Esileht Pereelu ja suhted Elupõlised poissmehed ja tsüütud mehed, kes mõtlevad pidevalt suhetele

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )

Teema: Elupõlised poissmehed ja tsüütud mehed, kes mõtlevad pidevalt suhetele

Postitas:

Üksikemad ei vaja mingit kaasa tundmist. Täiesti ise süüdi, et lapse ilmale tõid ja valesid valikuid elus teinud.

See kuidas keegi neid hindab, tunneb kaasa, ei tunne, vaatab kiivalt..ei oma siinkohal tähtsust, jutt käis ju sellest, miks mees siis oma rolli ei täida.. nagu väitsid, et meeste roll on vastutuse võtmine. Mis ju üks-üheselt näitab, et hoopis mees on see, kes oma kohustustega hakkama ei saa.

Miks naeruvääristad, teed maha naisi, kes iseseisvad? Kas seepärast, et nemad on elus midagi saavutanud, mis on neile selle iseseisvuse toonud, sina aga pole midagi saavutanud ja elad ikka koos vanematega? Või seetõttu, et sa nendeni lihtsalt ei küündi? Kadedus ja kompleksid:)

Teiseks soovid, et naine sõltuks 100% mehest, ei tohiks tal olla head haridust, ei head töökohta, ei sõpru, ambitsioone ega rikkaid vanemaid. Mis on iseloomulik vägivaldsele mehele, naine olgu muust ühiskonnast justkui ära lõigatud ja vaid ainult mehe meelevallas, 100% temast sõltuv, minna tal kuhugi poleks jne jne. Ja siis oleks sellisel mehel väga hea naist mõnitada, teda alavääristada, oma kibestumust ta peal välja elada jne..Nagu sa siingi sõna võtad, et naised on täiesti kasutud, ei saa millegagi hakkama jne. See on vaimne vägivald.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 15:24; 29.11 16:56; 29.11 17:01; 29.11 17:09; 29.11 17:28; 29.11 20:55; 29.11 21:03; 29.11 21:05; 29.11 21:13; 29.11 21:54; 29.11 23:23; 01.12 01:26; 04.12 01:35; 19.12 21:23; 19.12 22:23; 20.12 00:54; 21.12 07:29; 21.12 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitsta seda illusiooni tõelisest naisest, kes tänapäeval on kadunud.

Miks sa nii kindel oled, et see minevikunaine oli just see “tõeline” naine? Äkki olid naised vanasti hoopis illusioon, meeste poolt sunniviisiliselt loodud kuvand, millel ei ole reaalsusega suurt midagi pistmist? Sul võib olla mingi isiklik eelistus ja unistus “tõelisest” naisest, kellele oled omistanud minevikunaiste allasurutuse ja kammitsetuse, kuid kui naistel oleks aegade algusest peale olnud vabadus olla ja elada nii nagu nemad tahavad ja mitte nii nagu mehed neid näha tahavad, ei olekski ehk selliseid minevikuillusioone sündinudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 00:51; 30.11 17:09; 20.12 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ornitoloog – ma võiks sinusse lausa ära armuda! Mulle meeldib su stiil, sa kirjutad ladusalt ja vigadeta ja ka muud sinu põhimõtted (seksuaalsed) sobivad mulle. Mul võiks olla sinusugune armuke, tõesõna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii kindel oled, et see minevikunaine oli just see “tõeline” naine? Äkki olid naised vanasti hoopis illusioon, meeste poolt sunniviisiliselt loodud kuvand, millel ei ole reaalsusega suurt midagi pistmist? Sul võib olla mingi isiklik eelistus ja unistus “tõelisest” naisest, kellele oled omistanud minevikunaiste allasurutuse ja kammitsetuse, kuid kui naistel oleks aegade algusest peale olnud vabadus olla ja elada nii nagu nemad tahavad ja mitte nii nagu mehed neid näha tahavad, ei olekski ehk selliseid minevikuillusioone sündinudki.

Sõbrad käod ma pole ikka veel peale mölina/halvustamise teilt mingeid vastuseid saanud. Kui tänapäeva naise jaoks on seksi andmine, allumine ja kodu korras hoidmine orjus siis miks ma peaks mehena tänapäeval üldse naist pidama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval ei peagi naist pidama….enamus naisi saab iseenda pidamisega üsna hästi hakkama….seega küsiks, et mida on sul naisele pakkuda, et mõni naine sind pidama peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrad käod ma pole ikka veel peale mölina/halvustamise teilt mingeid vastuseid saanud. Kui tänapäeva naise jaoks on seksi andmine, allumine ja kodu korras hoidmine orjus siis miks ma peaks mehena tänapäeval üldse naist pidama?

Ei olnud üldse plaanis “möliseda ja halvustada”. Sinu tõekspidamised on vastuolus minu maailmapildiga, kuid sinu eraelu ei puutu üldse minusse. Mind huvitas, miks sa naiste suhtes sellisel arvamusel oled ning kas sa oled mõelnud, et sul ei pruugigi naistest õiget arusaamist olla.

Vastuseks sinu küsimusele, siis keegi ei peagi tänapäeval kedagi pidama. Sa ei ole ju tegelikult kõikide naistega üldse kohtunudki, nii et mingi “tänapäeva naine” on tühi sõnakõlks. Leidub ju küllalt naisi, kes ongi valmis olema alluvad, annavad seksi ja hoiavad kodu korras ning seda tõesti suurima heameelega ilma end orjaks pidamata. Leidub muidugi ka teisi naisi, kelle jaoks selline käitumine ei ole vastuvõetav. Viimastega ei olegi vaja suhelda või üldse neile mingit tähelepanu pöörata, kui nad sulle ei meeldi. Nii nagu on erinevaid mehi on ka erinevaid naisi. Kui suhtes on vastastikused kokkulepped ja rollid paigas ning kõik on õnnelikud, ei ole kellelegi teisel midagi muud öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 00:51; 30.11 17:09; 20.12 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah kui otsida alluvat, mitte partnerit paarisuhtesse, siis võib küll tänapäeval jänni jääda, eriti kui sa ise geeniuste ja üliedukate hulka ei kuulu. Neid alluva positsiooniga rahul olevaid naisi on küll vähe leida. Ega see, et vanasti naised ühiskondliku normi järgides rohkem allusid, ei tähenda, et nad selle üle õnnelikud olid. Miks muidu on omaaegses suhteõpikus kirjas: “Kui naine pärast seksi nutab, lase tal rahus omaette olla…”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrad käod ma pole ikka veel peale mölina/halvustamise teilt mingeid vastuseid saanud. Kui tänapäeva naise jaoks on seksi andmine, allumine ja kodu korras hoidmine orjus siis miks ma peaks mehena tänapäeval üldse naist pidama?

Naist pidama? Elad ikka Eestis või oled lihtsalt kapikoll? Näib, et see viimane variant koos mõttetu provotseeriva mölaga, kes siin foorumis mingeid vastuseid ei otsi. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 17:46; 30.11 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah kui otsida alluvat, mitte partnerit paarisuhtesse, siis võib küll tänapäeval jänni jääda, eriti kui sa ise geeniuste ja üliedukate hulka ei kuulu.

Kusjuures siin perekoolis olen näinud küllaga teemasid umbes, miks ma olen suhtes õnnetu, miks ma ei tunne end armastatuna, miks mu mees ei pööra mulle tähelepanu, miks mees alati tööl on. Tänapäeva naist ei saa iialgi rahuldada ega õnnelikuks teha, sest nad ei oska ise olla õnnelikud. Nad vajavad õnneks alati midagi,anna aga rohkem ja rohkem. Nad võrdlevad ennast pidevalt teistega ja on materialistlikud. Nad vajavad alati järgmist emotsioonide laksu. Kõige paremad näited on need hollywoodi kuulsuste naised, kes lahutavad enda üliedukatest meestest. Ehtne näide,et naist ei saa iialgi õnnelikuks teha ja nad leiavad alati põhjuse viriseda, vinguda ja mehe ajusi peedistada,lahutada jne. Naisel on vaja, et talle antakse vahel laksu ja tal on piirid, sest siis ta on õnnelik.Sest naine on loodud teenima enda meest/alluma. Tänapäeva lääne feminismis kasvanud “iseseisev” naine on endale ka kahjulik. Ja tänapäeva ühiskonnas on meestelt võetud kõik õigused enda naisi ohjes hoida ja neile meelde tuletada, kus on nende koht ja kes on boss. Tänapäeva mehi aina rohkem meedia poolt eitedeks tehakse. Ava uksi,too lilli, ütle naisele ilusti jne. Tussusi kasvatatakse. Üksikemad kasvatavad nõrku, tussu kummardajaid mehi, sest neil pole majas isa eeskuju. Ei näe mõtet elada koos naisega, kes võib mulle ajada sitta, mind manipuleerida, kes ei allu mulle ja keda mul ei ole õigus halva käitumise eest karistada. Parem elan üksi. Ah ja seksi ka ei anna korralikult. Parem hullan tasulistes, kes hulka vägevamad ja saan alati ilusa eide veel ilusama vastu vahetada. Elu on mõnus kui saad mehena sellistest asjadest varakult aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah kui otsida alluvat, mitte partnerit paarisuhtesse, siis võib küll tänapäeval jänni jääda, eriti kui sa ise geeniuste ja üliedukate hulka ei kuulu.

Kusjuures siin perekoolis olen näinud küllaga teemasid umbes, miks ma olen suhtes õnnetu, miks ma ei tunne end armastatuna, miks mu mees ei pööra mulle tähelepanu, miks mees alati tööl on. Tänapäeva naist ei saa iialgi rahuldada ega õnnelikuks teha, sest nad ei oska ise olla õnnelikud. Nad vajavad õnneks alati midagi,anna aga rohkem ja rohkem. Nad võrdlevad ennast pidevalt teistega ja on materialistlikud. Nad vajavad alati järgmist emotsioonide laksu. Kõige paremad näited on need hollywoodi kuulsuste naised, kes lahutavad enda üliedukatest meestest. Ehtne näide,et naist ei saa iialgi õnnelikuks teha ja nad leiavad alati põhjuse viriseda, vinguda ja mehe ajusi peedistada,lahutada jne. Naisel on vaja, et talle antakse vahel laksu ja tal on piirid, sest siis ta on õnnelik.Sest naine on loodud teenima enda meest/alluma. Tänapäeva lääne feminismis kasvanud “iseseisev” naine on endale ka kahjulik. Ja tänapäeva ühiskonnas on meestelt võetud kõik õigused enda naisi ohjes hoida ja neile meelde tuletada, kus on nende koht ja kes on boss. Tänapäeva mehi aina rohkem meedia poolt eitedeks tehakse. Ava uksi,too lilli, ütle naisele ilusti jne. Tussusi kasvatatakse. Üksikemad kasvatavad nõrku, tussu kummardajaid mehi, sest neil pole majas isa eeskuju. Ei näe mõtet elada koos naisega, kes võib mulle ajada sitta, mind manipuleerida, kes ei allu mulle ja keda mul ei ole õigus halva käitumise eest karistada. Parem elan üksi. Ah ja seksi ka ei anna korralikult. Parem hullan tasulistes, kes hulka vägevamad ja saan alati ilusa eide veel ilusama vastu vahetada. Elu on mõnus kui saad mehena sellistest asjadest varakult aru.

Ära uduta oma meediast, sa ise teed end siin “eideks meheks” oma halamisega ja kolmas lk juba siin teemas sul jookseb. Masendav. Ela ilma naiseta ja karista enda peegelpilti, ole rahul siis oma eluga. Tee algust, mis passid siin veel. Kui sul elu nii mõnus oleks, siis ei halaks sa siin mitu lk järjest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 17:46; 30.11 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe mõtet elada koos naisega, kes võib mulle ajada sitta, mind manipuleerida, kes ei allu mulle ja keda mul ei ole õigus halva käitumise eest karistada.

Sind häirib, et sa ei või naisele kallale minna või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 15:24; 29.11 16:56; 29.11 17:01; 29.11 17:09; 29.11 17:28; 29.11 20:55; 29.11 21:03; 29.11 21:05; 29.11 21:13; 29.11 21:54; 29.11 23:23; 01.12 01:26; 04.12 01:35; 19.12 21:23; 19.12 22:23; 20.12 00:54; 21.12 07:29; 21.12 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kole inimene on see Mehikene, nii kole sisemus, et jätab psühhopaadi mulje.
Ja meeldib veel laksu ka anda, siingi lubas kedagi lüüa, kuna postitus ei meeldinud..
Haige indiviid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kole inimene on see Mehikene, nii kole sisemus, et jätab psühhopaadi mulje.
Ja meeldib veel laksu ka anda, siingi lubas kedagi lüüa, kuna postitus ei meeldinud..
Haige indiviid.

Tavaelus ilmselt mingi tähtsusetu tüüp, kes ainult oma unistustes on kõva mees. Sõidab kuskilt tähtsusetult lihttöölt bussiga ema juurde koju, kes teeb siis praekartuleid. Ilmselgelt lühikest kasvu, kes seda väga põeb, elukogemus ütleb, et just sellised hakkavad kohe naise kehakaalust jahvatama ja neile meeldivad väikest kasvu naised, sest enamuse normaalmõõduliste naiste kõrval ei tunta ennast piisavalt mehena. Sellised lühikesed ja kidurad mehed väljendavad oma alaväärsuskompleksi tihti kas suure auto, töökohal rabelemise vms sellisega, aga sellega pole mehike hakkama saanud. Ilmselt ka üksikema kasvatatud tüüp, sest isast pole iial juttu olnud ja sellest ka see viha üksikemade vastu. Ei imesta, kui ema on suhteliselt võimukas, sellest ka see salaviha naiste vastu, oma unistustes tahaks mingit orja, kelle peal oma enda alandus ja kibestumus välja valada, aga kahjuks pole see kuidagi võimalik. Eks siis jagab oma unistusi siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.11 15:06; 29.11 07:41; 29.11 15:35; 29.11 19:43; 29.11 21:12; 01.12 07:26; 02.12 11:55; 02.12 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaelus ilmselt mingi tähtsusetu tüüp, kes ainult oma unistustes on kõva mees. Sõidab kuskilt tähtsusetult lihttöölt bussiga ema juurde koju, kes teeb siis praekartuleid. Ilmselgelt lühikest kasvu, kes seda väga põeb, elukogemus ütleb, et just sellised hakkavad kohe naise kehakaalust jahvatama ja neile meeldivad väikest kasvu naised, sest enamuse normaalmõõduliste naiste kõrval ei tunta ennast piisavalt mehena. Sellised lühikesed ja kidurad mehed väljendavad oma alaväärsuskompleksi tihti kas suure auto, töökohal rabelemise vms sellisega, aga sellega pole mehike hakkama saanud. Ilmselt ka üksikema kasvatatud tüüp, sest isast pole iial juttu olnud ja sellest ka see viha üksikemade vastu. Ei imesta, kui ema on suhteliselt võimukas, sellest ka see salaviha naiste vastu, oma unistustes tahaks mingit orja, kelle peal oma enda alandus ja kibestumus välja valada, aga kahjuks pole see kuidagi võimalik. Eks siis jagab oma unistusi siin.

Ja mis diagnoosi sa mulle paned?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind häirib, et sa ei või naisele kallale minna või?

Ei poolda tahtlikut füüsilist ega vaimset vägivalda ei naiste ega meeste vastu. Arvan siiski, et kui inimene jutust aru ei saa ülbitseb möliseb tuleb laks ära anda olenemata soost. Tänapäeva naine nimetab meest kohe vägivaldseks kui ise provotseerib ja litaka ära saab. Meie ühiskonnas on ju kõik “võrdsed” mis ulute siin. Naised räägivad võrdsusest vaid siis kui neile sobib, aga kui tuleb vastutada enda halva käitumise eest siis on nutt lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind häirib, et sa ei või naisele kallale minna või?

Ei poolda tahtlikut füüsilist ega vaimset vägivalda ei naiste ega meeste vastu. Arvan siiski, et kui inimene jutust aru ei saa ülbitseb möliseb tuleb laks ära anda olenemata soost. Tänapäeva naine nimetab meest kohe vägivaldseks kui ise provotseerib ja litaka ära saab. Meie ühiskonnas on ju kõik “võrdsed” mis ulute siin. Naised räägivad võrdsusest vaid siis kui neile sobib, aga kui tuleb vastutada enda halva käitumise eest siis on nutt lahti.

aga kas mina, naine võin sulle litaka panna, kui sa minu jutust aru ei saa? ok, vb ütled, et ma nagunii nõrgem ja annad vastu, aga kui ma pole, olen nt treenitud naine ja saan edukalt sinuga hakkama? et siis annan sulle mingi korralduse, sa ei oska seda täita minu meelest õigesti ja laksan ära sulle? ma lihtsalt küsin, on see ok või sind ikka ei tohiks puutuda? või kui sinust suurem mees laksab sulle ära, kuna sa tema jutust piisavalt ruttu aru ei saa, kas see on ok? kui väidad, et ka sulle võib litaka anda, saaks mingil määral su filosoofiast aru. kui aga sulle ei või anda, aga teisi võib karistada, siis ikkagi oled ju väärakas ja saadki ülbata vaid nn nõrgematega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et siis annan sulle mingi korralduse, sa ei oska seda täita minu meelest õigesti ja laksan ära sulle? ma lihtsalt küsin, on see ok või sind ikka ei tohiks puutuda? või kui sinust suurem mees laksab sulle ära, kuna sa tema jutust piisavalt ruttu aru ei saa, kas see on ok? kui väidad, et ka sulle võib litaka anda, saaks mingil määral su filosoofiast aru. kui aga sulle ei või anda, aga teisi võib karistada, siis ikkagi oled ju väärakas ja saadki ülbata vaid nn nõrgematega.

Muidugi võib inimene mind lüüa kui ma ei oska käituda ja lähen selgelt üle piiride. Olgu mees või naine. Võtan vastutuse enda vale käitumise eest, söön kuu aega kartuli putru ning ei virise. Mul actionit elus küllaga olnud ise andnud ja saanud ka ikka. Eks ikka juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõudmised, materialistlikus, pidev vingumine, vastutustundetus, printsessi mentaliteet, halvad elukombed ja oskamatus mehele alluda. Ehtne näide sellisest oli see kõva rikkur kägu, kes mind vaeseks kutsus ja kõvatas, kuidas tema tulumaksuvaba miinimum 0 ja peab kõik minusugustele mehikestele maksma. Ja kui kõva naine ta on ja tema minusuguseid ei vaata. Kas selline on naine???? See ei ole ju mingi naine vaid mehistunud/väärastunud isend, kelle on meie ühiskond loonud. Kõrge ego ja haige teistest parema mentaliteediga “naine”. Naisest on asi ikka väga kaugel. Lõpuks jõuan sinnani, et meie ühiskond on perses, kadunud on soorollid.

Ohoh, sa oled vanast teemast ikka kõvasti pihta saanud, kui selle üle veel palju hiljem kurdad. Tead, päriselus on ka need sinu arvates rikkurnaised (tegelikult lihtsalt targad ja töökad naised) vägagi naiselikud. Ja neile on ka sobivad mehed olemas. Sellised mehed, kes on ise midagi väärt ja ei pea ennast mehena tundmiseks naisi alandama. Ma lihtsalt töötan alal, kus nii naiste kui meeste palgad hakkavad pihta paarist tuhandest. No ja on seal kenad ja armsad naised, enamus suhtes omasuguste meestega. Loomulikult ei vaata sellised naised mehi, kes perekoolis naiste alandamisest räägivad. Miks nad peaksid? On piisavalt normaalseid mehi, kelle jaoks pole naise hea palk ja terav mõistus häiriv, nad ei tunne ennast seepärast vähem mehena. Sina tunned, sul on vaja rumalat ja alandlikku naist, muidu sa ei ole piisav mees. Jama on lihtsalt selles, et sul endal pole naisele väga midagi pakkuda ja siis oledki oma hapude viinamarjade sündroomiga siin kurtmas, kuidas kõik naised on halvad. Tegelikult ei ole. Kui sulle sobivat naist ei ole, ela üksi. Miks sa seepärast siin halad, et üksi elad, sellest ma ei saa aru. On nii naiste kui meeste seas piisavalt ükiselavaid inimesi, kes oma eluga rahul ja ei käi seepärast kuskil kurtmas ja teisi halvustamas. Need, kes sinumoodi halvustavad, ei ole vist ikka rahul oma üksiolemisega, muidu ju lihtsalt ei vaevuks siin perekoolis kurtmas käima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle sobivat naist ei ole, ela üksi. mis sa seepärast siin halad, et üksi elad, sellest ma ei saa aru.

Emaga elab, muidu ei jääks tasulistele litsidele üldse raha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.11 15:06; 29.11 07:41; 29.11 15:35; 29.11 19:43; 29.11 21:12; 01.12 07:26; 02.12 11:55; 02.12 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaga elab, muidu ei jääks tasulistele litsidele üldse raha.

Soe toit laual, riided pestud ja triigitud. Mõnus elu, miks ma peaksin üksi elama ja kõigega ise hakkama saama? Loogiline, et lähen mugavamat teed pidi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult yks kysimus kägudele – miks see Mehike teile ette jääb? See on ju selge, et ta on selline ullike..
Ainus koht naistega suhtlemiseks on naistefoorum.
Ja siin yritab ta tähelepanu saada sel ainsal moel, mis ta oskab..Ja kuivõrd siin saab ta pidevalt tagasisidet, et tema meetod “toimib” – provotseerimine tõesti tõmbab tähelepanu! – siis loomulikult pyyab ta yha uuesti ja uuesti.
Talle tundub ju, et see on ta ainus võimalus!
Kurb tegelikult..
Mu meelest on sellise.. noh.. selgelt kerge puudega inimese yle ilkumine inetu.
Talle endale oleks ilmselt kõige parem kui teda ignoreeritaks.
Aga.. perekoolis see muidugi läbi ei läheks.. piisab yhest-kahest sama tasemega Käost, kui juba ongi tähelepanu kuipalju..

Kahju..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised mehed, kes on ise midagi väärt ja ei pea ennast mehena tundmiseks naisi alandama

Olen kindel,et need mehed tussu kummardajatest kusikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kindel,et need mehed tussu kummardajatest kusikud.

Nüüd on tüüp purjus ka veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 27.11 15:06; 29.11 07:41; 29.11 15:35; 29.11 19:43; 29.11 21:12; 01.12 07:26; 02.12 11:55; 02.12 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult yks kysimus kägudele – miks see Mehike teile ette jääb? See on ju selge, et ta on selline ullike..
Ainus koht naistega suhtlemiseks on naistefoorum.

Ei teadnud enne seda, pole varasemalt nii süvenenud ta tekstidesse, nüüd siis tean.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 15:24; 29.11 16:56; 29.11 17:01; 29.11 17:09; 29.11 17:28; 29.11 20:55; 29.11 21:03; 29.11 21:05; 29.11 21:13; 29.11 21:54; 29.11 23:23; 01.12 01:26; 04.12 01:35; 19.12 21:23; 19.12 22:23; 20.12 00:54; 21.12 07:29; 21.12 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke naljakas on kuulata, kuidas tänapäeval eeldatakse naistelt PEALE töölkäimise veel mehe teenindamist ja seksi andmist. Ajalooliselt oligi küpsetamine, koristamine jms osade naiste töö, mitte nii, et naine käis tööl ja siis veel teenindas meest. Teised naised tegid muud tööd, näiteks niitsid heina või pesid pesu ja süüa tegi ka neile see, kelle kohustus see hetkel oli. Kui mõni mees oleks keset ööd naiselt körti nõudnud, oleks ta pastlaga vastu vahtimist saanud.

Samuti, naised olid sel ajal tugevad, suurte reielihaste ja korraliku rasvakihiga. Selliseid peenikesi naisi, nagu tänapäeval, õige põllumees ei tahtnudki, ta ei jaksa kartuleid võtta ega vett vedada. See utoopia, et kunagi oli naine haldjalik printsess, eksisteeris ehk ainult aadlike seas. Talunaine oli tugev, mitte eriti graatsiline ega puhas, riided olid vanad kotid, suuvärk oli samuti otsekohene, mitte ropp, aga peeneks prantsuse poeesiaks neil aega polnud.

Tänapäeval on küll võimalik selline eluviis, et kokkamine, koristamine ja mehe teenindamine on naise ülesanne, aga see eeldab, et mees on jällegi vanamoeline mees – peab naist ülal. Naise töö on mehe teenindamine, mehe töö raha teenimine. Täpselt samamoodi on iseloomuga – kui naine peab olema leebe ja alluv, siis mees peab olema juht, kellele naine ise alluda tahaks ning suutma naist kaitsta. Niisama vinguv mees seda ju pole, miks naine üldse teda kummardada tahab? Aga muidu on maailmas küll palju naisi, kes tahavadki koduhaldjas olla ja meest-lapsi ümmardada. Igasuguste usklike seas on väga palju naisi, kes on oma kogukonna meestele just neid arhailiseid soorolle peale surunud, sest nende meelest peab mees olema juht ja otsustaja, naine aga alluv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.11 03:44; 27.11 10:03; 27.11 21:24; 27.11 21:30; 27.11 22:17; 29.11 01:12; 06.12 08:00; 06.12 23:55; 24.12 06:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah kui otsida alluvat, mitte partnerit paarisuhtesse, siis võib küll tänapäeval jänni jääda, eriti kui sa ise geeniuste ja üliedukate hulka ei kuulu.

Kusjuures siin perekoolis olen näinud küllaga teemasid umbes, miks ma olen suhtes õnnetu, miks ma ei tunne end armastatuna, miks mu mees ei pööra mulle tähelepanu, miks mees alati tööl on. Tänapäeva naist ei saa iialgi rahuldada ega õnnelikuks teha, sest nad ei oska ise olla õnnelikud. Nad vajavad õnneks alati midagi,anna aga rohkem ja rohkem. Nad võrdlevad ennast pidevalt teistega ja on materialistlikud. Nad vajavad alati järgmist emotsioonide laksu. Kõige paremad näited on need hollywoodi kuulsuste naised, kes lahutavad enda üliedukatest meestest. Ehtne näide,et naist ei saa iialgi õnnelikuks teha ja nad leiavad alati põhjuse viriseda, vinguda ja mehe ajusi peedistada,lahutada jne. Naisel on vaja, et talle antakse vahel laksu ja tal on piirid, sest siis ta on õnnelik.Sest naine on loodud teenima enda meest/alluma. Tänapäeva lääne feminismis kasvanud “iseseisev” naine on endale ka kahjulik. Ja tänapäeva ühiskonnas on meestelt võetud kõik õigused enda naisi ohjes hoida ja neile meelde tuletada, kus on nende koht ja kes on boss. Tänapäeva mehi aina rohkem meedia poolt eitedeks tehakse. Ava uksi,too lilli, ütle naisele ilusti jne. Tussusi kasvatatakse. Üksikemad kasvatavad nõrku, tussu kummardajaid mehi, sest neil pole majas isa eeskuju. Ei näe mõtet elada koos naisega, kes võib mulle ajada sitta, mind manipuleerida, kes ei allu mulle ja keda mul ei ole õigus halva käitumise eest karistada. Parem elan üksi. Ah ja seksi ka ei anna korralikult. Parem hullan tasulistes, kes hulka vägevamad ja saan alati ilusa eide veel ilusama vastu vahetada. Elu on mõnus kui saad mehena sellistest asjadest varakult aru.

Miks sa arvad, et naised on mingi ühtlane grupp, kus kõigil on sama arvamus? Kui sa näiteks oma koolist teisi poisse mäletad, kas sul oli kõigi nendega midagi ühist? Kui polnud, siis naistel on samamoodi. Seda tüüpi naised, kes pidevalt suhetest ja meestest räägivad, on tegelikult pigem erand. Nad ongi suhtesõltlased ja elu aeg kellegagi koos elanud, nad olid juba tüdrukuna seda tüüpi, et kui poiss oli olemas, siis sõbrad unustati, sest mul on nüüd boyfriend. Muidugi, hetkelisi armastuprobleeme võib kõigil ette tulla, see ei tähenda, et nad einult sellest räägiksidki. Aga see meeste puhul väga tüüpiline, et nad mõtlevad naiste all endiseid poppe tüdrukuid, kellel on tüüpilised naisteteemad ja üldistavad seda kõikidele naistele. Sellised naised on ehk 10-20% kõikidest naistest, mitte rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 27.11 03:44; 27.11 10:03; 27.11 21:24; 27.11 21:30; 27.11 22:17; 29.11 01:12; 06.12 08:00; 06.12 23:55; 24.12 06:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind häirib, et sa ei või naisele kallale minna või?

Ei poolda tahtlikut füüsilist ega vaimset vägivalda ei naiste ega meeste vastu. Arvan siiski, et kui inimene jutust aru ei saa ülbitseb möliseb tuleb laks ära anda olenemata soost. Tänapäeva naine nimetab meest kohe vägivaldseks kui ise provotseerib ja litaka ära saab. Meie ühiskonnas on ju kõik “võrdsed” mis ulute siin. Naised räägivad võrdsusest vaid siis kui neile sobib, aga kui tuleb vastutada enda halva käitumise eest siis on nutt lahti.

Tundub, et sa ei saa siinsest jutust aru, tuleb vist laks ära anda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll süütu, elupõline poissmees kah mitte, on suhteid olnud, kuid nüüd juba mõned head aastad poissmees. Kokku puutunud naistega suht palju (35 aastane olen) ja seda müütilist tänapäeva naist ma ei ole tegelikult väga kohanud. Jah, enamik naisi on tulnud klubidest või ühiste sõprade kaudu, kuid jämedalt võttes on neist enamik ikkagi ühtmoodi: pingutavad vaid meeste leidmiseks. Enamasti vihkavad kõiki ja kõike, arvamus endast on väga madal, pidevalt kritiseeritse kõiki enda ümber, aru saamata, et tegelikult räägitakse endast, töö on vilets, sest süstemaatilist karjääri ei viistita teha, sest raha peaks ikkagi teenima mees. Raha on alati vähe, sest rahaga ümber ei osata käia — kõigepealt peab ennast meeste jaoks tuunima ilusaks, siis vaatame igapäeva kulud üle. Laulavad kui ühendkooris, kuidas kodutööd on kõik vaid nende kaelas, mehed üldse ei liiguta, sellest aru ei saa, et mees on teinud nende elu suhteliselt lihtsaks — iga asja jaoks on tänapäeval masin, mis võrreldes veel mõnekümne aasta taguse ajaga teeb kodutööd ikka väga lihtsaks ja kiireks. Süüa ei tehta, sest see on nende jaoks orjanduse erivorm.

Ma olen suhteliselt chill, ei ole kunagi unistanud korras kodust või kodusest söögist, pesupesemine on nuusata, oma särgid triigin ise ja paari nädala jooksul korra koristan enda korteri samuti ära, elik ei ole ma mingi “vanamoodne” mees, kes eeldab selliseid asju naiselt. Elan ise nii, nagu tahan, et mul lastaks elada. Enda arvates võiksin olla ju täitsa adekvaatne peigmees, aga ma ei soovi seda.

1. Tänapäevani naine, iseseisev ja -otsutav, on tuulelipp — ei tea ta tegelikult isegi, mida ta tahab. Ainus eesmärk on leida endale mees. Kui mees leitud, peab leidma endale parema mehe. Ja siis veel parema mehe jne… Ma ei heida seda absoluutselt ette, minu arvates on see täiesti aus käitumine — aga siis peaks endaga ka aus olema ja seda eelkõige endale tunnistama. Endale räägitakse ikka ja jälle, kuidas eesmärk on leida müstiline “normaalne” mees ja siis pere. Nad ei taha pere, nad tahavad meest, kes lubaks neil lihtsalt olla, lõputult netis istuda ja selfisid teha, shopata ja Instagrammi pilte üles panna. Sest nad arvavad, et see on “normaalne” elu. Suhte nimel ei viitsita pingutada, sest üks “normaalne” suhe peaks ikka ise toimima, no veel parem, kui toimiks nii nagu naine seda just parasjagu endale ette kujutab.

2. Meestejahis on ära unustatud isiklik areng. Jutt on ahastamaajavalt infatiiline — sügavaid teemasid arutada ei saa, teemadeks alati klats, nõme elu, nõmedad inimesed, tv seriaalid jne. No pole millestki rääkida. Oleks enesehinnag korras, siis ei peaks enda mõtlemist niiväga teiste järgi seadma, oleks ilusam elu, aga seda ju selgeks ei tee.

Niiet jääbki küsimus õhku — miks peaks üks mees tahtma endale statsionaarset suhet. Täpselt nagu latt vorsti ei vaja seapidamist, ei vaja klaas piima lehmapidamist.

Kõik suhted oleksid ausamad, kui välja jätta ühiskonna poolt nõrkadele indiviididele pähe surutud ideaalmaailm — “pereelu” (öäk), “kvaliteetaeg” (öäk), “kuni surm meid lahutab” (ahahaa) jne. Kõige kindlam on elus muutus, muutume me kõik ja aeg oleks aru saada, et elame siin ja praegu, mingeid pikki ja elukestvaid plaane ei ole arukas pidada, sest igikestev muutus seda ei võimalda ning väevõimu sellest idiootlikust plaanist kinni pidada külvab vaid paksu pahandust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 15:57; 20.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll süütu, elupõline poissmees kah mitte, on suhteid olnud, kuid nüüd juba mõned head aastad poissmees. Kokku puutunud naistega suht palju (35 aastane olen) ja seda müütilist tänapäeva naist ma ei ole tegelikult väga kohanud. Jah, enamik naisi on tulnud klubidest või ühiste sõprade kaudu, kuid jämedalt võttes on neist enamik ikkagi ühtmoodi: pingutavad vaid meeste leidmiseks.

Eks iga inimene teeb oma valikud, sina oled beibed valinud ja nüüd arvad, et naised ongi sellised selfide instagrammi klõpsijad või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 15:24; 29.11 16:56; 29.11 17:01; 29.11 17:09; 29.11 17:28; 29.11 20:55; 29.11 21:03; 29.11 21:05; 29.11 21:13; 29.11 21:54; 29.11 23:23; 01.12 01:26; 04.12 01:35; 19.12 21:23; 19.12 22:23; 20.12 00:54; 21.12 07:29; 21.12 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll süütu, elupõline poissmees kah mitte, on suhteid olnud, kuid nüüd juba mõned head aastad poissmees. Kokku puutunud naistega suht palju (35 aastane olen) ja seda müütilist tänapäeva naist ma ei ole tegelikult väga kohanud. Jah, enamik naisi on tulnud klubidest või ühiste sõprade kaudu, kuid jämedalt võttes on neist enamik ikkagi ühtmoodi: pingutavad vaid meeste leidmiseks.

Eks iga inimene teeb oma valikud, sina oled beibed valinud ja nüüd arvad, et naised ongi sellised selfide instagrammi klõpsijad või?

milline naine sina siis oled, koristaja tüüpi?
vehkled lapp käes suhtes ringi ja sinu panus suhtesse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 29.11 16:05; 29.11 16:12; 29.11 16:58; 29.11 17:06; 29.11 17:18; 29.11 20:59; 29.11 21:04; 29.11 21:08; 29.11 21:19; 19.12 22:03; 20.12 15:28; 20.12 15:33; 20.12 16:07; 20.12 16:19; 20.12 16:29; 20.12 17:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Elupõlised poissmehed ja tsüütud mehed, kes mõtlevad pidevalt suhetele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.