Esileht Väikelaps Elukoha vahetusega lasteaia koht

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Elukoha vahetusega lasteaia koht

Postitas:

Kuidas sellega on, et kui ma elan hetkel Tallinnas ning olen sisse kirjutatud siia ja laps ka siis kas mu Tallinna lastaia järjekorra kohad kaovad ära kui ma peaks Tallinnast välja kolima?
Mitte kaugele vaid Tallinna linna lähedale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:05; 15.03 15:42; 15.03 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa lahkud Tallinna registrist, kaotad järjekorras koha
st
see, kus sa elad, see ei loe.

Loeb see, kas sa end sinna ka rahvastikuregistris kannad.
On sellel vajadust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 15:14; 15.03 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koli kuhu tahad aga ära registrijärgset aadressi muuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 15:14; 15.03 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas seda saab teha siis kui võtta pangalaenu? Et ei lahku Tallinna registrist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:05; 15.03 15:42; 15.03 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on omavahel seotud pangalaen ja lasteaiakoht? Mina olin Tallinnasse sisse kirjutatud, kui mehega pangalaenu võtsime ja Tartusse korteri ostsime. Absoluutselt mitte mingit küsimust ei olenud, et poleks laenu saanud (eluasemelaen). Korter sai samuti 50%/50% mõlema nimele kirjutatud.
Laps ja mees olid Tartusse sisse kirjutatud, et laps oleks lasteaiakoha järjekorras, kuigi tol hetkel elasime lapsega veel Tallinnas tegelikult. Kui minul Tallinnas töö otsa sai, kolisin lapsega ka Tartusse mehe juurde. Oma koju siis 🙂 Ja praegu käib laps rõõmsalt Tartu lasteaias.
Tegelikult käis ta ka Tallinnas eralasteaias, olles Tartu sissekirjutusega ja Taru maksis osa lasteaiatasust.
Nii et vastuseks su küsimusele: ei, sa ei pea oma sissekirjutust muutma, et pangalaenu saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangalaen ja elukoht(register) pole kuidagi seotud.
Laenuga ostetav korter on teie OMAND. Omand ei tähenda seda, et te peate seal ka ametlikult registrijärgselt elama…

Probleem võib olla, et soovite eluasemelaenu intressidelt tulumaksutagastust?

Ka sel juhul loeb see, et tegu on teie OMANDIGaAst korteri ostsite ENDALE(mitte ämmale, õele või tädile).
Mingit nõuet pole, et te peate seal ka registris olema, sellel aadressil.

Kui teie laps on juba üle 1a vana st Tallinna toetuse II osa käes, võib ju I vanematest registrit isegi muuta, II koos lapsega jääb lihtsalt Tallinna aadressile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangalaen ja elukoht(register) pole kuidagi seotud.
Laenuga ostetav korter on teie OMAND. Omand ei tähenda seda, et te peate seal ka ametlikult registrijärgselt elama…

Probleem võib olla, et soovite eluasemelaenu intressidelt tulumaksutagastust?

Ka sel juhul loeb see, et tegu on teie OMANDIGaAst korteri ostsite ENDALE(mitte ämmale, õele või tädile).
Mingit nõuet pole, et te peate seal ka registris olema, sellel aadressil.

Kui teie laps on juba üle 1a vana st Tallinna toetuse II osa käes, võib ju I vanematest registrit isegi muuta, II koos lapsega jääb lihtsalt Tallinna aadressile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok aitäh selge. Siis ma seniks ei muuda sissekirjutust aga mees võib seda teha siis saab seda intresside tulumaksutagastust kuna laps on üle aasta juba

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:05; 15.03 15:42; 15.03 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ostate korteri kahasse st 50% kuulub ühele ja 50% teisele, siis saab kumbki ka 50% osa tulumaksutagastusest, ehk mees saab vaid poole intressitagastusest ja sina teise poole ja pead siiski näitama, et see on sinu elukoht, sest tagastatakse ikka vaid omale eluaseme soetamiseks võetud laenu intresside tulumaks. Aga minu teada nad ei kontrolli, kas oled sinna sisse kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Elukoha vahetusega lasteaia koht

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.