Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elukoha ümberkirjutus Tartusse. vajan abi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Elukoha ümberkirjutus Tartusse. vajan abi

Postitas:

Minu ja lapse sissekirjutus on Nõo valda. Nüüd on soov panna laps Tartusse lasteaeda. Selleks pean lapse kiirelt tartu linna sisse kirjutama.
Küsimused tekkisidki sellised, et kas pean ennast ka Tartu linna elanikuks muutma, või piisab lapse isast (Lapse isa on Tartlane) Ja kuhu ma pean pöörduma või mida tegema, et laps saada Tartu elanikuks. Ja kas on lootust üldse lapsele lasteaia koht saada. Teadjamad rääkige sel teemal palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piisab ühest vanemast + lapsest.
Kui sina elukohta registris ei muuda, annad kirjaliku nõusoleku, et isa registreerib lapse enda juurde.
Sel juhul teeb lasteaiaavalduse ka isa kui Tartu elanik.

Lapse ISa teeb vastava kande st kannab ka lapse endaga sama elukoha registrisse.

Siit leiad juhised.
http://www.tartu.ee/index.php?pro_id=1&lang_id=1&menu_id=2&page_id=391

NB!
alaealise lapse elukoha registreerimisel on vajalik mõlema lapsevanema (ühine hooldusõigus) kirjalikku nõusolekut, kui 1 lapsevanem ei registreeri enda elukohta!

Lihtsam on muidugi, kui ka ema muudab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a lasteaiakoha kohta seda, et selleks sügiseks ilmselt kohta ei saa. jäite pisut hiljaks, sest praegu on lepingud juba sõlmitud. sellises ca 3-aastaste vanuses on lasteaiakohtadega suht kriitiline seis, sest ka sünnist saati järjekorras olnud lapsed lähevad samas vanuses lasteaeda.
st kõik need sünnist saadik jäjrekorras olnud lapsed on sinu lapsest eespool ja ikkagi ei saa nad lasteaeda enne, kui u 3-aastasena.

aga imesid juhtub ja võite igal juhul linnavalitsusest maad kuulata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sel aastal 2,5 a lapsele Tartusse riiklikku lasteaeda kindlasti kohta ei saa. Järjekord on kilomeetrine, üritatakse kõigepealt ära paigutada need, kes 3 täis ja sünnist saati järjekorras. Sõimekate kohti on sel aastal oluliselt vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]NB!
alaealise lapse elukoha registreerimisel on vajalik mõlema lapsevanema (ühine hooldusõigus) kirjalikku nõusolekut, kui 1 lapsevanem ei registreeri enda elukohta![/tsitaat]
mina olen tartus lapse elukohta viimase paari aasta jooksul 2x muutnud, kuid kordagi pole isa nõusolekut küsitud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele-
sa vahetasid Tartus st sama OV piires, kui olnuks tegu uue OV-ga, küsitaks kindlasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just Aprilli algul kirjutasin ennast ja lapsi Tartusse sisse… Mees J2i Tartumaale… Ei l2nud abikaasa n6usolekut vaja.
Meil oli vaja ainult maja omaniku allkirja..
Prindid endale lehe v2lja t2idad 2ra ja viid Tartusse kohale… v6id saata ka postiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb, kui seadust rikutakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elukoha ümberkirjutus Tartusse. vajan abi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.