Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslasel käis kiiks peast läbi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Elukaaslasel käis kiiks peast läbi

Postitas:

Tere. Loen seda foorumit juba pikkemat aega ja lihtsalt imestan miks mehed peksavad, otsivad mingeid armukesi, ei hooli oma peredest ja teevad muid lollusi. Kohe ka vabandan enda eesti keele eest, suhlten pidevalt kolmes keeles keeruline grammi korras pidada.

Ise olen noormees pisut alla 30-ne, töökas, seltsiv, optimistlik, elurõõmus, seltskondlik, hea kokk, puhtus armastav, romantiline, pere austav ja hooliv oma lähedastest, mitte vägivaldne, alkohooliga ka ei sõprusta, ei suitseta, ajan oma väiksest ettevõtlust (kuna ei soovinud perest kaugel olla). Ühesõnaga soovisin olla kallimale unistuste mees (tean kõlab naljakalt) kuid hoolimatta sellest mikski tuli kallimale mingi jama pähe, pakkis asjad ja suht kiiresti leidis endale uue armastuse, mulle aga väites et tunded on kustunud ja ei mingit võimalust kooseluks meil rohkem pole, seletasin siiski talle et ta rumalust ei teeks ja lapse elu ohtu ei paneks. Tulutu, armunud ja näeb vinget tuleviku. Ise olen olnud truu, armastav ja hooliv mees ja isa pea 7 aastat.

Alguse sai see jama suvel, kui elukaaslase õe peika hakkas minu kallimale tähelepanu pöörama ja oma armastust talle avaldama. Jah kallim läks õnge ja nii nad armusid ning nüüd siis on neil suur armastus (täpsemalt siis armumine). Käidi isegi välismaal, küll mitte pikkaks ajaks ja peale seda tagasi tulles toodi mulle üleni sügelistes lapse, kellega ma nüüd siis mööda arste jooksen ja kodus toimetan, no pole hullu mina saan hakkama ja pean kokkuleppedest kinni. Teine pool aga esialgsest kokkuleppest kinni ei pea. Lubas et kohe kui ära kolib läheb tööle, saab lapsele koha lasteaeda ja kõik saab neil hästi olema, reaalselt situatsiooni vaadates teadsin juba alguses et nii lihtne see pole ja enda olekut kindlustamatta lootes mingi armastuse peale kes hetkel küll toetab ei jõua kuskile, asjad jäid seal stoppama. Nüüd siis oleme nii kaugel et poeg on hetkel minu juures ravil, teine pool aga seletab et lasteaia koht ja töökoht on tagatud jah seda alles peale seda kui ma natukene temaga üle pikka aja rääkisin et mida ta teeb et aitab pidudest ja muus jamast hakkaku toimetama, tõesti ajab endast välja natukene tema käitumine. Sooviti esialgu nüüd isegi lapse väljakirjutamist präegusest elukohast kuid sissekirjutus jääb puutumatta, linnas on siiski kõik eluolu vajalik olemas ja no ma pole kindel kas mulle mingi aja pärast last üle ukse ei visata ja öeldakse et kasvata ise.

Sotstöötaja juurde me siiski läheme ja räägime asjad selgeks sest no sellises olukorras ma ei sooviks lapsele kohe kuidagi midagi halba, ma tean et ema on lapsele kõikidest kõige tähtsaim. Aga hetkel seda käitumist vaadates on hirmus last tema kätte usaldada.

Tean kui halvasti see saab olla ja mõjuda lapsele.
Tean et suht segane jutt aga endal peas ka präegu segadus, sellepärast olengi selle looga siin.

Kes on midagi sellist läbi elanud jagage oma kogemusi. Kui miski on arusaamatuks jäänud täiendan lugu sest olen foorumis suht tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka selline ideaalne mees nagu Sina. Vahel ma mõtlen, et mul elu oleks justkui läbi, ära elatud. Elu väga hea mehega on mind ülimugavaks muutnud, mulle tundub, et mul pole oma elus enam mitte mingit sõnaõigust. Kõik otsustab mees, kõige eest muretseb mees, ta ei kritiseeri minu vastikut iseloomu ega laiskust. Ma justkui ei vastutakski oma elu ja tegude eest enam ise.

Loomulikult on see minu enda süü, selles pole mingit küsimust. Ma tahtsin lihtsalt selgitada, et väga hea mehe kõrval on ÜLIraske jääda inimeseks, kes sa olid siis, kui elu sinult enamat nõudis.

Ja ühel hetkel tunned, et tahad ka keegi olla. Tahad ise otsustada, tegutseda ja vastutada. Siis võibki juhtuda, et naine teeb midagi pöörast – jätab pere maha, hakkab kommuuni pidama või kurat teab veel mida.

Ega siin muud teha polegi, kui naisel minna lasta. Ja edaspidi pole mõtet üritada kellegi unelmate mees olla. Sa ei tea nagunii, mis tema tegelikud unelmad on.

Muide… üks asi veel. Lisaks muule võib ka olla, et ta polegi Sind kunagi armastanud. Ta hakkas Sinuga koos elama just sel põhjusel, et sa peaksid kõigi kriteeriumite järgi nn unelmate mees olema. Hea partii, noh. Võib-olla ta lootis, et hakkab Sind tänu Sinu heale iseloomule ükskord armastama. Või siis mõtles ta, et hea mees on kõik, mida ta pere loomiseks vajab, armastus polegi nii oluline. Ju ta siis eksis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 18:53; 06.12 19:00; 06.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel, et Sinu asemel üritaks ma taotleda lapse elamiskoha määramist enda juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 18:53; 06.12 19:00; 06.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaa mees, 33. Kuigi minu (subjektiivne) arusaam on, et kõik naised on räpased litsid, müüdavad, siis naiste loogikat arvestades oskan kiirnõu anda. Naised ON EMOTSIONAALSED

Olen tõmmanud ikka jõhkralt, aga naine, kes suhet pikka soovib, tema soovib, et mehel oleks visioono ma eluga , teostus. Sinna juurde lilled, karp komme. … naised ju ei saa aru, et sa keppi tahad ja arvavad, et iga lillekimp on kuld.Sisuliselt sa ikkagi unusstasid Sa mugavaks muutusid. Naine tahab PIDEVAT kuradi tähelepanu või siis hakkab hooramise peale fantaseerima. Agape ja eros, erinev loogika. Kui armastad, käbe vii ta välja, karp komme ja lilled ja kõik muu. aga kui endal ka pohh, mis siis ikka sinu valik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 19:02; 07.12 03:12; 07.12 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on ka selline ideaalne mees nagu Sina. Vahel ma mõtlen, et mul elu oleks justkui läbi, ära elatud. Elu väga hea mehega on mind ülimugavaks muutnud, mulle tundub, et mul pole oma elus enam mitte mingit sõnaõigust. Kõik otsustab mees, kõige eest muretseb mees, ta ei kritiseeri minu vastikut iseloomu ega laiskust. Ma justkui ei vastutakski oma elu ja tegude eest enam ise.

Loomulikult on see minu enda süü, selles pole mingit küsimust. Ma tahtsin lihtsalt selgitada, et väga hea mehe kõrval on ÜLIraske jääda inimeseks, kes sa olid siis, kui elu sinult enamat nõudis.

Ja ühel hetkel tunned, et tahad ka keegi olla. Tahad ise otsustada, tegutseda ja vastutada. Siis võibki juhtuda, et naine teeb midagi pöörast – jätab pere maha, hakkab kommuuni pidama või kurat teab veel mida.

Ega siin muud teha polegi, kui naisel minna lasta. Ja edaspidi pole mõtet üritada kellegi unelmate mees olla. Sa ei tea nagunii, mis tema tegelikud unelmad on.

Muide… üks asi veel. Lisaks muule võib ka olla, et ta polegi Sind kunagi armastanud. Ta hakkas Sinuga koos elama just sel põhjusel, et sa peaksid kõigi kriteeriumite järgi nn unelmate mees olema. Hea partii, noh. Võib-olla ta lootis, et hakkab Sind tänu Sinu heale iseloomule ükskord armastama. Või siis mõtles ta, et hea mees on kõik, mida ta pere loomiseks vajab, armastus polegi nii oluline. Ju ta siis eksis.

[/tsitaat]

Mõistan seda väga hästi, samas pole kunagi talle mingit keelamist otsustuse suhtes esitanud, arvestasin ka tema soovidega kuid kinni hoida pole ka mõttet, lasin tal minna oma eluarmastuse juurde, peaasi et õnnelik on, aga see käitumine ühislapse suhtes on väga ebanormaalne, samas väidab et laps on väga oluline talle ja tähtis kuid seda pole kuskilt poolt näha, selle asemel, et välismaale reisima minna oleks vast pidanud last ravima vaid mitte lasta lapsel veel rohkem haigestuda. Tõsi ta on see uus on hoopis teistsugune peod, joomad, kergemad mõnuained jne. vähemalt nii palju kui on teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lisan veel, et Sinu asemel üritaks ma taotleda lapse elamiskoha määramist enda juurde.
[/tsitaat]

No ma ise ka olen samal arvamusel, sest kolis ta ju külaurkasse, jätsin talle küll auto ja muud pudipadinad et saaks liikuda. Kuid linnas on arstiabi lasteaed kool poed kõik vajalikud asjad olemas ja palju kiiremini kättesaadavad kui maakandis. Samas kui ta nüüd helistab siis laps nutab emme järgi, suht raske seda vaadata, ei tahaks ka emast lapsele midagi halba rääkida vot kuidas olla sellises olukorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mehike kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No ma ise ka olen samal arvamusel, sest kolis ta ju külaurkasse, jätsin talle küll auto ja muud pudipadinad et saaks liikuda. Kuid linnas on arstiabi lasteaed kool poed kõik vajalikud asjad olemas ja palju kiiremini kättesaadavad kui maakandis. Samas kui ta nüüd helistab siis laps nutab emme järgi, suht raske seda vaadata, ei tahaks ka emast lapsele midagi halba rääkida vot kuidas olla sellises olukorras.[/tsitaat]

Vot ei oska öelda. Eks Sina rääkisid loo ju oma seisukohast. Naisel võib asjadest hoopis teistsugune arusaam olla.

Samas, kui Su ex reaalselt elu ja lapsega ilma Sinuta hakkama ei saa, siis tuleb see tee ikkagi ette võtta. Ega see tähenda, et emalt hooldusõigus ära võetaks, ema võib ju last igal ajal vaatama tulla.
Muidugi ära räägi lapsele oma emast halba. Tubli mees oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 18:53; 06.12 19:00; 06.12 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen kaa mees, 33. Kuigi minu (subjektiivne) arusaam on, et kõik naised on räpased litsid, müüdavad, siis naiste loogikat arvestades oskan kiirnõu anda. Naised ON EMOTSIONAALSED

Olen tõmmanud ikka jõhkralt, aga naine, kes suhet pikka soovib, tema soovib, et mehel oleks visioono ma eluga , teostus. Sinna juurde lilled, karp komme. … naised ju ei saa aru, et sa keppi tahad ja arvavad, et iga lillekimp on kuld.Sisuliselt sa ikkagi unusstasid Sa mugavaks muutusid. Naine tahab PIDEVAT kuradi tähelepanu või siis hakkab hooramise peale fantaseerima. Agape ja eros, erinev loogika. Kui armastad, käbe vii ta välja, karp komme ja lilled ja kõik muu. aga kui endal ka pohh, mis siis ikka sinu valik[/tsitaat]

Toimivas suhtes oli kõike lilli sai pidevalt, erinevad teemaõhtud olid, kinoõhtud, väljaskäimised konserdid, mereääres jalutuskäigud, kui oleks olnud soov siis ka ööklubid ja muu pudru, grillimised ja chillimised neid oil ka piisavalt. Ma ei saa öelda et hetkel tunneks puudust naiste seltskonnast, aga mul on hetkel siiski palju keerulisem probleem käsil kuidas ja mida teha kuidas käituda et laps jääks turvalisse paika. Jutt ala \”et las laps jääb minu juurde seniks kuniks sa endal asjad korda seal saad\” ei läinud läbi. Ise ma loomulikult hea meelega ei lammutaks pere laiali vaid otsiks abi kuskilt mujalt aga teine pool ei soovi ega taha ega julge jne sel teemal arutada, sest teiste isikute poolt vaadates polnud meie suhtel miskit viga, tean et hea oleks sattuda mõlemal psüholoogi juurde kuid see blokiti kohe alguses välja. Ei soovitud isegi rääkida sel teemal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad ja suudad, siis jäta laps enda juude. Naine on sul pesueht libu ja sa sa ei taha ju sarnast tulevikku oma lapsele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Mehike kirjutas:[/small]

Vot ei oska öelda. Eks Sina rääkisid loo ju oma seisukohast. Naisel võib asjadest hoopis teistsugune arusaam olla.

Samas, kui Su ex reaalselt elu ja lapsega ilma Sinuta hakkama ei saa, siis tuleb see tee ikkagi ette võtta. Ega see tähenda, et emalt hooldusõigus ära võetaks, ema võib ju last igal ajal vaatama tulla.
Muidugi ära räägi lapsele oma emast halba. Tubli mees oled. [/tsitaat]

Kaks kuud on tal juba möödas sellest ajast mil ta hakkas oma elu organiseerima, selle aja jooksul pole leitud tööd, ei ole tagatud lapsele lasteaia kohta. Ma saan aru jah kui on uus armastus tekkinud kes sponsoreerib kuid see ei tähenda seda et lapse haridus peaks olema multikad, arvuti, autodega mängimine. Ning linnast laps läks tervena ära tagasi toodi haigena. Vaevalt ta sooviks lapse vaatamiseks 200 km ühte otsa sõita. Ma tõesti ei taha et laps saaks kannatada, minuga elades on lapsel hea turvaline (kuid igatsus emme järgi teeb oma töö) emmega elamine paneb kahtluse alla kas seal on ikka turvaline, olgu söödud saab kuid midagi enamat? Ühestkist kokkuleppest ta pole siiani kinni pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui tahad ja suudad, siis jäta laps enda juude. Naine on sul pesueht libu ja sa sa ei taha ju sarnast tulevikku oma lapsele?[/tsitaat]

Eks ettevõtlus jah kannatab mingi aja, sest laps on jäänud sellisesse haigusesse mida ei ravi nädalaga välja, tugiisikud on linnas ka olemas, endal on ka raha kõrvale pandud et ca. 3 kuud saaks ainult lapsega tegeleda. Tean et sealt poolt hakkab sellisel juhul see terror pihta ja laps hakkab siin nutma ja pidevalt ema nõudma, oleks see emme end tõestanud oleks vast lubanud last sinna. Samas sotstöötaja juurde minek, plus uues lasteaias kokkuleppe direktoriga et mind informeeritakse lapse lasteaias käimisest ja muudest tegevustest, samas sotstöötaja saab seal kohapeal käia ja vaadata kuidas lapse elu olu on. Et meelakkumine neil seal olla ka ei saa.

Pooldan siiski seda varianti et last endaga jätta, samat tuleviku või eksi lapsepõlve ma oma lapsele ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mehike kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eks ettevõtlus jah kannatab mingi aja, sest laps on jäänud sellisesse haigusesse mida ei ravi nädalaga välja, tugiisikud on linnas ka olemas, endal on ka raha kõrvale pandud et ca. 3 kuud saaks ainult lapsega tegeleda. Tean et sealt poolt hakkab sellisel juhul see terror pihta ja laps hakkab siin nutma ja pidevalt ema nõudma, oleks see emme end tõestanud oleks vast lubanud last sinna. Samas sotstöötaja juurde minek, plus uues lasteaias kokkuleppe direktoriga et mind informeeritakse lapse lasteaias käimisest ja muudest tegevustest, samas sotstöötaja saab seal kohapeal käia ja vaadata kuidas lapse elu olu on. Et meelakkumine neil seal olla ka ei saa.

Pooldan siiski seda varianti et last endaga jätta, samat tuleviku või eksi lapsepõlve ma oma lapsele ei soovi.[/tsitaat]

Palun võta oma maakonna lastekaitsega ühendust ja kiiremas korras otsi endale ka hea advokaat. Advokaadita pole sul erilisi võimalusi.
Räägi lugu ära, räägi mis sulle muret teeb. Igaks juhuks uuri enne välja lastekaitsja nimi kelle juurde lähed ja googelda, et tegemist poleks mingi isikuga kes on vaid emade poolt.
Sul on võimalus, aga advokaat peab olema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal analoogne teema.Olen 29-ne mees ning suhe kestis 7 aastat.Alguses oli kõik ilus ja tore.(eks tuli ka tülisid ette aga kõigile sai leitud lahendus)Meie ühise kooselu ajal sündis ka laps. Asi läks jamaks suve alguses ,kui mu naine mind pettis(mille sain teada alles hiljuti) Ja siis läks põrgu lahti.Öeldi,et tal tunded kadunud ja otsigu ma endale teine elu.Kui küsisin, et mis juhtus ei vastatud midagi vaid ,et ma ise selles süüdi. Pendeldas mind veel mitu kuud.Väites, et tegi vea ja proovime ühise lapse nimel pereelu päästa. Väitis, et armastab mind ikka ja lihtsalt oli hetkeline emotsionaalne kriis. Sai ka tehtud tuleviku plaane, et mis ja kuidas edasi .Kas kolime ära üldse ja alustame mujal uuelt lehelt. Kuni siis alles hiljuti ütles, et aitab. Ta ei armasta mind ikka ning on väsinud proovimast ja tahab oma elu elada ning ma pidavat seda takistama.Kui küsisin, et millist elu sa siis tahad ei osatud midagi vastata. Ta omale pähe võtnud teise mehe ja see isegi ei loe enam,et see teine on abielus ning ei jäta oma peret! Nüüd juba otsib mitmelt mehelt korraga tähelepanu. Laps jäi esialgu küll talle ning hetkel isegi ei näidata teda mulle. Kuna ma pidavalt liialt emotsionaalne olema ta ei taha minuga hetkel kokku puutuda. Et las läheb veidi aega mööda siis saame rahulikult vestelda ühise lapse tuleviku suhtes.

Ja küsimus, et miks naistel käib kiiks läbi? Kas siis tõesti igavusest hakatakse otsima uut ja põnevat samas kui saaks tegeleda oma praeguse suhte soojendamisega. Selle pööripäeva hetkel, kui kiiks läbi käib on endine mees maailma halvim ja alati kõiges ise süüdi ,et unarusse jätnud jne.

Vabandan kui jutt natukene segane aga endale ka hetkel hinges valitseb segadus kuna Armastasin seda naist meeletult ja hoolin oma lapsest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Mehike kirjutas:[/small]

Palun võta oma maakonna lastekaitsega ühendust ja kiiremas korras otsi endale ka hea advokaat. Advokaadita pole sul erilisi võimalusi.
Räägi lugu ära, räägi mis sulle muret teeb. Igaks juhuks uuri enne välja lastekaitsja nimi kelle juurde lähed ja googelda, et tegemist poleks mingi isikuga kes on vaid emade poolt.
Sul on võimalus, aga advokaat peab olema!
[/tsitaat]

See käik on tehtud, kui ta soovis last välja kirjutada siis pöördusin lastekaitse poole, sealt saadeti sotstöötaja juurde, nüüd on lähiajal minek sotstöötaja juurde jutule mõlemal vanemal, et jõuda selgusele kellega laps elama jääb. Mis sealt edasi hakkab tulema hetkel must maa. Olen tutvunud lastekaitse seadusega ning lähtudes sellest on tegelikult päris palju plusse minu pool. Kohtu on viimane etapp, arvan et suudame asja kohtuväliselt lahendada, juhul kui ema mõistus tagasi tuleb ja laps jääb linna elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Endal analoogne teema.Olen 29-ne mees ning suhe kestis 7 aastat.Alguses oli kõik ilus ja tore.(eks tuli ka tülisid ette aga kõigile sai leitud lahendus)Meie ühise kooselu ajal sündis ka laps. Asi läks jamaks suve alguses ,kui mu naine mind pettis(mille sain teada alles hiljuti) Ja siis läks põrgu lahti.Öeldi,et tal tunded kadunud ja otsigu ma endale teine elu.Kui küsisin, et mis juhtus ei vastatud midagi vaid ,et ma ise selles süüdi. Pendeldas mind veel mitu kuud.Väites, et tegi vea ja proovime ühise lapse nimel pereelu päästa. Väitis, et armastab mind ikka ja lihtsalt oli hetkeline emotsionaalne kriis. Sai ka tehtud tuleviku plaane, et mis ja kuidas edasi .Kas kolime ära üldse ja alustame mujal uuelt lehelt. Kuni siis alles hiljuti ütles, et aitab. Ta ei armasta mind ikka ning on väsinud proovimast ja tahab oma elu elada ning ma pidavat seda takistama.Kui küsisin, et millist elu sa siis tahad ei osatud midagi vastata. Ta omale pähe võtnud teise mehe ja see isegi ei loe enam,et see teine on abielus ning ei jäta oma peret! Nüüd juba otsib mitmelt mehelt korraga tähelepanu. Laps jäi esialgu küll talle ning hetkel isegi ei näidata teda mulle. Kuna ma pidavalt liialt emotsionaalne olema ta ei taha minuga hetkel kokku puutuda. Et las läheb veidi aega mööda siis saame rahulikult vestelda ühise lapse tuleviku suhtes.

Ja küsimus, et miks naistel käib kiiks läbi? Kas siis tõesti igavusest hakatakse otsima uut ja põnevat samas kui saaks tegeleda oma praeguse suhte soojendamisega. Selle pööripäeva hetkel, kui kiiks läbi käib on endine mees maailma halvim ja alati kõiges ise süüdi ,et unarusse jätnud jne.

Vabandan kui jutt natukene segane aga endale ka hetkel hinges valitseb segadus kuna Armastasin seda naist meeletult ja hoolin oma lapsest.[/tsitaat]
Naistel käivad jah mingid kiiksud läbi,eriti kodustel.Mehed on sageli adrenaliinisõltlased,siis naised janunevad ka mingi põnevuse järgi,head mehed on nende jaoks igavad.Mul ka 2 sarnast lugu olnud,kus mind jäeti maha nii külajoodiku kui kinnipeetava pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Endal analoogne teema.Olen 29-ne mees ning suhe kestis 7 aastat.Alguses oli kõik ilus ja tore.(eks tuli ka tülisid ette aga kõigile sai leitud lahendus)Meie ühise kooselu ajal sündis ka laps. Asi läks jamaks suve alguses ,kui mu naine mind pettis(mille sain teada alles hiljuti) Ja siis läks põrgu lahti.Öeldi,et tal tunded kadunud ja otsigu ma endale teine elu.Kui küsisin, et mis juhtus ei vastatud midagi vaid ,et ma ise selles süüdi. Pendeldas mind veel mitu kuud.Väites, et tegi vea ja proovime ühise lapse nimel pereelu päästa. Väitis, et armastab mind ikka ja lihtsalt oli hetkeline emotsionaalne kriis. Sai ka tehtud tuleviku plaane, et mis ja kuidas edasi .Kas kolime ära üldse ja alustame mujal uuelt lehelt. Kuni siis alles hiljuti ütles, et aitab. Ta ei armasta mind ikka ning on väsinud proovimast ja tahab oma elu elada ning ma pidavat seda takistama.Kui küsisin, et millist elu sa siis tahad ei osatud midagi vastata. Ta omale pähe võtnud teise mehe ja see isegi ei loe enam,et see teine on abielus ning ei jäta oma peret! Nüüd juba otsib mitmelt mehelt korraga tähelepanu. Laps jäi esialgu küll talle ning hetkel isegi ei näidata teda mulle. Kuna ma pidavalt liialt emotsionaalne olema ta ei taha minuga hetkel kokku puutuda. Et las läheb veidi aega mööda siis saame rahulikult vestelda ühise lapse tuleviku suhtes.

Ja küsimus, et miks naistel käib kiiks läbi? Kas siis tõesti igavusest hakatakse otsima uut ja põnevat samas kui saaks tegeleda oma praeguse suhte soojendamisega. Selle pööripäeva hetkel, kui kiiks läbi käib on endine mees maailma halvim ja alati kõiges ise süüdi ,et unarusse jätnud jne.

Vabandan kui jutt natukene segane aga endale ka hetkel hinges valitseb segadus kuna Armastasin seda naist meeletult ja hoolin oma lapsest.[/tsitaat]

Oi kui tuttav lugu, oi kui tuttav lugu. Peaaegu täpp täppi… Hetkel selline tunne et oled seda kõike minu selja tagant näinud. Ainult et mulle ei tuldud jutuga et prooviks lapse pärast asja edasi viia ja tean mis pingutusi see vajaks. Hetkel olen tal lasknud minna ainult et lapse pärast olen mures … sest isegi selle väikse ajaga kõik meie ühispingutused on nullitud. Oh jah… tean mida tunned

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Naistel käivad jah mingid kiiksud läbi,eriti kodustel.Mehed on sageli adrenaliinisõltlased,siis naised janunevad ka mingi põnevuse järgi,head mehed on nende jaoks igavad.Mul ka 2 sarnast lugu olnud,kus mind jäeti maha nii külajoodiku kui kinnipeetava pärast.[/tsitaat]

No… meil oli naise õde ka terve suve külas see ka paras piiga. Naine soovis tööle minna siis sai talle suve alguseks ka töö orgunnitud, hakkas olema nö. argipäevaelu… ma ise surem ekstriimi vend küll pole. Mul see lugu ka suht värske kui aus olla oleme lahus ca. 4 kuud… mure koht on siiski poeg… saan aru kui ta jääks kuskil siia samma ligidale aga et nüüd 200 km kaugusele… ta nullib suht ära suhtlemise kas enda oma, lapsega või siis minu oma, lapsega. Selle peale ta loomulikult hetkel ei mõtle mis tagajärjed võivad olla. Ma saan aru kui ma oleks vägivaldne, psühh, joodik või veel midagi aga ma pole seda, olen alati austanud, olnud truu ja armastanud esialgu teda ja siis hiljem ka perre sündind last, olen hea ja tore, elurõõmus noormees. Aga tee mida sa tahad… kas peab tõesti lööma, jooma, petma ja muud jama tootma et säilitada pere, uskumattu… kuna tavaliselt kurdetakse just nende probleemide üle et mees peksab, joob ja teeb veel muid halbu asju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te mehed, kes siin kurdate, oletegi liiga pehmekesed. Osa naisi on ka sellised, ooberdavad ja siiberdavad, siis saavad sinika ja ikka ei mõista. Mehed võmmu ei saa, aga nad jäetakse huvitavama isendi ilmumisel unarusse ja sellises olukorras üritab selline mees veel armsam ja toredam olla. Miks küll?

Normaalses kooselus toimub mõõdukas võimuvõitlus pidavalt, see ongi pika ja normaalse suhte võti, et alla ei anna, oled ikka egoist ka, samas teed kompromisse, kui just peab ja alati pead meeles, et ei sina ise ega ka kaaslane end õnnetuna ei tunneks.

Veel mu meelest tuleks partneri valikul väga silmas pidada, et naljast ühtmoodi aru saadakse, muidu kisub ruttu võssa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Naistel käivad jah mingid kiiksud läbi,eriti kodustel.Mehed on sageli adrenaliinisõltlased,siis naised janunevad ka mingi põnevuse järgi,head mehed on nende jaoks igavad.Mul ka 2 sarnast lugu olnud,kus mind jäeti maha nii külajoodiku kui kinnipeetava pärast.[/tsitaat]ära valeta, ise panid kõrvalt hoopis. Pealegi ei mahu sa kuidagi \”hea mehe\” definitsiooni alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selleine naine, kes kunagi \”lolliks\” läks.

Algus oli täiesti vale, abiellusime selle pärast, et jäin pm täiesti ebaloogiliselt rasedaks. Minu jaoks kohutav shokk, aga aborti ka ei suutnud teha. Mees kosis ja tundsin, et olen kohustatud nõustuma. St, mees oli väga-väga armunud, piiras mind ikka väga pikalt enne, kui lähedasemaks saime. Mina võtsin teda kui lihtsalt sõpra, mingit keemiat polnud.
Saime 2 last. Mees oli igati tore ja hea, rahulik, ei joonud peaaegu midagi, ei suitsetanud, lastest hoolis jne. Meie omavaheline suhe aga jooksis rappa seetõttu, et iseloomud täiesti erinevad – mina selline energiline suslik, tema täielik flegma. Isegi kakelda ei saanud temaga, ta oli liiga rahulik- mis sa üksi ikka kakled. Mingist romantikast ja üritustest tema puhul rääkida ei saanud, 25-aastane vanainimene, kõik mu pingutused jooksid liiva.
Tulemus oli raskekujuline depressioon, mida ma diagnoosida ise muidugi ei osanud. Kogu aeg oli tunne, et keegi peaks mind lööma, füüsiliselt valu tegema, et sisemist valu tasakaalustada. Mäletan, et oli nii valus olla, et vahest jäin täiesti kivisse, pisarad voolasid jne. Lõpuks viis asi enesetapumõteteni. Päris plaani polnud, aga sel perioodil tegin lihtsalt maateedel kiiruskatseid, mäletan, et mingil kitsal kurvilisel teel sain oma roheliste lubade ja vana Opeli-rimakaga 130 sisse. Kui kohale jõudsin (pärast sellist pooletunnilist sõitu), siis ei suutnud autost välja tulla, hakkasin pingelangusest jälle töinama. Esimeste külmadega, kui libedaks läks, jõin ennast veel parasjagu vinti ja läksin kuskile Lasnaka äärele driftima. Tõsiselt häbi mõelda, pole kunagi enam alkoholi tarvitanuna rooli istunud ja vihkan südamest igasuguseid roolijoodikuid. Mälestus sellest nagu läbi une, ainus, mis meenub, on surmasoov ja see valu. Hea, et ma kellegi surnuks ei sõitnud.
Tegin ettepaneku minnaperenõustamisese, mees keeldus. Rääkisin emale oma olukorrast, tema soovitus oli ennast laste pärast ohverdada. Mina tahan ennast ära tappa ja tema soovitab ohverdada!
Igatahes katus sõitis niikaua, kuni järsku tuli mõistus pähe – mine lahku, see on su lastele parem variant kui surnud ema!
Siis tuligi selgus majja. Lasin ennast mõttes vabaks ja kergendus tuli. Tekkisid paar mõttetutv suhet, kolisin minema. Umbes poole aasta pärast sai kõigest villand, saatsin oma tolleaegse kepisõbra kuu peale ja võtsin ennast kokku – pakkusin selleks ajaks oma eksabikaasale, et üritame laste pärast uuesti. Tema vastu, et ei saa mind usaldada jne.
Igatahes olin kergendunud. Kuu aja pärast kohtasin oma teist abikaasat, kellega oli metsik keemia, hea kepp ja palju pidusid. Kui eks haisu ninna sai, pööras totaalselt ära – kirjutas armastuskirju ja tahtis mind tagasi. Vot siis aga ei olnud enam tõesti midagi teha – olin totaalselt armunud. Tundsin, et ma elan, esimest korda elus. Orgasm pani mind õnnest nutma – see füüsiline ja emotsionaalne värk korraga. Uus boyfriend oli seksuaalselt temperamendilt nagu mina – kirglik seks, 3-7 korda ööpäevas, palju fantaasiat ja jne. Minu eksabikaas, ühtlasi minu esimene mees üldse, oli kohutavalt häbelik ja vaoshoitud, lisaks oli tema vastupidavus maksimaalsekt 2-3 minutit ja pärast seda ta keeras lihtsalt magama, ei mingit uut roundi.

Ma olen oma otsuste pärast meeletult kloppida saanud, aga ma ei kahetse midagi. Lapsed olen üles kasvatanud normaalseteks inimesteks, ise olen ka kasvanud. Tean, et selle esimese mehega poleks ma kunagi õnnelikusk saanud ja tean, et ka tema mitte. Ta leidis endale mõned aastad hiljem tõeliselt normaalse naise, kellega kokku sobib. Said ka ühise lapse ja mul on nende pärast hea meel. Ühiseid lapsi olema ka kogu aeg koos kasvatanud, nv tavaliselt kõik isa juures veetnud.

Igatahes selle pika jutu lõpetuseks – vaevalt, et see mingi kiiks on. Armumine ei küsi. Kui armastus kadunud, siis ei aita mingi \”olen hea mees\”, kahjuks. Ja täiesti võimalik, et teil ka seks ei sobinud. Või lihtsalt see 5-7 aasta ongi tavaline, kus paarid lahku lähevad, kus uudsus ja kiim on suhtest kadunud ja asendunud kalli argipäevaga. Aga süda tahab, mida süda tahab. Kui hingelist sidet ei ole, sellist tõelist sõprust ja ühtsust – siis on suhe väljaspoolt haavatav. Armastust ei ole võimalik välja teenida. See asi npeab olema vastastikune – mitte et ma olen hea naine/mees, siis mind lausa PEAB armastama. Suhe pole punktide kogumine, omavaheline klapp peab olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 00:31; 07.12 11:49; 08.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele Sa oskad jah, kirjutada. Ma ise olen 33, mees, naistes ja elus pettunud, samamoodi kihutasin tol ajal oma Opeli rimakaga, vectra A ja sain kanalis 170 isegi sisse. Siis hakkas auto vibama ja sillapost möödus napilt, Kadriorus said politseid mind kätte, allusin peatumismärguandele.

Poliis ronis autost välja ja kohe pandi lutt suhu. Sinna juurde öeldi, et sa oled ju kaine. Luti sisse puhusin 2,5 promilli (silmini, koomas).

Selle peale saabus kohe arestikas, kus ma esimese hooga keerasin magama, kuigi tuli põles näkku ja ülisitt oli olla. Mõne aja pärast ärkasin ja oli pohm, suur , jäle räige pohm, aga metallist luugi august mind piiluv ametnik ei lasknud välja.

Sain kriminaalkaristuse raske joobe pärast ja riigiasutustes töötamine välistatud. (see rikkus nii mõndagi, siiani rikub)

Ärge muretsege, on rohkem pees inimesi. Aga minu meelest on kõik naised sellised, et kui mees tähelepanu ei osuta, siis naine hakkab hooramise peale fantaseerima, samas mehe loogika on vastupidi, saada keegi kindel, keegi \”kodustada\” ja vallutada – kes garanteerib tasuta seksi, sest mees tahab korra ülepäeviti saada (kui on terve, tavaline jms).

Endal on seljataga ka pikad suhted kuigi noor, mida ma kindlalt tean, kõik naised on litsid e hakkavad hooramise peale mõtlema kui mees ei pööra tähelepanu.

Mees tahab keppi ja sööki, kogu loogika, aga naised tahavad lilli ja kommikarpe ja regulaarselt ja kui ei anna, siis läheb otsib mingi vända, kes annab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 19:02; 07.12 03:12; 07.12 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule sina, 33aastane mees. Otsi endale õige (! mõtle hoolega, mida tähendab \”endale õige\”) naine ja ära suru kõiki ühte litsipatta. Ja ära arva, et naine peaks pärast nn \”kodustamist\” õhust ja armastusest õitsema. Raputa end kibestumisest, enesehaletsusest ja oma naba imetlemisest üles – iga suhe vajab emotsionaalset panust (mitte kommikarpe!), muidu see sureb, varem või hiljem.

Iseenesest ei teki ega kao siin ilmas miski, kõigel on põhjus – muuta ei saa maailma ega teist inimest, vaid iseennast. Alusta sellest.

34aastane naine, 14 aastat abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasele Sa oskad jah, kirjutada. Ma ise olen 33, mees, naistes ja elus pettunud, samamoodi kihutasin tol ajal oma Opeli rimakaga, vectra A ja sain kanalis 170 isegi sisse. Siis hakkas auto vibama ja sillapost möödus napilt, Kadriorus said politseid mind kätte, allusin peatumismärguandele.

Poliis ronis autost välja ja kohe pandi lutt suhu. Sinna juurde öeldi, et sa oled ju kaine. Luti sisse puhusin 2,5 promilli (silmini, koomas).

Selle peale saabus kohe arestikas, kus ma esimese hooga keerasin magama, kuigi tuli põles näkku ja ülisitt oli olla. Mõne aja pärast ärkasin ja oli pohm, suur , jäle räige pohm, aga metallist luugi august mind piiluv ametnik ei lasknud välja.

Sain kriminaalkaristuse raske joobe pärast ja riigiasutustes töötamine välistatud. (see rikkus nii mõndagi, siiani rikub)

Ärge muretsege, on rohkem pees inimesi. Aga minu meelest on kõik naised sellised, et kui mees tähelepanu ei osuta, siis naine hakkab hooramise peale fantaseerima, samas mehe loogika on vastupidi, saada keegi kindel, keegi \”kodustada\” ja vallutada – kes garanteerib tasuta seksi, sest mees tahab korra ülepäeviti saada (kui on terve, tavaline jms).

Endal on seljataga ka pikad suhted kuigi noor, mida ma kindlalt tean, kõik naised on litsid e hakkavad hooramise peale mõtlema kui mees ei pööra tähelepanu.

Mees tahab keppi ja sööki, kogu loogika, aga naised tahavad lilli ja kommikarpe ja regulaarselt ja kui ei anna, siis läheb otsib mingi vända, kes annab [/tsitaat]
Sa võid ju seda hooramiseks nimetada, aga tegelikult tähendab hoormaine just seda, mida teevad peamiselt mehed – vaatamata sellele, et kodus naine olemas ja kõik korras, vaja ikka kellelegi uuele ära keerata, puhtalt seksuaalses mõttes.
Naine tahab aga kogu komplekti – hea seksi lisaks huvitavat elu, veidi ohtu, vaheldust ja mis peamine – üle pea käivaid tundeid. Sest just see viimane on meeletu afrodisiaakum. Eelmäng ei ole minu jaoks kunagi olnud mingi asi mida voodis ette võtta – eelmäng on kogu elu. Kui see on õige, siis voodis ei vaja ma enam mingit eelmängu, olen alati valmis. See tähendab, et olen sisemiselt erutunud kogu aeg, elu ongi seks. Nagu see tunne, mida tekitab hea muusika, kiire autosõit või langevarjuhüpped.
Loomulikult ei ole kõik sellised. Aga mina olen ja ilmselt pole ma ainuke.

Mingi \”kõik on litsid\” kõlab sama mõttetult kui et \”kõik mehed on sead\” – see on lihtsalt kibestunud inimese pettumuse väljendus ja soov naised paika panna, liigitada, olukord enda jaoks kuidagi kontrolli alla saada.
Minu soovitus – ära kogu seda kibestumust enda sisse, see hävitab su enda, võtab sult võimaluse puhtalt lehelt alustada. Lase lõdvaks ja õnn tuleb ise su juurde! Maailmas on siiski nii palju ilusat

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 00:31; 07.12 11:49; 08.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et selles loos on see niiöelda naine päris nooruke. Alguses oli mudiugi kõik ilus ja kaunis, aga nüüd ei jaksanud see noor tüdruk enam mingi mehega kodu mängida, kuigi laps juba olemas. Lase naisel oma sarved maha joosta. Las laps elab sinuga ja las naine teeb mis tahab. Mingi hetk võib isegi \”mõistus\” pähe tagasi tulla, kuigi see peaks normaalne käitumine olema noorel naisel, aga kahjuks juba laps tehtud. Ole nüüd mees ja ole oma lapsega ja ära keela naisel oma lapsega kohtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu eks räägib ka kõigile kui hea ja tore ja armastav ta on, naine keeras peast ära ja jättis ta maha. Mainimata aga jätab, et ise ta rakendas mu peal vaimset ja füüsilist vägivalda.

Jah muidugi naised keeravad niisama peast ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To kägu (naine) nimetad , et hooramine olevat meeste soov.

Mina aga väidan, et mehed ja naised hooravad TÄPSELT samapalju ja lahend on ühiskonna väärtuses nihe teha tervikuna. Alates haridussüsteemi muudatusega. Aga sa ei näe tervikus vahet teha ja tahad ikka oma jura ajada.. anna minna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 19:02; 07.12 03:12; 07.12 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pakun, et selles loos on see niiöelda naine päris nooruke. Alguses oli mudiugi kõik ilus ja kaunis, aga nüüd ei jaksanud see noor tüdruk enam mingi mehega kodu mängida, kuigi laps juba olemas. Lase naisel oma sarved maha joosta. Las laps elab sinuga ja las naine teeb mis tahab. Mingi hetk võib isegi \”mõistus\” pähe tagasi tulla, kuigi see peaks normaalne käitumine olema noorel naisel, aga kahjuks juba laps tehtud. Ole nüüd mees ja ole oma lapsega ja ära keela naisel oma lapsega kohtuda.[/tsitaat]

Jah me hakkasime elama suht noorelt koos, pm peale keskat. Vot siin jahuvad paljud oma seksist ja muust plamast, aga jah seda kõike oli ja piisavas koguses nii nagu meil kokkuleppitud oli, olen siiski energiline aktiivne ja hingelt noor. Kuid hetkel jah on teema selles et kellega siis laps jääks, mind plokitakse välja selle mõttega et laps minuga jääks ja soovitakse laps sinna \”hullarisse\” viia. Ma oleks vast isegi nõus, kuid kui kuuled et seal ainult juuakse ja pannakse pidu ja sebitakse ja elu on nö. lill siis on ikka jama jama. Olengi nüüd kahe vahel… tean et kuidagi peaks olema võimalik reguleerida sotstöötaja järelvalvet seal 200 km kaugusel, endal lihtsalt puht füüsiliselt puudub see võimalus et iga päev 200+200km maha sõita. Minu külaskäigud jääks sel juhul nv ja pühad + suvevaheaeg. Sel juhul tehakse sellest uuest elukaaslasest talle issi, kuna präegu kui laps siin ravil minu juures siis on näha et lapse kallal töödatakse. Ise ma lähiaastatel suhtesse kohe kindlasti ei roni, seega minuga elades jääks nii ema kui isa nendeks kes alguses on olnud laps ei ole ka väike ja väga armastab nii mind kui ema. Tean keeruline otsustada, siin hakkab igatsema ema järgi seal minu järgi, oleks seal maakandis endal vähemalt tuttavaid siis oleks vast rahulikum sest see loba mis lapsega olev vanem võib rääkida ei pruugi vastata tõele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritasin talle toeks olla, kui oli mingi idee siis aitasin tal seda täite viia, pole talle kunagi midagi keelanud. Lihtsalt liiga järsku see kõik, jäi arusaamatuks, ning see mida ta alguses lubas sellest ei pea kinni. Kui tahab armastust siis palun võtku, aga milleks siis lapse elu ohtu seab? Hetkel laps minu juures ning arst vaatas mind suurte silmadega kui me vastuvõtul käisime \”kus k…di te varem olite et lapsel niimoodi tervis ära\” üpris meeldiv tunne oli, aga seletasin ära et emmega oli välismaal reisil ja laps toodi kohe peale eestisse tagasi tulekut minu kätte, siis rahunes ka arstitädi maha… nüüd kreemid, tabletid ja nädalas 2-3 korda arsti juures käimine. Sellest see segadus on mu peas, ma ei pea viha eksi peale meie pärast kuid see mida meie lapsega \”saavutati\” nii lühikese ajaga see ajab küll vihale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sinu küsimuse kohta ei oska midagi targemat öelda, kui sa ise oled juba teinud, et oled palunud appi kolmanda osapoole – sots.töötaja. tark tegu, eks sealt hakkab midagi hargnema.

vabandust, et lähen sinu teemast mööda, aga sõnal on jõud ja see ei ole pisiasi. oled võtnud endale nimeks \”mehike\”. see näitab su kohta nii mõndagi. kui su juttu lugeda, siis näib, et oled ettevõtlik ja tegus mees. just nimelt \”mees\”. ära pisenda end ise \”mehikeseks\”. kui sa juba sellise sõna enda nimena välja käid, siis on ka su elutunnetus \”mehikeselik\”. ja seda ei talu ükski naine, ei endine ega ka tulevane. (ja see ei ole siin mingi kommikarbi ja lillede teema, mida üks teine \”mehike\” siin teemas (elutunnetuse järgi) arvab naisi vajavat, vaatamata sellele, et on tõeline murdja oma arust).

selline alaväärtuslik hoiak võib muidugi peale tulla, kui elu on jamasti, naine on maha jätnud, justkui näkku sülitanud, uus \”äge\” mees kipub lapsele isaks – muidugi tuleb \”mehikese\” tunne peale. lihtsalt mõtle selle peale, et sõnal on jõud, tegelikult oled sa Mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]To kägu (naine) nimetad , et hooramine olevat meeste soov.

Mina aga väidan, et mehed ja naised hooravad TÄPSELT samapalju ja lahend on ühiskonna väärtuses nihe teha tervikuna. Alates haridussüsteemi muudatusega. Aga sa ei näe tervikus vahet teha ja tahad ikka oma jura ajada.. anna minna[/tsitaat]
Väida mida tahes. Naised on siiski lapsed saanuna palju perekesksemad. Vaata siingi teemasid, kus rase naine jäetakse maha või pärast lapse sündi avastatakse, et mehel vahepeal armuke tekkinud. Ise vallalisena saan kogu aeg kirju abielumeestelt, kes konkreetselt otsivad armukest. Kui naine astub pere kõrvalt suhtesse,siis tavaliselt tekib see tunnete baasil, lihtsalt satutakse mõne sobiva inimesega kokku, kes kired üles kütab. Aga need tutvumisportaali mehed otsivad täiesti teadlikult lihtsalt panovärki.
Aga ega ma ei väidagi, et naised nö litsi ei löö. Küll aga väitsid just sina(?), et pigem on mehed need tublid ja korralikud ja naised jubedad litsid. Sellele siis vastasingi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 00:31; 07.12 11:49; 08.12 15:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslasel käis kiiks peast läbi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.