Esileht Pereelu ja suhted elukaaslased ja Facebook

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: elukaaslased ja Facebook

Postitas:

küsige kaaslastelt ootamatult, et nad näitaksid teile oma fb sõnumeid jms. Mina küsisin ja avastasin väga palju asju, mida varjab. Siuke tunne, et kõik petavad….

+3
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga petavadki! Ainult loll usub vastupidist! This is the world we’re living in!

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel polegi sotsiaalmeedia kontot. Minul on. Kui mees paluks näidata, siis näeks ta üldjuhul mingit kanakarja juttu, näiteks millal lähme kinno, mida teha ühiskingituseks sõpradele ja õpetajale jne. Mitte midagi varjamisväärset.

Mehe telefonis pole ka midagi huvitavat.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mõlemal konto. Kodus on kahe peale 1 läpakas, kord on ühe kontole sisse logitud ja kord teise omale. Parool on niikuinii sama 😀 Mina mehe sõnumeid ei viitsi lugeda, tema ilmselt minu omasid loeb. Aga mul pole ka vahet, sest midagi varjata pole.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:09; 07.12 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsisin ja avastasin väga palju asju, mida varjab.

Mida sa siis avastasid?
Õuuuudselt põõõnev…

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:13; 07.12 06:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma võin iga kell minna vaatama, aga mind ei huvita. tean ta arvuti paroole. tema minu omasid ka. vahest on ta mõnda vestlust näidanud. eks sõnumitest võib igasugu asju välja lugeda, eriti kui konteksti ei mõika. minu mehele näiteks saadab tema eks pidevalt igasuguseid sõnumeid, mis mõne naise pöördesse ajaksid, a mind see küll ei koti – eks neil ole ju ajalugu ja omad asjad. mehe peale olen kindel.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mõlemal konto. Kodus on kahe peale 1 läpakas, kord on ühe kontole sisse logitud ja kord teise omale. Parool on niikuinii sama ???? Mina mehe sõnumeid ei viitsi lugeda, tema ilmselt minu omasid loeb. Aga mul pole ka vahet, sest midagi varjata pole.

Mul ka pole midagi varjata, kuid sellegipoolest ei lubaks ma mitte ühelgi juhul mehel oma e-kirju või messe lugeda.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu mehel ei ole FB kontot, enda oma võin kohe letti lüüa, olen mitme lemmiklooma ja kokanduse grupi liige, nii et eks ta neid retsepte ja kassi-pakkumise kuulutusi võib seal vaadata.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju ikka ei olndu midagi variata, kui nii lahkelt näitas. SIna lihtsal tkujutad ette, et kui ta abosluutselt kõikidest oma tegemistest ja juttudest sõpradega ette ei kanna,s iis on kohe varjamine.

MA näiteks ei ole mehele rääkinud, et plaanime sõbrannadega detsembri lõpuks ühist välja minemist, ainult tüdrukud. Ei ole mõtet enne rääkida, kui kuupäev ja plaanid paigas. Samas ma ei varja ka.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

absoluutselt ei huvita, millest kirjutab ja kas petab või mitte, elan koos selleks, et saaksin iga päev last näha ja ei peaks hakkama kohtu vahet jooksma

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel ei ole ka sotsiaalmeedia kontot ja mitte iialgi ei küsiks ma temalt tema kirjavahetust lugeda. Mina väärtustan omaenda privaatsust ja sama moodi ka oma mehe privaatsust. Tehku mis tahab privaatselt, kuni see mind ei ohusta ja mina oma emotsionaalsed vajadused täidetud saan, ei ole minu asi. Minu vestlused ei ole ju ainult minu omad, samuti on nad vestluspartneri omad, ei ole viisakas teise inimese minule mõeldud vestluseid kolmandale osapoolele näidata. Vahel saad mõnel teemal sõbrannaga palju avameelsemalt rääkida, mees ei suudaks-tahaks mõista kõiki minu mõtteid ja pole ka vaja, milleks. Me ei ole üksteise kloonid, omame eriarvamusi mõnedes küsimustes aga neid eriarvamusi ei ole tingimata oma partnerile vaja nina alla hõõruda. Inimesele peab jääma teatav privaatsfäär. Vähemalt mulle peab, muidu tunneksin end suhtes ahistatuna.

Meie seas on uskumatult palju naiivseid, kes loovad endale inimestest mingi muinasjutulise ettekujutuse ja siis muudkui pettuvad ja solvuvad ja haavuvad. Mina võtan inimesi, ka oma kaasat, sellisena, nagu nad on: ekslikud, imelike kiiksude ja veidrate arvamustega, kompleksidega, kummaliste salatsemistega, sest vahel nad häbenevad partnerile öelda seda, mida sõbrale on nõus ütlema. Aga mis siis sellest, mind see küll ei sega.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 16:05; 06.12 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ajan messengeris peamiselt oma hobiasju ja enamus juttu on veel soomekeelne, mida mu mees ei mõista 😀 Mu mees suhtleb õhtuti minu kõrval diivanil istudes Skype´s oma töökaaslaste ja koostööpartneritega. Ma veel pahandan, et hull, ära tüüta teisi õhtul kell 8 tööasjadega! Aga tema vastab, et need teised ise hakkasid rääkima. Nimetage mind naiivseks ja muidugi ptüi-ptüi-ptüi üle õla, aga mina oleks küll väga üllatunud, kui mu mees mõne teise naisega mingit teemat arendaks. Esiteks on tal päevas iga minut arvel. Teiseks olen mina meist alati see suurema seksuaalsusega olnud. Kui keegi siin peres armukese võtaks, peaksin see loogiliselt mina olema.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hindan samuti kõrgelt kirjade ja telefoni privaatsust.
Mitte, et mul seal midagi varjata oleks. Aga ma olen kuidagi kasvanud sellises arusaamas, et teiste kirju ei loeta, sahtlites ei sorita, riiulites ei luusita jne.
Sama eeldan teiselt vastu.
Aga seetõttu, et ma ei sori ega nuusi, seetõttu hindan kõrgelt ka ausust. Kui otse küsitakse, siis ootan ka otsest vastust. Mitte seda, et öeldakse, et pole midagi ning soovitatakse ravile minna, No kui on, siis on – nii ütlegi.
Kuna minu eks otse küsimisele mind naeruvääristas ja haigeks tembeldas, siis petmise ilmsikstulek oli minu jaoks raske. Ehkki ma ju aimasin. Aga ikka eeldasin, et teisel on nii palju austust, et vastab otse.
Kahjuks on nüüd nii, et ma oma eksiga mingit suhtlust enam ei soovi. Mulle tundub iga tema sõna võlts ja kuidagi …imal. Eks jällegi ei saa aru, et miks me ei võiks normaalselt läbi saada ning suhelda. Ühises seltskonnas käia või muud sellist. Ma ei soovi isegi laste kooli aktusel ta kõrval istuda. Mul on lihtsalt füüsiliselt paha sellise limuka kõrval. Kohe kahju, et mu lastel selline isa on.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 06.12 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et ma midagi põrutavat teada saaks. Meil on mõlemal pidevalt arvutiekraanil FB või meilid lahti, üksteise omi lugemas ei käi. Milleks? Aga kui oleks midagi varjata, siis vaevalt abikaasagi oma arvutit kogu aeg lahti hoiaks, vestlused kõigile näha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees käib fb u korra kuus, umbes siis, kui arveid maksab. Nutitelefoni tal pole ja arvutit kasutabki arvete maksmiseks. Võõraste naistega ei julge rääkidagi, veel vähem hakkab mingit teemat aretama. Mul ei oleks sealt mitte midagi lugeda, temal minu kontolt samuti mitte.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on abikaasa FB kontole ligipääs olemas. Probleem selles, et ma usaldan teda niivõrd palju et ei pea vajalikuks tema sotsiaalkontot kontrollida 🙂 Ka mitte telefoni.
Minu omadele on tal ka ligipääs, sealgi pole midagi põnevat peale töö- ja vabaaja juttu sõpradega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kasutame vaheldumisi teineteise arvuteid (kumb parajasti töötab või ligemal) siis mugavuse pärast mõlemates kõik paroolid salvestatud.Ei õnnestu midagi ” peita”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsige kaaslastelt ootamatult, et nad näitaksid teile oma fb sõnumeid jms. Mina küsisin ja avastasin väga palju asju, mida varjab. Siuke tunne, et kõik petavad….

Oot, kuidas ta varjab, kui ta neid sulle näitab. Väga ebaloogiline. Ega igast näpuliigutusest elus ei peale teisele rääkima. Ja kui küsib, siis näeb. Kus siin pettus on, kui sa küsid ja sulle näidatakse?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige aga rääkige. Mõni on nii kursis oma mehele saadetud sõnumitega et teab lausa selliseid asju, mis temasse üldse ei puutu. Siin ju pidevalt juttu kuidas tuhnitakse mehe mobiilis ja arvutis või ollakse nii kontrolliv, et mees peab lausa iga asja oma naisele ette kandma.

Naisi ongi selles mõttes kahte täiesti erinevat sorti. Ühed on sellised, kes ka ise privaatsust soovivad, teised on sellised, kes sooviks iga päev 24 h oma lähedase ihu küljes rippuda ja iga ta mõtet teada.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 16:05; 06.12 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ise arvan, et mul ei ole midagi valgustkartvat seal sõnumite seas, aga samas kui elukaaslane neid tekste juhuslikult lugema satuks, siis vbla mõne koha peal teeks nendest juttudest mingeid täiesti valesid järeldusi. no näiteks mul on üks sõber, kellega räägime peamiselt ühisest hobist, aeg-ajalt veel hilisõhtul, siis ütlen, et ok ma lähen nüüd magama, soovime üksteisele head ööd. Mingit intiimsust seal ei ole, normaalne viisakus. Aga kui elukaaslane oleks eriliselt armukade ja kujutaks endale ette, et ma varjan midagi ja läheks lugema, siis on väga võimalik, et ta sellest head ööd soovimisest keema läheks.

Teine asi on aga sellega, et kui elukaaslane mulle tuleks ja ütleks, et näita mulle oma sõnumeid… No ma ei tea. Ma saadaks ta pikalt. Siis hakkaksin mina üle mõtlema, et mis tagamõte tal sellega on, nagunii endal on midagi varjata ja nüüd kahtlustab mind ja otsib vabandust, et tüli üles kiskuda. See on teoreetiline olukord minu jaoks siiski. Kui ma olen arvutis ja kellegagi klõbistan, siis ma enamasti ütlen küsimatagi üldjoontes, et kellega ma räägin ja mida arutan.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 22:27; 07.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et tänapäeval keegi ei käigi enam Facebookis.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et tänapäeval keegi ei käigi enam Facebookis.

Tead mõned loevad isegi ajalehti tänapäeval. Ja loevad raamatuid. Mõned saadavad päris kirju ja pakke, ja helistavad sünnipäevaks ja muidu ka. Mõned käivad isegi ilma nutiseadmeta väljas. Mõned inimesed oskavad oma kätega puidust midagi valmis teha. Ja mõned veel peavad loomigi. Olen kuulnud, et isegi põllundusega tegeletakse.
Aga igaüks elab nii nagu oskab. Teise elu sisuks on jällegi kõige uuema sotsiaalmeedia portaali kontot omada ning vaadata ülalt alla neile, kes ikka veel vanas keskkonnas hängivad. Kui sa ikka “Tallinnast” pole, siis võib su üle nalja heita..”issand küll mõned inimesed on ajast maha jäänud”

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 16:22; 06.12 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis on väga võimalik, et ta sellest head ööd soovimisest keema läheks.

Võimalik, et hommikul esimese asjana samuti suhtlete selle “sõbraga oma hobist” ja suhtlus algab sõnadega “sa juba üleval” – ” jah, ma ootasin sind, et meie hobist edasi rääkida” jne.
Arvata võib, et mees hakkab mõtlema, et peaks vist omale ikka kah sarnase hobiga naise otsima.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:13; 07.12 06:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et hommikul esimese asjana samuti suhtlete selle “sõbraga oma hobist” ja suhtlus algab sõnadega “sa juba üleval” – ” jah, ma ootasin sind, et meie hobist edasi rääkida” jne.

Arvata võib, et mees hakkab mõtlema, et peaks vist omale ikka kah sarnase hobiga naise otsima.

Näe, mõnele piisab juba sellest faktist, et on sõber, kellega midagi üldse kirjutad. 😀 Mul on ülikoolis ka kursakaaslane (mees), kes ükskord saatis väga vara hommikul teate, et selle päeva loeng jääb ära. Väga hea, et saatis, muidu oleksin ilmaasjata linna läinud ja alles koolis seda avastanud. Sellest teatest oleksid sina kindlasti välja lugenud terve pika varjatud salasuhteromaani ja läinud endale ummisjalu armukest otsima, arvates, et nüüd võib (mis võib, lausa peab!), et kätte maksta. 😀

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 22:27; 07.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka pole midagi varjata, kuid sellegipoolest ei lubaks ma mitte ühelgi juhul mehel oma e-kirju või messe lugeda.

No minu mees on pisut armukade. Ei, mitte haiglaselt või äärmuslikult, aga selline ta lihtsalt on. Ja ma tean, et ilmselt käib ta vahel harva mu sõnumeid lugemas ja siis saab rahuliku südamega edasi elada. Arvab, et ma ei tea, et ta seda teeb ja mina lasen tal seda arvata.

Kui see talle südamerahu toob, siis mul vahet pole. On ju tore abikaasa olnud viimased 20 aastat, mis ma enam inimest muutma hakkan. Ma ise pole ja ideaalne.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 12:09; 07.12 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hindan samuti kõrgelt kirjade ja telefoni privaatsust.

Mitte, et mul seal midagi varjata oleks. Aga ma olen kuidagi kasvanud sellises arusaamas, et teiste kirju ei loeta, sahtlites ei sorita, riiulites ei luusita jne.

Sama eeldan teiselt vastu.

Aga seetõttu, et ma ei sori ega nuusi, seetõttu hindan kõrgelt ka ausust. Kui otse küsitakse, siis ootan ka otsest vastust. Mitte seda, et öeldakse, et pole midagi ning soovitatakse ravile minna, No kui on, siis on – nii ütlegi.

Kuna minu eks otse küsimisele mind naeruvääristas ja haigeks tembeldas, siis petmise ilmsikstulek oli minu jaoks raske. Ehkki ma ju aimasin. Aga ikka eeldasin, et teisel on nii palju austust, et vastab otse.

Kahjuks on nüüd nii, et ma oma eksiga mingit suhtlust enam ei soovi. Mulle tundub iga tema sõna võlts ja kuidagi …imal. Eks jällegi ei saa aru, et miks me ei võiks normaalselt läbi saada ning suhelda. Ühises seltskonnas käia või muud sellist. Ma ei soovi isegi laste kooli aktusel ta kõrval istuda. Mul on lihtsalt füüsiliselt paha sellise limuka kõrval. Kohe kahju, et mu lastel selline isa on.

Mul hakkab selline olukord tekkima või juba isegi on. Ka mul soovitatakse oma kahtlustustega ravile minna. Ja ometi ma olen veendunud, et mees petab ja valetab. Ma ei ole otseselt küsinud sõnumeid näha, kaudselt aga on juttu neist tulnud ja ainult üks valede rägastik.

Kuidas teil petmine lõpuks ilmsiks tuli?

Teemasse veel, et mina võiksin iga hetk oma telefoni ette näidata. Omateada ei ole midagi varjata, samas kui keegi väga tahab, võib millest iganes probleemi leida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnumite/vestluste salaja lugemine ei too kunagi midagi head. Ainult haiget võib saada.

Tagantjärgi naljakas on mõelda, kuidas ma endise elukaaslase nuhkimiskombest teada sain. Minu telefon oli aastaid n-ö avalik, st et mul polnud ekraanimustrit, ega midagi, mis sisu kaitseks.
Panin siis ükskord lõpuks sõrmejäljetuvastuse peale (telefonis on tänapäeval siiski liiga palju infot), kaasale seda ei pidanud vajalikuks mainida. Ärkasin siis üks hommik üles ja telefon lukus. Härra oli proovinud öösel mu telefoni sisse saada, aga ei jaganud ära, et keera näppu palju tahes, lahti tuleb telefon ikkagi ainult minul.

Kusjuures mul tõepoolest polnud midagi varjata. Vastik tunne tuli sisse ning tagantjärele viisin kokku, et ta suure tõenäosusega luges mu vestlusi regulaarselt (ise seda loomulikult ei tunnistanud). Mul oli varasemalt paar korda, kus mu välismaal elav endine klassivend oli mulle öösel täiesti x kellaaegadel kirjutanud, et “oh miks sa ei maga” – ilmselt oli messengeri aknas siis kohe näha olnud, et ma olen aktiivne ning tõmbasin sellega ta tähelepanu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu mees on pisut armukade. Ei, mitte haiglaselt või äärmuslikult, aga selline ta lihtsalt on. Ja ma tean, et ilmselt käib ta vahel harva mu sõnumeid lugemas ja siis saab rahuliku südamega edasi elada. Arvab, et ma ei tea, et ta seda teeb ja mina lasen tal seda arvata.

Kui see talle südamerahu toob, siis mul vahet pole. On ju tore abikaasa olnud viimased 20 aastat, mis ma enam inimest muutma hakkan. Ma ise pole ja ideaalne.

Ma arvasin, et armukadedus ja teise järgi nuhkimine on rohkem noore pere teema. Kui aga kooselu juba 20 aastat ja mees sinu sõnumeid lugemas käib – vahet pole, kui harva ta seda teeb, siis minu meelest see mees küll eriti tore abikaasa ei ole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu abikaasa midagi sellist nõudma hakkaks, siis oleks see ikka väga tõsine ohumärk – omamisest on vaid sammuke vägivallani.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tahaks varjata, ei leiaks sealt midagi. Ju siis polnud tema meelest varjamist väärt info.
Meil mehega vaba juurdepääs üksteise kontodele, vahel loeme üksteise messengeri, et mingite teemadega end kurssi viia kui ümber jutustada ei viitsi. Midagi kahtlast ei loodagi sealt leida, mu mees pole nii loll, et sellistest asjadest jälgi maha jätaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted elukaaslased ja Facebook

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.