Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslane ja eksnaine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Elukaaslane ja eksnaine

Postitas:
Kägu

Oleme mehega poolteist aastat koos elanud, meil on ühine beebi. Minul eelmisest kooselust 10 aastane poeg. Mehel ka eelmisest kooselust lapsed. Alates meie kooselust on mehe eks pidevalt helistanud ja tüüdanud igasuguste teemadega, mis nn. laste teemal. Tegelikkuses jääb ikkagi tunne, et ta tahab meest tagasi. Mees väidab, et armastab mind ja eksnaisega seovad ainult lapsed, aga need kõned kuulab rahulikult ära ja ikkagi allub eksnaise manipulatsioonidele. Tean, et ta käib lapsi vaatamas ja siis kohtuvad ka eksnaisega. Meie juures on lapsed ainult paar korda käinud. Kunanad teismelised, siis ilmselt on eksnaine nad üles ässitanud. Mehe heatahtlikkus eksi suhtes on mind häirima hakanud. Kuidas ta ei saa aru, et temaga manipuleeritakse ja minu vastu üles ässitatakse. Meil on ka viimasel ajal tülid seetõttu. Eksnaine on igasuguse väärikuse kaotanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehe heatahtlikkus eksi suhtes on mind häirima hakanud. Kuidas ta ei saa aru, et temaga manipuleeritakse ja minu vastu üles ässitatakse. Meil on ka viimasel ajal tülid seetõttu. Eksnaine on igasuguse väärikuse kaotanud.

Heatahtlikkus häirib sind? Et peaks ikka vastikult käituma, siis on hea mees ja sina rahul? Väärikuse oled ikka sina kaotanud või pole sul seda olnudki.

Meie juures on lapsed ainult paar korda käinud. Kunanad teismelised, siis ilmselt on eksnaine nad üles ässitanud.

Kas sina ässitad oma last eksmehe vastu? Teismelised saavad juba ise aru, et sul on vilets iseloom.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alates meie kooselust on mehe eks pidevalt helistanud ja tüüdanud igasuguste teemadega, mis nn. laste teemal. Tegelikkuses jääb ikkagi tunne, et ta tahab meest tagasi.

No aga äkki tahabki? Mis siis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laste teemal ongi ju palju asju vaja arutada. Mis mõttes see manipulatsioon ja sekkumine on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Oleme poolteist aastat koos elanud ja meil on ühine beebi” – äkki oleks enne kokkukolimist ja lapsesaamist natuke tutvunud ka? Siis ei tuleks üllatusena, et mehel eelmisest suhtest lapsed ja ta neist hoolib. Sinu eks oma lapsest ilmselt ei hooli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunanad teismelised, siis ilmselt on eksnaine nad üles ässitanud.

Mõtle nüüd ise end nende laste asemele (arvesta, et neil on teismelise mõistus) ja ütle üks põhjus, miks nad peaks tahtma sinuga suhelda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tõmba aga muidugi saag käima, et mees oma laste emaga suhtleb ja rahulikult ära kuulab.

jääb tunne, et tahab meest tagasi.
ilmselt on üles ässitanud.
mitte ühtegi fakti ainult koll põõsas.
väärikuse oled Sina kaotanud ja mida rohkem Sa saed, seda suurem on oht, et jäädki mehest ilma.
ja kui see ongi nii nagu arvad, siis seda enam annad eksnaisele võimu kätte, kui sellest tülid üles tõmbad.
mina helistan ka enda eksmehele lapse pärast üsna tihti ja ta käib meil ka külas paar korda kuus, kus muidugi näeb mind ka. aga meest tagasi ma ei taha!
ja lisaks veel ka see, et teismeline laps ei taha ise isa juurde minna. mina ei ole teda kunagi keelanud ega ässitanud, pigem just suisa sunnin minema sinna, et ise natukenegi rahu saada, aga ta ei lähe. ütleb – ei taha.
ära mõtle üle 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Erakordselt rumal on kiskuda tüli üles sellest, et mees suhtleb oma lastega – miks peab lahkuminek tähendama veel ka seda, et üles kasvavad katkise hingega lapsed? Normaalne ongi, et nad endiselt oma isaga tihedalt suhtlevad, et aga teismelistele võib näiteks isa uue naisega leppimine raskevõitu olla, siis ongi normaalne, et neid selleks ei sunnita, isa käib nende juures. Mis siis sellest, et ta seal ka eksnaisega kohtub? Neil on ühise lapsed, nad on nagunii ses mõttes seotud elu lõpuni – mis sugugi ei tähenda, et keegi kedagi tagasi meelitada püüab. Inimeste omavaheline vaen ja kisklemine pärast lahkuminekut on nii tavaline, et normaalsed suhted tunduvad kahtlased? Miks sa ei usu oma meest, kui ta ütleb, et ta armastab sind? Lakkamatu usutlemine, näägutamine ja kahtlustamine, mis juba on tülideni viinud, võib teid tõesti lõpuks ka lahku viia, aga siis oled selles küll ise süüdi. Ära näri, ära kahtlusta, suhtu rahulikult sellesse, et ta laste juures käib, tunne pigem ise huvi ja küsita käest, kuidas lastel läheb, paku vahel välja mõni vahva ettevõtmine, kus võiksid koos olla kõik lapsed jne.
See polnud sulle ju ometi uudis, et mehel on olnud eelmine kooselu ja on lapsed? Kui võtad “teise ringi” mehe, siis saadki ta kogu kaasavaraga. Kas sulle meeldiks rohkem mees, kes unustab, et tal üldse on olnud mingi eelmine elu, et tal on ka suuremad lapsed, kes praegu rohkemgi isa tuge vajavad kui beebi? Kui mehe suuremad lapsed on teismelised, siis õige varsti on nad juba n.-ö oma elu peal ja mees saab suurema jao tähelepanu teie ühisele lapsele pühendada – kus probleem on?
Praegu on su teele juhtunud suhteliselt haruldane meesisend, vastutustundlik ja heatahtlik – ja sa tahad teda nende kuldaväärt omaduste eest pideva irisemise ja tülitsemisega karistada? Kusjuures kokkuvõtlikult on su etteheite sisu mehele: miks sa hoolid oma lastest? Päriselt arvad, et see on normaalne? Kui oled nii ebakindel, et ei suuda meest usaldada, kui ta oma eksiga suhtleb, siis on probleem ennekõike sinul – ja sellega tasuks tegelda, enne kui oma paranoiadega suhte lõhud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üleüldse on see jälle mingi väljamõeldud jutuke, ära hakkavad tüütama sellised.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eksnaine on igasuguse väärikuse kaotanud.

Varsti hakkad sina kannatust ja väärikust kaotama ja mida rohkem sa inised mehe kallal, seda õhemaks tema armastus sinu vastu kulub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegelikkuses jääb ikkagi tunne, et ta tahab meest tagasi.

Mitte ainult tunne, vaid ta reaalselt tahabki.
Nojasiis?
Kas tal pole selleks õigust või on see kuidagi kriminaalne? Ta lihtsalt ei oska teisiti ja tal on selleks täielik õigus.

Ja kui sa sellise pehmekese endale valisid, siis arvesta veel edaspidi ka sellega, et mees käib eksi juures remonti tegemas jne.
Probleem on sinus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Oleme poolteist aastat koos elanud ja meil on ühine beebi” – äkki oleks enne kokkukolimist ja lapsesaamist natuke tutvunud ka? Siis ei tuleks üllatusena, et mehel eelmisest suhtest lapsed ja ta neist hoolib. Sinu eks oma lapsest ilmselt ei hooli?

Halloo, see on suur armastus ju! 21.sajand, elatakse ainult üks kord ja muud jutud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks võtta meest sabaga kui sellega toime ei tulda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jääb mulje, et
1) esmalt tahtsid sina selle teise naise meest
) ja nüüd tahab see teine naine sinu meest (no vähemalt sinu arvates)

Miks ühtepidi on okei ja teistpidi ei ole??
Et kui armuke tahab meest – siis on suur sajandi armastus.
Aga kui naine tahab oma meest – siis on igavene nõid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milleks võtta meest sabaga kui sellega toime ei tulda…

Ja milleks otsekohe uus titt taha teha iga “eluarmastusega”!? Ma ei saa selliselt paljunevatest naistest lihtsalt aru. Olnud siis koos, nautinud romantikat ja tulist suhte algust, aga ei, kohe rasedus, titt ja kõik pererõõmud. Ja veel kärgpererõõmud…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eksnaine on igasuguse väärikuse kaotanud.

Sina samuti (lisaks ebakindlusele ja armukadedusele).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle juhtumi puhul paraku tuleb tõesti nentida, et kas natukene kiirustades ei ole seda uut perekonda loodud ja kas sellest tulenevalt ehk polegi need probleemid. Mees ilmselt vahetult enne uut suhet vanast suhtest lahkunud ja pole isegi veel lahkuminekust toibunud, rääkimata siis sellest, et tal oma süümekatest pere lõhkumise pärast jääks veel aega uuele suhtele keskendumiseks.

Teemaalgataja on rumaluke ja natukene paranoiline ka. Hinga nüüd korraks sisse ja välja ja tead, kui eelmine suhe lõppes, siis põhjusega – ilmselt ei taha seal keegi kedagi tagasi, lihtsalt ühelt poolt on eksnaisel õpitud abitus ja palub laste isa lihtsalt appi või kasutab moraalse karguna, teiselt poolt laseb mees oma süütundel lihtsalt süüdimatult tinistada ja siis mõistagi tormab oma eelmise elu uppilendamist kompenseerima.

Lapsed tuleb esikohale seada – see tähendab seda, et ka mehe eelmise elu lapsed vajavad mehe aega ja tähelepanu. Kui nad mingil põhjusel ei ole teie kooselusse suhtunud positiivselt ja ei taha teie juurde käia, siis see on probleem, millega on vaja tegeleda – eelkõige mehel. Kui sulle ei meeldi, et mees käib lastega kohtumas eksnaise pinnal, siis palu tal minna lastega neutraalsele pinnale, kui lapsed teile tulla ei taha. Ausalt, teismeliste lastega kohtumine eksnaise juuresolekul küll teab mis inimõigus ei ole, kui uus partner on olemas. Kui sind häirib, et mees suhtleb eksnaisega liiga sageli, arutage läbi, millised on mehe tegelikud vajadused lastega seonduvaid asju arutada ja mis on mõistlik taluvuspiir sinu jaoks. Ja kuna mehed on mugavad, kes tülisid ei taha, siis kui sa ise näppu p*ses ei hoia, siis üldiselt jääbki vaene meesisend kahevahet pendeldama.

https://www.theroot.com/you-can-t-be-the-next-wife-if-the-ex-wife-still-comes-1-1790860294

Edu kärgpereokses
Kägu, kärgkarjaga – kah lükatõmbamehega, kibestunud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma jällegi ütleks, et kui teismelised lapsed ei taha uue naise kodus käia, siis tuleb ehk uuel naisel sellega leppida. Kuidas neid teismelisi sundida või üldse miks sundida?
Saab kaaluda ka varianti, et isa veedab lastega aega neutraalsel pinnal. No läheb reisile või spaasse või. No ei pea see uus naine seal vahel ilmtingimata olema või olema kade laste peale, et nad ilma temata aega veedavad.
See uus naine ju lastest otseselt ei hooli. Ta hoolib kuvandist, et peab olema nunnu pere. Aga lapsed ei pruugi tahta. Lihtsalt ära käi lastele peale ning las olla neil oma elu. Isegi kui see tähendab, et sina nende ellu ei kuulu. Vägisi koosolemine miski hea plaan küll pole teismeliste puhul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ise ei taha ja teisele ei anna. Täiesti klassikaline eksnaine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Parem oleks muidugi kui eksnaine laste teemal ei tülitaks.
No kui laps ütleks, et tahab muusikakooli jaoks uut viiulit, siis muidugi pole mõtet meest tülitada eksju.
Või kui lapsel on vaja hambaklambrid panna, siis pole ju vaja meest tülitada.
Või kui koolis on lastevanemate koosolek, siis seda pole vaja mehele teada anda eksju.
Või kui last on vaja kuskile sõbra sünnipäevale või võistlustele transportida, siis seda pole vaja mehega arutada.

Kõige sellega saab naine ju ise ka hakkama. Ärgu virisegu, vaid tegutsegu. Ja siis imestatakse kuidas mehed “ekslastest” eemalduvad. Ja kuuleme jutte kuidas eksnaised ei lase suhelda.

Kui kogu igapäevane elu jääb naise korraldada – ehk kohustused naisele, siis on üsna loomulik, et ka õigused jäävad naisele.
Normaalne oleks kui lahkuläinud pere korral näiteks mees õpibki lapsega pooled õhtud nädalast või jääb haige lapsega koju. Või valmistab kostüümi näidendiks või läheb vajadusel arsti juurde ja koolis mingisse pahandustega seotud õppenõukogudesse.
Miks sellised asjad aina meil eksnaiste kaela jäävad? Sest laste kasvatamine pole mehe rida? Sest õige mees nii labaseid asju ei tee? Sest mees ei viitsi? Uus naine ei luba?
Kui lapsevanem, siis ikka täiskohaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ise ei taha ja teisele ei anna. Täiesti klassikaline eksnaine.

Millest järeldad, et see eksnaine ei anna teisele?
Kuna sunnib meest lastega tegelema? Ei kavatsegi teha nägu, et eelmist elu pole olemas olnud? Ei haihtu o´ma jõmpsikatega olematuks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

eksnaisega seovad ainult lapsed,

See on väga suur asi, mitte ainult.
Sebimise koha pealt võid ehk rahulik olla. Kui kohtasid meest ajal, mil ta oli juba eksist lahus ja vaba, ei seo sinu meest ja eksi sellised suhted. Need kahetised suhted ekside vahel jäävad peamiselt õhk siis, kui uut suhte alustati salaja ja manipilatsioonidega eksi selja taga ja sina oleks olnud armukese seisus teatud aja, siis oleks põhjust seda karta.
Hea südamega mees on õnnistus. Kuid ka selle kallal saab viriseda, kui tahta, sest on ju teada, et hea inimene on teistega ka hea. Kui mees oleks eksiga karm ja oma lastega ükskõikne, oleks ta seda ju ka sinuga. Kumbat eelistad?
Kui sa suudad, siis muuda enda pilti ja suhtumist, kärgperena koos olles on sellest ainult kasu, see tuleb kõigile lõppkokkuvõttes kasuks. Ka teie suhtele. Kui sa sellest nüüd ja kohe aru ei saa, siis aastate pärast tagasi vaadates ja võid seda kahetseda, kuivõrd palju parem oleks olnud teie kõigi elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleme mehega poolteist aastat koos elanud, meil on ühine beebi. Minul eelmisest kooselust 10 aastane poeg. Mehel ka eelmisest kooselust lapsed. Alates meie kooselust on mehe eks pidevalt helistanud ja tüüdanud igasuguste teemadega, mis nn. laste teemal. Tegelikkuses jääb ikkagi tunne, et ta tahab meest tagasi. Mees väidab, et armastab mind ja eksnaisega seovad ainult lapsed, aga need kõned kuulab rahulikult ära ja ikkagi allub eksnaise manipulatsioonidele. Tean, et ta käib lapsi vaatamas ja siis kohtuvad ka eksnaisega. Meie juures on lapsed ainult paar korda käinud. Kunanad teismelised, siis ilmselt on eksnaine nad üles ässitanud. Mehe heatahtlikkus eksi suhtes on mind häirima hakanud. Kuidas ta ei saa aru, et temaga manipuleeritakse ja minu vastu üles ässitatakse. Meil on ka viimasel ajal tülid seetõttu. Eksnaine on igasuguse väärikuse kaotanud.

Vaevalt meest eksnaisega kohtumine huvitab, pigem ikka lastega. Eksnaine oskab lihtsalt end sinna kenasti vahele sättida. Täitsa võimalik, et lapsed on eksnaise poolt üles ässitatud ja seetõttu nad teie juurde eriti ka ei tule ja isa käib neid kodus vaatamas (ja seda eksnaisel just vaja ongi). Miks ta eksnaist kenasti ära kuulab?- vat sellepärast, et eksnaine oskab kenasti bitchida, õpitud abitus ja manipuleerimine. Ta teab ja saab väga hästi aru, et teda seovad mehega lapsed ja sellepärast lendab millal iganes laivi. Kuigi sama info saaks mees kätte ka otse lastelt.
Mina olen oma esimese abielu lahutanud. Mingi aja pärast leidis eksmees uue naise, kolis tema juurde. On mingi viisakuspiir, teise inimese uue elu aktsepteerimine. Ei helistata suvalisel ajal jne. Kui on lapsed, siis mingil määral suhtlema ju jäädakse ikka, aga see ei anna õigust teise inimese uut elu lämmatada ja end sinna vahele toppida. Ka ei ole lapsed (tänaseks ammu täiskasvanud) suvalistel aegadel sinna sisse jalutanud, see on ikkagi nende isa ja tema uue naise kodu. Kõik õiguslased, kes te siin väidate, et lahkuläinud perede lastel on ikka üks kodu seal, kus nad elavad ja teine siis lahuselava vanema juures, noh, arvake, mida iganes. Iga pere siseasi.
Abiellusin ka ise uuesti. Abikaasal varasemast laps. Ja sama- on mingid viisakuspiirid, ei mingit hilisõhtusel ajal helistamist ega ootamatut küllatulemist. Elavad meist päris kaugel, seega meie olukord on lihtsam. Meie kodu on meie kodu, mitte läbikäiguhoov.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mees oleks eksiga karm ja oma lastega ükskõikne, oleks ta seda ju ka sinuga. Kumbat eelistad

Mis asi see kumbat on?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Exnaise seisukohalt: ma olen selle mehega juba koos elanud, see ei lõppenud hästi. Ma ei ole ometi nii sooda, et uuesti sama reha otsa koperdada. Pea endale & saage õnnelikux.

Samas lahutas mees minust, mitte meie lastest. Seega on väga tore, kui ta jätkuvalt nendega tegeleda soovib. Jah, teismelised on yldjoontes pädevad suhtlema lahuselava isaga ilma emme vahenduseta, aga nende arusaam elutähtsast ei pruugi kattuda vanemate omaga. Nii et sageli peavad ema-isa siiski omavahel arutama, kas iPhone või matemaatika järeleaitamistunnid. & sellest naabri aknast, mis palli mängides . . . ei nad ise isale räägi.

& kui teil on beebi, siis ma tõesti soovitan lastel mitte teile suvaliselt sisse tormata. Pole tarvis teile tuua kõiki koolis levivaid viiruseid ega trampida huilates kohale just siis, kui pisike on pärast gaasivalusid või hambapakitsust magama jäänud, näokene veel nutust pännis. Ega ole ka suurematel lastel erilist lusti kikivarvul ymber tite käia.

Mina olexin mures hoopis siis, kui mees oma ‘eelmise elu’ lastest teadagi ei tahax. Sest ka teil võib see kooselu yritus lörri minna. Kus Sa siis oma lapsega oled, mõtle ise. Järglastest hooliva mehe puhul pole halvimgi stsenaarium päris nii hull.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleme mehega poolteist aastat koos elanud, meil on ühine beebi. Minul eelmisest kooselust 10 aastane poeg. Mehel ka eelmisest kooselust lapsed. Alates meie kooselust on mehe eks pidevalt helistanud ja tüüdanud igasuguste teemadega, mis nn. laste teemal. Tegelikkuses jääb ikkagi tunne, et ta tahab meest tagasi. Mees väidab, et armastab mind ja eksnaisega seovad ainult lapsed, aga need kõned kuulab rahulikult ära ja ikkagi allub eksnaise manipulatsioonidele. Tean, et ta käib lapsi vaatamas ja siis kohtuvad ka eksnaisega. Meie juures on lapsed ainult paar korda käinud. Kunanad teismelised, siis ilmselt on eksnaine nad üles ässitanud. Mehe heatahtlikkus eksi suhtes on mind häirima hakanud. Kuidas ta ei saa aru, et temaga manipuleeritakse ja minu vastu üles ässitatakse. Meil on ka viimasel ajal tülid seetõttu. Eksnaine on igasuguse väärikuse kaotanud.

Vaevalt meest eksnaisega kohtumine huvitab, pigem ikka lastega. Eksnaine oskab lihtsalt end sinna kenasti vahele sättida. Täitsa võimalik, et lapsed on eksnaise poolt üles ässitatud ja seetõttu nad teie juurde eriti ka ei tule ja isa käib neid kodus vaatamas (ja seda eksnaisel just vaja ongi). Miks ta eksnaist kenasti ära kuulab?- vat sellepärast, et eksnaine oskab kenasti bitchida, õpitud abitus ja manipuleerimine. Ta teab ja saab väga hästi aru, et teda seovad mehega lapsed ja sellepärast lendab millal iganes laivi. Kuigi sama info saaks mees kätte ka otse lastelt.

Mina olen oma esimese abielu lahutanud. Mingi aja pärast leidis eksmees uue naise, kolis tema juurde. On mingi viisakuspiir, teise inimese uue elu aktsepteerimine. Ei helistata suvalisel ajal jne. Kui on lapsed, siis mingil määral suhtlema ju jäädakse ikka, aga see ei anna õigust teise inimese uut elu lämmatada ja end sinna vahele toppida. Ka ei ole lapsed (tänaseks ammu täiskasvanud) suvalistel aegadel sinna sisse jalutanud, see on ikkagi nende isa ja tema uue naise kodu. Kõik õiguslased, kes te siin väidate, et lahkuläinud perede lastel on ikka üks kodu seal, kus nad elavad ja teine siis lahuselava vanema juures, noh, arvake, mida iganes. Iga pere siseasi.

Abiellusin ka ise uuesti. Abikaasal varasemast laps. Ja sama- on mingid viisakuspiirid, ei mingit hilisõhtusel ajal helistamist ega ootamatut küllatulemist. Elavad meist päris kaugel, seega meie olukord on lihtsam. Meie kodu on meie kodu, mitte läbikäiguhoov.

Omaenda lastega tuleb tõepoolest tegeleda suvalisel ajal ööpäevast. Või ainult naine peab millegipärast?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleme mehega poolteist aastat koos elanud, meil on ühine beebi. Minul eelmisest kooselust 10 aastane poeg. Mehel ka eelmisest kooselust lapsed. Alates meie kooselust on mehe eks pidevalt helistanud ja tüüdanud igasuguste teemadega, mis nn. laste teemal. Tegelikkuses jääb ikkagi tunne, et ta tahab meest tagasi. Mees väidab, et armastab mind ja eksnaisega seovad ainult lapsed, aga need kõned kuulab rahulikult ära ja ikkagi allub eksnaise manipulatsioonidele. Tean, et ta käib lapsi vaatamas ja siis kohtuvad ka eksnaisega. Meie juures on lapsed ainult paar korda käinud. Kunanad teismelised, siis ilmselt on eksnaine nad üles ässitanud. Mehe heatahtlikkus eksi suhtes on mind häirima hakanud. Kuidas ta ei saa aru, et temaga manipuleeritakse ja minu vastu üles ässitatakse. Meil on ka viimasel ajal tülid seetõttu. Eksnaine on igasuguse väärikuse kaotanud.

Vaevalt meest eksnaisega kohtumine huvitab, pigem ikka lastega. Eksnaine oskab lihtsalt end sinna kenasti vahele sättida. Täitsa võimalik, et lapsed on eksnaise poolt üles ässitatud ja seetõttu nad teie juurde eriti ka ei tule ja isa käib neid kodus vaatamas (ja seda eksnaisel just vaja ongi). Miks ta eksnaist kenasti ära kuulab?- vat sellepärast, et eksnaine oskab kenasti bitchida, õpitud abitus ja manipuleerimine. Ta teab ja saab väga hästi aru, et teda seovad mehega lapsed ja sellepärast lendab millal iganes laivi. Kuigi sama info saaks mees kätte ka otse lastelt.

Mina olen oma esimese abielu lahutanud. Mingi aja pärast leidis eksmees uue naise, kolis tema juurde. On mingi viisakuspiir, teise inimese uue elu aktsepteerimine. Ei helistata suvalisel ajal jne. Kui on lapsed, siis mingil määral suhtlema ju jäädakse ikka, aga see ei anna õigust teise inimese uut elu lämmatada ja end sinna vahele toppida. Ka ei ole lapsed (tänaseks ammu täiskasvanud) suvalistel aegadel sinna sisse jalutanud, see on ikkagi nende isa ja tema uue naise kodu. Kõik õiguslased, kes te siin väidate, et lahkuläinud perede lastel on ikka üks kodu seal, kus nad elavad ja teine siis lahuselava vanema juures, noh, arvake, mida iganes. Iga pere siseasi.

Abiellusin ka ise uuesti. Abikaasal varasemast laps. Ja sama- on mingid viisakuspiirid, ei mingit hilisõhtusel ajal helistamist ega ootamatut küllatulemist. Elavad meist päris kaugel, seega meie olukord on lihtsam. Meie kodu on meie kodu, mitte läbikäiguhoov.

Omaenda lastega tuleb tõepoolest tegeleda suvalisel ajal ööpäevast. Või ainult naine peab millegipärast?

Kell 22.30 on ikka kindlasti “suvaline aeg”. Tundke viisakuspiire ja teil säilivad ekskaasadega normaalsed suhted. Ja mehe uus naine ütleb teile poes vastu tulles kenasti “tere!”, mitte ei mõtle teist kui vastikust mõrrast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kell 22.30 on ikka kindlasti “suvaline aeg”. Tundke viisakuspiire ja teil säilivad ekskaasadega normaalsed suhted. Ja mehe uus naine ütleb teile poes vastu tulles kenasti “tere!”, mitte ei mõtle teist kui vastikust mõrrast.

Katsu ühest asjast aru saada. Kui alaealine laps kell 22:30 vajab oma mõne vanema abi, siis tavaliselt on ema see, kes on kohustatud kõik oma muud asjad pooleli jätma ja seda abi osutama. Vahet pole, mida ta tegelikult sel hetkel teha plaanis, kas ta magas, tahtis uue mehega seksida, raamatut lugeda või seriaali vaadata.
Miks isal ei ole sama kohustust? Seleta ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kell 22.30 on ikka kindlasti “suvaline aeg”. Tundke viisakuspiire ja teil säilivad ekskaasadega normaalsed suhted. Ja mehe uus naine ütleb teile poes vastu tulles kenasti “tere!”, mitte ei mõtle teist kui vastikust mõrrast.

Püha jumal. Ma nüüd natuke mõtlen järele….. Minu mehe uus naine, ei pidanud ajalooliselt ebaviisakaks kell 22.30 sõnumeid saata. Või ka 00.30. Mingeid viisakuspiire ei eksisteerinud.
No ma eeldan ju selle järgi, et ta on üsna hilise eluviisiga ning kell 22.30 veel ei maga. Ning see on loomulik, et sõnumeid sellel ajal saadetakse.

No see oli nüüd kiusujutt ja utreerimine.
Ma ei saada eksmehele ühtki sõnumit kell 22.30. Sest lapsed on ju minu mure.

Samasugust viisakust eeldan ma mehe uuelt naiselt. Muuhulgas ka seda, et ta minu ja laste ellu ei sekkuks. Sinna hulka kuulub ka asjaolu, et ta ei tule poes meile riiulite vahele “tere” ütlema. Minul on küll üsna ükskõik kui mehe uus mõtleb minust kui vastikust mõrrast – no mida ta niikuinii ju siis tegi kui nende suhe veel avalik ei olnud. Ma võin vabalt mõrd edasi olla, kes tema kauakannatanud meest ahistanud oli.
Mitte alati ei ole vanade naiste unistus, et uued naised neid suuremeelse viisakusega kohtlevad ning armulikult “tere” poetavad.
Minul isiklikult sellist unistust ei ole. Mul on unistus, et see uus enam mu elus kuidagi ei osaleks. Liiga kaua osales mu pereelus niikuinii.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Samasugust viisakust eeldan ma mehe uuelt naiselt. Muuhulgas ka seda, et ta minu ja laste ellu ei sekkuks. Sinna hulka kuulub ka asjaolu, et ta ei tule poes meile riiulite vahele “tere” ütlema. Minul on küll üsna ükskõik kui mehe uus mõtleb minust kui vastikust mõrrast – no mida ta niikuinii ju siis tegi kui nende suhe veel avalik ei olnud. Ma võin vabalt mõrd edasi olla, kes tema kauakannatanud meest ahistanud oli.
Mitte alati ei ole vanade naiste unistus, et uued naised neid suuremeelse viisakusega kohtlevad ning armulikult “tere” poetavad.
Minul isiklikult sellist unistust ei ole. Mul on unistus, et see uus enam mu elus kuidagi ei osaleks. Liiga kaua osales mu pereelus niikuinii.

Kas teed ise uue teema oma riiulivahelisest teretajast või ma teen seda sinu eest?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslane ja eksnaine