid hinnad ja reaalne asjaajamine, kui igav söögi tegemine. See naisterahvas ajas teda ka hirmsasti närvi. Mind ei häiri meist erinevad inimesed. Ma alati imetlen neid iseloomujooni teistes, mida mul endal pole.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proua on nagu alaarenenud pubekas oma kräunumisega ooo mai gaaaaaaaaaaaaaaaaad

Proua on täitsa filtrivaba, mis pähe turgatab, selle välja plärtsatab

kuulasin eile toimetuste kōrvale ühe kõrvaga ja millegipärast hakkas hoopis minul piinlik sellise jutu kuulamise pärast?

Proua on väga lihtne jaa. Igas mõttes. Kõnepruuk ja nailondressipüksid koos mantliga, päris low end.

sinusuguste pärast on koolikiusamise lõpp väga kaugel tulema. mis see sinu asi on, mida teine kannab?

Maitselagedus häirib silma, muud midagi. Shikk naine mõjub ikka palju paremini. Ei pea ju kallid riided olema, piisab maitsekusest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uunikumidega pole eesti kliimas palju teha ka. hispaanias saab nendega sõita aastaringselt. ja eestis oli ju töökoda olemas. ei tohiks olla võimatu siinseid vahendeid sinna viia.

seda küll, aga turgu tuleb ka leida, hispaanias on neid tegijaid ka piisavalt, kuigi jah, rikkam riik ja parem kliima on küll.

Turg on tal aastaid olemas ju juba. Ega see “turg” kuskile tegija kolimisega seoses ei kadunud.

Sa vist Hispaania kohalikku elu-olu väga ei tunne. Seal selline äri ei lenda. Kedagi ei huvita mingid vanad hingehinna eest taastatud autod. Praktiline manana ühiskond.

Ega siis hispaanlased tema kliendid ei hakka olema, sellest juba mitu korda räägitud.

Arusaadav. Lihtsalt riigi mōõtmed on võrreldamatult suuremad kui Eestil, transport läheb lõunarannikule väga kalliks. Harri ise ütles, et põhiklientuur Eestis olles olid soomlased ja rootslased.

Lõuna-Euroopas pole seda autopedendust nagu Eestis niikuinii.

Aga loodetavasti läheb neil hästi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saadet ei ole vaadanud ja ise Hispaanias ei ela, aga tean, et Costa del Soli kandis elab palju rikkaid valismaalasi, st. mittehispaanlasi, kellele meeldib igat sorti kalliste autodega ringi soita.

Skandinaavlased, britid, sakslased, isegi ameeriklased ja kanadalased, muidugi venelased. Neid on seal palju, paljudel rahakott puuga seljas ja garaazis terve autopark.

Vot huvitav siis, mina reaalselt elan ise Hispaanias ja ei saa kuidagi su väidetega nõustuda. Venelasi on Malaga piirkonda tõesti palju juurde siginenud, aga Vene eliidi “küla” ikka see teatud linn Costa Blancal, kus ka Putini maja…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sattusin õnnetul kombel seda saadet poole silmaga nägema, alguses vaatasin täitsa huviga, oli selline osa, kus nad käisid turul? Kokaraamatu leidsid euroga. Saade tundus tore iga korrani, kui see naisterahvas pildile ilmus. Mees paistab selline tasakaalukas ja lapsed toredad, aga kas see naine on ikka normintellektiga? See huilgamine ja üle võlli tehislik hüpersuperhappyyy olek, kõik kokku mõjub nii eemalepeletavalt, et kui ma reaalses elus kokku satuka, siis keeraks selja ja jalutaks kiiresti minema. Õnnetuseks olin sel hetkel redeliga lae all ja ei saanud veidi aega ei alla tulla ega kanalit vahetada, seega vaatasin peaaegu lõpuni. Nüüd siin teemast loen, et nad peavad rannas võõraste filmimist ja naeruvääristamist normaalseks, rõve, sellisel inimesel ei ole ka sisemist ilu mitte. Olin ka kunagi ülekaalus ja saanud sellise alanduse osaliseks, et keegi tegi minust jõusaalis ja jõusaali riietusruumis pilte ja jagas neid snapchatis umbes sellise tekstiga, et “kust loomaaiast sellised veel tulevad” ja need pildid jõudsid lõpuks ringiga minuni. Appi, kui vastik tunne oli. Ja vastik, et sellise mentaliteediga inimestele kuidagi kaasa peaks elada tahtma.

Teisalt, kes iganes siin teemas järjepidevalt “Hispa” korrutanud on, ajab ka väikestviisi judinad peale. Mis sõna see niisugune on, ma pole iialgi kuulnud, et keegi reaalses elus Hispaania kohta Hispa ütleks ????

Hispaania eestlased kasutavad seda vormi, vabandust, et sind häirisin.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 410 )


Esileht Hobinurk Eluga Hispaaniasse?!