Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslane kutsub mind emmeks

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Elukaaslane kutsub mind emmeks

Postitas:
Kägu

Meil pole isegi lapsi, aga meil on koer. Ise kutsub tema end koeraga rääkides issiks ja mind emmeks. Koer on tegelikult tema oma, hakkasime alles paar kuud tagasi koos elama. Mulle koer väga meeldib ja ta on nagu pereliige, aga ma ei pea teda väikeseks titaks ega ennast kellegi emaks. Koer ei ole enam kutsikas, et teda titatada nagunii. Kas reageerin üle? Äkki ei peaks seda üldse tähele panema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas reageerin üle? Äkki ei peaks seda üldse tähele panema?

Teata talle, et sul jäid päevad ära.

Igasugune emmetamine lõppeb sekundiga ja see “seltsimees” hakkab kohe omale ise muna praadima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jep. Reageerid üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see on nüüd küll see kord, kui ütlen, et MIKS sa ometi mehele seda ei räägi?
Täiesti ajuvaba! Sind häirib, kuidas su mees sind kutsub ja tuled seda foorumisse kurtma. Mida see muudab?
Kui sulle ei meeldi, siis ütle otse ja viisakalt nii ja kogu lugu.
Talle mitte meile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka meie pere koerale emme ja koer on kõigi jaoks laps. (Laps tahab välja, viige laps pissile, andke lapsele süüa). Inimlapsed on meil üsna suured ja koera lapsetamisse suhtuvad positiivselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see on nüüd küll see kord, kui ütlen, et MIKS sa ometi mehele seda ei räägi?

No nüüd on see koht, kus ma ütlen, et perekool ju on kõikide suhtlemispuudega naiste foorum!

Nad ei saa oma meestega räägitud, harju sellega. See on tavaline.

Mees on … mingi kivi, mehe lõhn, peenis, sissetulek, jne, AGA mitte inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui mees on isa (inimlastele), siis tuleb see “issi” kergesti, aga kui teemaalgataja mehel enne lapsi ei ole, siis on see ikka üsna ootamatu küll, et üks noormees end kutsika “issiks” nimetab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mees ütleb, kui ütled talle, et sa nagu ei mäleta ühe karvakera enda emakast välja pressimist?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sulle ei meeldi, siis ütle otse ja viisakalt nii ja kogu lugu.
Talle mitte meile.

Kuidas seda viimast lauset nüüd mõista:

“Talle mitte, meile”.

või

“Talle, mitte meile”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vana hea tähenärimine. Kiiruga kirjutatud. Mõeldud oli loomulikult: talle, mitte meile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna oma mehe telefoninumber või meiliaadress, ma ütlen talle ise

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanematel oli kunagi koer ja siis ema ajas ka vahest koera isa juurde, et mine räägi isaga, et ta sind õue viiks. Isa torises vastu – ma olen 3 last üleskasvatanud, nüüd olen veel koerale ka isaks. Ema ütles sellepeale – et vii aga oma karvane poeg õue.
Vahest ütlen ka oma kassile, et tule emme juurde! Hetkel mu karvane poeg istub minu kõrval ja lakub oma hajameelsel moel maniskit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen täheldanud, et inglisekeelses maailmas on see tavaline, et sa oled pigem koera vanem, mitte omanik või peremees. Nad ise kutsuvad end koera, kassi emmeks või issiks. Ka loomaarstid kutsuvad loomaga vastuvõtule tulnud klienti koera issiks või emmeks. Mind see ei häiri. Võibolla tõesti on enda looma peremeheks pidamine sellise üleoleva maiguga. Koer on samahästi kui laps, sest vajab elu lõpuni inimese hoolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see Sind häirib, siis ütlegi talle, et ei kutsuks Sind nii.
Minu arust on see küll natuke imelik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt sama teema kodus. Pole ei lapsi ega lemmikloomi ja mees emmetab mind pidevalt. Selgitaks väga hea meelega mehele, et mulle see emmetamine ei sobi AGA mees jube solvuja kui mingigi noot tema suhtes pigem negatiivselt tuleb. Tean juba ette, et see oleks teema, mis kõva paar kuud temapoolset ükskõiksust ja vaiksemat olekut tekitaks. See aga oleks mulle ilmselt veel ebameeldivam kui see emmetamine 😀 Viimati rääkisin mehele, kuidas mulle ei sobi, et tema vajaduste peale a la tahan vett, kommi vms ta eeldab, et mina teenindan teda. Istume näiteks koos diivanil ja mees ütleb, et tahaks kohupiima. Ma ei reageerinud. Tuli siis uus kutsung:”emme, tahan kohupiima!” Ütlesin talle, et kööki on täpselt 10 sammu😀Peale seda vahejuhtumit ei räägitud minuga täpselt 8 päeva sõnagi. Mina pidasin küll monoloogi temaga, kuidas minu meelest on veider, et ma pean asju ette tassima talle. Loomulikult kui ma oleksin majapidamises nö liikumises ja nkn toimetan ringi, pole probleemi tuua talle, mis vaja aga, et ma ekstra tema pärast aina siblin… Ise ei tuleks selle pealegi, et joogijanuga mehele käsku edastaks, et kuule too juua🙄kui ma just haige poleks vms. Pole päris nii lihtne alati ka nagu mõni ütleb, et miks ei suhtle oma mehega. Suhtleks küll kui see elu mõneks ajaks üldse seisma ei paneks😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täpselt sama teema kodus. Pole ei lapsi ega lemmikloomi ja mees emmetab mind pidevalt. Selgitaks väga hea meelega mehele, et mulle see emmetamine ei sobi AGA mees jube solvuja kui mingigi noot tema suhtes pigem negatiivselt tuleb. Tean juba ette, et see oleks teema, mis kõva paar kuud temapoolset ükskõiksust ja vaiksemat olekut tekitaks. See aga oleks mulle ilmselt veel ebameeldivam kui see emmetamine 😀 Viimati rääkisin mehele, kuidas mulle ei sobi, et tema vajaduste peale a la tahan vett, kommi vms ta eeldab, et mina teenindan teda. Istume näiteks koos diivanil ja mees ütleb, et tahaks kohupiima. Ma ei reageerinud. Tuli siis uus kutsung:”emme, tahan kohupiima!” Ütlesin talle, et kööki on täpselt 10 sammu😀Peale seda vahejuhtumit ei räägitud minuga täpselt 8 päeva sõnagi. Mina pidasin küll monoloogi temaga, kuidas minu meelest on veider, et ma pean asju ette tassima talle. Loomulikult kui ma oleksin majapidamises nö liikumises ja nkn toimetan ringi, pole probleemi tuua talle, mis vaja aga, et ma ekstra tema pärast aina siblin… Ise ei tuleks selle pealegi, et joogijanuga mehele käsku edastaks, et kuule too juua🙄kui ma just haige poleks vms. Pole päris nii lihtne alati ka nagu mõni ütleb, et miks ei suhtle oma mehega. Suhtleks küll kui see elu mõneks ajaks üldse seisma ei paneks😀

Ei, mina küsiksin küll selle peale hoopiski, et miks sa üldse suhtled selle “mehega”, kes ei otsi naist, vaid emmet, eriti kui sulle emme roll selles suhtes ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhtes on päris palju asju, mis tegelikult ei sobi aga kannatab silma kinni pigistada ja pole päris põhjus lahkuminekuks ka. Kui iga asi, mis ei istu inimeses 100%,on põhjus laiali minekuks ja mitte suhtlemiseks, poleks kellelgi paarisuhet vist. Või on teised inimesed suutnud nii täiuslikud kaaslased omale valida…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga öäkk su mehe peale. Mul kasvaks **** kinni sellise käitumise peale. “Emme, too kohupiima”. Mida v*ttu ausõna, vabandust väljenduse eest. Ja 8! päeva ei räägi, kui tema sigadustele viidata. Palju ta sulle maksab, et sellist jama välja kannatad? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga öäkk su mehe peale. Mul kasvaks **** kinni sellise käitumise peale. “Emme, too kohupiima”. Mida v*ttu ausõna, vabandust väljenduse eest. Ja 8! päeva ei räägi, kui tema sigadustele viidata. Palju ta sulle maksab, et sellist jama välja kannatad?

Samad sõnad.
Sel mehel on ju kaugelearenud debiilsus ning vastavalt tuleks seda ka käsitleda.
Mingi sellise kohupiimajama peale ma saadaks ta kõigepealt kööki, kui mingi jonn hakkab, siis saadaks ta juba poodi või üldse kodust ära –
Seal on muidugi ka see teema oluline, kellele kuulub seal kinnisvara.

Kui ta oled ikka kuuse alt sinna tasuta elama võetud, siis kannatad kahjuks selle emme ja kohupiima ära.
Kuigi, tegu on kõige tavalisema koduvägivallaga ja võiks oma eluga midagi tarka ette võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhtes on päris palju asju, mis tegelikult ei sobi aga kannatab silma kinni pigistada ja pole päris põhjus lahkuminekuks ka. Kui iga asi, mis ei istu inimeses 100%,on põhjus laiali minekuks ja mitte suhtlemiseks, poleks kellelgi paarisuhet vist. Või on teised inimesed suutnud nii täiuslikud kaaslased omale valida…

Seal on ikka suur vahe, kas on mingi pisiasi, mille pärast silm kinni pigistatakse, või on selline asi nagu sina kirjeldad. Kuigi jah, mis ühele pisiasi, see teisele katastroof. Kui sinu jaoks on pisiasi, et mees päevade viisi sinuga ei räägi, ja et ta eeldab, et sa teda teenindama pead jne jms, siis muidugi – iga pisiasja pärast ei pea tõesti kohe lahku minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaimse alaarenguga inimene võib küll oma kaaslast emmeks pidada ja jonnida. Kui te lapse peaksite saama siis ilmselt hakkab sellega mänguasjade ja emme tähelepanu pärast kaklema, isa sellisest küll loota ei maksaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla sa oled nii tema emme moodi ja seepärast kutsubki. Oled sa juba oma elukaaslase emaga kohtunud?
Emaga kohtudes saate seda “emmetamise” teemat lähemalt arutada ja tausta analüüsida, miks see nii on ja miks elukaaslane seda teeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tulid külmavärinad selle emme-kohupiima jutu peale. Küsida talt ei saa, miks ta sind nii kutsub, kui teil lapsi pole. Äkki 8 päeva pärast saad teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohupiima-emmel on tegelikult õigus. Kooseluks sobiv partner pole mitte see, kes on absoluutselt ideaalne, vaid see, kelle vigade ja veidrustega leppida suudetakse. Minu jaoks oleks emmetamine täielik turn-off. Mul on kolm last ja loomulikult on abikaasa mind emmeks kutsunud laste ees, aga kui selline käsk tuleks, et emme too kohupiima ja täitmata jätmisel oleks nädalane solvumistuur, siis vot mina isiklikult selliste asjadega iialgi leppida ei suudaks. Kui teil klapib, siis palju õnne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kooseluks sobiv partner pole mitte see, kes on absoluutselt ideaalne, vaid see, kelle vigade ja veidrustega leppida suudetakse.

Arvad, et ta lepib, kui seda siia anonüümselt ja detailideni kirjeldama tuleb…?

Muidugi ta ei lepi, aga kuna ta vblla ongi kuskilt kuuse alt sinna mehe juurde maandunud, siis lihtsalt peab leppima. (ja sellest ka see mehe ülbus emmetamiseks)
Vähemalt tundub loogilisemana kui see variant, et kodutu mees läheb naise juurde elama ja siis pikutades kamandab, et kle, emme, töö köögist kohupiima…

Selline mees leiaks oma Balti jaama tagused sõbrad ilmselt uuesti ja üsna kiirelt üles…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kooseluks sobiv partner pole mitte see, kes on absoluutselt ideaalne, vaid see, kelle vigade ja veidrustega leppida suudetakse.

Muidugi ta ei lepi, aga kuna ta vblla ongi kuskilt kuuse alt sinna mehe juurde maandunud, siis lihtsalt peab leppima. (ja sellest ka see mehe ülbus emmetamiseks)

Vähemalt tundub loogilisemana kui see variant, et kodutu mees läheb naise juurde elama ja siis pikutades kamandab, et kle, emme, töö köögist kohupiima…

Selline mees leiaks oma Balti jaama tagused sõbrad ilmselt uuesti ja üsna kiirelt üles…

See kelle elamises hetkel elame, ei oma tähtsust. Ma ei pea seda veidrat pöördumist minu suhtes lihtsalt nii suureks probleemiks, et mehest lahku minna, ma pole nii head meest varem tundnud. Muidugi ma ei pea sellist emmetamist taluma ja minu oma otsus on olnud seda teemat sügavamalt lahkamisse mitte võtta. Ega ma ei kirjutanud seda kohupiima juttu ka selle pildi loomisena, et mina vaeseke piinlen siin tohutult sisemiselt selle emmetamise tõttu. Kirjutasin lihtsalt teemaalgatajale omapoolse loo😊 Minu mehe ema jättis pere üldse maha kui lapsed alles väiksed olid, ju ta mingit turvatunnet sellest emmetamisest siis leiab, ma ei tea. Sama hästi olen mina mingi veidrik, sest ega mulle tundub imelik see ka kui inimesed oma koerte ja kasside poole nii pöörduvad, et no tule emme, issi juurde vms😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et kui on naise elamine ja mehes midagi ei sobi, ei meeldi, siis on naine julgem kitsaskohti arutama või nö oma õigust nõudma? Ja kui mehe elamine siis naine peab suu kinni ja kõigega nõus kuna pole sõnaõigust eriti? 😀Kõik siis taandubki sellele, kelle elamises elatakse, sellel on suuremad õigused või vähemalt eelis suhtes? Ma vist tõesti imelik inimene ise, sest pole kunagi isegi osanud mõelda nii😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tobe. Keela ära see emmetamine, sulle ei sobi ja nii ütlegi. Tean ka kahte meest, peast põrunud vist, väidetavalt svastika, aga tegelikult teadagi mis kätele tätoveeritud, ja nimetavad endid oma koerte ees issideks. Haige värk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vist tõesti imelik inimene ise, sest pole kunagi isegi osanud mõelda nii😀

Ei vaidle absoluutselt vastu.
Vaata ringi, kahjuks nii on.

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslane kutsub mind emmeks