Esileht Pereelu ja suhted elukaaslane pirtsutab

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: elukaaslane pirtsutab

Postitas:

Oli tüli mehega, põhjust enam õieti ei mäletagi, aga emotsioonid olid kõrgel ning sain muuhulgas kuulda, et talle on vastukarva see, et minu ema pidavat alailma talle mainima, et tal on naisega vedanud. Oleme juba aastaid koos ja nüüd selline avaldus mehelt! Eks siis vist sellepärast on ta periooditi püüdnud leida põhjusi minu ema mittekülastamiseks… mina arvasin tõsimeeli, et tal tegemist ja käisin üksi külas. Olen muidugi isegi kuulnud, kuidas mu ema mind mu mehele kiidab, aga selle peale küll poleks tulnud, et mees seda nii ülearu isiklikult võtab. Naeruväärne ju. Siin küll enamikus naised, aga siiski, kas mehe asemel tõesti solvuksite ja kannaksite salavimma sellise asja peale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees järelikult pole sinu ema arvamusega nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu meelest on selline arvamusavaldus taktitu.
Olgu, naljaga pooleks võib ju öelda, aga kui seda ikka korduvalt rõhutada, siis võib sinu mehel küll tekkida mõte, et kas ämm tahab teda halvemas valguses näidata ja vihjata, et mees pole nii heale naisele vääriline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kultuuriruumis pole kindlasti viisakas oma täiskasvanud lapsi ahviema kombel kiita ja ülistada.

Su ema käitub kohatult. Ütle talle seda, kui ta ise tõesti sellest aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mulle oleks nii öeldud, siis oleksin ka häiritud. Oleneb muidugi, mis hääletooniga ka. Aga kui seda tihti mainitakse, tunneksin ennast halvasti, et nagu ma ei kõlba eriti kuskile, mul vedas, et üldse mehele sain. Poleks too mees mind ära võtnud, oleksin vanatüdrukuna ära surnud. Ehk mehele tekitas see alaväärsuskompleksi? Naeruväärset pole siin midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väide “sul on naisega vedanud” viitab sellele, et ütleja arvates ongi vedanud ja tegelikult pole mees sellist naist väärt. ilmselgelt tunneb mees ennast halvasti, kui tema ämm talle muudkui nina alla hõõrub, et ta põhimõtteliselt üks üsna kehv mees on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu emast on taktitu oma tütart niiviisi kiita, ju siis on mingeid vajaka jäämisi. mehed taluvad vaikides ja siis lõpuks plahvatavad. räägi emaga – et ei korduks selline asi – mees ise teab, kelle naiseks võttis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on selge ja solvav vihje sinu mehele, et ta ei ole sinu ema arvates teie perekonda kuulumist väärt. Sai sinu mitte tänu oma sobivatele omadustele vaid pimeda juhuse tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu ämm mulle nii ütleks, siis paar esimest korda ma nõustuksin temaga, on tõesti hea mees. Aga kui ta juba kolmandat-neljandat korda seda mainiks, siis hakkaks kahtlus pead tõstma, et kas tal on mingi tagamõte.

Hoidku selle eest, kui ämm seda pidevalt ütleks – kiitus Su mehele, kes on seda aastaid talunud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ütleb minu isa hoopis mulle, et mul on mehega vedanud. Ei võta isiklikult, on jah vedanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mulle armastab ämm rõhutada, milline lotovõit ta pojake on. Ei meeldi, sest tean, et ämmal pole tegelikult raasugi objektiivsust oma laste suhtes, kiidab huupi. Küll ma ise tean, milline ta poeg on.

Ema mul kunagi (enne meie pulmi) lõõpis küll, et tal vedas, et keegi ta plikajuraka ikka ära võttis. Selline asi ei häiri raasugi, sest me tunneme teineteist hästi ja piirid on teada.

Kui mu ema nii teeks ja meest häiriks, siis ma olenevalt emast kas räägiksin emaga või järgmisel ütlemisel katkestaksin ema, et aitab nüüd küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oli tüli mehega, põhjust enam õieti ei mäletagi, aga emotsioonid olid kõrgel ning sain muuhulgas kuulda, et talle on vastukarva see, et minu ema pidavat alailma talle mainima, et tal on naisega vedanud. Oleme juba aastaid koos ja nüüd selline avaldus mehelt! Eks siis vist sellepärast on ta periooditi püüdnud leida põhjusi minu ema mittekülastamiseks… mina arvasin tõsimeeli, et tal tegemist ja käisin üksi külas. Olen muidugi isegi kuulnud, kuidas mu ema mind mu mehele kiidab, aga selle peale küll poleks tulnud, et mees seda nii ülearu isiklikult võtab. Naeruväärne ju. Siin küll enamikus naised, aga siiski, kas mehe asemel tõesti solvuksite ja kannaksite salavimma sellise asja peale?[/tsitaat] Kui tegemist on tõesti nina peale viskamisega (ja sellisena see kõlab) siis on mehe solvumine õigustatud. Kuidas sulle meeldiks, kui su ämm või äi sulle pidevalt nina peale viskaks, et sul on mehega vedanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi objektiivne inimene mainiks, et sul on naisega vedanud, oleks see okei. Aga kui ema oma last niimoodi kiidab, siis… no ema meelest on otse loomulikult tema tütar maailma parim, natuke kummaline oleks seda lauset tema suust kuulda, seda enam, et korduvalt.

Mina paluksin oma emal tuure maha võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted elukaaslane pirtsutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.